ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Solari članova Šta donosi solarna godina?
Sta nam donosi ljubav

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 13-06-2017, 12:32   #1
Fenix
Početnik

Fenix's Avatar

Fenix je offline
Registrovan: May 2017
Fenix je na dobrom putu
Standardno

Pa ajde da vidimo sta se desava u nasim kartama .Covek nije objektivan kada sam gleda

Natal mi se ponavlja .Znmo da je za ljubav bitna 1 kuca ,7 prtner ,3 poznansto , venera i mesec.Vadar 1 solarn pluton je u 3 kraca putovnja i poznanstva i njegv dispozitor saturn koji jeste i karma je u konjukciji sa mesecom vldarem 9 pa znaci kraca putovanja i veze bitne za emocije i tu je jos fortuna i vladar 5 kuce ,pa fortuna ukazuje na srecu kj dolaz poznanstvom..A dispozitor njihov je juiter u vagi..A mars je u 7 pa sam okrenuta ka partnestvu mozda upoznavanju mog marsa ili partnerstvu .Vladar 1 i 7 rade tigon.Pa ukazuju na godinu bitnu za partnerstvo i mozda godinu koja vodi u brak.Dispozitor marsa i vladar 7 je venera koja je u 5 polju u konjukciji sa suncem prirodnim signifatorom ljubavi a i vladarem 10 kuce pa se stvara mogucnost upoznavanja bracnog partnera ili partnera sa kojim mozemo da imamo vezu koja vodi braku.Jer sunce je i bracni partner oznacava muza .A i da tezimpromeni status .
Mesec u konjukciji sa 4 kucom kaze da tezim porodici i promeni statusa jer on aktivira i 10 kucu. Mesec je vrlo bitan u progresijama jer ukazuje na aktivaciju odredjene oblasti zivota . A u progresijama progresivni mesec radi konjukciju na natalnu veneru pa sve to u petoj kuci na vrhu pete kuce pa ukazuje na stvaranje ljubavi sa partnerom .Mozda i trudnoca koja vodi u brak .I stvaranje porodice.Zatim progresivna venera na nat merkuru uazuje na upoznavanje .I direktivni merkur mjeenja znak i ulazi u 7 kucu koja je u biku .
Neptun kao jedan od vladara 5 kuce je u konjukciji sa venerom vladarem 7 kuce pa je i to ljubav koju dajemo.I spoj koji ukazuje na znacajnu ljubavnu pricu i vezuje ljubav i brak.A drugi vladar jupiter je u vagi u 12 kuci pa mozda znaci tajno i nesvesno se ulazi u vezu i ne prepoznaje se odmah .
SMC je u trignu sa mesecom pa ukazuje mozda na neki sudbinski odnos.Kao i mesec sa fortunom pa ukazuje na srecu.
Zatim solarno juno u konjukciji sa jupiterom .Juno je povezaano sa brakm i svim partnerima sa kojima imamo duge veze.Juno je zena jupitera kako sam citala pa znaci da su sresti svg jupittera ,i sve se desava u 3 kuci.Jos jdna prilika za vezu ili brak.Juno u konjukciji sa Jupiterom Juno pronalazi svog Zevsa, sretna je sa njim, priča o inostranstvu, brak sa strance. Tako i tranzitna Junona preko Venere može ukazati na prosidbu tu imam sekstil.
Zatim vertex juno - juno brak a vertex sudbinu predtavlja .Zatim mc progresivni trigon smc

Jel moze neko da mi pomogne ? Ja sam u inostranstvu upoznala jednog decka posle mesec dana zabavljanja on me pitao da zivimo zajedno i ja sam rekla da moram da razmislim .Jer ja ne zivim ovde .Rekao mi je da je zaljubljen u mene.Onda se on povukao i kada sam mu rekla sta osecam on mi rekao da je iznenadjen time da ga volim i nije mi odgovorio sta on oseca za mene ...??? Molim za pomoc

Last edited by Vojvotkinja; 26-06-2017 at 12:33..
Submit to Digg   Ljubav solar i predikcije Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 16-06-2017, 17:50   #2
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Registrovan: Apr 2015
rijanon će postati poznat uskoro
Standardno

Fenix, jako mi je teško da pratim ovako krcatu tvoju kartu. puna je ovih asteroida i tačaka.
ali sudeći po svemu što si iznela, mislim da ti je značajna godina za ljubav. sećam se i na progresijama pre neki dan kad si pisala.
e sad, pojavljuje se taj momak o kome govoriš. još ti nudi i da živite zajedno - eto koliki korak i pomak ti se u ljubavi dogodio!
ti si bila prvo nesigurna zbog toga što ne živiš tu, što je njega ohladilo - potpuno razumljivo s njegove strane.
ali mi onda nisi jasna: na kraju si mu ipak rekla da ga voliš, a nije ti jasno šta on oseća?
pa zaboga, želeo je da živi sa tobom, to je kao i da te zaprosio! naravno da te voli! šta misliš šta oseća ako hoće da živi sa tobom. i kažeš da ti je rekao da je zaljubljen. šta ti nije još jasno? faktički ti je nuđen brak. kako bi se ti osećala da si ti njemu prva otvorila srce, a on tebi rekao da će da razmisli?
pošto si se ti femkala - naravno da će se čovek povući i sad mu treba 2x više vremena da razmotri šta će sa tobom. naravno da je iznenađen jer si mu prvo rekla da ćeš razmisliti. takav odgovor jasno znači da nemaš pojma šta osećaš, čim se premišljaš - to nije zaljubljenost.
ako ga zaista voliš kao što si mu i rekla kasnije - zašto nisi pristala da živiš s njim? to ti je rešenje tvog boravka u inostranstvu - trajno bi živela sa njim tu. usledili bi verovatno i papiri/viza i štagod.
ne zove niko nikoga tek tako da žive zajedno, naročito danas kad ljudi neće da podele ni sedište u autobusu sa nekim, a kamoli stan, život i sebe.
sačekaj sad da se on sabere, pa ćeš videti.
srećno!

Old 16-06-2017, 18:54   #3
wanja
Veštac

wanja's Avatar

wanja je offline
Registrovan: Nov 2009
wanja će postati poznat uskoro
Standardno

Mislim da ce kod Fenix desavanja da krenu kada Ju udje u Sco i stane na Asc.Uradice trigon na natalnu Ve koja je u 5.kuci,vladar Dsc i istovremeno aktivirati progresiju Prog Mo konjukcija natalna Venera.To mozda pokrene pitanje partnerstva tj.zajed zivota.
A obzirom da je sada Mars u Raku u losem dostojanstvu ja verujem da to utice na energiju muskaraca.Ali kada Mars udje u znak Lava verujem da ce celu situaciju obojiti drugacijom i lepsom energiju.Prelazi preko tvog Mc i radi 120 na tvojd So u 5.A tu je i solarna Ve u konjukciji sa natalnim So.
Znaci period kraj jula pocetak avgusta.

Old 16-06-2017, 20:36   #4
Fenix
Početnik

Fenix's Avatar

Fenix je offline
Fenix je na dobrom putu
Standardno

Hvala vam puno ...pa da nije to odluka koja se donosi preko noci ...kada sam mu sutra dan rekla da zelim on mi tekao da razmislim ponovo jer mozda ne umem da pravim kompromise ...ja sam pokusala da pricam sa njime i zvala sam ga ali on ne zeli ni da prica sa mnom ...rekla sam mu da bi mi bilo tesko zbog mojih ali da zelim da zivimo zajedno zbog mene zbog njega zvog osecanja ...ne zeli ni da mi se javi ...kaze da sam ga iznenadila time da ga volim i nista nikakva reakcija ...kao da ga sada gusim ..raskinula sam jer on ne zeli da prica sa mnom nece sa se javi na telefon ....ja mislim da zbog venere u ribama meni ljubavi nikada nece da budu ostvarene ...uvek ce da bude tako ..pogotova sada kada je neptun tu samo neke iluzije

Quote:
Originally Posted by wanja VIdi Poruku
Mislim da ce kod Fenix desavanja da krenu kada Ju udje u Sco i stane na Asc.Uradice trigon na natalnu Ve koja je u 5.kuci,vladar Dsc i istovremeno aktivirati progresiju Prog Mo konjukcija natalna Venera.To mozda pokrene pitanje partnerstva tj.zajed zivota.
A obzirom da je sada Mars u Raku u losem dostojanstvu ja verujem da to utice na energiju muskaraca.Ali kada Mars udje u znak Lava verujem da ce celu situaciju obojiti drugacijom i lepsom energiju.Prelazi preko tvog Mc i radi 120 na tvojd So u 5.A tu je i solarna Ve u konjukciji sa natalnim So.
Znaci period kraj jula pocetak avgusta.
Hvala ti ☺ puno samo eto ja kao i svi ostali pravim greske .A kada neko voli onda se i bori

Last edited by Vojvotkinja; 26-06-2017 at 12:34..

Old 16-06-2017, 21:06   #5
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Standardno

mislim da je njega to tvoje : razmisliću -polilo kao hladan tuš. ovo ti najiskrenije kažem, nemoj da se ljutiš.
razumi ga, rekao ti je da te voli i da živiš s njim. žena tada ako voli i želi, ona kaže DA.
naravno da on neće da mu sutra kažeš Da. i eto rekao ti je: razmišljaj ti slobodno ponovo.
znaš, nije to kafa, pa danas ne znam, ali nazvaću te sutra da se dogovorimo. to ne ide tako kod pitanja skoro bračnog tipa.
ljut je i on i odjednom iznenađen. danas razmišljaš a već sutra znaš šta hoćeš i zoveš ga. više ti nije teško ni zbog tvojih ni ništa. šta se promenilo za par sati..
i meni bi ovo što pišeš bilo teško shvatljivo, kamoli momku koji ti sve ponudio.
ali, ok. šta je bilo bilo je.
wanja možda malo bolje vidi kartu i zna situaciju. možda dobijete novu šansu malo kasnije.
ja se iskreno nadam da ti se neće izjaloviti ovako lepi aspekti.

Edit: inače, sviđaju mi se tvoja tumačenja. članice kažu da pogađaš. baš me zanima šta bi meni rekla, juče mi je bio rođendan i krenuo mi je novi solar. nekad kad budeš našla vremena, ovde je moja tema: 31. krug

Last edited by rijanon; 16-06-2017 at 21:28..

Old 17-06-2017, 11:17   #6
Fenix
Početnik

Fenix's Avatar

Fenix je offline
Fenix je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by rijanon VIdi Poruku
mislim da je njega to tvoje : razmisliću -polilo kao hladan tuš. ovo ti najiskrenije kažem, nemoj da se ljutiš.
razumi ga, rekao ti je da te voli i da živiš s njim. žena tada ako voli i želi, ona kaže DA.
naravno da on neće da mu sutra kažeš Da. i eto rekao ti je: razmišljaj ti slobodno ponovo.
znaš, nije to kafa, pa danas ne znam, ali nazvaću te sutra da se dogovorimo. to ne ide tako kod pitanja skoro bračnog tipa.
ljut je i on i odjednom iznenađen. danas razmišljaš a već sutra znaš šta hoćeš i zoveš ga. više ti nije teško ni zbog tvojih ni ništa. šta se promenilo za par sati..
i meni bi ovo što pišeš bilo teško shvatljivo, kamoli momku koji ti sve ponudio.
ali, ok. šta je bilo bilo je.
wanja možda malo bolje vidi kartu i zna situaciju. možda dobijete novu šansu malo kasnije.
ja se iskreno nadam da ti se neće izjaloviti ovako lepi aspekti.

Edit: inače, sviđaju mi se tvoja tumačenja. članice kažu da pogađaš. baš me zanima šta bi meni rekla, juče mi je bio rođendan i krenuo mi je novi solar. nekad kad budeš našla vremena, ovde je moja tema: 31. krug
Hocu pogledacu ti samo sam mislila da ces i ti meni kartu da pogledas ☺ a ne da mi ocitas bukvicu 😕

Old 17-06-2017, 15:33   #7
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Standardno

ti si u karti dobila sve oko čega ovde tražiš da ti pomognemo.

kažem, natrpana ti je ova progresivna, ali evo progr.Mo dolazi na nat.Ve. kad to bude aktivirano - eto ti šanse za ljubav. najlepši aspekt.
ima slučajeva da su žene ostajale trudne dolaskom tranz.Ju na AC jer je to širenje tela (uz ostale pokazatelje, a imaš ih i ti).
imaš puno stvari. i Beatrice ti je gledala na temi progresija. i ja sam ti isto tamo rekla da ti je godina za ljubav.

ali i bez gledanja karte, ti si imala realnu ponudu, ne od Meseca i Venere niti od Jupitera, nema simbolike i nema zabune u tumačenju. živ čovek od krvi i mesa ti je došao.
ti (koji god razlog bio) nisi mogla.
šta sad da bilo ko od nas uradi?
evo wanja ti kaže jul/avgust.
ako se sad ponovo pojavi neko za koga si i ti zainteresovana kao što si sa ovim bila, i pita te za par meseci/do kraja godine da imate ozbiljnu vezu/život, da ispuniš ove aspekte - kaži iskreno sama sebi - hoćeš li zaista biti spremna da ga prihvatiš?

pa se ti sad mršti koliko god želiš.

Old 18-06-2017, 11:13   #8
Fenix
Početnik

Fenix's Avatar

Fenix je offline
Fenix je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by rijanon VIdi Poruku
ti si u karti dobila sve oko čega ovde tražiš da ti pomognemo.

kažem, natrpana ti je ova progresivna, ali evo progr.Mo dolazi na nat.Ve. kad to bude aktivirano - eto ti šanse za ljubav. najlepši aspekt.
ima slučajeva da su žene ostajale trudne dolaskom tranz.Ju na AC jer je to širenje tela (uz ostale pokazatelje, a imaš ih i ti).
imaš puno stvari. i Beatrice ti je gledala na temi progresija. i ja sam ti isto tamo rekla da ti je godina za ljubav.

ali i bez gledanja karte, ti si imala realnu ponudu, ne od Meseca i Venere niti od Jupitera, nema simbolike i nema zabune u tumačenju. živ čovek od krvi i mesa ti je došao.
ti (koji god razlog bio) nisi mogla.
šta sad da bilo ko od nas uradi?
evo wanja ti kaže jul/avgust.
ako se sad ponovo pojavi neko za koga si i ti zainteresovana kao što si sa ovim bila, i pita te za par meseci/do kraja godine da imate ozbiljnu vezu/život, da ispuniš ove aspekte - kaži iskreno sama sebi - hoćeš li zaista biti spremna da ga prihvatiš?

pa se ti sad mršti koliko god želiš.

Prvo ne znas celu situaciju drugo ne znas mene..i treca ne znas sta se sv desava u pozadini...ja da sam htela za papire da se udam uradila vi davno ..

Sada ovde nisam jer mi treba psiholog vec želim da na mom i tudjim primerima ucimo ....i mislim da si promasila temu stvarno si preterala pricas o necemu o cemu nemas pojma ...izvini ali izlupa vala bas ...i koje karte ne mozes da gledas ???? Ima i solarna i progresivana ??? Kako wanja vidi a ti ne vidis???

I nemoj molim te da mi gledas
Naravno da mogu da prihvatim kada neko moze da mi kaze sta oseca meni je tesko da govorima o emocijama ali dala sam sve od sebe i rekla sam sta osecam..uostalom jja zelim muskarca koji zna sta hoce i ja znam koliko vredim ...ako ja sve ucinim i ta osoba bi trebala ...

Old 18-06-2017, 16:18   #9
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Standardno

ovde te skoro niko ne zna. čitamo samo ovih tvojih par postova u kojima si lepo napisala da je taj čovek hteo tebe, a ti si se nećkala, teško ti je zbog tvojih ili šta god. zvala si ga sutra da mu to objašnjavaš.
on je znao šta hoće, ti imaš nerešenu situaciju!
i šta sad hoćeš od mene? ja sam ti kriva što otvoreno kažem ono što si ti već sama rekla?
nisam ti rekla da se udaš za papire, nego da si pristala da budeš s njim -to bi ti možda rešilo dosta stvari (o kojima su mi drugi članovi pričali pa sada znam), pa ne biste živeli odvojeno. otišla bi njemu ili već šta . a ako je on u inostranstvu - rešila bi se i viza. to sam ti rekla.
postoje ljudi kojima je rečeno da imaju 10% šanse da prežive, pa se ipak nisu predali, nego su uzimali svaku šansu da budu srećni.
koji god problem da imaš - nemaš opravdanje da sama odbijaš ljude od sebe , a onda po forumu moliš da ti se vidi šta ćeš sad u ljubavi.
sad čekaj da vidiš da li si jedna od retkih srećnica da te taj čovek stvarno voli kao što si rekla, pa da te potraži opet.
i budi i dalje neljubazna prema ljudima koji dođu sami na tvoju temu da ti bar slovo napišu, a neljubazna si samo zato što ti se ne sviđa ono što ti pišu. treba da si zahvalna što neko troši vreme, pa šta god da ti napisao. a uvrede ti niko pisao nije nego pokušava da shvati šta se dogodilo.
želim ti svu sreću - jako ti je potrebna!

Old 18-06-2017, 16:38   #10
wanja
Veštac

wanja's Avatar

wanja je offline
Standardno

Devojke,ajde da spustimo loptu.Polako.Zetezete situaciju.A to nema potrebe.
Ovde smo da se zabavimo i da razmenimo iskustva.Naravno i da naucimo nesto.Zato STOP!!!
Rijanon,Fenix nije prihvatila ponudu i idemo dalje.Nzm celu njenu situaciju i a i nakon mesec dana nzm ni da li bih se i ja usudila na takav korak.
Rijanon,sta ti mislis,kada ce pomak napred?Njegovo javljanje ili sl.
Saturn joj je trenutno na Mesecu i Neptunu pa vrv i to utice na njene nedefinisane emocije ili pak zbunjenost neka.Dosta pokazatelja ima za ljubav.

Old 18-06-2017, 17:13   #11
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Standardno

ako i ona njega voli - što je rekla - a i on nju voli i želi da je s njom -to je logičan korak. parovima se u roku od 2-3 meseca dešavala i veza i čak beba, pa žive zajedno. ako neki nisu na to spremni - nije im kriva ni karta ni članovi foruma koji bi izgleda trebalo samo niz dlaku da idu. e pa svi smo dovoljno veliki da sagledamo grešku i preuzmemo za nju odgovornost, ne da krivimo druge. taj koji to ne može - ne može biti ni sa sobom dobro, niti može da prihvati ikoga pored sebe.
imala sam takve i to ne vodi nikuda.
ne znam.
želela bih da verujem da joj ovo nije jedina ponuda na ovakve aspekte. da će se stvar pokrenuti opet. možda Jupiterom. već je sad stac.direktan kroz Vagu pa nek joj olakša psihu, da bude spremmna kad joj siđe na AC.
njen partner je divan čovek, blag, topao i pun samilosti -jedna egzaltirana Ve u Ribama koja bi da leči i pomaže celom čovečanstvu. uz to je i iskreno voli - na samom je vrhu 5. kuće.
njoj treba to, jer ima potrebu da sve sagledava mračnije nego što jeste pored svih malefika na ACu.
nadam se da će dobiti drugu priliku o kojoj neki mogu samo da sanjaju.

Old 18-06-2017, 17:30   #12
wanja
Veštac

wanja's Avatar

wanja je offline
Standardno

Njoj ce mnogo toga da se promeni.Jupiter na Asc,Ur na Dsc.I dispoz obe planete bice Mars u Sco.Naravno kada Ju udje u Sco.Transformacije.
SOLAR je tek poceo.Do sl godine stvari ce se mnogo promeniti.
Iskreno verujem da je jesen jako bitna.Sto po putanju ljubavi,sto po pitanju i mater situacije.

Old 18-06-2017, 22:04   #13
Fenix
Početnik

Fenix's Avatar

Fenix je offline
Fenix je na dobrom putu
Standardno

Stvarno svi imamo svoje price ...ja razumem da si imala losa iskustva sa takvima kao sto sam ja 😊😉 ali i ja sam imala losa iskustva ...dalje ja ne odbijam ljude od sebe da si pogledala moju kartu videla bi da nisam takva....ja cenim sebe dajem maksimum za porodicu prijatelje i ljubav ..Ja tebe ne krivim samo mislim da nisi objektivna jer pricas zbog svojih iskustva ..ima tu puno jos stvari koje nisam napisala ...ja sam ovde da bih ucila jos i kroz svoju i vasu kartu ..ovaj forum pratim dugo vec ..nisam uclanjena bila jer sam radila puno ...astrologiju uglavnom gledala sam samo ljudima kojima ce da pomogne i kojima znaci nesto to sto cu da pogledam..ja ne ocekujem da mi neko resi problem. ...ali lakse mi I da znam ...svi patimo ...i svi gresimo u datom trenutku uradimo ono sto mislimo da je najbolje i posle naucimo i kada pogresimo ...eto a mislila sam da je drugacije ako vi gledate moj ja vase karte ...ja tebe razumem imas prava ali i ja znam sto sam ja tako uradila

Hvala devojke i hvala puno wanja 😊 ako ja mogu vama pogledacu nije problem

I mogu da ti kazem planete moje u prvoj kuci nisu toliko lose ja ih sve volim jer da mi nije njih davno bih prolupala veruj mi 😆 sta sam sve prosla u zivotu.Mars mi dao strast za borbom i zivotom pluton nacin da uvidim kako da ustanem i da se transformisem a i onon nesto sto imam sto me cini magneticnom a saturn moju neozbiljnost ogranicava pa sam stalno zbog neptunjupitermesec nasmejana ali i ozbiljna u isto vreme tako da su one u odlicnim pozicijama 😊

Last edited by Vojvotkinja; 26-06-2017 at 12:32..
Naši sponzori
Advertisement

Old 18-06-2017, 22:28   #14
loreley
Obično gatalo

loreley's Avatar

loreley je offline
Registrovan: Dec 2007
loreley je na dobrom putu
Standardno

Evo curke, ja nakon 10 godina veze - slučajno upoznala nekog ko me oborio s nogu i o kom ne prestajem misliti., a samo sam s njime razgovarala. Osjecam se ko školarka. Što se vama čini?

Old 18-06-2017, 22:47   #15
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Standardno

nemam ja loša iskustva, nego su imali drugi koje poznajem i videla sam na njima da to nikuda nije odvelo.
zato ti ponavljam po stoti put: ne vredi ti sada zapitkivanje šta i kako niti mrštenje na članove koji objektivno ti iznose problem, koji si sama napravila.
preuzmi tu Sa odgovornost na sebe i za sebe, pa kad dobiješ novu šansu onda se i regeneriši i prihvati ljubav.
ljubav ne dolazi kad nam je sve potaman. kad je sve u redu - univerzum vidi da je sve ok, pa nam ništa ni ne šalje, jer nam ništa ne treba.
prava ljubav dolazi kad nam je najteže upravo zato što nam tada treba najviše. da poverujemo u nešto lepo, da nam probudi toplinu i nadu. tada treba biti hrabar i uzeti je, a ne uzmicati.

srećno!
Advertisement

Odgovor

Tags
.covek, kartama, nasim, nije, objektivan

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules