ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Solari članova Šta donosi solarna godina?
2016/2017

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Mad Max solar 2016/2017
Old 01-11-2016, 17:02   #1
Mad Max
Druid

Mad Max's Avatar

Mad Max je offline
Registrovan: Mar 2011
Mad Max će postati poznat uskoroMad Max će postati poznat uskoro
Standardno Mad Max solar 2016/2017

Drugarice i drugovi, za dva nedelje počinje novi solar i jubilarna trideseta.

(klik za veću sliku)

Prvo što mi je upalo u oko je to da mi je i u ovom solaru Venera u desetoj ali srećom mi nisu Mars i izgonjeni Jupiter zbog kojih sam se verovatno onoliko i džapao sa kolegama na poslu. Kapiram da bi ove godine ta VE u desetoj trebalo da odradi svoj posao jer je tu i u natalu. SA mi je u povratku tako da će i on verovatno ovde da ostvari svoju simboliku iz natala jer je on tu i u natalu i u solaru ... jupiter u solarnoj sedmoj u vaZni, ovo mi se posebno sviđa
Lično mislim da će ovaj zdrmitis od tranzita, UR0natJU180trJU da bude čudan.

Šta vi mislite?
Advertisement

Old 01-11-2016, 17:06   #2
Marshmallow86
Druid

Marshmallow86's Avatar

Marshmallow86 je offline
Registrovan: Oct 2015
Marshmallow86 ima dobru auruMarshmallow86 ima dobru auru
Standardno

Pisala sam ti još ljetos na temu nadolazećeg solara
Mislim da će ti ova solarna godina biti bolja od prethodne.

the natal chart
Submit to Digg   Mad Max solar 2016/2017 Reply With Quote

Old 01-11-2016, 17:25   #3
Mad Max
Druid

Mad Max's Avatar

Mad Max je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Marshmallow86 VIdi Poruku
Pisala sam ti još ljetos na temu nadolazećeg solara
Mislim da će ti ova solarna godina biti bolja od prethodne.
Biće 100%
Tenkju Marši :*
(mada sam te poruke morao da obrišem da bi imao mesta u inboxu )

Old 02-11-2016, 00:19   #4
tiramisu
Obično gatalo

tiramisu's Avatar

tiramisu je offline
Registrovan: Apr 2013
tiramisu će postati poznat uskorotiramisu će postati poznat uskoro
Standardno

Emotivna dešavanja i to ozbiljnija jer si ti (Sa) na natalnoj Ve. Od Nove godine ti kreće Ve period. A Ju ti je ipak u solarnoj 8. pa će biti više trošenja, da ženče bude zadovoljno, dabome.
Obe tačke braka aktivirane, Mo-Su kontakt i tako. Brace yourself, buhaha.

Old 02-11-2016, 11:56   #5
karma1983
Obično gatalo

karma1983's Avatar

karma1983 je offline
Registrovan: Jan 2014
karma1983 je na dobrom putu
Standardno

............

Old 02-11-2016, 12:46   #6
Mad Max
Druid

Mad Max's Avatar

Mad Max je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by tiramisu VIdi Poruku
Emotivna dešavanja i to ozbiljnija jer si ti (Sa) na natalnoj Ve. Od Nove godine ti kreće Ve period. A Ju ti je ipak u solarnoj 8. pa će biti više trošenja, da ženče bude zadovoljno, dabome.
Obe tačke braka aktivirane, Mo-Su kontakt i tako. Brace yourself, buhaha.
Još samo da imam s kim da se ženim
Quote:
Originally Posted by karma1983 VIdi Poruku
............
............ takođe

Old 02-11-2016, 20:35   #7
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Registrovan: Apr 2012
Lahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auru
Standardno

Max, ja sam ubeđena da ćeš se ti ove godine baviti partnerstvima, i to mislim na ljubavna Prvo je u "romantičnim!" ribama, vladar jupiter otišao u vagu, i to baš u sedmo Možda padne neko zaljubljivanje, ali pošto je Ve u jarcu ove godine, ipak mislim da ćeš ti tome razumno da pristupiš, možda čak i sa oprezom... Ovo bi trebalo da bude neka mlađa, obrazovana devojka, to kažem jer je vladfar sedme merkur u strelcu, pa simboliku svega toga već znaš Sa je na Ve i ovo može biti neka ozbiljnija priča, plus je i Ve u jarcu, pa kad sve saberem, meni deluje da ćeš ući u neku vezu ove godine.
Ne znam kako da tumačim ovaj Sa na MC-u, mada ti imaš i Sa povratak sada, da li kao dobro ili loše, za karijeru mislim. Mislim da ćeš imati promenljive finansije, em je vladar druge u vodoliji, pa još mars, em je uran tu (ako ga gledaš)... Ne deluje loše, sve u svemu

Old 02-11-2016, 21:40   #8
tiramisu
Obično gatalo

tiramisu's Avatar

tiramisu je offline
Registrovan: Apr 2013
tiramisu će postati poznat uskorotiramisu će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by Mad Max VIdi Poruku
Još samo da imam s kim da se ženim
Duga je godina.

Old 03-11-2016, 11:07   #9
ibis
Čarobnjak

ibis's Avatar

ibis je offline
Registrovan: Jul 2008
ibis će postati poznat uskoro
Standardno

Meni deluje da ces ove godine imati promene na finansijskom planu, na bolje, nadam se. JU koji je suvladar ASC ti tranzitira kroz osmu, tudj novac a natalni je u drugoj. Na natalnom Jupiteru je tranzitni Uran pa to moze biti iznenada (nasledstvo, igre na srecu?). Neptun u blizini solarnog ASC moze malo da ti zamagli vidjenje sebe i situacija u kojima se nalazis. Ako razmisljas o inostranstvu, sad bi bila odlicna godina, ponavlja se SO u 9. Solarni MA u blizini natalnog ASC vlada natalnom 2. i devetom sto nas vraca na isti zakljucak. To ce biti narocito aktuelno kada tranzitni JU stane na natalnog MA. Na kraju, tu je sol MO u biku, MO koji je obicno izuzetno povoljan za imovinska pitanja.
Neptun dolazi iz 11. kuce, a u nju ce stici i tranzitni SA, pa moze biti razocarenja u prijatelje (kao i meni, samo sto sam ja to vec osetila kada je tr SA napravi 90 sa JU vladarem 11.), sto je poprilican udarac za nekog ko ima vodoliju u podznaku. Ali da gledamo to kao pozitivno, ostace oni prijatelji koji zaista vrede.

Last edited by ibis; 03-11-2016 at 12:11..

Old 03-11-2016, 12:25   #10
Mad Max
Druid

Mad Max's Avatar

Mad Max je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Lahadima VIdi Poruku
Max, ja sam ubeđena da ćeš se ti ove godine baviti partnerstvima, i to mislim na ljubavna Prvo je u "romantičnim!" ribama, vladar jupiter otišao u vagu, i to baš u sedmo Možda padne neko zaljubljivanje, ali pošto je Ve u jarcu ove godine, ipak mislim da ćeš ti tome razumno da pristupiš, možda čak i sa oprezom... Ovo bi trebalo da bude neka mlađa, obrazovana devojka, to kažem jer je vladfar sedme merkur u strelcu, pa simboliku svega toga već znaš Sa je na Ve i ovo može biti neka ozbiljnija priča, plus je i Ve u jarcu, pa kad sve saberem, meni deluje da ćeš ući u neku vezu ove godine.
Ne znam kako da tumačim ovaj Sa na MC-u, mada ti imaš i Sa povratak sada, da li kao dobro ili loše, za karijeru mislim. Mislim da ćeš imati promenljive finansije, em je vladar druge u vodoliji, pa još mars, em je uran tu (ako ga gledaš)... Ne deluje loše, sve u svemu
Vidim da si upoznata sa mojim ukusom za devojke elem, i meni ovaj solar deluje poprilično zaljubljiv
Generalno se povratak SA tumači kao dobra stvar, samo te prvo prodrma da te nauči lekciju. Obzirom da na ovom poslu nemam mogućnost napredovanja i trn u oku sam jer nisam tu došao preko veze verovatno ću menjati posao u toku solara, i onako sam počeo da tražim drugi.

Quote:
Originally Posted by ibis VIdi Poruku
Meni deluje da ces ove godine imati promene na finansijskom planu, na bolje, nadam se. JU koji je suvladar ASC ti tranzitira kroz osmu, tudj novac a natalni je u drugoj. Na natalnom Jupiteru je tranzitni Uran pa to moze biti iznenada (nasledstvo, igre na srecu?). Neptun u blizini solarnog ASC moze malo da ti zamagli vidjenje sebe i situacija u kojima se nalazis. Ako razmisljas o inostranstvu, sad bi bila odlicna godina, ponavlja se SO u 9. Solarni MA u blizini natalnog ASC vlada natalnom 2. i devetom sto nas vraca na isti zakljucak. To ce biti narocito aktuelno kada tranzitni JU stane na natalnog MA. Na kraju, tu je sol MO u biku, MO koji je obicno izuzetno povoljan za imovinska pitanja.
Neptun dolazi iz 11. kuce, a u nju ce stici i tranzitni SA, pa moze biti razocarenja u prijatelje (kao i meni, samo sto sam ja to vec osetila kada je tr SA napravi 90 sa JU vladarem 11.), sto je poprilican udarac za nekog ko ima vodoliju u podznaku. Ali da gledamo to kao pozitivno, ostace oni prijatelji koji zaista vrede.
Meni ta kombinacija UR na JU 180 trUR više deluje kao neka ''born to be wild''/''fight the power'' varijanta a ne nešto finansijski. Vazda sam bio bundžinja. Još je to sve 120 Asc (koji je opet pobunjenik). Bar takav prvi utisak imam, videćemo šta će biti u praksi

Old 03-11-2016, 13:09   #11
ibis
Čarobnjak

ibis's Avatar

ibis je offline
Registrovan: Jul 2008
ibis će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by Mad Max VIdi Poruku

Meni ta kombinacija UR na JU 180 trUR više deluje kao neka ''born to be wild''/''fight the power'' varijanta a ne nešto finansijski. Vazda sam bio bundžinja. Još je to sve 120 Asc (koji je opet pobunjenik). Bar takav prvi utisak imam, videćemo šta će biti u praksi
I ja sam ali bez para ne mere

Videcemo, drzim ti fige da budes pun kesha

Old 03-11-2016, 17:35   #12
Mad Max
Druid

Mad Max's Avatar

Mad Max je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by ibis VIdi Poruku
I ja sam ali bez para ne mere

Videcemo, drzim ti fige da budes pun kesha
Jedino da opljačkam banku a da me ne uhvate xD

Old 08-11-2016, 12:15   #13
andjelikadepeures
Mag

andjelikadepeures's Avatar

andjelikadepeures je offline
Registrovan: May 2010
andjelikadepeures će postati poznat uskoroandjelikadepeures će postati poznat uskoro
Standardno

Meni deluje da ces najvise biti posvecen ljubavnim desavanjima. Neka curica u dimbolici Merkura, mozda cak i strankinja ili studentkinja
Zbog Ve0Ne bih ti savetovala da se ne zaleces u startu, jer ce te verovatno ptogoniti zelja za zajednickim zivotom i sl.

Na polju finansija promene. Ne svidja mi se Sa0Mc jer on uvek daje neku tezinu svemu
Mozda ptomena podla, ali dobro izvagaj sve

Srecno!!;
Naši sponzori
Advertisement

Old 08-11-2016, 21:36   #14
Mad Max
Druid

Mad Max's Avatar

Mad Max je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by andjelikadepeures VIdi Poruku
Meni deluje da ces najvise biti posvecen ljubavnim desavanjima. Neka curica u dimbolici Merkura, mozda cak i strankinja ili studentkinja
Zbog Ve0Ne bih ti savetovala da se ne zaleces u startu, jer ce te verovatno ptogoniti zelja za zajednickim zivotom i sl.
Čitaš me ko knjigu Baš komentarišem sa kumom i drugom kako mi treža ženska sa primanjima da bi smo mogli da iznajmimo stan, ne mogu sam.
Quote:
Originally Posted by andjelikadepeures VIdi Poruku
Na polju finansija promene. Ne svidja mi se Sa0Mc jer on uvek daje neku tezinu svemu
Mozda ptomena podla, ali dobro izvagaj sve

Srecno!!;
Već neko vreme tražim drugi posao jer mi je ovde stavljeno do znanja da ne postoji apsolutno nikakava mogućnost napredovanja.

Old 09-11-2016, 14:45   #15
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Registrovan: Feb 2012
andjela će postati poznat uskoro
Standardno

Vladar solarne 1. u 7. Zaista akcenat na partnerstvu, a i plus je Jupiter u solarnoj 7. vladar 1. Solarna 5. u natalnoj 5..., a Mesec u 2. u biku, pa vidi da nekako nadjes nekoga u toj simbolici - dobrostojecu partnerku. Venera je u 10.solarnoj, pa verovatno preko posla.

Saturn na MC-u...Ne znam sta to tacno znaci, ali kakvog ti je zdravstvenog stanja otac? MC je i otac, ako se ne varam...Nista strasno, ali neka malo pripazi...

Vladar solarne 4. u 9...Da se mozda ne preselis negde vezano za posao?!

Mars je u 12...To me malo buni, al sve u svemu, lep solar. Mozda se pojave neke opcije za posao, koje ne bi trebalo propustiti.
Advertisement

Odgovor

Tags
desetoj, jupiter, natalu, solaru, verovatno

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules