ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Solari članova Šta donosi solarna godina?

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Lahadima Solar 2016/2017 :)
Old 17-09-2016, 13:18   #1
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Registrovan: Apr 2012
Lahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auru
Standardno Lahadima Solar 2016/2017 :)

E pa ljudi, meni je za nekih mesec dana rođendan i ne mogu više da izdržim a da ne postavim novi solar
Evo ga:

solar 216-217 — Postimage.org

Čisto sumnjam da će nešto novo da mi se desi za mesec dana starog solara, ali napisaću feed za tu temu kad mu dođe kraj konačno

Najviše me zanima posao/zaposlenje. Zanima me i ljubav, ali posao više
Nekako sam pala u depresiju ovih dana zato što ne radim, pa valjda zato i stavljam solar da prokomentarišemo... Asc u šestoj nešto ne volim, ali šta je - tu je

Hvala svima koji pogledaju
Submit to Digg   Lahadima Solar 2016/2017 :) Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 17-09-2016, 20:11   #2
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Registrovan: Feb 2012
andjela će postati poznat uskoro
Standardno

Hajde da vidimo, sta se tu desava

Solarni asc u 6...znas i sama, svakodnevica...Merkur na ASC, vladar 2.i 6., a solarne 9.i 12.kuce...Moguce neki napredak kroz ucenje n.p.ako gledamo solarnu 9.kucu, a ako pogleadmo Sunce, u 1.solarnoj, a vladar 11.solarne i 5.natalne - da ovo ne bude recimo neko poznanstvo preko prijatelja, a vezano za emotivni status?...

Ako pogledamo konjukciju Ma0Pl, u 3.polju, a vladar je solarne 2.kuce...a u natalnoj 9.i vladara MC-a u 9.solarnoj, onda to meni lici kao na neki posao, na lepe novce, ali Ma0Pl u jarcu - naporan rad...i kroz neki posao koji nije vezan za tvoje mesto boravka.

Ti si vladar solarne 1.,Venera u 2. - akcenat na novcu.

Solarni IC na natalnom Mesecu...je l ovo neka promena ili barem promenljiva situacija...a 2.kuca od 10.solarne, 11., vladar So, suvladar Me, oboje u 1.solarnoj...Lici na novac i promenu statusa,zaposlenje...

Srecno!

Old 17-09-2016, 22:15   #3
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Standardno

Hvala Andjo Nadam se da si u pravu, mislim, to oko zaposlenja Već sam postala dosadna, ponavljam se kao papagaj, ali ne volim da sedim kući, bez posla, nisam taj tip osobe...

Buni me sol.Ju na natalnoj Ve koji je u 12-oj, već smo komentarisali na drugoj temi da to može biti neka "tajna" ljubav, iskreno se nadam da nije neka budalaština tog tipa

Što se tiče posla, ko zna, možda se preselim negde zbog posla, nikad se ne zna...

Old 17-09-2016, 22:53   #4
caramaja3008
Veštac

caramaja3008's Avatar

caramaja3008 je offline
Registrovan: Aug 2012
caramaja3008 će postati poznat uskoro
Standardno

Cao Lahadimkovicka
Cini mi se da ti u narednoj solarnoj godini neces bas najbolje znati sta zelis. Nekako ces se hvatati za svasta nesto, bices dosta otvorena prema ljudima i mislim da ces sklopiti neka korisna poznanstva, koja bi kasnije mogla da ti donesu odredjene benefite, ali ces se, opet privatno, vise zatvarati i manje druziti sa starim prijateljima. Sto se konkretno zaposlenja tice, meni nesto ne mirise na neki ozbiljan stalni posao, vise neke pokusaje i manje poslice, od kuce, za strance i tako to, i to onako perodicno, cas ga vidis, cas ga ne vidis. Mozda bude i nekog doskolovavanja. Ne znam da li postoji mogucnost da profitiras od neke nekretnine, tipa da izdajes ili prodajes, to bi moglo fino da prodje. Sto se ljubavi tice, cini mi se da se pojavljuje neki zanimljiv muskarac, onako malo tezak i nezgodan, mozda neki pandur ( ili krimos ), vrlo specificna licnost, pa bi mozda i samu sebe malo iznenadila izborom. Ove godine te mozda ozbiljnije pukne i majcinski instikt. I tako...

Old 17-09-2016, 23:02   #5
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Standardno

Znači spaliću se i znak protesta Ahahahahaha, tvoje prognoze su uvek zanimljive i što je najgore - tačne Hvala ti

Iskreno, mislim da si potpuno u pravu jer ja već neko vreme ne znam šta bih htela, ovde mislim i na posao i generalno od života. To toliko odskače od onoga kakva sam inače da se osećam kao da sam potpuno poludela... Obično znam i šta hoću i kako do toga da dođem, a sad - potpuno sam pogubljena.
Čas bih htela da idem u programere, onda smislim nešto totalno 50-to, onda da idem u inostranstvo, pa onda da probam da radim preko neta... A sve je to posledica moje nesnađenosti u ovakvim okolnostima kad prosto nema posla u zemlji i prihvataš šta ti se nudi, ili pokušavaš nekako da "plivaš"... Struku sam batalila, ogorčena sam na situaciju i odnos prema inženjerima generalno, neću ni da čujem za to...

Već izdajem nekretninu, to si pogodila, nadam se da tu neće biti problema. Sitan je novac, ali je bar nekakav. Nemam u planu prodaju, mada ko zna.

Jao bože, ja sam sebe već iznenadila izborom prošlog dečka (i njega si predvidela, ubola si za medalju te godine), ne bih da se opet iznenađujem... Što sam starija, sve sam luđa očigledno...

I pogodila si ovo za majčinski instinkt, i to primećujem kod sebe, ali nit imam partnera, nit posla, nit sigurnosti, ma promašaj sam na svim poljima

Old 18-09-2016, 12:20   #6
snupy
Čarobnjak

snupy's Avatar

snupy je offline
Registrovan: Dec 2010
snupy ima dobru aurusnupy ima dobru auru
Standardno

Jao Lahi, meni je ovaj tvoj solar skroz neinspirativan Sry. Aj da bacim koje slovo.

Sol. asc pad u nat VI na Su, meni ovo govori da ćeš biti fokusirana na radu na sebi, jačanju samopouzadanja kroz svakodnevne aktivnosti i obaveze. Možda naletiš i na neki poslić koji će te ostvariti kao ličnost. Ovo sve je neki nevidljivi proces, jel je ipak nat. VI pa je sve nekako ispod žita.
Meni nešto ne miraše na neku upečatljivu ljubav i posao ovaj solar. Nešto mi je Ma kao vladar dc slabo postavljen od strane nat. planeta, nema podršku. Jeste Ma na uglu ali mi nije to to.
Što se tiče posla stanje promenljivo, više ćeš učiti nego što ćeš raditi.
Ju ti je vladar god. profekcije pa prati šta radi. Koliko sam uspela da pohvatam po temama uzdaš se u Ju u Vagi, mislim da će te odratiti ne zato što je u tvom Sunčevom znaku, nego jer pada na Ve (vladar asc) mora ti doneti bar neke benefite. Jupi ti nije natalno jak, vladar je malefičnih kuća i u znaku gde nema neko dostojanstvo, ako ništa bar je dobro postavljen, ne škodi ti samo mu treba da proradi. Eto, nadam se da će ti Ju kao vladar prof. na Ve doneti lepe trenutke i ispunjenost. Srećno

Old 18-09-2016, 12:44   #7
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Standardno

Hvala Snupi, ma i meni je ovaj solar neinspirativan skroz... Ne volim Asc u šestoj, kad god mi tu padne, meni bude dosadna godina, bez nekih preteranih događaja... Jedino je bila dobra kad sam se zaposlila, ali je tada bilo i drugih pokazatelja sem Asc u šestoj...

Pratiću jupiter, pratim ga svakako

Old 18-09-2016, 12:45   #8
cmokic78
Čarobnjak

cmokic78's Avatar

cmokic78 je offline
Registrovan: Jan 2009
cmokic78 je na dobrom putu
Standardno

Evo ja cu dati svoje skromno misljenje i ovde na emi iako smo cini mi se malo analiyirali i mailom ..... ja ovde vidim prosperitet na poslu kroz promenu ugovora ili dobitak ugovora.

Bez sve sale (jako ti je aspektovan posao u stranoj firmi i to sediste da bude preko okeana, a da se kompanja bavi novim tehnologijama, softverima, hardverima, IT podrska sve to je novo, brzo, protocno...) Jako mi upada u oci merkur (jezik, brzina) u poslovnoj seriji. Nesto ce morati brzo da se reaguje vezano za ovu poslovnu priliku i to ce odigrati najznacajniju ulogu.

Na tom poslu imaces priliku i da upoznas omka koji je mladji i lep, svetlije kose. I da komunikacija krene proko nekog chatta. Moze cak da se desi da on bude u tvojoj firmi ali u inostranstvu (u stvari ovo je najverovatnije)

Misli da bi mogla u ovom solaru da se poyabavis nekim medicinskim pitanjima vezanim za lepotu (ako ih imas) ..... akne, odstranjivanje nekih oziljaka i sl manje procedure.

Old 18-09-2016, 13:03   #9
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Standardno

Cmokić, evo tebi jedan cmokić Hvala ti puno, nadam se da si u pravu Odgovara mi i firma i momak hahahaha. Dobićete feed svakako, a tebi ću se javiti i preko mejla, nisam te zaboravila

Jao nećeš verovati, to što si rekla za akne sad, u poslednje vreme sa postala bubuljičava kao tinejdžerka! Da li imam neki hormonski poremećaj ili šta li, izgledam katastrofa, a nisam nikad imala bubuljice!? U pubertetu sam u 30 godina E ovo se nadam da si promašila i da će se srediti samo od sebe, da neću morati po lekarima da se vučem...

Old 18-09-2016, 16:47   #10
JupiterGirl
Obično gatalo

JupiterGirl's Avatar

JupiterGirl je offline
Registrovan: Sep 2015
JupiterGirl će postati poznat uskoro
Standardno

Lahi, za posao nemam sta da dodam, ali 'ajde da izvalim nesto za ljubav. Jeste da tebi na ASC solara izlazi 6. kuca ali je on u Vagi sto daje da tebi licno ove godine budu bitna partnerstva i drustveni odnosi. Ja ostajem pri tome da ce biti neki macan u kojeg na pocetku neces biti sigurna, tajices, a on kao da dolazi iz neke daljine, ili pak vezan za neku zatvorenu ustanovu i dobar dio veze se odvija preko dopisivanja. Ne bih ti znala reci tacno kakav je ali djeluje kao neki malo....pa cudak

Old 19-09-2016, 00:09   #11
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Standardno

Hahahaha, ma sa mnom je uvek neki čudak, to nema šanse da me zaobiđe Valjda ih i biram po tom principu hahaha. Kakvo li će me čudo sad snaći bože gospode Hvala ti
Ostaje da se vidi, feed ćete svakako dobiti

Old 19-09-2016, 08:44   #12
ganci
Čarobnjak

ganci's Avatar

ganci je offline
Registrovan: May 2010
ganci je na dobrom putu
Standardno

Lahi vidim da tebe interesuje vise posao nego ljubav ali mislim da ces se ti pre od ljubavi ovajditi u ovom solaru Posao ce pre biti promenljiv, mozda i honoraran a ljubav bi mogla da se pojavi uz obostrano svidjanje mada ne verujem da ce to odmah biti prava veza i neka ogromna strast ali bi trebalo da fino tece
Za ponedeljak jutro dovoljno ne radi mozak dalje

Old 19-09-2016, 09:14   #13
ibis
Čarobnjak

ibis's Avatar

ibis je offline
Registrovan: Jul 2008
ibis će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by ganci VIdi Poruku
Lahi vidim da tebe interesuje vise posao nego ljubav ali mislim da ces se ti pre od ljubavi ovajditi u ovom solaru.
Ja se slazem, pogotovo sto ti je SO na ASC a ono ti natalno vlada petom. Uz to JU na VE, oboje u znaku vage, a i natalno imaju aspekt sto ojacava uticaj. A kako cujem JU ti je vladar profekcije pa eto trece potvrde (kako znamo za bio kakvu prognozu pozeljno je barem tri istih/slicnih obrazaca, pa eto. Srecno, svakako!
Jeste da ASC pada u 6., ali tu je SO. Sto ce ti svakako olaksati da se izrazavas autenticno.
Naši sponzori
Advertisement

Old 19-09-2016, 13:17   #14
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Standardno

Hvala vam devojke Jeste mi posao u prvom planu, pošto su takve životne okolnosti, šta da se radi, ali ne bunim se ni za ljubav hahahaha. Da vidiš sad kad se udam (šalim se naravno).

Old 22-09-2016, 14:55   #15
makialele
Obično gatalo

makialele's Avatar

makialele je offline
Registrovan: May 2008
makialele će postati poznat uskoro
Standardno

Ijao, Asc u 6. kuci smor.

Nisam čitala ostale komentare, čisto da me ne navedu na neku stranu. Ali mi, iskreno, ništa u ovom tvom solaru ne štrči, mada je to verovatno samo moje neznanje

Ma0Pl na MC-u, kao da će biti nekih većih promena na polju karijere, ili da ćeš se bar žestoko potruditi da nešto promeniš na tom polju; možda ne karijera, ali neko važno životno pitanje. A na to mi ukazuje i Ur180Me,So na Asc-Dc osi. A kako su Ma0Pl u 3. kući, Mo u 9. to je sve nešto možda kroz učenje ili putovanjca. Još je Mo povezan sa Ur180Me,So, ima tu nešto!

E da.. IC na Mo, koji vlada nat. IC. A sol. Mo u 9. kuci, sol. Mc na nat. IC. Da se nećeš preseliti možda?

U stvari, ono što mi je najupečatljivije je ova recepcija (valjda se to tako zove) Ve i Ju, i Ju na nat. Ve. A šta to znači, nemam ideju, ne mogu da povežem kuće u neku smislenu celinu. Mozda ima neke veze sa parama preko inostranstva/interneta, zbog 12. i 2. kuce.

Sve u svemu, nemam pojma!
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Tags
ali, dana, neĺˇto, solar, zanima

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules