ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Solari članova Šta donosi solarna godina?

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

moj 25 solar
Old 05-01-2009, 00:27   #1
loreley
Obično gatalo

loreley's Avatar

loreley je offline
Registrovan: Dec 2007
loreley je na dobrom putu
Standardno moj 25 solar

kako mi je za manje od mjesec dana rođendan evo moj solar da vidimo što mi on donosi!!!

http://i39.tinypic.com/2iu3v9w.gif

kažu da je 24 važna pa da vidimo!!!

Last edited by loreley; 05-01-2009 at 00:34.. Reason: greska
Submit to Digg   moj 25 solar Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 05-01-2009, 01:14   #2
selena
Druid

selena's Avatar

selena je offline
Registrovan: Oct 2007
selena je na dobrom putu
Standardno

da vidimo

sol asc ti je na samom kraju 10 kuće skoro na ulasku u 11 natalnu što bi značilo da ti je ove godine najvažnija karijera i položaj u društvu ali iostvarivanje tvojih želja i nada jer mislim da možemo uzeti i dio tumačenja za 11 kuću...znači nešto će ti se ska ostvariti i van tvoje želje i kontrole!!
e sad pošto je u djevici donosi ti mimioilaženja mišljenja sa kolegama na poslu...dodatne obaveze i osječaj potčinjenosti!!
kako će se saturn kretati retro i preći tvoj solarni asc prvo retro a onda direktno a vladar ti je 3 kuće seko puuuno ćemo se družiti i pomagati si ali i svađati se ponekad ...
kako ti je to i kuća prijtelja ,šire rodbine i komunikacija ali i ljubavnika -imat ćeš puno posla tokom cijele godine i neće ti biti dosadno!!!
solarna 2 i 3 ponovno ti navještavaju dobre odnose sa prijateljima ali i samnom!!!!šta ćemo se voleti seka ove godine!!!i pomagati si!!
ove ćeš godine imati velike prihode ali ćeš ih teško zadržati jer češ punio trošiti na dom i oko kuće-sređivanje stambenog pitanja????
3. Peta solarna kuca u trecoj natalnoj obicno pokazuje seksualnu vezu, posto je treca kuca kuca ljubavnika ili putovanja iz zadovoljstva. Dobar položaj za pisce zato što im donosi zadovoljstvo ostvarenim . Takode dobar položaj za dopisivanje i sl. Ponekad pokazuje veridbu brata ili sestre ili rodaka ili da neko od njih ocekuje dete.-ovo ti sejo moja nemoram objašnjavati...a kako ti je vladar ntalne treće saturn u 11 sve ćeš to fino kamuflirati prijateljstvom...
e sad netko će nam u obitelji oboljeti -to imamo obje..
e sad kako ti je 7 solarna u 5 natalnoj rekla sam ti da moraš pazit na kontracepciju kako nebi ena dobila nečakinju(iako mi nemamo ništa protiv) ili ćeš dobiti želju udati se!!!
sad pošto imaš i kraj neke emotivne veze jer je sol.8 u 5 natalnoj-mislim da ćeš nekog povrijediti-sad moramo vidjeti koga..
Deveta solarna kuca u sedmoj natalnoj privlace vas filozofski i društveni simboli. Povremeno može znaciti putovanje vašeg partnera koje ce biti uzrok kraja veze
nadaš se seko vratit na more ali neideš jer te ja i ena ne pustimo!!!
Dvanaesta solarna kuca u desetoj natalnoj okolnosti ti ogranicavaju slobodu, prinudeni si da radite rutinski i da budeš diplomata, da zaobilaznim putem dodeš do cilja. Moralne obaveze ti otežavaju obavljanje posla.
i na kraju sa solarnim mjesecem u ovnu imat ćeš predugi jezik što če te ponekad i skupo koštati!!!!
još nastavljam ...kasnije jer sam našla super tekst na netu!!!!samo dok ga malo pručim!!

Old 05-01-2009, 01:25   #3
loreley
Obično gatalo

loreley's Avatar

loreley je offline
Standardno

e sad pošto je u djevici donosi ti mimioilaženja mišljenja sa kolegama na poslu...dodatne obaveze i osječaj potčinjenosti!! - to vec imam
ove ćeš godine imati velike prihode ali ćeš ih teško zadržati jer češ punio trošiti na dom i oko kuće-sređivanje stambenog pitanja????-hm dokraja uredujem neke dijelove obiteljske kućice ako nisi skuzila, a možda mi krepa uskoro i auto...velike pare, hm plaća mi je dobra, a bit će opet očito i puno instrukcija
Peta solarna kuca u trecoj natalnoj obicno pokazuje seksualnu vezu, posto je treca kuca kuca ljubavnika ili putovanja iz zadovoljstva- sa dragim mi se veza hladi, pa se na ljubavnika nebih bunila, a takoded imam u planu otići koji put i na more u svoju lijepu dalmaciju , koja mi jako fali

Dvanaesta solarna kuca u desetoj natalnoj okolnosti ti ogranicavaju slobodu, prinudeni si da radite rutinski i da budeš diplomata, da zaobilaznim putem dodeš do cilja. Moralne obaveze ti otežavaju obavljanje posla.
i na kraju sa solarnim mjesecem u ovnu imat ćeš predugi jezik što če te ponekad i skupo koštati!!!!
-rutinski se radi zbog nedostatka vremena, a moralno da- ponekad radim protiv pravila a za dobrobit svojih štićenika- ako se radi o djeci koja to zasluzuju
nadaš se seko vratit na more ali neideš jer te ja i ena ne pustimo!!!- a jel to znači da ili ne... ? nadam se ja mnogočemu, ali to ne garantira da će tako i biti..

hm vidi li netko još šta interesantno a da je nama promaklo?

vidi li tko od vas kakvu promjenu posla ili poboljšanje ili pogoršanje na starom?što mislite...thanks unaprijed

Last edited by TrilianSi; 17-03-2009 at 22:16..

Old 10-01-2009, 02:07   #4
viksi72
Moderator

viksi72's Avatar

viksi72 je offline
Registrovan: May 2007
viksi72 je na dobrom putu
Standardno

Hm, draga moja, nesto ne verujem bas da ces menjati posao, bar po ovom sledecem solaru, a i kada budes dobijala ponude za iste, povedi racuna da ne bude tu dosta lazi i prevari, jer i se navalio Neptun u tu 6-tu, sto bas i nije nesto superiska.. Jedino ako ne mislis da organizjes neke izlozbe, priredbe, nesto sto ce imati veze sa umetnoscu, pa da ispunis njegovu simboliku. Mesec u natalnom sestom, a solarnom osmom, donosi ti novac od zena, ali i promenjivo finansijsko stanje, kao i promenjive odnose sa kolegama. Sva sreca pa je ovaj Mesec sav u sekstilima i trigonima sa natalnim planetama, tako da ce se sve zavrsavati u tvoju korist. Solarni Asc na vrhu 11-te ukazuje na vezanost za prijatelje, a s obzirom na Sa koji je retro, moze se desiti vracanje na neko staro prijateljstvo. Inace mozes sama sebi ponekad biti teska ove godine, ali i to da ces u nekim delovima svog zivota nauciti neke lekcije i opametiti se za neke stvari. Prepuno peto polje ukazuje na tvoju zelju za zabavom, pa je moguca i neka veza sa nekim kolegom sa posla, a sve bi trebalo krenuti iz neke neobavezne komunikacije, koja ce ti strasno prijati. Mozgaces malko vise ove godine i na neke teme ces vise puta vracati, sto ti s obzirom na Saturna u 1-oj, nece tesko pasti. Ne znam ko ti je predstavljen od roditelja 4-tom kucom, ali bi taj neko od njih dvoje mogao pomoci nesto u vezi novca. Venera u 7-moj na istoj poziciji kao natalna, samo ukazuje koliko ce ti ljubav biti vazna, tako da prouci aspekte koje ti pravi natalna Ve, jer bilo koji tranzit ce je pokrenuti. Uran u 7-mici ukazuje na neke promene u odnosima ili promena pratnera, tako da vidi sta ces.

Old 12-01-2009, 00:53   #5
loreley
Obično gatalo

loreley's Avatar

loreley je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by viksi72 VIdi Poruku
Hm, draga moja, nesto ne verujem bas da ces menjati posao, bar po ovom sledecem solaru, a i kada budes dobijala ponude za iste, povedi racuna da ne bude tu dosta lazi i prevari, jer i se navalio Neptun u tu 6-tu, sto bas i nije nesto superiska.. Jedino ako ne mislis da organizjes neke izlozbe, priredbe, nesto sto ce imati veze sa umetnoscu, pa da ispunis njegovu simboliku. Mesec u natalnom sestom, a solarnom osmom, donosi ti novac od zena, ali i promenjivo finansijsko stanje, kao i promenjive odnose sa kolegama.- hm, odnosi sa kolegama su stvarno i dosad promijenjivi...samo da ne buded jako loše. Šefica mi je žena, instrukcije mi plaća žena tako da... Sva sreca pa je ovaj Mesec sav u sekstilima i trigonima sa natalnim planetama, tako da ce se sve zavrsavati u tvoju korist. Solarni Asc na vrhu 11-te ukazuje na vezanost za prijatelje, a s obzirom na Sa koji je retro, moze se desiti vracanje na neko staro prijateljstvo.-hm, vraćanje na staro prijateljstvo ok, samo se bojim da ne bude redukcije među obih nekoliko najvjernijih... Inace mozes sama sebi ponekad biti teska ove godine, ali i to da ces u nekim delovima svog zivota nauciti neke lekcije i opametiti se za neke stvari. Prepuno peto polje ukazuje na tvoju zelju za zabavom, pa je moguca i neka veza sa nekim kolegom sa posla, a sve bi trebalo krenuti iz neke neobavezne komunikacije, koja ce ti strasno prijati. -hm na poslu su mi svi stariji i oženjeni ali od sutra dobivamo neke nove kolege na zamjenu..pa ćemo da vidimo...Mozgaces malko vise ove godine i na neke teme ces vise puta vracati, sto ti s obzirom na Saturna u 1-oj, nece tesko pasti. -oh, ja mogu godinama da mozgam o jednoj stvari i obožavam i filozioju i filozofiranje...Ne znam ko ti je predstavljen od roditelja 4-tom kucom, ali bi taj neko od njih dvoje mogao pomoci nesto u vezi novca.-ajoj, šta ću onda zeznut???uh uh. ako će mi netko pomoći onda je to otac jer je majka kućanica... Venera u 7-moj na istoj poziciji kao natalna, samo ukazuje koliko ce ti ljubav biti vazna, tako da prouci aspekte koje ti pravi natalna Ve, jer bilo koji tranzit ce je pokrenuti. Uran u 7-mici ukazuje na neke promene u odnosima ili promena pratnera, tako da vidi sta ces. - iskreno, ja bi malo više strasti i zanimljivosti u postojećoj vezi a već neko rijeme razmišljam da li da ju prekinem ili ne, jer nisam sigurna da je on osoba mog života. a na duge pruge ja se ne želim zadovoljiti manjim...samo se bojim da zbog eventualne promjene ne izgubim mnoga prijateljstva i način života???
hvala ti draga!

..u zadnje vrijeme nista mi ne ide kako treba...planirala sam živjeti u jednom gradu ali sam se silom prilika morala vratiti u rodno mjesto...sada me zanima nosi li mi slijedeće razdoblje promjenu mjesta boravka ili mi je suđeno da svoj život nastavim u mjestu od kojeg sam pred6 godina pobjegla???
THX

ovako imam probleme sa autom-starim koji sam dobila na koristenje i razmisljam da brzo kupim novi...ali opet ne znam koilko mi je pametno uzet kredit da se ne zeznem..a ovaj nece dugo jos izdrzat....

hm vidi li tko jos sta ovo? ja kupila autic...jel me čeka jos sto?

evo ja jos uvijek čekam da mi se ostavri ista lijepo od predviđenog, jedino se potrefilo pa imala prometnu i opasnost od ozljede- evo u subotu sam uganula gležanj pa sad šepam a posla uvrh glave...
kad će napokon da se pokrene nesto lijepo u ljubavi i slično...?please

Quote:
Originally Posted by loreley VIdi Poruku
e sad pošto je u djevici donosi ti mimioilaženja mišljenja sa kolegama na poslu...dodatne obaveze i osječaj potčinjenosti!! - to vec imam
ove ćeš godine imati velike prihode ali ćeš ih teško zadržati jer češ punio trošiti na dom i oko kuće-sređivanje stambenog pitanja????-hm dokraja uredujem neke dijelove obiteljske kućice ako nisi skuzila, a možda mi krepa uskoro i auto...velike pare, hm plaća mi je dobra, a bit će opet očito i puno instrukcija
Peta solarna kuca u trecoj natalnoj obicno pokazuje seksualnu vezu, posto je treca kuca kuca ljubavnika ili putovanja iz zadovoljstva- sa dragim mi se veza hladi, pa se na ljubavnika nebih bunila, a takoded imam u planu otići koji put i na more u svoju lijepu dalmaciju , koja mi jako fali

-rutinski se radi zbog nedostatka vremena, a moralno da- ponekad radim protiv pravila a za dobrobit svojih štićenika- ako se radi o djeci koja to zasluzuju
nadaš se seko vratit na more ali neideš jer te ja i ena ne pustimo!!!- a jel to znači da ili ne... ? nadam se ja mnogočemu, ali to ne garantira da će tako i biti..

hm vidi li netko još šta interesantno a da je nama promaklo?

vidi li tko od vas kakvu promjenu posla ili poboljšanje ili pogoršanje na starom?što mislite...thanks unaprijed
evo opet proslo malo vremena i svese ostavruje-glede posla-svadje, financije-krepo auto.kupila novi, pa tv, pa otisao kompjuter, pa mob, pa vesmasina...nije da imam zelju da se skrasim ili sredim vlastitu kućicu jednostavno moram ako zelim normalno zivjeti..
sad samo čekam ljubav....
hm nema naznaka ..jos..osim za eventualni prekid..
bolest u obitelji-tatina pluća...

evo mene opet sve se polako ostavruje..trosim na uredenje prostora ali i tehniku...osjećam se potčinjeno na poslu- da, diplomatski- da; ali me zanima gdje je sta ostalo? jos uvijek čekam nekog novog da mi uljepša jesen- pa me zanima hoće li do toga doći?

Last edited by Merkur; 09-09-2009 at 11:31..

Old 12-09-2009, 19:44   #6
loreley
Obično gatalo

loreley's Avatar

loreley je offline
Standardno

ČEKAM JOS ONAJ DIO PROMJENA U LJUBAVI..HOĆE LI ILI NEĆE DOĆI?
nisam bas sigurna?

Old 12-09-2009, 19:57   #7
Ramona
Druid

Ramona's Avatar

Ramona je offline
Registrovan: Jan 2009
Ramona je na dobrom putu
Standardno

Vladar sedme je VE u solarnoj sedmoj i konjunkciji s natalnom ~ moglo bi biti ljubavi. Trebalo bi neki tranzit da to pokrene, mozda pocetak oktobra kad tranzitni SA bude 180 na VE i tranzitni MA 120 na VE..

Old 12-09-2009, 20:00   #8
loreley
Obično gatalo

loreley's Avatar

loreley je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by n.gemini VIdi Poruku
Vladar sedme je VE u solarnoj sedmoj i konjunkciji s natalnom ~ moglo bi biti ljubavi. Trebalo bi neki tranzit da to pokrene, mozda pocetak oktobra kad tranzitni SA bude 180 na VE i tranzitni MA 120 na VE..
hm ja i jesam u ljubavi..ali je počela nekako da se gasi..evo i danas svađa...nakon tri gpdine kao da nemamo nista zajedničko i ja bih ...dalje..
vidis li nesto novo ili samo poboljšanje u trenutnoj vezi?

Old 12-09-2009, 20:06   #9
Ramona
Druid

Ramona's Avatar

Ramona je offline
Registrovan: Jan 2009
Ramona je na dobrom putu
Standardno

MA 120 VE mislim da je dobro, ali Ma je tranzit koji brzo dodje i prodje, mozes da ga i ne osjetis. Opozicija Saturna nije svijetla stvar, jer opozicija je neka suprotnost, a jos VE i SA su u svojoj osnovi oprecne,, tako da je Saturn taj koji bi nesto mogao promijeniti.

Old 18-09-2009, 21:55   #10
loreley
Obično gatalo

loreley's Avatar

loreley je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by n.gemini VIdi Poruku
MA 120 VE mislim da je dobro, ali Ma je tranzit koji brzo dodje i prodje, mozes da ga i ne osjetis. Opozicija Saturna nije svijetla stvar, jer opozicija je neka suprotnost, a jos VE i SA su u svojoj osnovi oprecne,, tako da je Saturn taj koji bi nesto mogao promijeniti.
znači onda ipak vjerojatno nesto novo..samo ne znam kad i kako kad dosad nista a nigde vise ne hodam,,,

ostalose sve ostvarilo..dosad...i novci mislim trosenje ali nije samo na luksuze nego na neke egzistencijalne stavri, pa bijes i jad zbog psla..valjda hoće i nesto lijepo da se desi sa tranzitima?

nije valjda da ce me samo to mimoići...?

Old 26-12-2009, 02:21   #11
loreley
Obično gatalo

loreley's Avatar

loreley je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by loreley VIdi Poruku
znači onda ipak vjerojatno nesto novo..samo ne znam kad i kako kad dosad nista a nigde vise ne hodam,,,

ostalose sve ostvarilo..dosad...i novci mislim trosenje ali nije samo na luksuze nego na neke egzistencijalne stavri, pa bijes i jad zbog psla..valjda hoće i nesto lijepo da se desi sa tranzitima?

nije valjda da ce me samo to mimoići...?
evo došo i oktobar, a kod mene sve samo ruzne stavri..otac mi umalo umro, iako puno zaradujem nemam love, zelim nekamo otići a nemam kamo..
polako se ostvarilo većina solara..doso i oktobar pa čekam sta ce da donesu moji tranziti u ljubavi?
poboljšanje trenutnog ili nesto novo?!?

ode i oktobar i novembar..a ljubavi nista..polako ce i solar kraju..zanima me predstoji li mi odlazak na stan ili promjena partnera?

ima li jos barem tracak nade za nesto pozitivno u ovom solaru?

Last edited by Vojvotkinja; 03-11-2010 at 15:55..
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules