ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Solari članova Šta donosi solarna godina?
33 godineeeee :)

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Lahadima - Novi solar 2018/2019
Old 20-10-2018, 12:27   #1
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Registrovan: Apr 2012
Lahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auru
Standardno Lahadima - Novi solar 2018/2019

Ljudi, meni je danas rodjendan, punim 33 godine Nesto mi brzo proslo hahaha.

Ni ne stizem da posetim forum, pa ne znam ni koliko je posecen i da li nesto pisete, ali sam ipak odlucila da tradicionalno postavim kartu, pa ako je neko voljan da baci pogled - super

Evo karte, a stavila sam je i u potpis: Imgur: The magic of the Internet

I dalje zivim sa deckom sa kojim sam pocela zajednicki zivot u proslom solaru, i dalje sam na istom poslu i ne vidim neki napredak na tu temu, nekako je sve uslo u kolotecinu.

Vidim da mi se u ovom solaru poklapaju kuce, prosli put kad mi se to desilo sam imala velike zivotne promene - raskinula vezu od 8 godina, usla u novu, promenila posao, ma sve me je snaslo tada Nadam se da sada necu imati tako drasticne promene haha.

Hvala svima koji pogledaju
Naši sponzori
Advertisement

Old 20-10-2018, 19:26   #2
mandrak-21
Čarobnjak

mandrak-21's Avatar

mandrak-21 je offline
Registrovan: Dec 2006
mandrak-21 ima dobru aurumandrak-21 ima dobru auru
Standardno

Srecan rodjendan!!!

Old 20-10-2018, 19:51   #3
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Registrovan: Apr 2015
rijanon će postati poznat uskoro
Standardno

srećan rođendan, Lahi! sve najlepše! ti si samo jednu godinu starija od mene nisam to znala [ ili sam zaboravila, što je verovatniji scenario ]

ti ovde osim poklapanja kuća imaš i Merkurijev povratak, a tu je i Pluton na MCu, zatim fino popunjene kuće 6/7.
biće ovde važnijih promena po pitanju partnerstva, što emotivnog što poslovnog. jedan od ta dva ( ako ne oba čak ) odnosa će sigurno kulminirati na neki način, uspeti se na next level. svega ovde ima, samo kolotečine ne.
Venerče obgrlilo Pluton, Jupiter na Saturnu.
ajde javi šta si potpisala i šta ti se level up - ovalo.
da li je potpis u knjizi venčanih ili unapređenje na poslu.

još jednom, sve najlepše za rođendan!

Old 21-10-2018, 00:33   #4
TigaBg
Čarobnjak

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Registrovan: Aug 2009
TigaBg ima dobru auruTigaBg ima dobru auru
Standardno

Srećan rođendan! Meni se čini da ovaj solar ima potencijala za venčanje, ali naravno sve je na tebi. Ne dopada mi se što ti je retro Ve u Škorpiji, neće ti bas dati mira, možda nećeš biti zadovoljna sobom ili svojim izgledom. Želim ti sve najbolje i lepu godinu!

Old 21-10-2018, 12:41   #5
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Standardno

Hvala vam ljudi

Pisacu svakako sta se desava i da li negde ima nekog pomaka. Ko zna, mozda se udam, mada za sad ne planiram Aali posto se kod mene to nikad ne zna, sve je moguce hahaha.
A na poslu ne ocekujem nesto specijalno, jedino cemu se nadam je ugovor za stalno, mada ni danas to nije neka sigurnost...

Hvala jos jednom

Old 22-10-2018, 00:41   #6
Natasarijana
Obično gatalo

Natasarijana's Avatar

Natasarijana je offline
Registrovan: Mar 2017
Natasarijana je na dobrom putu
Standardno

Meni solar deluje kao da ti nisi bas zadovoljna partnerstvom i da ce tu velikog fokusa (zbog nekih losih osecaja) biti da pravis planove sa drugima i jacas drustveni fokus i odnos sa bracom, sestrama, prijateljima, grupama..ciljna neka orjentisanja...vece prisustvo na internetu... nekako kao da ces uvideti neki vid beskompromisnosti kroz partnerstvo, ugovore... i da ce oko toga biti neka dominantna svadja. Mislim da ce ti najbitniji datumi vezano za ovaj solar biti u periodu izmedju 20. i 26. decembra. Rekla bih da po pitanju partnerstva razresenje neke krize ide 9. novembra. Moze biti bitan i 29. i 30. novembar. Kroz ovaj solar je opis da ce ti biti umesane u desavanja i neke 3 zene, ali deluje da ce te one ivuci iz neke jako lose situacije, svesno ili nesvesno. Cak deluje da ti je to neko ko je rod ili jako blizak tebi ili vezan za dom a nevidljiv tebi trenutno u nekom smislu. Treba obratiti malo paznju i na zdravlje, bubrezi, besika, vene.... zenski organi. Slazem se da bas neces biti zadovoljna svojim izgledom, nekako ce ti i drugi na to skretati paznju ili ciniti da se lose osecas. Imaces i neko usavrsavanje ove godine. Pitanje doma, duboke intime nije najsjajnije postavljeno. Ja cak mislim da ce se tebi neko umesati u partnerstvo i da zbog toga moze biti krize, svadje, slike nekih transformacija vezano za dom i novi pocetak kroz javnu neku sliku ili u ugovorima, dogovorima. Svakako ce biti nekih intriga koje uticu na losu sliku o tebi u javnosti i kroz partnerstva a iz koje ces se izvuci. Ipak je Ve u poziciji izgona i na Ketu-u i jos retrogradna... ali recepcijom sa Mo ide u egzaltaciju. Velike amplitude tebi licno kroz ovaj solar. Ti izbegavas neki otvoren sukob ali ti je Me ipak egzaktno sa Ma u kvadratu. Tako da ces ili kroz dokumenta i/ili komunikaciju imati veliku neku svadju koja se moze i nastaviti ili projektovati i na drustveni kontekst, gde su obe planete u fiksnom znaku... sto je jos teze za taj kvadrat i samu recepciju... ili ce neko iz tvog bliskog okruzenja, komsiluk, brace, sestre, kolege, rodbina ili neka tajno-ljubavna prepiska uticati na neki sukob kroz javnost, partnerstvo. Nece biti i fizickog okrsaja jer ces ti to izbeci i jako se lose osecati zbog svega toga. Deluje cak kao da ovaj Me preti, kune, zastrasen nekim informacijama ide u muk dok kuca trpi stradanje, transformaciju ili krizu. Me je na Kifi Australis, neka zla kob. Obrati paznju na voznju kroz ovaj solar, posebno pored reke, nocu, kroz zabacena neka mesta, mracna, tuneli, nadvoznjak neki blizu ili van grada. Posebno u voznji sa partnerom. Ovo je kraj spaljenog puta. Mislim da zbog ovog egzaktnog kvadrata najvise paznje treba obratiti na komunikacije, saobracaj i ostalu simboliku 3. polja... jer ti ta simbolika pravi ovde najdominantniji problem zbog preterivanja, a sto vezuje i sliku svakodnevnice, zdravlja, radnog okruzenja... Cuvati kucu od lopova ili poplave, intriga.... kako ne bi bilo gubitaka, suza, tuge. Ja mislim da ovaj solar nije dobar za brak. Tebi taj Me vlada i 6. kucom, svakodnevnica, posao, zdravlje. rodbina... takodje iz simbolike 7 trpe taj kvadrat, a Ma ti vlada i umetnutim Ovnom u 12. polju. Mislim da cesto sama sebi naudis kroz tu simboliku Me. Natalno imaju Me i Ma recepciju ali je pitanje koliko je to dobro za tebe u ovoj postavci, sedmo su ipak i otvorena neprijateljstva i ono sto radi protiv tebe. Kao da izazivas 2. i 3. pa i 6. poljem na to. So 90 Mo i Ne, malo ce biti problema sa vidom, neslaganje roditelja, volje i domacih pitanja, muskog i zenskog principa... Mogla bi ovo biti slika trudnoce kroz ovaj solar, ali bi bilo nekog natezanja oko svega toga.

P.S. Srecan rodjendan! pozz

Last edited by Natasarijana; 22-10-2018 at 01:27..
Submit to Digg   Lahadima - Novi solar 2018/2019 Reply With Quote

Old 22-10-2018, 12:52   #7
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Standardno

Hvala ti puno, bas si se potrudila! Dva puta sam procitala sta si mi napisala Videcemo sta ce biti. Brak ne planiram, za sada makar ali ko zna. Cak bih pre planirala trudnocu, mada nisam ni tome bas blizu ali ako cemo iskreno, trudnoca me zanima vise nego sam brak

Zaboravila sam da kazem da mi je mama ovih dana bila zdravstveno lose, inace je srcani bolesnik pa sam se bas uplasila. Trenutno je to jedino sto me je onako uznemirilo, ni posao ni veza me nisu nesto specijalno do sada uznemiravali. Sada je sve ok.
Obraticu paznju i na saobracaj a i na komunikaciju, jer cesto ume da mi pukne film pa da kazem svasta. Na poslu to bas ne bi valjalo

Vidim da ste svi pomenuli to da necu biti zadovoljna sobom, pa cu pokusati da to nekako prevazidjem i da se ne opterecujem previse time. Mada sam dosta stroga prema sebi, takva sam po prirodi.

Hvala jos jednom!!!!

pozz
Old 22-10-2018, 20:56   #8
Natasarijana
Obično gatalo

Natasarijana's Avatar

Natasarijana je offline
Registrovan: Mar 2017
Natasarijana je na dobrom putu
Standardno pozz

Quote:
Originally Posted by Lahadima VIdi Poruku
Hvala ti puno, bas si se potrudila! Dva puta sam procitala sta si mi napisala Videcemo sta ce biti. Brak ne planiram, za sada makar ali ko zna. Cak bih pre planirala trudnocu, mada nisam ni tome bas blizu ali ako cemo iskreno, trudnoca me zanima vise nego sam brak

Zaboravila sam da kazem da mi je mama ovih dana bila zdravstveno lose, inace je srcani bolesnik pa sam se bas uplasila. Trenutno je to jedino sto me je onako uznemirilo, ni posao ni veza me nisu nesto specijalno do sada uznemiravali. Sada je sve ok.
Obraticu paznju i na saobracaj a i na komunikaciju, jer cesto ume da mi pukne film pa da kazem svasta. Na poslu to bas ne bi valjalo

Vidim da ste svi pomenuli to da necu biti zadovoljna sobom, pa cu pokusati da to nekako prevazidjem i da se ne opterecujem previse time. Mada sam dosta stroga prema sebi, takva sam po prirodi.

Hvala jos jednom!!!!
Nema na cemu! Sve najbolje! pozz
Submit to Digg   Lahadima - Novi solar 2018/2019 Reply With Quote

Old 23-10-2018, 00:38   #9
TigaBg
Čarobnjak

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Registrovan: Aug 2009
TigaBg ima dobru auruTigaBg ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by Lahadima VIdi Poruku
Mada sam dosta stroga prema sebi, takva sam po prirodi.
Mo u Jarcu

Old 23-10-2018, 20:52   #10
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by TigaBg VIdi Poruku
Mo u Jarcu
Upravo to

Old 15-11-2018, 14:59   #11
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Registrovan: Feb 2012
andjela će postati poznat uskoro
Standardno

Laha, srecan ti rodjendan draga i ostvari sve sto pozelis !!! Ljubim te.

Old 16-11-2018, 20:18   #12
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by andjela VIdi Poruku
Laha, srecan ti rodjendan draga i ostvari sve sto pozelis !!! Ljubim te.

Andjoooo hvalaaaaa!!!
Kako si, dugo te nije bilo na forumu, mada nije ni mene Nadam se da si dobro i da je sve ok kod tebe

Old 19-11-2018, 17:20   #13
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Registrovan: Feb 2012
andjela će postati poznat uskoro
Standardno

Lahi , tu sam, manje - vise - dobro sam. Ne stizem na forum, sve neka zbrka...

Hjade da ti se svi snovi ostvare i da se vratimo na forum !
Advertisement

Odgovor

Tags
dalje, nešto, promene, sam, solaru

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules