ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Solari članova Šta donosi solarna godina?

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

milupino solarni 2010/11
Old 16-07-2011, 01:08   #1
milupino
Druid

milupino je offline
Registrovan: Dec 2010
milupino je na dobrom putu
Standardno milupino solarni 2010/11

Da li bi neko mogao da ga izanalizira?Kad je fakultet u pitanju jasno mi je da rad daje i rezultate...moze nesto o njemu i onome sto se moze videti ...dobro,manje dobro i sl. http://www.dodaj.rs/f/2w/6O/2cn8DY12/1/solar-2010.gif
pozdrav
Submit to Digg   milupino solarni 2010/11 Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

ehej
Old 17-07-2011, 12:24   #2
Vladarka
Obično gatalo

Vladarka's Avatar

Vladarka je offline
Registrovan: Apr 2009
Vladarka je na dobrom putu
Standardno ehej

Quote:
Originally Posted by milupino VIdi Poruku
Kad je fakultet u pitanju jasno mi je da rad daje i rezultate.l
pozdrav
hahha...dobro receno!
U ovakvom solaru istice se ipak vise emotivni plan, i/ili kreativni rad.

Ne znam sta da ti kazem, za fakultet u ovakvom solaru, UR gazi vrh devete. To je neka promena nad kojom nemas nikakvu kontrolu. Znaci i stres, i buru koju dodnosi u tvoj zivot, ili ne daj boze neki kraci prekid.

U ovoj godini, veliko licno zadovoljstvo naci ces ili u radu sa decom, ili sta vec bi radila u simbolici 5. kuce (izlasci, splavovi, zurke, avanture, frajeri...hihi - blago se tebi)
Tako da ti gledaj da polozis sto vise do oktobarskog roka, jer posle ide zezanje

Old 17-07-2011, 14:53   #3
milupino
Druid

milupino je offline
Standardno

Hvala Vladarka :-))) tacno je da imam vazan period u vezi fakulteta u ovom periodu,ko macka sam oko vruce kase,stresno sam prosla veci deo ove godine i cini mi se da nisam mogla da se kontrolisem...lepse mi je da se vidim sa drugaricama ili da setam gradom nego da ucim...ima da polozim ispite i u sl godinu da predjem... lepo si mi objasnila ovog urana na pocetku 9 i sta mi najvise prija u ovoj solarnoj ...

Old 17-07-2011, 15:12   #4
ganci
Čarobnjak

ganci's Avatar

ganci je offline
Registrovan: May 2010
ganci je na dobrom putu
Standardno

Milupino imam ja iskustva sa Ur u devetoj, tj prelaz osme na devetu u solaru kao kod tebe. I jeste se odrazio na fax tj na iznenadna desavanja. Kod mene je to bilo pred kraj faxa, bilo je dosta rokova da se ispuni, a sve se desavalo naglo, preko noci, pa i kad sam mislila da nema sanse neke stvari da zavrsim uspevalo je
Neke stvari su se neplanirano odlagale ali bi se sve na kraju poslozilo. ali je bilo nerviranja, glavom kroz zid, pokusavanja ali kad nece nece, a kad hoce, hoce. A kod tebe je Jupiter tu pored, pa bi trebalo da hoce

A stoji da se dosta toga kod tebe vrti oko pete kuce... Vladar asc u lavu(pa mozda padne i neko priznanje) vladar So u petoj pored Ma, Me i Pl, mesec u strelcu, masala . A asc pada na jedanaestu natalnu pa ne cudi da ove godine prijaju prijatelji i prijatno okruzenje i da si okrenuta tome vise nego inace.

http://i38.tinypic.com/wkptec.gif

Old 17-07-2011, 15:30   #5
milupino
Druid

milupino je offline
Standardno

Mnogo ti hvala Ganci...ohrabri me!!!:-)))samo sto ne skoci od srece,vazno mi je da upisem godinu,bilo bi mi drago da mi se izdesava kao i tebi,da brzo resim ispite i konacno odmor i mir od svih trzavica ....da mi je veselije ove godine i da sam zeljna prijatnih ljudi je potvrdjeno i naglaseno:-) slabije izlazim u grad i putujem,jos mi to nedostaje,i nemam momka :-( pozdraaav za tebe:-)

Old 17-07-2011, 15:52   #6
ganci
Čarobnjak

ganci's Avatar

ganci je offline
ganci je na dobrom putu
Standardno

Ne sumnjam da ti je napeto, jos ti je Ur u kvadratu sa natalnim, pa je tenzija neminovno prisutna. Meni su se neocekivane stvari dogadjale, tipa-profesorka kod koje polazem poslednji ispit iznenada ode na put i eto tako nema je, meni apsolventski istice 1. oktobra i ja nekako za 15 dana polozim i ispit i dipl. zavrsim bukvalno dan pre isteka 30.septembra
Naravno bila je i hiljadu i jedna peripetija i neocekivani dogadjaji sa diplomskim, hiljadu cekanja i odlaganja i kad se nada izgubila skoro da nema teoretske sanse da ishod bude povoljan sve se u danu poslozi.
Izdrzi samo pritiske i tezi svom cilju pa i kad a deluje nemoguce.

A ljubavi i flertica bi trebalo kod tebe da bude sa ovako divnom petom

Pozdrav i javi kako je proslo a ja drzim fige
http://i38.tinypic.com/wkptec.gif

Old 12-10-2011, 17:50   #7
milupino
Druid

milupino je offline
Standardno

Mogu da kazem da se ocekivano i ostvarilo u ovom Solaru! Verovala sam recima Vladarke i Ganci koje su dale jasnu i konkretanu analizu u pogledu obrazovanja...vrlo mi je vazno da su bile u pravu,potvrdilo se i na mom primeru da slorni Ur koji gazi vrh devete donosi promenu i odvijanja bez uticaja nase volje!Jos je Ju bio uz njega kako rece Ganci i dao je dobar razvoj situacije .Desilo se pre neki dan da je odobren bezuslovan upis u sledecu godinu na nasem faksu,pred sam upis , a vec sam mislila da pisem ovde kako se nije nista desilo ...kad evo ja srecna posle dve obnove konacno i u 4. da se upisem...ucenje je islo slabo,nerviranja je bilo,i moji najblizi i ja smo stresno pregrmeli ovu fazu ,pritisak sa vise strana...mislila sam da krenem sa poslom i ucenjem paralelno... Hvala vam od srca

Druzenja sa mojim dragim drugaricama su mi inspiracija za rad, napredak...:-))))

solari solari
Old 13-10-2011, 17:11   #8
Vladarka
Obično gatalo

Vladarka's Avatar

Vladarka je offline
Registrovan: Apr 2009
Vladarka je na dobrom putu
Standardno solari solari

pa da vladar 9 u 8 - kaze samo uz tudju podrsku...imala si srecu!
eto meni u sledecem solaru (pocinje za 4 meseci) UR konj ME u IX i SO koje gazi 9 i vec sam prekinula sa studijama.
Tako da je tebi taj JU umnogome pomogao da sve izadje na dobro...
sad mozes da stavis nov solar na ovu temu posto vidim da ti je rodjendan 5. dec

pozzzz i hvala na komplimentu

Old 13-10-2011, 17:22   #9
ganci
Čarobnjak

ganci's Avatar

ganci je offline
ganci je na dobrom putu
Standardno

E pa super, cestitke od srca i sad uzivaj

Skoro pa si izgurala ovaj, odlicno sto je Jupi pomogao, mozda sledeci pogura jos neke stvari

Solar 2011/12
Old 25-10-2011, 20:54   #10
milupino
Druid

milupino je offline
Standardno Solar 2011/12

Drage dame,prijale su mi vase reci i ulile ste mi nadu,kao da se znamo sto godina i na srecu sam prosla ovu krizu, kad smo svi vec bili umorni od ocekivanja da ce jednom da krene fakultet,dve godine mi trebale da se oporavim od stresova ...jupiter je urodio plodom... postavicu i novu solarnu, jos se nadam da u ovom ima sto fino da se ispuni :-)))))

Nastupa mi novi solar od decembra ove godine,dodala bih kartu na ovoj temi,ne znam da l tako moze...
http://www.dodaj.rs/f/3c/pb/2sfSmb4U/solarni.gif

mislim da je dobro sto mi se ponavlja aspekt iz natala Ve0Pl,ocekujem da je ljubav u pitanju...Kako drugi misle ?

Last edited by milupino; 26-10-2011 at 23:33..

Old 25-10-2011, 21:10   #11
andjelikadepeures
Mag

andjelikadepeures's Avatar

andjelikadepeures je offline
andjelikadepeures će postati poznat uskoroandjelikadepeures će postati poznat uskoro
Standardno

ja bih rekla da ce ovo da bude neka "fatalna" ljubav.
mozda se opozate preko brace, sestara.... totalno nov tip, "s neba pa u rebra", mada ce mozda neshto kriti od tebe...
a ti chaskom ledena kraljica, a chaskom hepo kockica
ne svidja mi se Sa u 2. slabije finansije..

Old 30-10-2011, 23:26   #12
milupino
Druid

milupino je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by andjelikadepeures VIdi Poruku
ja bih rekla da ce ovo da bude neka "fatalna" ljubav.
mozda se opozate preko brace, sestara.... totalno nov tip, "s neba pa u rebra", mada ce mozda neshto kriti od tebe...
a ti chaskom ledena kraljica, a chaskom hepo kockica
ne svidja mi se Sa u 2. slabije finansije..
andjelikadepeures zahvalna sam ti za pogled na moju solarnu kartu , SUPER kad si mi potvrdila ovakvu prijatnu informaciju,zadrzala bih se na ovom aspektu u solaru Ve0Pl u trecoj solarnoj ... jeste lepo videti isti aspekt kao u natalu,a jos kad bi se osvrnula malo u vezi njega...

Da li ukazuje na ozbiljniju vezu sledece godine koja bi mogla da potraje ili ce se pojaviti taj muskarcic i bice u centru moje paznje a moguca veza moze da se zapocne tamo 2013? Jos kad kazes neko sasvim nov,u prvi mah mi je ok ,ali ja jos uvek mislim da ce to da bude onaj sto ga poznajem a razvila sam simpatiju prema njemu jos pre neku godinu,kako se vidi taj novi ...(kod mene aspekt So 0 Sa se moze odnositi na odlaganje i kasnije ostvarenje ) ,finansije mogu biti slabije u smislu da cu stedeti jer placam skolarinu samofinansiranja...dobra suma je u pitanju , je l vidi jos neko desavanja po ovom solaru ? pozdrav

Uocljiv je veliki trougao sol Ma iz device,sol Ju iz bika na ovu konjukciju sol Pl 0 solVe u jarcu u trecoj kuci,sto pretpostavljam podrzava ljubavnu pricu,a sol Mo z ovna pravi kvadrat na istu konjukciju,sta bi to znacilo? Moguce neki emotivni raskol ,takodje kvadrat meseca sa Pl i Ve imam natalno, neptun u sol 5 bi mogao da znaci nesto sto krije partner od mene(mislim da je zato andjelika tako rekla u svom postu) ...Sol mesec pravi trigon na natalnu konjukciju So0Sa... dobro mi izgleda za sada

Last edited by Vojvotkinja; 31-10-2011 at 10:23..

Old 30-10-2011, 23:53   #13
ganci
Čarobnjak

ganci's Avatar

ganci je offline
ganci je na dobrom putu
Standardno

Evo i ja da dodam koju...
Najpre mi Mo u Ovnu zapao za oko. Imam priliku da svakodnevno komuniciram sa osobom koja ima Mo u Ovnu u solaru pa i iz iskustva da reknem-bices odsecna, jasna i direktna, sasuces neke stvari u lice bas onima kojima treba, konkretno i bez cile-mile. I ako, bice tebi lakse. Mo pravi 120 sa Sa/So, mada makar i dobar kontakt Sa i Mo ume da uozbilji, nema leprsavosti narocito sto kod tebe i sa druge strane postoji kontakt Sa90Mo, a Sa u prvoj
Vladar trece Ju u sedmoj-imam istu poziciju u solaru-rekose mi mozda ljubav na nekom putu Pa daj da nam se obema posreci
Ima jos sto sta kod tebe, ali ja vec gubim nit, umorna mi bese ova nedelja, kad naletim sl. put na temu nastavljam
Advertisement

Old 31-10-2011, 00:27   #14
milupino
Druid

milupino je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by ganci VIdi Poruku
Evo i ja da dodam koju...
Najpre mi Mo u Ovnu zapao za oko. Imam priliku da svakodnevno komuniciram sa osobom koja ima Mo u Ovnu u solaru pa i iz iskustva da reknem-bices odsecna, jasna i direktna, sasuces neke stvari u lice bas onima kojima treba, konkretno i bez cile-mile. I ako, bice tebi lakse. Mo pravi 120 sa Sa/So, mada makar i dobar kontakt Sa i Mo ume da uozbilji, nema leprsavosti narocito sto kod tebe i sa druge strane postoji kontakt Sa90Mo, a Sa u prvoj
Vladar trece Ju u sedmoj-imam istu poziciju u solaru-rekose mi mozda ljubav na nekom putu Pa daj da nam se obema posreci
Ima jos sto sta kod tebe, ali ja vec gubim nit, umorna mi bese ova nedelja, kad naletim sl. put na temu nastavljam
Ko se to meni javio na temu solaradraga Ganci,hvala ti :-*** i mene mesec u ovnu podseti na naglo,brzo,energicno,kako kazes odsecno cu sasuti ono sto mislim,i ok mi je to,mesec u kontaktu sa Sa uozbiljuje,imam osecaj da mi ide na ruku takav vid komunikacije polako,uvodno pre samog pocetka solara...ozbiljnost mi je potrebna i ovako sam mekana i popustljiva na ono gde treba pritegnuti...A da nam se desi ljubav ,i eto nam uzivancije,drzacu palceve u putu?Meni su sanse za ljubav u tom pogledu moguce obzirom da putujem do fakulteta u drugi grad,tako da tamo moze da se ocekuje u ovakvoj simbolici Hvala Ganci

....i prodje skoro i ova solarna godina.....neka, jos cu malo da se nadam za onu ljubavnu pricu vezanu za aspekt Ve0Pl.... .....prebrodila sam psihicku krizu koja se odnosila na lomove ljubavne, poslovno drustvene prirode .....i od pocetka ovog solara 2011/12 osecala sam poboljsanje.....imala sitne sukobe sa majkom,nasla vremena i da razmisljam o sebi i o svemu sto me pratilo ove godine...cvrsnula sam i udarala nove temelje....pocela sam da verujem da cu se boriti za kvalitetan zivot i da necu dozvoliti sebi da me obuzima onaj ocaj.....i drago mi je kad mogu pogledati istini u oci bez onog otpora i borbe sa samom sobom.......

a inace za sledeci solar nemam ideju kako i sta moze da se desi....a gledala sam narednih 5,6 solara i tri sam izdvojila ne gledajuci predikcije i progresije na njih(gledala sam ih neki dan i promene su za narednih 5,6 godina neznatne)....privukli su mi paznju,postavicu karte radi sebe(ovde sam videla lepe dogadjaje)
http://www.dodaj.rs/f/45/Lm/8XuJRXk/soooo.gif
http://www.dodaj.rs/f/42/ls/4kqjsUls/yty.gif
http://www.dodaj.rs/f/1W/13w/a3y88nc/ftft.gif

...koristim priliku dok me drzi volja oko ovog solara da reknem kako se meni ovde skoro sve odrazilo u vidu snaznog unutrasnjeg pokretaca i potrebe da izrazim na sto kvalitetniji nacin...

asc strelac i jupiter u blizancima,ne tako dobar pocetak solara jupiter u opoziciji sa suncem i saturnom,malodusno i neprakticno ...
Ic u ovnu i mars sa plutonom konjukcija u prvoj solarnoj...najvecu snagu koristila na domace odnose...zelim preokret na tom terenu....
saturn me pritisao konjukcijom na veneru.....stavljam prst na celo kad sta i kako radim ...venera solarna u desetom je u kvadratu sa mesecom u osmom solarnom....mesec u osmom je nesvesni i osteceni mesec,a meni pada u jedanaestu natalnu lava...zeljan da se iskaze na nov nacin ,da se udruzuje i siri svoje ideje...u kvadratu na sol veneru u skorpiji u desetom sol...skepticnost i licni nespokoj u vezi toga sto postizem i cemu doprinosim..nesvesno sebe sprecavala...

Last edited by Vojvotkinja; 24-12-2013 at 12:15..

Old 21-08-2013, 22:03   #15
kaiserin
Druid

kaiserin's Avatar

kaiserin je offline
Registrovan: Dec 2011
kaiserin će postati poznat uskoro
Standardno

Asc u biku, Mo u jarcu, a Neptun u egzaktnoj konjunkciji sa Ne, govori o lepim osecanjima, senzitivnosti, ali i neke iluzije, no kako je Mo u jarcu, ispeces da sacuvas svoju emotivnu stabilnost.Svakako dobra godina za bavljenje nekom umetnoscu, sto podrzava i Mo60Ve.Tvoji talenti ce moci konkretno da se izraze.
Taj aspekt Mo60Ve moze znaciti i trudnocu
Dispozitor pomenute konjunkcije je Ju i pada na tvoju 10. mozda neka umetnicka karijera? zarada od umetnosti?
Imas i Mo60Ma.Mozda vise sampouzdanja, ambicije? A opet, moze se odnositi i na usmeravanje energije ka nekom umetnickom stvaralastvu..
I imas Ve u 10., opet umetnost!
Ma 120 Mo pojacava intezitet tvojih osecanja..
Bice ti vazna komunikacija sa ljudima, bices dostupna drugima i pomalo detinjasta.
egzaktno Ur150Pl, a Ur vladar tvoje natalne 5., pada na tvoju 7. kucu i istovremeno u 12. solarnoj.Mozda neki napeti, tajni odnosi sa nekom starijom osobom ?Dodatno Ur150Ve..
nemoj mi zameriti, ja imam tvoju natalnu u racunaru, greskom sam gledala sledeci solar, a nisam citala prethodne komentare..No eto, bar sam prva
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules