ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Solari članova Šta donosi solarna godina?

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Loreley solar 2017-18 - 34.:)
Old 01-02-2018, 21:43   #1
loreley
Obično gatalo

loreley's Avatar

loreley je offline
Registrovan: Dec 2007
loreley je na dobrom putu
Standardno Loreley solar 2017-18 - 34.:)

http://i67.tinypic.com/w9jr43.png
Dragi i drage moje, danas je moj 33. rođendan i službeni početak 34. solara...
Svašta je bilo započeto prošle godine u prošlom solaru- u poslu, ljubavi i svemu i sve je nedovršeno na čekanju- a ja u statusu quo na istom mjesto gdje i ranije..

Nosi li ovaj solar željene promjene?

Last edited by loreley; 01-02-2018 at 21:52.. Reason: DOPUNA
Submit to Digg   Loreley solar 2017-18 - 34.:) Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 03-02-2018, 18:16   #2
ElipsaZ
Obično gatalo

ElipsaZ's Avatar

ElipsaZ je offline
Registrovan: Oct 2015
ElipsaZ je na dobrom putu
Standardno

Prvo da ti čestitam rođendan s malim zakašnjenjem
Drugo, postavi kartu "natal + solar return chart, with houses", kako bi bilo preglednije.

Old 03-02-2018, 21:19   #3
loreley
Obično gatalo

loreley's Avatar

loreley je offline
Standardno

Hvala na čestitkama!
Postavljam i preporučenu kartu http://i64.tinypic.com/5vdd8y.png

Old 03-02-2018, 23:50   #4
ElipsaZ
Obično gatalo

ElipsaZ's Avatar

ElipsaZ je offline
Standardno

Ovde se sve nešto vrti oko putovanja, inostranstva, komunikacije. Ako ti je posao vezan za tako neku oblast - tehnologije, putovanja, komunikacije - mislim da bi moglo doći do nekih dešavanja. Ne znam da li planiraš neko preseljenje, možda neka promena doma u smislu dekoracije, renoviranja mada je inostranstvo dosta naglašeno.
Za posao mi se jedino čini da možda nećeš toliko biti zadovoljna nečim, verovatno platom, možeš imati neke novčane probleme ili ti se činiti da više trošiš nego što zarađuješ. Ne bi me čudilo da iznenada dođe do promene posla, neke nove ponude.
Ovo ti je povoljna godina za rad na sebi. Stavićeš sebe na prvo mesto, više ćeš se posvetiti sebi nego drugima(koliko je to moguće). Pazi samo da to ne preraste u neku egocentričnost, sebičnost itd. Možda ćeš biti manje fleksibilna nego obično. Pazi da ne budeš 'agresivna' u nastupu u smislu da paziš šta pričaš i šta kome govoriš.
Ima tu dosta naznaka za napredak, samo pazi da se ne ulenjiš ili da se ne nadaš previše. Probaj što više da se okreneš sebi, da uživaš sama sa sobom. Za ljubav nešto, iskreno, nisam entuzijastična. Nije nemoguće da bude nečeg ali ili će biti platonsko, ili iz prošlosti ili nešto nećeš biti zadovoljna. Ili ćeš imati prevelika očekivanja ili ćeš morati i ti da se nekako aktiviraš u taj odnos. Više mi vuče na neku neozbiljnu varijantu. Možda započne kao nešto prijateljski ili neozbiljno pa se kasnije razvije u nešto intimnije samo ćeš morati da imaš strpljenja, čini mi se da će ili ići otežano ili ćeš ti shvatiti da nisi najspremnija. Zato ti je bitan rad na sebi. Nemoj samo mnogo da se prepuštaš sve sudbini.

,,,,,,,,,,,,,,,,
Old 04-02-2018, 00:26   #5
loreley
Obično gatalo

loreley's Avatar

loreley je offline
Standardno ,,,,,,,,,,,,,,,,

Quote:
Originally Posted by ElipsaZ VIdi Poruku
Ovde se sve nešto vrti oko putovanja, inostranstva, komunikacije. Ako ti je posao vezan za tako neku oblast - tehnologije, putovanja, komunikacije - mislim da bi moglo doći do nekih dešavanja. Ne znam da li planiraš neko preseljenje, možda neka promena doma u smislu dekoracije, renoviranja mada je inostranstvo dosta naglašeno.
Za posao mi se jedino čini da možda nećeš toliko biti zadovoljna nečim, verovatno platom, možeš imati neke novčane probleme ili ti se činiti da više trošiš nego što zarađuješ. Ne bi me čudilo da iznenada dođe do promene posla, neke nove ponude.
Ovo ti je povoljna godina za rad na sebi. Stavićeš sebe na prvo mesto, više ćeš se posvetiti sebi nego drugima(koliko je to moguće). Pazi samo da to ne preraste u neku egocentričnost, sebičnost itd. Možda ćeš biti manje fleksibilna nego obično. Pazi da ne budeš 'agresivna' u nastupu u smislu da paziš šta pričaš i šta kome govoriš.
Ima tu dosta naznaka za napredak, samo pazi da se ne ulenjiš ili da se ne nadaš previše. Probaj što više da se okreneš sebi, da uživaš sama sa sobom. Za ljubav nešto, iskreno, nisam entuzijastična. Nije nemoguće da bude nečeg ali ili će biti platonsko, ili iz prošlosti ili nešto nećeš biti zadovoljna. Ili ćeš imati prevelika očekivanja ili ćeš morati i ti da se nekako aktiviraš u taj odnos. Više mi vuče na neku neozbiljnu varijantu. Možda započne kao nešto prijateljski ili neozbiljno pa se kasnije razvije u nešto intimnije samo ćeš morati da imaš strpljenja, čini mi se da će ili ići otežano ili ćeš ti shvatiti da nisi najspremnija. Zato ti je bitan rad na sebi. Nemoj samo mnogo da se prepuštaš sve sudbini.
Da bavim se odnosima s klijentima, cekam poziv u inozemstv..vec obavljeni razgovori, samo sve kasni...Ljubav imam dugogodisnju vezu koja se gasi..i upoznala nekog platonski..hm..Za onaj posao naglu promjenu mislis sa sadasnjeg ili s prve varijante koju odaberem na nesto bolje. Isto tako kako se u ljubavi vidi postojeća veza?

Old 04-02-2018, 00:29   #6
andjelikadepeures
Mag

andjelikadepeures's Avatar

andjelikadepeures je offline
Registrovan: May 2010
andjelikadepeures će postati poznat uskoroandjelikadepeures će postati poznat uskoro
Standardno

Loreley, srecan ti rodjus sa malim zakasnjenjem!

Naglasena 3. i Mo u 9. pa mi deluje da se ostvaujes kroz posao, jezike.... Nadam se da ce uspeti i preseljenje Mada mi vise lici na puno kracih putovanja
Sto se tice ljubavi, pre zavrsetak neke veze nego pocetak. Mada, ko zna...
Finansijama neces bas biti zadovoljna...

Iskreno, ovo preklapanje kuca nije cesto godina napredka. Vise test izdrzljivosti u svakom smislu. Sto opet ne znaci da ce i tebi tako biti
U sustini, nece ti biti neka losa godina, ali ni da sve ide "ko po loju"

.........
Old 04-02-2018, 00:42   #7
loreley
Obično gatalo

loreley's Avatar

loreley je offline
Standardno .........

Quote:
Originally Posted by andjelikadepeures VIdi Poruku
Loreley, srecan ti rodjus sa malim zakasnjenjem!

Naglasena 3. i Mo u 9. pa mi deluje da se ostvaujes kroz posao, jezike.... Nadam se da ce uspeti i preseljenje Mada mi vise lici na puno kracih putovanja
Sto se tice ljubavi, pre zavrsetak neke veze nego pocetak. Mada, ko zna...
Finansijama neces bas biti zadovoljna...

Iskreno, ovo preklapanje kuca nije cesto godina napredka. Vise test izdrzljivosti u svakom smislu. Sto opet ne znaci da ce i tebi tako biti
U sustini, nece ti biti neka losa godina, ali ni da sve ide "ko po loju"
Hvala draga na lijepim željama.
Ah čekam i čekam poslovnu promjenu..I ljubav isto stoji nikako dokraja van iz veze, pa financije..uzas zivi sve skupa..

Old 04-02-2018, 00:56   #8
ElipsaZ
Obično gatalo

ElipsaZ's Avatar

ElipsaZ je offline
Standardno

Ja, iskreno, ne znam kako se vidi da je neko trenutno u vezi/braku, da li ima decu. Mislim da je to nemoguće. Meni je u jednom momentu pala na pamet i paralelna veza, ali generalno se za ljubav, po mom mišljenju, provlači neko otežavanje, teskoba, blokada, želja za slobodom, neko nezadovoljstvo, ali mislim da ćeš se kad tad osloboditi tih okova ali uvek će se provlačiti neka tuga, seta(što je i normalno).
andjelikadepeures je u pravu da bi ti ova mogla biti godina izdržljivosti, da te život testira, stavlja na probe.
Za posao, pa imam osećaj da će biti nekih ponuda, možda čak i tek kad odeš u inostranstvo.

Old 04-02-2018, 01:01   #9
loreley
Obično gatalo

loreley's Avatar

loreley je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by ElipsaZ VIdi Poruku
Ja, iskreno, ne znam kako se vidi da je neko trenutno u vezi/braku, da li ima decu. Mislim da je to nemoguće. Meni je u jednom momentu pala na pamet i paralelna veza, ali generalno se za ljubav, po mom mišljenju, provlači neko otežavanje, teskoba, blokada, želja za slobodom, neko nezadovoljstvo, ali mislim da ćeš se kad tad osloboditi tih okova ali uvek će se provlačiti neka tuga, seta(što je i normalno).
andjelikadepeures je u pravu da bi ti ova mogla biti godina izdržljivosti, da te život testira, stavlja na probe.
Za posao, pa imam osećaj da će biti nekih ponuda, možda čak i tek kad odeš u inostranstvo.
Ovo za nove prilike djeluje super...imate li curke kakvu ideju kad bi inostranstvo moglo napokon profunkcionirati?
Što se tiče paralelne veze - iskreno od toliko sam ideala sad odustala da se ne bih sama sebi začudila..

Old 27-02-2018, 14:32   #10
CARAPICA
Mag

CARAPICA's Avatar

CARAPICA je offline
Registrovan: Nov 2006
CARAPICA će postati poznat uskoro
Standardno

Važan solar, prvo pluton, venera, mjesec, sunce izlaze na uglove a onda je još i sunce prof.planeta, pa je toliko naglašeno to 10 i 9 polje, da mislim da bi trebalo profunkcionirati... mjesec je na vrhu polja a vladar je 9, solara i natala, sa sj.čvorom daje jednu nagradu, sudbinsku svrhu koja se treba odraditi... pluton donosi važnu transformaciju a sve to će promjeniti tebe i tvoje predstavljanje prema vani, prema javnosti, a vjerojatno i neki tvoj status, mada sam optimistična mislim da će biti i lijepih događaja... ti si rođena sa energijom plutona i dobro ti je poznat, pa mislim da nije toliko turbulentno kao kada se dogodi nekome tko nije s njim na "ti".
Proljeće, od kraja 4 mjeseca, po ovome bi mogla biti aktivna godina...
naravno, jedna potvrda nije dovoljna, ali možepš i sama čačkati progresije ev. midpointe pa da vidiš što se ponavlja...
javljaj i sretno!

Old 27-02-2018, 16:12   #11
Filip
Obično gatalo

Filip's Avatar

Filip je offline
Registrovan: Sep 2010
Filip je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by loreley VIdi Poruku
Ovo za nove prilike djeluje super...imate li curke kakvu ideju kad bi inostranstvo moglo napokon profunkcionirati?
Što se tiče paralelne veze - iskreno od toliko sam ideala sad odustala da se ne bih sama sebi začudila..
Quote:
Slazem se sa Carapicom da bi ove godine trebalo da proradi inostranstvo. Prvo asc na u skorpiji na natalnom plutonu, godina bitne transformacije promene. Na 4 stepenu, vezano za kucu, porodicu, dom. Na vrhu 4 solarne venera u vodoliji ima energiju neke slobode ili oslobodjenja tako da ove godine mozes da se oslobodis svega sto te je na neki nacin vezivalo i nesvesno blokiralo odlazak u inostranstvo. Mesec vladar 9 kuce na mcu moze da bude prepoznatljivost, neki status zbog necega svega sto ima simboliku 9 kuce. Merkur na nultom stepenu vodolije iz 11, dosta novih poznanstava ove godine. Sa tranzitom Jupitera kroz 1 polje ovo sve za inostranstvo bi moglo sve da se aktivira kad u retro hodu a kasnije i ponovo direktno bude oko 17 skorpije-pravice kvadarat sa ovom opozicijom venera mesec na uglovima.

Old 27-02-2018, 23:19   #12
loreley
Obično gatalo

loreley's Avatar

loreley je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by CARAPICA VIdi Poruku
Važan solar, prvo pluton, venera, mjesec, sunce izlaze na uglove a onda je još i sunce prof.planeta, pa je toliko naglašeno to 10 i 9 polje, da mislim da bi trebalo profunkcionirati... mjesec je na vrhu polja a vladar je 9, solara i natala, sa sj.čvorom daje jednu nagradu, sudbinsku svrhu koja se treba odraditi... pluton donosi važnu transformaciju a sve to će promjeniti tebe i tvoje predstavljanje prema vani, prema javnosti, a vjerojatno i neki tvoj status, mada sam optimistična mislim da će biti i lijepih događaja... ti si rođena sa energijom plutona i dobro ti je poznat, pa mislim da nije toliko turbulentno kao kada se dogodi nekome tko nije s njim na "ti".
Proljeće, od kraja 4 mjeseca, po ovome bi mogla biti aktivna godina...
naravno, jedna potvrda nije dovoljna, ali možepš i sama čačkati progresije ev. midpointe pa da vidiš što se ponavlja...
javljaj i sretno!
Transformacija- promijenila boju kose iz crne u plavu i smrsavila i jos radim na tome..ljudi me ne prepoznaju..mislis da i ljubav ide kako treba?

Quote:
Originally Posted by Filip VIdi Poruku
Slazem se sa Carapicom da bi ove godine trebalo da proradi inostranstvo. Prvo asc na u skorpiji na natalnom plutonu, godina bitne transformacije promene. Na 4 stepenu, vezano za kucu, porodicu, dom. Na vrhu 4 solarne venera u vodoliji ima energiju neke slobode ili oslobodjenja tako da ove godine mozes da se oslobodis svega sto te je na neki nacin vezivalo i nesvesno blokiralo odlazak u inostranstvo. Mesec vladar 9 kuce na mcu moze da bude prepoznatljivost, neki status zbog necega svega sto ima simboliku 9 kuce. Merkur na nultom stepenu vodolije iz 11, dosta novih poznanstava ove godine. Sa tranzitom Jupitera kroz 1 polje ovo sve za inostranstvo bi moglo sve da se aktivira kad u retro hodu a kasnije i ponovo direktno bude oko 17 skorpije-pravice kvadarat sa ovom opozicijom venera mesec na uglovima.
Kad ti je to izglednije? Promjena je kao što sam napisala fizička..a kako ljubav stoji?

Last edited by Vojvotkinja; 22-03-2018 at 13:13..

Old 02-03-2018, 22:39   #13
CARAPICA
Mag

CARAPICA's Avatar

CARAPICA je offline
Registrovan: Nov 2006
CARAPICA će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Transformacija- promijenila boju kose iz crne u plavu i smrsavila i jos radim na tome..ljudi me ne prepoznaju..mislis da i ljubav ide kako treba?
Može doći do nekog sakrivenog odnosa ili nekih tajnih dogovora, međutim lako moguće da ne budu stvari išle onako kako bi ti željela i da osjetiš nekakav emotivni gubitak ili nemogućnost nekog ostvarenja.
Advertisement

.......
Old 02-03-2018, 23:05   #14
loreley
Obično gatalo

loreley's Avatar

loreley je offline
Standardno .......

Quote:
Originally Posted by CARAPICA VIdi Poruku
Može doći do nekog sakrivenog odnosa ili nekih tajnih dogovora, međutim lako moguće da ne budu stvari išle onako kako bi ti željela i da osjetiš nekakav emotivni gubitak ili nemogućnost nekog ostvarenja.
Ima neko tajno prijateljstvo..a razmisljam o prekidu dugogodisnje veze..jel to moze bit to

Old 09-03-2018, 23:12   #15
lilka
Švrća

lilka's Avatar

lilka je offline
Registrovan: Jul 2007
lilka je na dobrom putu
Standardno

Mislim da su ti neke stvari zasle na videlo,da si saznala neke istine kojih nisi bia svesna,tu dolazi do raznih pitanja u tvojoj glavi jer u stvari se pitas -gde sam? preispitujes svoje vrednosi i svoj licni status sa velikim osecajen nesigurnosti.Sedjivaces neku bitnu dokmentaciju i papirologiju koju verujem nisi zavrsila pa otuda i zastoji,tu moze biti i neko nasledstvo koje je mozda bespravno uzeto ili nesto u tom smislu...kroz sve sto ti se desava ti ces se ustvari izleciti tj transformisatu u duhovnom smislu i prosto ces imati potrebu da se vratis Bogu sto i jeste resenje za tvoju nesigurnos. Ja licno ne vidim ovde inostranstvo i cak mislim da razmisljanje o inostranstvu nije licna zelja,nego trazenje resenja za trenutno nezadovoljstvo. Oog trenutka kad shvatis da nije probelm u drugima i poadis na sebi duhovno tad ce te i novac krenuti i posao ce ti predstavljati zadovoljstvo...
PS:Za prognozu si odabarala najgoru vrstu charta U buduce Natal+Solar Return chart with houses...bilo bi preciznije.Pozz

Last edited by lilka; 09-03-2018 at 23:24..
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Tags
čekanju-, ljubavi, nedovršeno, solar, statusu

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules