ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Solari članova Šta donosi solarna godina?

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 03-06-2007, 23:35   #1
Merkur
Moderator

Merkur's Avatar

Merkur je offline
Registrovan: Aug 2006
Merkur je na dobrom putu
Wink

Pa kad ste svi postavila, hajde i ja cu. Cim stignem i sama cu zabeleziti nesto, pa da vidim kako ce se odvijati stvari.
Hoce li biti ili sta vec...
SOLAR

Lepo sam se zabavljala analizirajuci solar (naravno koliko je u mojoj moci) ali citajuci o Merkuru u usponu i u losim aspektima, dobih upozorenje po pitanju zdravlja. Moze li neko iskusniji malo da me primiri, planiram trudnocu pa me uhvatila panika.
Uspavana, ti si rekla nakon mog rodjendana i ja ostavih sve da ceka. Medjutim, sad se ziva isprepadoh uz sve to Merkur nema ni jedan dobar aspekt.
Mozda je bolje da cekam sledecu godinu.

Merkur vladar pete...

Lara

Last edited by Merkur; 19-06-2007 at 00:11..
Submit to Digg   Merkur 2007/08 Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 13-06-2007, 00:03   #2
uspavana
Prijatelj foruma

uspavana's Avatar

uspavana je offline
uspavana je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Merkur VIdi Poruku
Uspavana, ti si rekla nakon mog rodjendana i ja ostavih sve da ceka.
Sa' ću se ubijem, života mi
Quote:
4.04.2007.
aj probaj da posmatraš svoje 5. (i 6.) dete kroz vrh 1. tj Asc!
5. 7. 9. 11. i onda 1. kao 5. dete... odatle vodi mnogo toga ka blizancima...
Pogledala sam ti progresije za prethodne porođaje...tu ne treba toooolika preciznost...pa se može videti otprilike 10 godina unazad pa 8 itd... i imaš lepih pokazatelja za trudnoću...ali pogledah solar...Mislim da je odličan sledeći, od rođendana. Solarna 5. ti pada u 1. Devica-Me-bliz... 9. u 5. inostranstvo ... A što je najslađe sol Asc pada ti u 10. u Blizance...opet Me...a u 10. je i sam Me ali u Raku (Mo)...Mislite o tome...
Gledale smo da l mogu da budu blizanci...ajmeeeeee....

Neka joj neko ko stvarno zna da tumači solar kaaaaaaže...
ZAMOLJAVAM VAS....

Old 13-06-2007, 00:09   #3
Merkur
Moderator

Merkur's Avatar

Merkur je offline
Merkur je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by uspavana VIdi Poruku
Sa' ću se ubijem, života mi

Sta ti je covece, pa ja volim savete. A sve sto si rekla stoji, nego me "uvatila" panika zbog losih aspekata bas vladara te pete. Citajuci ovo sto imam sa foruma i povezujuci dolazim do upozorenja vezanog za zdravlje.
Samo sam se zato malo protresla.
Nemoj da plakis Uspavana lepo sam ti rekla da se ja nikada necu popraviti.

Quote:
...Hoce li biti ili sta vec...
.... ..

Nakon 7 meseci
Dakle, proslo je vec pola godine pa da vidimo sta se desilo iz mog solarnog horoskopa do sada.
Covek planira, Bog se smeje, pa sam tako i ja planirala 5 bebu, medjutim to je sada proslost.
Solarni ASC pocinje u Blzancima (kratka putovanja, odnosi, promenljivost, radoznalost, svestranost) a tu mi je i 10 kuca (sve sto je izvan kuce). Do sada je sve tako bilo, moja interesovanja su vezana vise za druge stvari nego za kucu. A kako je Merkur (kretanje, ljudi, misli, radoznalost, ...) pa jos na 5* stepenu Lava (kreativnost, samoizrazajnost, zabava...) u drugoj (prihodi, sloboda...) solarnoj kuci u Raku (odmor, porodica..) , doneo mi je razne interesantne stvari u periodu do sada. Zaista sam bila okrenuta nekim drugim stvarima i jos uvek sam. Medjutim, kako Merkur (misli....) lose aspetuje Mesec (emocije) i Plutona (napustenost) vladare moje natalne 11(nade, zelje) i 3 (komunikacija) kuce a oni su se smestili u solarnu sedmu (brak) koja pocinje u Strelcu (predanost) u mojoj natalnoj cetvrtoj (profesija bracnog partnera) kuci. Ja dodjoh u situaciju da moj suprug zbog prirode posla od pocetka mog novog solarca (i jos uvek) retko boravi sa nama. Dakle, moj Merkur se super provodi ali u dubini je ipak nezadovoljan zbog novo nastale situacije i mora da se prilagodi 180*. Kako mi je natalni Merkur vladar ASC tako mi je i solarni vladar ASC Merkur pa i vladar 5( ljubav) polja koje pocinje u natalnom prvom polju (volja) koje se nalazi u Devici (detalji) pa solarni Merkur obrazuje neharmonican aspekt sa Marsom ( borba ) koji je natalno vladar 8 (novac partnera) polja a u solarnom se nalazi u 11 (dobronamernost, nada, prihodi od posla, prijatelji..) polju i to sve u Ovnu (pocetak), imam sliku Merkura koji pokusava da napada sve od reda ne bi li se na brzinu snasao u novo nastaloj situaciji.
Medjutim vatreni trigon Maarsa (vladar natalne 8), Saturna (vladar natalne 5) i Jupitera (vladar natalne 4) govori da cu se ja odlicno snaci u celoj situaciji.
Necu vise da vas gnjavim, eto malo sam nakuckala, mozda nekome bude od pomoci. Pa kako se stvari budu dalje desavale, ja cu kuckati.

Blizi se kraj mog solarca. Pa da dodam kako su mi zvezde bile naklonjene.
Dakle, solarna 6 (zdravlje) pocinje u Skorpiji (operacija, bubrezi...), vladar solarne secte je Mars (zuc, bubrezi) otisao u moju natalnu 8 kucu (operacija). Pa kako se sam Mars nasao u Ovnu, sve ce se dobro zavrsiti. (to cu jos potvrditi ). Jos jednu potvrdu da ce biti problema sa zucnom kesom, potvrdjuje i Jupiter koji se nalazi u 6 solarnoj kuci. E sad, kako se i on nalazi u Strelcu, opet potvrda da ce se sve to dobro zavrsiti. Solarni Jupiter i natalni Mars mi daju ohrabrenje sa aplikacionim sekstilom da ce sve to biti na kraju dobro. Natalni Mars se nalazi u solarnoj 9 kuci koja je takodje zaduzena za zucnu kesu.
Prosto sam fascinirana ovim podatcima i imam zelju da ovo podelim sa vama. Jednostavno me fascinira astrologija.
Dalje, solarni Neptun (anestezija) se nalazi na vrhu natalne sete kuce (moje zdravlje) u konjukciji sa vladarom moje natalne 8 to jest Marsom koji inace vladaju operacijom i gore napoemnutim stvarima. E sad, Mesec (pupak) u opoziciji sa solarnim Marsom (operacija, zuc...) donosi problem sto operacijia ne moze biti obavljena kroz pupak vec moraju pribeci drugoj metodi.
Ma ima mnogo pokazatelja u solaru koji govore o trenutnim desavanjima. U svakom slucaju, zaista sam fascinirana.

Lara

Last edited by Vojvotkinja; 04-11-2010 at 10:10..

da se dodam...
Old 12-05-2008, 16:39   #4
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Registrovan: Oct 2006
Shmishonja je na dobrom putu
Thumbs up da se dodam...

Drago mi je da se se "pronašla" u svom solaru ~ jes' da je sve daleko od pozitivnog, al' ... niko nije savršen

p.s.
... još kada bi i svi mi ostali tako mogli sami sebi da ono što im se dešava u toku godine, a poklapa im se sa solarom, bilo bi zar ne ?

~ Blog Divinacija ~ Jyotish Blog ~ Forum » Dnevnik Jednog Astrologa «
Astrološke konsultacije ~ SMS & Viber & WhatsApp : +381 61 17 04 231 ili +381 677 014 817

Old 12-05-2008, 16:45   #5
Skorpija
Moderator

Skorpija's Avatar

Skorpija je offline
Skorpija je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Shmishonja VIdi Poruku
još kada bi i svi mi ostali tako mogli sami sebi da ono što im se dešava u toku godine, a poklapa im se sa solarom, bilo bi zar ne?
Da,Merky je bas to fino objasnila,bilo bi jos lepse da su pozitivnije stvari u pitanju. Ispada da ti je Merkur naglasen ove sol.godine,posto ti ne vidim kartu,a soalrni asc na 0*blizanaca,znaci pada u 10.kucu?

Old 12-05-2008, 16:58   #6
Merkur
Moderator

Merkur's Avatar

Merkur je offline
Merkur je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Skorpija VIdi Poruku
..ne vidim kartu,..
Evo karte http://i94.photobucket.com/albums/l1...06/solar-1.gif

Ma nije to ni tako negativno. Na pregled sam otisla zbog podocnjaka (hehe Venera u Biku nije mogla da ih podnese) i pronadjose mi pesak u bubregu kao i kamenolom u zucnoj kesi.
Da kojim slucajem nisam snimila abdomen i dobila napad ne bih otisla kod lekara vec bih popila nesto za smirenje i tu bi mi bio kraj. Inace, poslednji put sam bila na takvom pregledu u osnovnoj skoli. Tako da ja ovo smatram srecom u nesreci.
Ono sto me je fasciniralo je bezbroj pokazatelja za konkretno ovu situaciju.

Lara

Old 12-05-2008, 17:20   #7
Skorpija
Moderator

Skorpija's Avatar

Skorpija je offline
Standardno

Quote:
solarni Neptun (anestezija) se nalazi na vrhu natalne sete kuce (moje zdravlje) u konjukciji sa vladarom moje natalne 8 to jest Marsom
Orbis 8,opet operacija...Merky stvarno si to fino objasnila.

Old 12-05-2008, 18:36   #8
Merkur
Moderator

Merkur's Avatar

Merkur je offline
Merkur je na dobrom putu
Standardno

Ma fenomenalno su se planete poredjale, recimo solarno Sunce se nalazi u 12 solarnoj kuci (bolnica), sve aspekte koje obrazuje su harmonicni. Sto ukazuje na dobar rezultata svega, ali obrazuje 90* sa natalnim ASC sto moze da ukaze na moju nervozu zbog ostanka u bolnici, ja hocu da izadjem na potpis ali mi ne dozvoljavaju, znaci, moram, da ostanem, orbis je 7 ali je aspekt aplikacioni . Pa opet recimo, Venera ( bubreg) u skoro egzaktnom kvadratu sa Saturnom (pesak). Zatim, kako je za abdomen zaduzen znak Raka, Mesec i cetvrta kuca, sam solarni Mesec obrazuje sve neharmonicne aspekte, pa ni natalni Mesec nije u nista boljoj poziciji sa solarnim planetama. Jos jedna potvrda da ce doci do problema na tom polju. Ma zaista dosta toga, eh da sam sve to mogla ranije da povezem, sada bih verovatno sve to bilo gotovo. E sad, pokusacu da nadjem u solarcu sta odredjuje vreme kada ce se ove stvari desavati. Hocu reci, pokusacu da nadjem na koji nacin dolazimo do datuma odredjenih desavanja. Ono sto mi prvo upade u oci je vladar solarnog ASC Merkur (ja) na 5* stepenu a solarni Mesec(abdomen) na 6* u opoziciji, 6+5=11, hmm, moze biti na primer to 11 mesec ovog solarca, kao sto i jeste, to je samo jedna od predpostavki.

Lara

Old 12-05-2008, 22:23   #9
Skorpija
Moderator

Skorpija's Avatar

Skorpija je offline
Standardno

Quote:
Ma fenomenalno su se planete poredjale, recimo solarno Sunce se nalazi u 12 solarnoj kuci (bolnica), sve aspekte koje obrazuje su harmonicni. Sto ukazuje na dobar rezultata svega, ali obrazuje 90* sa natalnim ASC sto moze da ukaze na moju nervozu zbog ostanka u bolnici.
Tacno,ono sto je najbitnije u solarnom horoskopu je sunce i kakve aspekte prima.Ukoliko ima poz.kao kod tebe znaci da ce sve biti u redu,cak i kod ovakve situacije kao sto je tovja trenutna,znaci moralo je do toga doci (sunce u 12),ali ce ishod biti pozitivan,ne mislim samo na operaciju,vec uopste na zdravlje,jer je uvek bolje spreciti nego leciti.

Old 25-05-2008, 16:08   #10
Merkur
Moderator

Merkur's Avatar

Merkur je offline
Merkur je na dobrom putu
Smile

Quote:
...sve aspekte koje obrazuje su harmonicni. Sto ukazuje na dobar rezultata svega, ali obrazuje 90* sa natalnim ASC sto moze da ukaze na moju nervozu zbog ostanka u bolnici.....
Samo da dodam, sve je proslo kako treba, neharmonican aspekt Sunce 90* ASC ukazuje na moje tesko prilagodjavanje dijeti koju sam dobila za 6 meseci.
Eto, ostalo je jos par dana do kraja ovog solarca. Nadam se da ce ovi postovi nekome pomoci pri analizi raznim analizama.

Lara
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules