ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Solari članova Šta donosi solarna godina?
Izgleda bitan

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

JU na ASC-u & SA na IC-u
Old 28-11-2012, 11:36   #1
Sicilijana
Obično gatalo

Sicilijana je offline
Registrovan: Nov 2012
Sicilijana je na dobrom putu
Standardno JU na ASC-u & SA na IC-u

U prvom planu u ovom solaru su JU na asc-u i SA na Ic-u. Kao po pravilu, nemam pojma sta mi donosi ovaj solar, a saznacu kada se zavrsi.
Bitno mi je svacije misljenje, uopstena simbolika povezana sa mojim natalom, pa cu ja na kraju nekako povezati, ako uspem .

solar 12-13: http://www.dodaj.rs/f/l/G3/1C2pnHS3/...12-13-novi.gif

Najvise me zanima sta bi mogao da mi donese ovaj SA na solarnom IC-u u skorpiji, koji mi se nikako ne svidja, kao i MA 0 PL u solarnoj 5 90 natalni PL.
Imam i MO 0 MO u ovom solaru, a taj slucaj jos nisam kod nikog videla u solaru .

natal http://www.dodaj.rs/f/1T/JO/2NseDaag/moj-natal.gif
Submit to Digg   JU na ASC-u  & SA na IC-u Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 28-11-2012, 22:57   #2
Scarlet22
Obično gatalo

Scarlet22's Avatar

Scarlet22 je offline
Registrovan: Apr 2012
Scarlet22 je na dobrom putu
Standardno

Sad ću da lupim, ali meni deluje kao moguća trudnoća. Uz uobičajene pokazatelje (da ne nabrajam), imaš SMČ na vladaru 5. u solarnoj 4. na nat. 6. - svakodnevnica...

PL 90 PL često čoveka dovodi u poziciju da mora da donese bitne odluke, da se oprosti od jednog, a započne nešto drugo. Tu je poenta in letting go... Tada se obično osoba npr. preseli, promeni posao i sl.... Kod tebe su u pitanju 5. i 8. kuća (odnosno opet solarna 5.), pa će biti nešto u toj simbolici...(ovo i mene zanima jer će mi iste kuće biti u pitanju za nekoliko godina).
SA kao vladar 8, 9 i MC-a (status) na IC...naglasak na dešavanjima u domu... a dispozitor opet ide u solarnu 5. na natalnu 8...

Old 28-11-2012, 23:04   #3
andjelikadepeures
Mag

andjelikadepeures's Avatar

andjelikadepeures je offline
Registrovan: May 2010
andjelikadepeures će postati poznat uskoroandjelikadepeures će postati poznat uskoro
Standardno

Slazem se sa Scarlet...
a ove "lose" aspekte bih gledala kao pokretache, nikako nesto negativno
bicesh jako ponosna na svoju porodicu

Old 28-11-2012, 23:25   #4
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Registrovan: Apr 2012
Lahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auru
Standardno

Ono što je sigurno - dešavanja u porodici, u domu, jer je Asc pao u 4-tu natalnu kuću. Dok je u 4-toj solarnoj gomila planeta, a 4-ta solarna pada u 6-tu natalnu. Možda bolest nekog člana porodice, ili njegovo zaposlenje, promena posla, da ne bude sve negativno Možda planiraš neku selidbu

Ajoj kako lupam, sramota me same sebe

Ustvari evo ovako (kad je bal, nek je maskenbal): Ostaćeš trudna i zato će ti se promeniti nešto u porodici, a pošto je uključena i 6-ta kuća, bićeš u bolnici kako bi se porodila

Ja sam genije Da postoji Nobelova nagrada za glupost, ja bih je dobila

Old 29-11-2012, 12:02   #5
Sicilijana
Obično gatalo

Sicilijana je offline
Standardno

Devojke hvala puno

Scarlet22,
Moguce je, radim na tome, ali mi se ne svidja PL o MA 90 PL, a sve u 5 kuci. Javljam u svakom slucaju ako se nesto desi.
Andjelikadepeures,
Bilo bi lepo da je tako (verujem u tvoje predikcije) , ali ako vidis nesto strasno, slobodno napisi, nisam ja od onih sto se uplase od solara. SA na IC u skorpiji nije sjajan, a ja nemam predstavu sta bi moglo da bude, osim onog sto sam ti vec pisala da planiram mozda da renoviram nesto u stanu (kupatilo), pa da to nosi simboliku teskoce, jer tu znam da bih "poludela" od gradjevinskih radova, ali to uopste nije sigurno za sada, samo su kao neki planovi.
Lahadima draga, ne lupas , sve sto si napisala nosi tu simboliku, a niko od nas nije astrolog pa da ocekujem tacne predikcije. Sve sto si napisala u prvom pasusu, mislim i ja, ali za sada jos uvek ne znam sta ce biti od svega toga. Naglasak na 4 kuci jeste, za sada nemam nameru da se selim, ali nikad se ne zna, mozda ako krenem sa renoviranjem, onda cu morati privremeno da se iselim. Sve je moguce, od promene posla do bolesti.
Agena, skice su da bolje vidis sta me zanima.
E za ovo znacenje stepena si me odusevila, sad sam proverila: skrotum su testisi, a ja ih nemam , falopijeva cev su izgleda jajovodi, epididimus je neka cevcica sa gornje strane testisa. SA na IC-u po TA moze biti moj muz, jer je solarni DC u vodoliji, pa eto simbolike, a pravi 120 sa JU natalnim koji predstavlja njega. Posto je sve u konjukciji sa venerom, moze biti da nema veze sa njim, nego sa mnom i jajovodima. Ako dodje do trudnoce, moze biti vanmatericna, a na to sam najvise sumnjala zbog PL o MA 90 natalni PL. Eto simbolike, a ako se to i desi, jaka sam ja, pa me to nece potresti, teze bi mi pao sam boravak u bolnici. Gledala sam jos neka znacenja za SA 0 VE u skopiji ima znacenje i kamena u bubregu .

Da ne bude da mracim na svojoj temi o solaru, to su samo mogucnosti, koje ne mora da znaci da ce da se ostvare, ali nije lose znati mogucu simboliku. Evo ti solar bez kuca, ali ne znam koliko je on bitan bez natala.

solar bez kuca http://www.dodaj.rs/f/2R/11h/156yp9a...kuca-12-13.gif

Hvala svima jos jednom

Old 30-11-2012, 12:51   #6
tara82
Obično gatalo

tara82 je offline
Registrovan: Jun 2012
tara82 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Sicilijana VIdi Poruku
Devojke hvala puno
Posto je sve u konjukciji sa venerom, moze biti da nema veze sa njim, nego sa mnom i jajovodima. Ako dodje do trudnoce, moze biti vanmatericna, a na to sam najvise sumnjala zbog PL o MA 90 natalni PL.
Da ne bude da mracim na svojoj temi o solaru, to su samo mogucnosti, koje ne mora da znaci da ce da se ostvare, ali nije lose znati mogucu simboliku. Evo ti solar bez kuca, ali ne znam koliko je on bitan bez natala.

solar bez kuca http://www.dodaj.rs/f/2R/11h/156yp9a...kuca-12-13.gif

Hvala svima jos jednom

Draga ako radis na tome onda lepo proveris stanje jajovoda, vanmatericna se desava samo u slucaju zapusenih, tj.delimicno zapusenih jajovoda, priraslica, uradis hsg i budes mirna, proces traje samo 10 min.. PL0MA moze znaciti i tezi porodjaj, carski rez npr.
Imam i tu pricu isto u solaru za 2014 PL0MA sve se to odigrava u 8 sol na 5nat. zajedno 90 UR u 11sol.na 8 nat.

Old 01-12-2012, 10:24   #7
tara82
Obično gatalo

tara82 je offline
Registrovan: Jun 2012
tara82 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Agena VIdi Poruku
Ne desava se samo u tim stanjima.Vec kada je zena dugo koristila kontracepciju u vidu spirale,i ima jos stanja koja mogu dovesti do vanmatericne trudnoce,ali to uopste ne mora da bude slucaj i kod Sicilijane.
Po meni je ovde najvise naglasena 4k,sad uopste ne mogu da povezem,jer je simbolika toga jako siroka.Mislim da Sicilijani solar tek koji dolazi posle ovoga 2013 donosi trudnocu..
Ma daleko od toga ne vidim ni ja taj problem, ali ja sam recimo radila HSG jer posle 5 god.nakon prvog porodjaja nisam nijednom vise zabebila, pa je i meni palo na pamet da bi mogao biti taj problem, da ne daj Boze dodje do vanmatericne, no sve je apsolutno ok E sad nemam uvid u naredni solar, mada moguce da trudnoce i dodje pri kraju ovog solara, a da se tok trudnoce i porodjaj vidi u sledecem. SIcilijana ubaci Ceres pa da vidimo i daj naredni solar

Old 01-12-2012, 10:40   #8
ognjenka724
Druid

ognjenka724's Avatar

ognjenka724 je offline
Registrovan: Sep 2010
ognjenka724 je na dobrom putu
Standardno

Ja nešto ne vidim trudnoću u ovom solaru, nažalost.
5. i 8. kućom (koju god gledali za trudnoću) vlada JU iz neplodnih blizanaca u znaku svog izgona.
Pokazatelj plodnosti MO je također u neplodnim blizancima, vlada 12. (koja se također može gledati za trudnoću).

Ovdje vidim i lunarni povratak. Ne znam kako se to gleda... Mislim da bi trebalo prostudirati aspekte MO.

Old 01-12-2012, 11:27   #9
Sicilijana
Obično gatalo

Sicilijana je offline
Standardno

Ha,ha, nema me par dana na forumu, a stigli ste do Hsg-a.
Tara 82, jos je rano da razmisljam o tome, a bogami u ovom solaru necu sigurno ici na hsg, ni za zivu glavu. Agena je napisala znacenje 6 stepena skorpije u astromedicini, pa se ja nadovezala i nalupala malo gluposti. Par meseci "probe" je rano da bih trazila bilo kakav problem, a svi rezultati su mi u redu sto se toga tice i nikad nisam imala nikakve infekcije ni probleme, koje uglavnom do toga i dovode, tako da no frks. Znam ja kompletnu proceduru sta treba, jer je vecina mojih prijateljica prosla kroz to, ali hvala na savetu u svakom slucaju. Imam ja i u naredna dva solara pokazatelje za trudnocu, porodjaj, pa ce u jednom od ta 3 valjda da upali, ne mora da bude u ovom.
Quote:
Vladar 8k je u 7k,a u ovo solaru je 8k (smrt,regeneracija,pomoc drugih ljudi) na samom natalnoj Ju (pravi konjukciju sa njim),pa po meni ovaj solar ce se vrteti oko tvoj muza,kuce to ne mogu bas da povezem dobro.
Quote:
Ceo utisak ovog tvog solara po meni ostvalja novac,pa obratite paznju da ne uzimate neke kredite,nesto slicno,a kako je to 8k mozda dobijete novac drugih ljudi.
Bingo, njemu je u sadasnjem solaru solarni asc u 2 kuci, pa vladar solarne druge kuce SA direktno na njegovom natalnom asc-u ( kao sto je meni JU).
Ima tu simbolike dosta, a on treba da naplati neke stare dugove, pa valjda ce biti nesto od toga.

Quote:
Mo ti je u Blizancu u 11k,pa ces vise komunicirati,bices onakva kakva si inace i ovaj Lav na Asc pokazuje da ces se okrenuti sebi i poceti sebe vise da postujes.
Da, da, da, samo sto je izgleda jos vise pojacan taj Mo iz natala sa solarnim MO u blizancima. Od prvog dana solara do danas sam oborila rekord u privatnim telefonskim razgovorima ( MO vladar 3 natalne), pozivima sa prijateljima, poznanicima itd. Naredne dve nedelje su mi prebukirane sa vidjanjem sa prijateljima ( MO u 11 sol) - vec dogovoreno.

Quote:
Inace ovde kao sto vidis ti je naglasena 4k ,ne samo sto su ti tu SO,SMC,ME,VE,SA,vec sto ti je po vladarstvima 1k (ti),2k (novac),3k (blisko okruzenje braca sestre,komunikacija) u 4k.
Cak ti je i vladar 6k (rad,zdravlje i navike) gde bi ti gledala da je zdravlje u 4k.
Stelij iz 4k solarne ti ulazi u 6k natalnu,pa je to kljuc svega
Ta 4 kuca jeste kljuc svega, ali jos uvek ne znam cega. Videcemo, javljam u svakom slucaju. E, da, imam svaki dan neke goste u kuci, pa svaki dan moram da sredjujem kucu, jedni dodju - namrve po tepihu, odu, pa dolaze drugi, a ja moram za prethodnim gostima da pocistim, onda pojavile mi se odjedanput mnogobrojne obaveze.... itd.
Javljam cim bude nesto bitno u simbolici solara . Hvala puno.

Quote:
Originally Posted by ognjenka724 VIdi Poruku
Ja nešto ne vidim trudnoću u ovom solaru, nažalost.
5. i 8. kućom (koju god gledali za trudnoću) vlada JU iz neplodnih blizanaca u znaku svog izgona.
Pokazatelj plodnosti MO je također u neplodnim blizancima, vlada 12. (koja se također može gledati za trudnoću).
Tako i ja mislim, jer mi je vladar solarnog asc-a SO u opoziciji sa vladarem solarne 5.kuce JU. Bice u nekom narednom, sledeca dva solara imaju mnogo vise pokazatelja za to.
Ognjenka, sta ti mislis za SA na Ic u konjukciji sa Ve?

Last edited by Sicilijana; 01-12-2012 at 13:27..

Old 01-12-2012, 18:17   #10
zvjezdica
Čarobnjak

zvjezdica's Avatar

zvjezdica je offline
Registrovan: Nov 2009
zvjezdica će postati poznat uskoro
Standardno

Kad je bilo što u pitanju, a ponajprije trudnoca, treba se gledat natalna predispozicija za trudnoće.

Ti natalno imaš predispoziciju za probleme na tom području.

5. polje u djevici, pa i PL u njemu. Vladar je ME u Škorpiji u 6. polju (problem sa organima za začeće), ME je i napadnut od MA koji je vladar 12. polja - to može donjet i carski rez, ali i obilnija krvarenja, zahvate, ali i gubitak ploda. Tako da moraš bit oprezna.

U ovom solaru ti nikako nije bajno da sa takvim natalnim predispozicijama ideš riskirati dijete.

SA0VE u skorpionu, gdje je ve ugrožena i napadnuta.
MA0PL u 8. natalnoj, vladar 5. polja je JU r. na asc gdje je lijep ali ima 180 sa NE pa mogu biti neke pogrešne dijagnoze i lijekovi,
Mo u 1. polju i u konj sa natalnim je lijep, ali ne znam koliko je dovoljan za trudnocu.

PL0MA kvadriraju iz 8 polja natalnog ovaj PL u 5. polju...

Iskreno, ja ne bih savjetovala da riskiraš i pokušaš dobiti dijete, jer sa ovakvim natalnim predispozicijama, moraš gledati da ti solar bude što bolji da bi komplikacije bile manje.

To je moje iskreno mišljenje i nadam se da se ne ljutiš, što god odlucila, sretno

Old 01-12-2012, 21:19   #11
Mia
Mag

Mia's Avatar

Mia je offline
Registrovan: Mar 2012
Mia će postati poznat uskoro
Standardno

neno, citam raznorazne stvari koje su ti napisali ostali

ono sto je jasno sa postavkom jeste da ti odjednom u istom danu krece i solarni i lunarni povratak, ovo svakako daje akcenat na Mo, ali karta lunarnog povratka garant ne izgleda isto. . .jer ovde Mo nije u trunku sa istim st i min kao u natalu iako jeste egzaktno

dalje da bi s gledalo da li ce sada biti dece treba gladati i direkcije i progresije i tranzite zajedno sa solarom

dalje ako si ranije pokusavala intenzivno i to vise od godinu dana da ostanes trudna pa nije islo onda idi kod lekara i ne brigaj po astrologiji a ako nisi vec tek sad pocela da pokusavas onda zaboravi i astrologiju i lekara bar na godinu dana

u godini kada ostajemo trudni radjamo decu i sl Mo treba da bude naglasen a tvoj to ove godine jeste, imaces i tranzit Ju preko njega, pa sta ako je u blizancima koji sdu neplodni, to ne mozemo da promenimo jer je tebi sam Mo tu i konjukcija se mora odigrati tu gde je
V k je naglasena i Sa ve
vladar V ce setati preko Mo
izlazi ti V k na VIII
imas Ne u IV k solarnog povratka
imas i So na SMC kao dobitak tebi
imas i Ju na VIII samom vrhu
bude ti se natalni aspekti Pl zbog Ma0Pl pa 90 na natalni Pl a Pl je u V k
te definitivno tematika Vk

mnogi kazu da nije ok imati Pl u V ali sta ces ti ga imas i moras ga aktivirati da bi dobila dete ja to tako vidim

mislim da je moguce da je ovaj solar taj
ako imas i u direkcijama i progresijama

tranzit ce biti vidim

tako da ti zelim srecu

Old 01-12-2012, 21:35   #12
andjelikadepeures
Mag

andjelikadepeures će postati poznat uskoroandjelikadepeures će postati poznat uskoro
Standardno

ma Pl u 5. kod zena nije nista tragichno
moja strina ga ima, rodila troje bez problema

Old 01-12-2012, 21:38   #13
Mia
Mag

Mia's Avatar

Mia je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by andjelikadepeures VIdi Poruku
ma Pl u 5. kod zena nije nista tragichno
moja strina ga ima, rodila troje bez problema
i ja mislim da ne mora biti nista tragicno, samo sam navela da sam videla kuknjave na formumu o Pl u V
Naši sponzori
Advertisement

Old 01-12-2012, 21:39   #14
andjelikadepeures
Mag

Standardno

ma ovde ni od cega prave dramu

Old 01-12-2012, 21:42   #15
Mia
Mag

Mia's Avatar

Mia je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by andjelikadepeures VIdi Poruku
ma ovde ni od cega prave dramu
a sta ces moderno je to u poslednje vreme

i ja znam da se uklopim u trend ponekad
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules