ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Solari članova Šta donosi solarna godina?

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Jos 11 dana pa pocinje!
Old 13-11-2011, 11:06   #1
alea
Mag

alea je offline
Registrovan: Aug 2010
alea ima dobru aurualea ima dobru aurualea ima dobru auru
Standardno Jos 11 dana pa pocinje!

Evo, moj novi solar, za 2011. / 2012.
U ovom jos uvek vazecem, imala sam MO0SA u VII polju, dva puta u godini u progresijama i direkcijama, mi je MO naletao na SA.

U ovom novom, imacu SA0UR 180 MA, teska kombinacija, ali ima li i neceg lepog sto bi moglo da me strefi?
Sledece godine i tranzitni JU dolazi u 120 VE ( a na mene JU jako deluje, jer mi je dupli vladar, i u svakom tranzitu mi donese nesto, i dobrom i losem! ).

I da, solarni DC mi pada na MA u 9 p.

http://www.dodaj.rs/f/1O/SJ/X5cnUIn/...3359826341.gif

p.s. Znam da se ovako ne gleda, ali ovo je zamrznuta karta neba u momentu mog rodjendana ove godine

http://www.dodaj.rs/f/2z/Gt/2iryLnMC...a201111117.gif
Advertisement

Old 26-11-2011, 02:32   #2
expulseza3
Banned

expulseza3 je offline
Registrovan: Jul 2011
expulseza3 je na dobrom putu
Standardno

Jeste malo nepravedno da ti niko ne odgovori na temi,ali ipak je malo nezahvalno tumaciti tvoj natal ili solar,jer ti imas mnogo vise znanja od vecine.
Ja cu ti reci par recenica,ali sam clan koji mozda najmanje zna,ali vazno je ipak da neko pocne,nadam se da ce neko da se nadoveze:
Ovako lepo si rekla bice ti dobra godina u smislu da ces imati puno kontakata sa drugim ljudima.Venera ti je jako lepo aspektovana i mislim da ce biti puno i u vreme ovog solarnog povrata moze da se formira i neka znacajna emotivna veza.
Prijatelji ce ocekivati od tebe da im posvetis svu tvoju paznju i energiju,sto ti moze malo praviti problem.Ako budes imala neku bitnu vezu ova godina bi ti bila dobra i za brak,ako imas ambicije za tako nesto.Mozda odlucis da se i politicki angazujes u ovoj godini solarnog povratka.Bices ukljucena u spoljne poslove,biznis ne znam gde radis,ali ces svakako imati kontakte i sa strancima.U ovoj godini ces biti vise bazirana na osecanja,nego na razum,to ce biti veoma lepo za tvoj ljubavni zivot,ali povedi racuna zbog tvog naglasenog Neptuna u natalu da te to ne odvede u drugu krajnost i ne napavis neke nesmotrene poteze u karijeri,poslu ili u vezi sa novcem.
Kroz posao i vanprofesionalne aktivnosti cesto ces dolaziti u kontakt sa mladim ljudima.
Mislim kao sto i sama vidis da ces imati puno putovanja,ovo pre svega mislim i na krace u na puteve u inostranstvo i da ces biti jako koncetrisana na oblast 9k,moguce da se posvetis religiji,ili prosiris svoje znanje iz astrologije.Tvoja svest ce takodje biti na visem nivou.Imas indicije da pocnes da se bavis nekom umetnoscu kojom se do sada nisi bavila,jer ces tako na laksi nacin preispitivati tvoju unutrasnju prirodu.
Toliko od mene.Srecno!

Da cujemo druge.....................................................
Submit to Digg   Jos 11 dana pa pocinje! Reply With Quote

Old 26-11-2011, 03:15   #3
skorpija_strelac
Druid

skorpija_strelac's Avatar

skorpija_strelac je offline
Registrovan: Sep 2008
skorpija_strelac je na dobrom putu
Standardno

Meni se u ovom solaru najlepse cine PARE!!!

http://www.youtube.com/watch?v=66URdalBVbI

"pare , pare , pare volim da me kvare"

Ve u 10, vl8 u strelcu 120 Jupiter u biku u 2 grrrrr
"sta bih ja na mesecu kada para nema tu"

Old 26-11-2011, 04:15   #4
dunja2501
Druid

dunja2501's Avatar

dunja2501 je offline
dunja2501 je na dobrom putu
Standardno

Mo0Mo! sta bi lepse?ż ... zanemaricemo cinjenicu da je Mo u sco, ali u svakom slucaju emocije ce igrati bitnu ulogu u sledecoj godini,pogotovo sto solarni Ma na solarnom dc je ustvari vladar tvog natalonog 5 polja! vrlo moguce neka lepa vezica, ovnovskog karaktera ... jupiter vladar tvog asc u 5 polju, mislim da si spremna za ljubav

Imas Ve0smc, ne bih ovo mnogo komentarisala, neko sa vecim znanjem po pitanju toga ce se nadovezati

Old 26-11-2011, 10:40   #5
alea
Mag

alea je offline
Standardno

Agena, Skorpi, Dunja, divne ste!!

Iskreno nemam pojma sta znaci MO0MO, pretpostavljam da naglasava emocije, znam da sam u ovom starom imala MO na natalnom SA i da mi se to nije svidjalo ni malo...

Uh Agena, meni je ionako ljubav vecito na 1. mestu, mozda jeste nezrelo, ali sta da radim kad je tako.. Sta mislis, moze li ta 9 kuca da oznacava i drugi brak? Jer, ako bih i razmisljala o braku meni je to 2. brak...da li onda igra ulogu to 9 p. posto mi ASC izlazi u njega a u njemu mi je vladar 7 p. taj retro ME0MC u mojoj 1 natalnoj? ( samo nemojte bivseg muza da spominjete, to ne dolazi u obzir

Pored tog MA0DC solarni, Dunja jeste MA mi vladar 5 p. i meni se to cini bas lepo, a i VE u 1.0SMC 120 JU u Biku u mojoj 5 natalnoj I meni se cini da ce biti svega, nadam se i para, sto rece gdja. Maljicenko I taj MA ima lep veliki trigon, MA 120 JU 120 PL...

Joj sve se nadam da cu malo zivnuti kada JU krene direktno, jer mi je i vladar natalni a i solarnog AC!

E, da na mom SO je inace bila delimicna solarna eklipsa 120 UR ( koji je meni inace dispozitor vladara ASC ). Na jednom forumu mu je astrologica napisala Kod tebe je sada i jako dejstvo Pomračenja Sunca, na natalnom, a sve to u trigonu sa tranzitnim Uranom, što vuče na novine, veće promene, koje će ti bitno promeniti život.

Devojke, divne ste!

Last edited by alea; 26-11-2011 at 11:03..

Old 26-11-2011, 13:03   #6
swiss
Druid

swiss je offline
swiss je na dobrom putu
Standardno

Ajd i ja da lupim koju

Nemoj da me pitas odakle, jer moja racunaljka je drugacija od vashe

Ovako! Alea, bices dopadljiva okolini, hrabrija, privlacnija a i ti sama sebi, komunikativna, fina i kroz porodicu vesela, bices rasterecena i olaksana, puno voljnija i motivisanija al od SEBE a ne okoline, ove godine ce te hteti novac, jeste da je to malo nesto al dovoljno da ti odrzi elan i svezinu!
Sto je meni jako zanimljivo a to su promene na koje si spremna, tacnije, hteces da budes organizovanija i bolje koncetrisana na dogadjaje u sebi, kao da ces biti realnija u pogledu istine u kojoj zivis, kao da ces progledati ali jos istinitije pa ce ti doci na um takvo razmisljanje praceno osmehom i sigurnosti da se takvih opterecanja i otvorenih pitanja resis ,a podrska okoline nece izostati, a to ti je jako bitno da sa jos lepsim osmehom pohitas u pomene! Rekoh ti, cela godina ce da bude na prevratu ali stvoje strane postaknuta da krene u smeru koji si poodavno planirala vec, jer u sebi osecas da je momenat dosao.
Sta mi je ovde zanimljivo, nece ti biti ni malo tesko da se koncetrises, jer instiktivno ces ciniti i odradjivati najbolje sto mozes a rezultat nece da izostane! Dodao bih jos, sve ces kroz LICNU VERU izvesti i bice ti lepo , vidim da Astrologija te u toku ove godine nece toliko obuzimati kao nekad, na tom polju ces doziveti sazrevanje da pored zvezda postoji i osecaj tvoj koji ce ti reci sta je njispravnije po tebe, pa i na tom polju ces shvaiti da Metafizika je te pratila i bez svega ovog vidljivog ohohoo vec

Ljubav: ova godina ti po tom pitanju nije naklonjena, nije naklonjena ne u smislu da ce ti biti gore itd nego nece ti biti ni bolje iako ces biti zapazena al koncetracija ce te voditi u smeru sebe i licnih potreba pre nego da ces teziti zaljubljivanju i tome slicno, pa odatle ti nebi bilo lose da o tome i ne razmisljas!

Zdravlje.....mozda malo vise ces biti nestrpljiva sa pocetka godine pa ce te nervoza obuzeti ali Alea, ti ces to da stavis pod kontrolu jer upitnih stvari po pitanju zdravlja nece da bude. Vidim jaci priliv pozitivne energije a to je dobro

Zakljucak: imam osecaj kad kartu tvoju vidim da nikad se lepse neces osecati jer cela gidina ce biti u reviziji, cela gidina ce da bude koncetrisana na tebe, cele godine ces polaziti od sebe i sta to trebas ciniti da se ti lepse oscas, jer dosad je bilo Svet i Ti a sad ce da bude TI i Svet oko tebe...moja podrska tebi, jer sad ces sa manje snage da postignes dosta toga pozitivnog a tek sledece godine ti ide na Ljubavnom planu poboljsanje al opet onako kako ti nju, ne zamisljas, al osecas pa ce akcenat da se stavi na stce lre nego na oci i um u smislu, ljubav ZAMISLJAM ovako, nego, bice: LJUBAV OSECAM OVAKO

Old 26-11-2011, 15:10   #7
alea
Mag

alea je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by swiss VIdi Poruku

Zakljucak: imam osecaj kad kartu tvoju vidim da nikad se lepse neces osecati jer cela gidina ce biti u reviziji, cela gidina ce da bude koncetrisana na tebe, cele godine ces polaziti od sebe i sta to trebas ciniti da se ti lepse oscas, jer dosad je bilo Svet i Ti a sad ce da bude TI i Svet oko tebe...moja podrska tebi, jer sad ces sa manje snage da postignes dosta toga pozitivnog a tek sledece godine ti ide na Ljubavnom planu poboljsanje al opet onako kako ti nju, ne zamisljas, al osecas pa ce akcenat da se stavi na stce lre nego na oci i um u smislu, ljubav ZAMISLJAM ovako, nego, bice: LJUBAV OSECAM OVAKO
Hvala ti Swiss

Nisi lupio, odlicno si sve video i srocio!!!

Old 26-11-2011, 15:14   #8
ganci
Čarobnjak

ganci's Avatar

ganci je offline
Registrovan: May 2010
ganci je na dobrom putu
Standardno

Asc u Ribama na prvu najavljuje godinu u kojoj ces tesko donositi odluke, pasivnost je prisutna kako je i sam vladar Ju u biku i retro pa ces puno razmisljati oko nekih poslovnih odluka. Drugi (ili prvi vladar) Neptun, je odmah iza ledja Ascedentu, ali u svojoj kuci-dvanaestoj i u trecoj natalnoj pa bi trebalo da pazis ukoliko bude potpisivanja ugovora da tu ne bude nekog zavlacenja ili ako budes u nekom biznisu sa rodbinom jer Ne pravi kvadrat upravo sa natalnim Ur koji dolazi iz trece.
Pocela sam malo buuuuuu Sorry, nastavlajm lepse
Venera u vatrenom Strelcu u trigonu sa Ma iz Ovna Venera dosla iz osme solarne koja opet naglasava strast pored ove strelcevsko-ovnovske vatre
So sam zaobisla- u devetoj svakako naglasava kontakte sa strancima ili poslovne veze kako So vlada solarnom sestom.
Kako je Ju u drugoj solarnoj a petoj natalnoj moguce da zapocnes neki biznis koji je vezan za neki tvoj hobi.
Uran u prvoj pravi 120 sa So koje dolazi iz seste/devete pa se to odnosi na uspeh u radu sa strancima. Iz cele ove price oko posla mislim da ce poslovi sa inostranstvom bolje proci nego neki drugi koje mozda budes imala zelju da zapocnes...ne znam kako sad stoje stvari kod tebe, kakvi su planovi, ali sve sto je vezano za ugovore, rodbinu, komsije i sl mi deluje kriticnije nego ova druga opcija.
Mars na dsc bih povezala za partnerstvo i posao jer je dispozitor Me kod MC-a a Ma u Devici moze pojacati nervozu u tom delu kako pravi kvadrat sa So i Ne na asc.
Lepo je sto Mo i Sa nemaju kontakt, ni dobar ni los, barem ces dusu da odmoris od toga Mo koliko vidim pravi samo lep sekstil sa Ve
Puno srece i pisi kako tece solar, a ja cu da se ubacim opet nekad.
Pozzz

Old 26-11-2011, 15:21   #9
swiss
Druid

swiss je offline
swiss je na dobrom putu
Standardno

I vreme je vec jednom da radis za sebe....osecam radost kad pogledam tvoj natal a to je dobro.

Ziva mi bila

Old 26-11-2011, 15:32   #10
dikosava
Obično gatalo

dikosava's Avatar

dikosava je offline
Registrovan: Aug 2009
dikosava je na dobrom putu
Standardno

alea, eh meni nesto pade na pamet, Mo je vladar tvoje 8, a ovaj solarni Mo u 8 solarnoj, pada na tvoj Mo u 12 , nego jel' moguce da po nekoj "zenskoj liniji" dobijes neko nasledstvo

Old 26-11-2011, 16:34   #11
alea
Mag

alea je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by ganci VIdi Poruku
Asc u Ribama na prvu najavljuje godinu u kojoj ces tesko donositi odluke, pasivnost je prisutna kako je i sam vladar Ju u biku i retro pa ces puno razmisljati oko nekih poslovnih odluka. Drugi (ili prvi vladar) Neptun, je odmah iza ledja Ascedentu, ali u svojoj kuci-dvanaestoj i u trecoj natalnoj pa bi trebalo da pazis ukoliko bude potpisivanja ugovora da tu ne bude nekog zavlacenja ili ako budes u nekom biznisu sa rodbinom jer Ne pravi kvadrat upravo sa natalnim Ur koji dolazi iz trece.
Pocela sam malo buuuuu Sorry, nastavlajm lepse
Venera u vatrenom Strelcu u trigonu sa Ma iz Ovna, Venera dosla iz osme solarne koja opet naglasava strast pored ove strelcevsko-ovnovske vatre
So sam zaobisla- u devetoj svakako naglasava kontakte sa strancima ili poslovne veze kako So vlada solarnom sestom.
Kako je Ju u drugoj solarnoj a petoj natalnoj moguce da zapocnes neki biznis koji je vezan za neki tvoj hobi.
Uran u prvoj pravi 120 sa So koje dolazi iz seste/devete pa se to odnosi na uspeh u radu sa strancima. Iz cele ove price oko posla mislim da ce poslovi sa inostranstvom bolje proci nego neki drugi koje mozda budes imala zelju da zapocnes...ne znam kako sad stoje stvari kod tebe, kakvi su planovi, ali sve sto je vezano za ugovore, rodbinu, komsije i sl mi deluje kriticnije nego ova druga opcija.
Mars na dsc bih povezala za partnerstvo i posao jer je dispozitor Me kod MC-a a Ma u Devici moze pojacati nervozu u tom delu kako pravi kvadrat sa So i Ne na asc.
Lepo je sto Mo i Sa nemaju kontakt, ni dobar ni los, barem ces dusu da odmoris od toga Mo koliko vidim pravi samo lep sekstil sa Ve
Puno srece i pisi kako tece solar, a ja cu da se ubacim opet nekad.
Pozzz
Hvala!!!

Nego, stalno to 9 p. inace ja radim u stranoj firmi, odnosno, radim u banci ( vidi moje 2 . natalno polje
Jedino postoji mogucnost da promenim posao, ili predjem na nako drugo mesto, sto vec radim na tome, imacu i tranzitni JU u 6. pa 120 VE na prolece, a ima ih i u solaru, aplikacija je, mada nisu u trigonskim znacima...ne znam sta mogu da radim sa inostranstvom, mozda da otputujem na par dana...pored ovekve serije 9. ja sam samo dva puta bila napolju i to na odmoru . Nisam putovala puno, a dupli Strelac sam i SO mi vlada 9 p. Vise sam trosila ovu 9. na ucenje, tu sam se vise ostvarila.
Mozda upisem master studije, mada je i za upis vec kasno, a problem su pare naravno...

Biznis vezan za hobi, moze biti astrologija, ne znam ni sama....mada rano je jos da se to poveze, verovatno cu prepoznati ako se nesto bude desavalo da je to to.
A meni par njih rekose da cu se udati jer u solaru kada je naglasen brak obicno mora na neki nacin biti istaknuto 3. i 9. p baz zbog sklapanja ugovora...

Joj od svega mi se dopada to sto nema kontakta MO i SA. Toliko me je taj SA izmucio i muci me sada, dok mi pravi 180 MA, a pre toga 90 VE, pa u solaru MO0SA natalni....da mi jednom bude ravno i da me boli uvo za sve...sto kazes da dusu odmorim svoju...

Dikosava, nem pojma sta bih mogla da nasledim? Mozda nesto iskrsne, a da ni ne znam? Ali taj MO stvarno ove godine nema los aspekt, osim kvadrata sa NE ali ima dosta veliki orbis a da, on je vladar 8. natalne a 5. solarne...ali, ako nasledim stogod ima to da se zalije dobro

Hvala

Last edited by alea; 26-11-2011 at 17:51..

Old 27-11-2011, 00:33   #12
expulseza3
Banned

expulseza3 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by alea VIdi Poruku
Agena, Skorpi, Dunja, divne ste!!

Iskreno nemam pojma sta znaci MO0MO, pretpostavljam da naglasava emocije, znam da sam u ovom starom imala MO na natalnom SA i da mi se to nije svidjalo ni malo...

Uh Agena, meni je ionako ljubav vecito na 1. mestu, mozda jeste nezrelo, ali sta da radim kad je tako.. Sta mislis, moze li ta 9 kuca da oznacava i drugi brak? Jer, ako bih i razmisljala o braku meni je to 2. brak...da li onda igra ulogu to 9 p. posto mi ASC izlazi u njega a u njemu mi je vladar 7 p. taj retro ME0MC u mojoj 1 natalnoj? ( samo nemojte bivseg muza da spominjete, to ne dolazi u obzir
Izvini,nisam citala sta su pisali pre mene (to je moja mana ) mozda ti je to neko rekao.Sve te naglasenosti SOOMO,MOOMO u solaru stvarno menjaju zivot iz korena i tu se desavaju ili velike ljubavi promene statusa bracnog.Kod tebe je ovo naglasena godina po pitanju ljubavi,sada kada se pojavi takav neko ko odgovara opisima i tvom standradu,trebalo bi da iskoristis potencijal i da udjes u bracnu zajednicu.
Sad sta ces ti odluciti,ne znam,ne verujem da ce to biti bivsi muz... vec neko novi.Ali na tebi je dosta toga,a solarno je to godina dobra za brak.

Old 28-11-2011, 18:33   #13
alea
Mag

alea je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Agena VIdi Poruku
Izvini,nisam citala sta su pisali pre mene (to je moja mana ) mozda ti je to neko rekao.Sve te naglasenosti SOOMO,MOOMO u solaru stvarno menjaju zivot iz korena i tu se desavaju ili velike ljubavi promene statusa bracnog.Kod tebe je ovo naglasena godina po pitanju ljubavi,sada kada se pojavi takav neko ko odgovara opisima i tvom standradu,trebalo bi da iskoristis potencijal i da udjes u bracnu zajednicu.
Sad sta ces ti odluciti,ne znam,ne verujem da ce to biti bivsi muz... vec neko novi.Ali na tebi je dosta toga,a solarno je to godina dobra za brak.
Hvala!! Videcemo, ne vredi se opterecivati unapred, a mislim da ce se mnoge stvari kod mene poceti resavati i desavati kada SA odmakne od ove jake opozicije sa MA koji mi je vladar 5 p. ali i kada JU krene direktno.
Inace, sa pocetkom retrogradnog kretanja ME, vec su pocela desavanja, doduse jos je samo u porukama i komunikaciji, ali polako, SA sve koci i sve usporava....hvala jos jednom!!!
Advertisement

Old 29-11-2011, 01:41   #14
expulseza3
Banned

expulseza3 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by alea VIdi Poruku
Inace, sa pocetkom retrogradnog kretanja ME, vec su pocela desavanja, doduse jos je samo u porukama i komunikaciji, ali polako, SA sve koci i sve usporava....hvala jos jednom!!!
haha To ce poceti kada Me krene direktno,on donese sve ono sudbinski sto je kocilo kada je bio u retro kretanju.
Mene naprimer svi izbegavaju kada je Me retro,kao sada,jer tada sam najgora u komunikaciji, neki astrolozi tada i ne gledaju predikcije,jer postoji mogucnost pogresne procene.

Old 29-11-2011, 11:42   #15
coca
Veštac

coca's Avatar

coca je offline
Registrovan: Oct 2011
coca je na dobrom putu
Standardno

Alea draga,
tebe ceka dasa (moze da se desi malo mladji od tebe), jer ti je mesec solarni u skorpiji , a tu je i merkur (uz put -on je vladar tvoje natalne 7 kuce), dodatno i sunce je u kuci sa sol. mesecom (a ono takodje predstavlja muskarca)...dakle intenzivna ,iznenadna ljubav(a iznenadna jer je sol. uran na 120 sa mesecom.
Sve to sa sigurnoscu tvrdim, jer sam u ovogodisnjem solaru imala veoma slicnu kombinaciju planeta i ostvarila se.
Takodje mesec u skorpiji (u 8 kuci, na natalnom neptunu), ludo zaljubljivanje, a sve to pokrenuo uran u ovnu0
-iznenada,neocekivano.Dodatno sunce u trigonu sa sol.mesecom...sve lepo!
Pa draga red je da uzivas u narednom periodu, srecno ti bilo!!!
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules