ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Solari članova Šta donosi solarna godina?
lose mi se pise?:D :P

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Moj prvi solar :)
Old 05-01-2012, 13:36   #1
nymeria
Obično gatalo

nymeria's Avatar

nymeria je offline
Registrovan: Nov 2011
nymeria je nepoznata u ovom trenutku
Standardno Moj prvi solar :)

Evo samo solar http://i44.tinypic.com/fw5544.jpg
a evo i solar plus natal http://i44.tinypic.com/imos3n.jpg

Sta kazete za ljubavnu situaciju, udaja ili raskid? I da li mi se smesi neki normalan posao u struci?

Last edited by nymeria; 05-01-2012 at 14:27..
Submit to Digg   Moj prvi solar :) Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 05-01-2012, 15:23   #2
Margoth
Početnik

Margoth's Avatar

Margoth je offline
Registrovan: Jun 2009
Margoth je na dobrom putu
Standardno

Na prvi pogled - akcenat ti je ove godine na karijeri, odnosno poslu (ascedent solara je u 10.kući natalnoj, a MC u 6.) - tako da bi to trebalo da ti donese dobre prilike po pitanju posla ....a što se ljubavi tiče - pluton (solarni) u 7. (natalnoj) bi trebalo da donese transformaciju odnosa, pa pošto je blizu jupitera natalnog , trebalo bi da promena bude pozitivna

Nymeria, postavi i onu kartu natal+solar return with houses, da bi se dobila kompletnija slika ..

.....no , ne snalazim se ja baš nešto sa solarom ( samo sam probala ) ...
Bilo bi lepo da se neko malo stručniji oglasi i da neki hint nama početnicima

Old 05-01-2012, 15:59   #3
nymeria
Obično gatalo

nymeria's Avatar

nymeria je offline
Standardno

e hvala ti cico, a evo i one varijante sa kucama sto si trazila

http://i40.tinypic.com/2hhzj2b.gif

rekose da gledamo i aspekte koji se ponavljaju, jer se ono u solaru nece ostvariti ako nema potvrde u natalu, a primetih da mi je Ju180Mo u oba slucaja prisutno, i u obe varijante su u igri 1. i 7. kuca, samo obrnuto, nisam nista vise nasla...
a ova 12. kuca?:/

Old 05-01-2012, 18:37   #4
Margoth
Početnik

Margoth's Avatar

Margoth je offline
Registrovan: Jun 2009
Margoth je na dobrom putu
Standardno

e vidi šta sam ja našla - pošto ti 11.solarna pada u 7. natalnu- to je planiranje venčanja ..ova 5. u 1. obicno donosi trudnocu ( u 1. natalnoj ti je i mesec) a 8. pada u 5. i mesec koji je vladar solarne 5. pada u 5. natalnu (mesec je svakako bitan u tvom natalu).....

da , to je zanimljivo - Mo180Ju (samo obrnuto..samo u natalnoj pri vrhu kuća, a u solaru pri kraju) al nemam ideju šta bi to moglo predstavljati ..hm...jedino vidim da ti je solarni ju u sekstilu sa natalnim mesecom (to je nešto dobro vezano za emocije) pogotovo što su te 2 planete svakako u natalu u 1/7 a i zbog vaznosti tvog meseca....

a da...ta gomila planeta u 12. možda će ti pojačati intuiciju, doneti želju za introspekcijom...

baš me zanima kako bi se mogla protumačiti ta opozicija JU 180 MO....

Old 05-01-2012, 20:37   #5
nymeria
Obično gatalo

nymeria's Avatar

nymeria je offline
Standardno

uf, ali ja izbegavam udaju a bebu pogotovo, udaju bi prezivela, mozes misliti, isto s...e drugo pakovanje, ali bi mi trudnoca bila pakao nego mi je dosta vec pritisaka okoline pa stoga to pitanje ...ja bi nekako najradije onaj srednji put (ni razvod ni udaja)

Znam sta mi je Ju180Mo doneo natalno al ne znam da li to isto tako da protumacim i ovde...ma bas mi je cudna neka godina, evo i SMC ce da nalegne na JMC i uran (znaci obrnuli se cvorovi) a meni na natalnom SMC tacka braka...ma imam osecaj da ce nekog pichvajza biti, samo ne znam kakvog a uran mi sa tranzitom pravi haos (Ur 90 Mo0Asc,Ur 90Ne0Dc)

Old 05-01-2012, 21:27   #6
Michael
Guest

Ovde si potpuno u pravu. Uvek se prvo kontaktira natalni horoskop. Oni aspekti koji se ponavljaju svakako će imati najviše uticaja na tvoj život. Međutim, pored solara uvek se kontaktiraju i progresije i tranziti. Kad se sve to zajedno spoji dobija se odlična slika.

Ja ovde imam samo solar pa ću ti rastumačiti nešto malo. Generalno kod tebe se vidi iz natala tvoja averzija prema braku, ako tako mogu da kažem. Takođe se vidi i zašto se sklanjaš od imanja bebe.

Prema solaru ovo će biti jedna godina u kojoj ćeš ti dosta raditi na sebi. Čeka te dosta preispitivanja. Takođe i dosta razmišljanja ili rada što se tiče ljubavnih veza, posla i sl. S obzirom da ti Pluton ulazi u 7. kuću, moguće je da ćeš u ovoj godini razmišljati o braku i da će se neke stvari vezane za brak kod tebe menjati, tj. mišljenje o braku kao instituciji. Same opozicije Jupiter - Mesec/Saturn u 1. i 7. kući potvrđuju to. Međutim, ovo nije svakako godina ljubavi. Jer ti je Venera konjk Uran. Tu ćeš imati nekih burnih ljubavnih veza, koje će naglo počinjati i naglo se završavati, pogotovu je to moguće na poslu.

Moguća su ti i česta zaljubljivanja, ali u pogrešne osobe. I dosta razočarenja. Mesec ti je u Škorpiji, on tu doživljava svoju debilitaciju. To je teška pozicija za Mesec. I plus je blizu Saturna, to hoće da izazove frustraciju. Inače, ti DSC i mars padaju u 4. kuću što je pritisak ukućana na tebe da se udaš svakako veliki. Prosto izaziva jedno mučenje za tebe, tj. oni te dosta muče tim pitanjima i pričama.

Takođe, te očekuju i neke promene u dugoročnim planovima. Kao i neka preispitivanja koja su vezana za njih. Isto tako ćeš imati i neka preispitivanja vezana za neko putovanje, ili ako studiraš, onda nešto u vezi studija.

Ova godina je definitivno godina u kojoj ćeš ti dosta sebe morati da menjaš i da se prilagođavaš nekim situacijama. Očekuje te dosta rada i razmišljanja. Ovo svakako neće biti mnogo laka godina, ali je svakako priprema za buduće događaje. Kako budeš položila testove, takve ćeš rezultati kasnije doživeti. Srećno

Old 05-01-2012, 22:19   #7
nymeria
Obično gatalo

nymeria's Avatar

nymeria je offline
Standardno

Wow, hvala ti puno na detaljnoj analizi Znam da je ovo tema o solarima,a ne o natalu i da verovatno skrecem s teme ali sad me ziiiivo kopka ovo sto si rekao "Generalno kod tebe se vidi iz natala tvoja averzija prema braku, ako tako mogu da kažem. Takođe se vidi i zašto se sklanjaš od imanja bebe" pa mi molim te napisi samo na sta si konkretno mislio (ako zelis ovde ili u priv.poruci) ili cu ja sama pokusati to da procackam na drugim temama Pitah te to zato sto mi to do sada niko nije rekao i zato sto se za mesec u raku stalno misli kako su "majcinski tipovi" a to mi je btw i dominantna planeta... U svakom slucaju, jos jednom hvala

Old 05-01-2012, 22:49   #8
Michael
Guest

Prosta stvar. Vladac 7. kuće je Saturn koji je u Škorpiji u 5. Taj Saturn ti je u konjunkciji sa Marsom. Što izaziva borbu u tebi što se braka tiče. Oni ti se svi nalaze u 5. kući i to ti odmah direktno utiče i na decu. Jer vladalac 5. je Venera koja je u Jarcu. Ja taj položaj ne doživljavam kao nešto sjajan za nju, plus je u 8. kući koja je njen prirodni egzil. Po dispoziciji opet ide na Saturn koji je u konjunkciji sa Marsom. Opet borba u tebi i što se dece tiče. Svera braka i dece ti se vrti zajedno. Ali mislim da ćeš ti tu borbu da razrešiš udajom. Inače, toliko imaš planeta u 5. kući da to prilično oslikava da si imala jako buran ljubavni život. Koji možda nije bio nešto naročito extra, ali ti si bila zadovoljna njime. Ispunjava te na nekim poljima, i zato nemaš želju da to menjaš

Tvoj Mesec u Raku, zaista jeste jak. Plus se nalazi na 4. stepenu Raka, koji je inače analogan tom znaku. Ali on prima dve teške opozicije, a to je sa Jupiterom i Neptunom. To su oduzimači energije. Pogotovu Neptun. I taj Neptun ti jako blokira emocije. Čini ih skrivenim. Nisi ih svesna. Živiš u nekom svetu realnosti i iluzije. Klackaš se između ta dva sveta i ne znaš koji put da slediš. Taj isti Neptun ti je na DSC-u što te isto čini slepom i za partnera. Ne vidiš jasno svoje partnere, pa se stoga i plašiš da zađeš u brak.

Ima tu još detalja, ali ovo ti je u globalu nešto najbitnije na šta treba da obratiš pažnju. Pozdrav

Old 05-01-2012, 23:13   #9
nymeria
Obično gatalo

nymeria's Avatar

nymeria je offline
Standardno

Iiiii jos jednom hvala Sad mi je sve razjasnjeno. Nadam se da cu i ja jednom moci tako lepo da povezujem stvari! Pozdrav!

Old 05-01-2012, 23:22   #10
Michael
Guest

Moći ćeš sigurno. Samo dosta uči i dobra literatura.

Novi solar za 2013.
Old 18-12-2012, 23:14   #11
nymeria
Obično gatalo

nymeria's Avatar

nymeria je offline
Standardno Novi solar za 2013.

Necu da otvaram novu temu, pa cu nastaviti ovde...evo dole i novog solara koji vazi od 2013. godine
posto ovaj stari (koji jos uvek traje, btw) nije doneo nista novo (citaj: bolje ) po pitanju karijere (sem sto je firma u kojoj radim pala pod stecaj i sto 99% dajem otkaz), i sto sam cele godine radila posao koji je na neki nacin "ispod" mog nivoa (zahteva srednju skolu a ja zavrsila fax), ja bih da postavim pitanje vezano za karijeru, pre svega...cekam neke novosti u vezi novog posla, pa, sta mislite , hoce li 2013. biti pogodna za neki napredak? ili cu da budem domacica?

http://i49.tinypic.com/zx8biw.gif

deluje zanimljivo, jer se poklapaju kuce u solaru i natalu, Mo u Ribama pada u 10. kucu, radi sekstil na natalnu Veneru. Ne, Me i Ma u 9. solarnoj, a na natalnom Mc-u, kako bi to moglo da utice na karijeru? Ur u solarnoj i natalnoj 10...kontam da me ceka dosta promena, samo ne mogu da zakljucim da li ce one biti na bolje...

Old 20-12-2012, 09:50   #12
cesarica
Druid

cesarica's Avatar

cesarica je offline
Registrovan: Jul 2008
cesarica će postati poznat uskoro
Standardno

Apliciraj za rad u nekoj stranoj firmi. Postoji verovatnoca veze na buducem poslu. Stariji tip, jake emocije. Povedi racuna o kontracepciji ako ne zelis dete i , generalno, povedi racuna o zdravlju.

Old 20-12-2012, 19:46   #13
nymeria
Obično gatalo

nymeria's Avatar

nymeria je offline
Standardno

Hvala na odgovoru!
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules