ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Solari članova Šta donosi solarna godina?
kvadrati, opozicije...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 30-05-2010, 02:37   #1
aplazinic
Švrća

aplazinic's Avatar

aplazinic je offline
Registrovan: Dec 2008
aplazinic je na dobrom putu
Standardno

Solar tek treba da dodje, ali je poceo da deluje:
Ostvarila se opozicija Satrun Uran pa sam slomila nogu i oporavak traje duze nego ocekivano.

Najvise kvadrata i opozicije.. Meni sve deluje nekako napeto i izazovno..

Sta vi kazete? Koliko ce mi ova godina biti teska?

Evo je karta:
http://i723.photobucket.com/albums/w...9842081795.gif

Ono sto me posebno brine u ovom solaru je konjukcija meseca i saturna i to u 8oj kuci to bi mogao da bude neki problem sa zdravljem? Doduse pada u 2gu natalnu ali....... Jel moze neko da pomogne?

Evo da postavim kartu sa solarnim i natalnim kucama.... mozda neko i odgovori nesto? Nije mi cilj da se bas dopisujem sa sama sobom...

http://s723.photobucket.com/albums/w...2719307827.gif

Last edited by Vojvotkinja; 03-11-2010 at 01:22..
Submit to Digg   Izazovni Solar 2010/2011 Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 13-06-2010, 00:56   #2
nedda
Čarobnjak

nedda's Avatar

nedda je offline
Registrovan: Oct 2009
nedda će postati poznat uskoro
Standardno

Prvo, nemas konjukciju meseca i saturna u osmoj.

Drugo, da nemas neku mogucnost nasledstva? Mada ovo moze biti i neki kredit, ili neki drugi veliki novac, stan... Bas upada u oci.

Old 14-06-2010, 00:28   #3
aplazinic
Švrća

aplazinic's Avatar

aplazinic je offline
Standardno

hvala vam devojke na odgovorima.

Sto se tice nasledstva, kredita..... nista u planu na vidiku, doduse cekam neku stipendiju pa mozda je to u pitanju....

E sad ova "konjukcija" mesec saturn, meni iscrta u astro.com kruzic sa crticom koliko znam to je to u okviru 8 stepeni, pa da pitam jel to to?

Jos jedno pitanje, ovde mi je reference place Beograd, ali ovaj rodjendan cu najverovatnije slaviti u inostanstvu i to mi bitno menja ascedent koji bi u ovom slucaju bito Jarac i raspored kuca je drugaciji 2ga u 7oj, 8ma u 1oj..... Koje reference place je tacnije? Gde zivim ili gde slavim rodjendan za solar?

Old 14-06-2010, 19:59   #4
Angliana75
Čarobnjak

Angliana75's Avatar

Angliana75 je offline
Registrovan: Dec 2007
Angliana75 je na dobrom putu
Standardno

gde slavis rodjendan....i stavi solar oko natalne

Old 15-06-2010, 01:49   #5
aplazinic
Švrća

aplazinic's Avatar

aplazinic je offline
Standardno

hey Angiliana, citam tvoje postove redovno moram da pratim zbog datuma rodjenja...

Ovaj rodjendan najverovatnije u Becu tako da menjaju se stvari u solaru ali tek kad proslavim onda da stavim taj

Evo za sada ovaj ako imas neki komentar pls do share

http://s723.photobucket.com/albums/w...2719307827.gif

Old 15-06-2010, 12:15   #6
saandraa
Veštac

saandraa's Avatar

saandraa je offline
Registrovan: Apr 2007
saandraa je na dobrom putu
Standardno

najbolje bi bilo da stavis solar kada proslavis rodjendan, da bi ti mesto bilo tacno jer ono menja celu solarnu sliku :-)

SOLARNA2011/2012

Old 15-06-2010, 17:44   #7
Angliana75
Čarobnjak

Angliana75's Avatar

Angliana75 je offline
Registrovan: Dec 2007
Angliana75 je na dobrom putu
Standardno

kao sto ti je saandraa rekla.....mnog menja sliku kad je drugi grad...naravno ,govorimo o solarnm kucama
a ovaj link sto si stavila ne radi
stavi unapred solar oko natalne i stavi Bec jer fakticki solar za narednu godinu je i meni i tebi vec krenuo....svega nam je ostalo 5 dana,tako da slobodno mozes racunati da ti je poceo...planete ce ti ostati iste po znaku i polozaju samo se menja polozaj kuca...
elem..
na ovom sto si gore postavila u prvom postu,ka zasebnu natalnu...
pa i tebi je VE vrlo simpaticna jer se nasla u solar.7.kuci ..mislim da ces biti jako popularna kod muskog pola,u javnosti,imaces dosta ponuda od strane udvaraca..prosto ces dobijati komplimente na svoj izgled i prezentovanje javnosti....vrlo mocno da tako kazem ces biti i imati uticaj na muski pol...pa eto mozda neke i ljubavi..
udvaraca sigurno...i to vrlo tajnovitih...mislim da ni sama neces bii svesna koliku paznju ces privuci pa ce ti se nuditi tajne veze...
ne znam jesi li primetila da ti se ponavlja trigon UR i VE iz natalne...pa eto iznenadne ljubavi,kad se namanje nadas...pa moze biti on i neki razvedeni ili osoba koju ces sresti u avionu,ako ides avionom...ili da to bude covek koji vrlo dobro poznaje tematiku kompjutera,ili se cak njome i bavi i zaradjuje...pa mozda cak i neki vid poslovne saradnje...ili ga upoznas u nekom dodatnom poslu,honorarnom,ali uglavnom mislim da ce te na neki nacin bit povezani nekakvim poslom i zaradom!
ponavlja ti se konjukcija SAi MO kao i u natalu....pa mi sve to mirise na zaista jedan lep susret na putovanju sa lepim covekom,prijatnog glasa,prijatnog stava te time i pocetak neke lepe veze...mislim da ce to biti neka strasno jaka privlacnost...a i ME i SO su ti u 5.polju....u solaru...pa eto..nekako dodatna prica...bas nisam dobro upucena u kazimi polozaj,pogledaj malo sta to znaci...ali generalno smatram da ME kao prirdni signifikator dece pa jos u 5.polju dece moze znaciti samo dobro...da ces se dobro zabaviti...i da ces na tom odmoru prosto uzivati...kao malo dete...

Old 15-06-2010, 18:36   #8
aplazinic
Švrća

aplazinic's Avatar

aplazinic je offline
Standardno

oh oh fenomenalno za ljubav onda idem avionom, tako da moracu da izaberem neko mesto pored nekog simpatinog

Nadam se da ovaj link radi sa sve pravim reference place

http://i723.photobucket.com/albums/w...5558302348.gif

Quote:
Originally Posted by ivamatic VIdi Poruku
U ovoj godini si medju zivima...sto ti je najvaznije Tacnije vladar tvog AC je u 2k...sto znaci kao sto je Nedda rekla,neke finasijske stvari,to ce ti biti bitno,naglasena je kuca tvojih imovinskih stvari.
Evo da dam feedback- naglasene finansije-pomenula sam stipendiju gore, i juce bas dobih vest da sam dobila stipendiju za master u inostranstvu, jeste poveca suma u pitanju, nije puna stipendija ali dobra je.

Nego ja sad razmisljam da li da idem (ne znam sta mi je).. Kad pogledam solar 3ca u 9toj, i obrnuto- znaci putovanja u inostranstvo, istrazivackog tipa (moze da budu studije..), 2ga u 7oj, 8a u prvoj- stipendija, tudj novac.. E sad koliko ja imam sanse da ostanem tamo, posao?

9ta solarna pocinje u vagi, VE u 7 solarnom 12oj natalnoj u Lavu- blizu natalne venere, hm.. zbog ljubavi mozda.... gledajuci asc u jarcu, Sa u 8om solarnom konjukcija Mo ko iz natala(sto me podseti Angliana75) po meni pokrece tu stvari oko karijere..

Sta vi mislite oko posla, karijere ove godine?

Posto je ovaj solar gotov i danas zvanicno pocinje novi, vreme je za sumiranje.

U prethonoj solarnoj godini sam dosta putovala, upoznala dosta zanimljivih ljudi, dobila i iskoristila stipendiju (to su oni finanjski dobici sto rekose Nedda i ivamatic) za master u inostranstvu.

Sto se tice ljubavi, Angiliana imalo je smisla tvoje predvidjanje) Upoznala sam jednog decka na putovanju, preko prijatelja doduse, pa smo se tako par puta videli na razlicitim mestima, sad smo u kontaktu, vise oko nekih poslovnih varijanti, ali zbog razlicitih mesta boravka, obaveza nismo ostvarili neku stabilnu vezu.. Mozda se to promeni u narednom solaru..

Hvala na doprinosu tumacenja )

Last edited by Vojvotkinja; 20-06-2011 at 15:32..
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules