ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Solari članova Šta donosi solarna godina?

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 03-08-2007, 20:29   #1
Tanya
Obično gatalo

Tanya's Avatar

Tanya je offline
Registrovan: Jul 2007
Tanya je na dobrom putu
Standardno

Solar je za mene potpuna misterija...sa natalnom se snalazim i kapiram sta & kako, ali solar jok....
Ako vidite nesto zanimljivo u ovom solaru, slobodno prokomentarisite

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?c...=-Yn&fix=1&ast=

Imam li zaista razloga da brinem, ili ipak ne..?

Solarni asc Jarac (pada u moju natalnu 6. kucu) sa retro Saturnom u 8.
Pluton u 12. , jes' da ima trigon sa Saturnom, ali me vise brine ova njegova opozicija sa Marsom i Mesecom u 6. kuci, (a inace PL180Ma je ponovljeni aspekt iz natala, tako da... )
Jedino sto mi se ovde svidja je Ve 120 Mo, i Ve 120 Ma, ali ako izuzmemo Saturna koji na Veneru udara opozicijom...

Pa drugari... sta vi mislite?

http://i199.photobucket.com/albums/a.../solar2008.gif

My chart

http://i199.photobucket.com/albums/a...m_i_bradom.gif

Last edited by Vojvotkinja; 04-11-2010 at 10:10..
Submit to Digg   Imam li razloga da brinem...? Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 17-06-2008, 16:29   #2
Lotosov cvet
Obično gatalo

Lotosov cvet's Avatar

Lotosov cvet je offline
Registrovan: Jan 2008
Lotosov cvet je na dobrom putu
Standardno

Tanya, mozes li da postavis kartu na kojoj se uporedo nalaze natal i solar?
Laksa je za tumacenje, bar meni, pa cu da virnem...verovatno za vikend kada budem odmorna i raspolozena!
Ako u natalu nemas Ma120Ve tesko ce solar to da podrzi...

Old 17-06-2008, 19:39   #3
Tanya
Obično gatalo

Tanya's Avatar

Tanya je offline
Tanya je na dobrom putu
Standardno

Hocu duso, stavicu.

U natalu imam konjukciju, zato i tipujem na to.
A pored nje imam i ovu baxuznu opoziciju Ma/Pl koja se ponavlja u solaru, brrr

evo karte

http://i199.photobucket.com/albums/a...olar_2008_.gif

My chart

Last edited by Tanya; 17-06-2008 at 20:55..

Old 19-06-2008, 10:44   #4
saandraa
Veštac

saandraa's Avatar

saandraa je offline
Registrovan: Apr 2007
saandraa je na dobrom putu
Standardno

tanjuska slatka....znam da te zanimaju ovi aspekti sto si gore napisala, ali, jel postoji mozda mogucnost kod tebe zaposljenja?

ipak ti je naglasena 2 solarna a i 8 i 2 natalna, mislim poklapa mi se nekako da ce ti stignuti neka lova od nekuda, mozda kroz zaposljenje, mozd ai dugotrajno jer ti je vladar sol. ASC Jarac, satun u 8oj koja pada na tvoju 2 natalnu a vralad SO ti otisao opet u 2 solarnu koja opet pada na 8 natalnu...ili mozda neko nasledstvo?? (solari mi bas nikako ne idu...uvek vidim 1000000000 mogucnosti)

SOLARNA2011/2012

Old 19-06-2008, 11:11   #5
Tanya
Obično gatalo

Tanya's Avatar

Tanya je offline
Tanya je na dobrom putu
Standardno

Joj znam sestro slatka i kod mene je isti slucaj. Stvarno u solaru vidim 1001 stvar! A pogotovo kad sebi gledas, pa ono sto je naglaseno nije trenutno moguce, pa onda ne znas kako da tumacis.. Pff..

Anyway, i ja videh da su sve oci uprte u natalnu 6. kucu, sto zbog asca u Jarcu, sto zbog Jupitera koji se tu seta cele godine.
Medjutim, za sada nema nikakvih naznaka za posao, posto jos nisam zavrsila fax, trebalo bi u septembru da dam poslednja 2 ispita. Ali dobro, solar traje do Marta sledece godine, pa ce se verovatno nesto desavati i na tom planu.

Sto se tice nasledstva, tek od toga nema nista, posto zaista nemam nikoga ko bi mi bilo sta ostavio (ne racunajuci mamu..).
Upravo zbog svega toga me i brine sto je Saturn kao vladar solarnog asc-a otisao u 8. kucu, pa je jos i ukljesten, a da ne spominjem ovo Mo/Ma u Raku opozicija Pluton u 12.
Sve to mi mirise na neku bolest, i ne daj boze nesto gore.

Pff, ja - veciti pesimista

My chart

Old 19-06-2008, 11:30   #6
saandraa
Veštac

saandraa's Avatar

saandraa je offline
Standardno

ali opet ti ta 8 solarna pada na 2 natalnu, mislim da bi bilo gore kada bi ASCpadao na 8 ili 12 natalnu...hmm ali opet tu je i Mo/ma

ja ipak mislim da je vaznije gde solarni vrhovi padaju, pa tek onda aspektu vladara i itd. barem je kod mene bilo 80% tako da sam iz vrhova kuca mogla da zakljucim neke dogadjaje, naravno tek kada se sve izesavalo a do tada sam imala milion kombinacija :-)

a sta mislis, da nije mozda zdravlje ugrozeno nego mozda osecanja? emocije?

nadam se da nece biti ni jedno od ovoga sto pisemo nego ipak 'LOVAAAAAAAA do krova :-)

a i JU ti je na sol. ASC i kao sto si rekal tu ostaje skoro citavo vreme

SOLARNA2011/2012

Old 19-06-2008, 11:44   #7
Tanya
Obično gatalo

Tanya's Avatar

Tanya je offline
Tanya je na dobrom putu
Standardno

Veruj mi da ne znam sta da mislim..

Pazi, prvo taj Ju koji na sol ASC-u je u konjukciji sa natalnim Mesecom u 6., koji je opet pa vladar natalne 12. kuce. (Nadam se da je posao u pitanju, ali sve mi nekako vuce na drugu stranu..)
A u solaru Mo je u Raku (natalna 12.) konjukcija Mars 180 Pluton (isto kao u natalu)..
Kad se sve ovo ukombinuje mozda moze da bude i varijanta trudnoce u negodnom momentu za mene, kad je posao na pomolu ili tako nesto.. Jer opet je tu Ve120Ma, a Ve je u opoziciji sa saturnom.. Koji dzumbus! Ne znam ni ja vise..
Sto vise gledam to me vise zbunjuje

U svakom slucaju draga, nadam se da ce biti kako ti kazes i da ce to da bude posao i lovenzi

My chart

Old 19-06-2008, 12:33   #8
saandraa
Veštac

saandraa's Avatar

saandraa je offline
Standardno

hmmm...to za trudnocu nisam htela da spomenem, jer tu temu izbegavam vec duze vreme..ne pitaj sto, ali naravno, moguca i ta kombinacija samo bi to trebao i sledeci solar da potvrdi, braem onda naglaseno 5 polje u sledecoj godini

vidi..ipak ti je sunce u 2goj kuci koja pada na 8 (URAN --> nesto naglo) znaci ipak bi po teoriji trebala najvise tu energije da potrosis ili kako vec da se izrazim. najbolje od te tacke da pocnes pa onda koje aspekte imas natalno pa ostalo polako jer ako skacemo od kuce do kuce, od aspekta do aspekta mozemo stvarno da napisemo knjigu o mogucnostima :-))

ali ja ipak mislim da ovde nema nista loseg!

kada bi ti videla moj solar, tesila bi se, e kod njega je bas sve nelogicno :-) i do sada se nista nije ni desilo.

nemoj da brines, bice sve ok.

p.s. nadam se da ce jos neko da se ukljuci

SOLARNA2011/2012

Old 19-06-2008, 13:04   #9
Tanya
Obično gatalo

Tanya's Avatar

Tanya je offline
Tanya je na dobrom putu
Standardno

Ljubim ja moju seku Ribicu

Ma ima da se zainatim, sednem i da razradim do detalja sve opcije koje su igri, zajedno sa direkcijama i svim ostalim, cisto da nista ne moze da me iznenadi.
Bice valjda sve ok..

Thanx duso

My chart

Old 19-06-2008, 13:34   #10
saandraa
Veštac

saandraa's Avatar

saandraa je offline
Standardno

e tako sam i ja prosle godine ... i super mi pocelo, ali ono sto me je najvise potreslo prosle godine, ili nisam videla ili nisam u kapirala ali u galvnom sam imala golemo iznenadjenje...nazalost na negativnu stranu....

cek..jel ti zavrsavas studije ove godine? to je 9ta natalna jel? eto tebi posao posle studija, mozda neka nagla ponuda zbog urana, IC ti na MC opet posao, venera otisla u 2 sol. a o lovi smo vec pricale, sol. MC na IC skorpija, a pluton jeste u 12toj ali na 6 ti se pada...joj ala sam se ja uhvatila za ovaj posao

SOLARNA2011/2012

Old 22-06-2008, 09:23   #11
Lotosov cvet
Obično gatalo

Lotosov cvet's Avatar

Lotosov cvet je offline
Registrovan: Jan 2008
Lotosov cvet je na dobrom putu
Standardno

Tanya, evo da ispunim svoje obecanja:

Solarni ascident u VI moze doneti teorijski zdravstvene probleme, svakodnevne probleme u porodici ili na radnom mestu ili fakultetu. Medjutim interesantno je da ti imas konjukciju solarnog Jupitera i natalnog Meseca, pa mi je sumljivo da ti ne ostanes trudna i da to ne napravi probleme emotivne prirode. Mislim da ces se do isteka solara zaposliti i krenuti ambiciozno da gradis karijeru, ali da neces biti zadovoljna platom i finansijskim uslovima.
Druga solarna puna sa licnim planetama iako pada na VIII obecava dobar pocetak karijere, nagle i pozitivne pomake u poslu u kome ti vidis tebe.
Treca solarna moze doneti kraca putovanaja ili pocetak komunikacije sa nekim iz inostranstva. Mozda i neko vece interesovanje za religiju ili pisanje. Ne znam sta studiras, ali u slucaju da tvoj buduci posao ima veze sa pravom, sudom, zemljom, nekretninama, zemljom, rudnikom, geologijom, gradjevinom u tom slucaju ti stoji vrtoglavi pocetnicki uspon u karijeri.
Peta solarna moze da donese zadovoljstvo u vezi ili dobre i odane prijatelje koji su uvek tu za tebe.
Sesta solarna mi se ni malo ne svidja, moze da nagovesti neki opasnu nasilnu nezgodu nekog od tvojih prijatelja, sa kojima si provela detinjstvo.
Sedma solarna nagovestava probleme u bracnim ili poslovnim vodama. Ako nisi udata ili ne zivis sa momkom pod istim krovom (ako jesi onda su to: tajne, nepoverenje, neverstvo), onda se cuvaj svih zakonskih papira, problema sa zakonom, ugovora, spletki…
Osma solarna potvrdjuje II solarnu, ali nisam bas ubedjena da ce Saturn da dozvoli brzu i laku zaradu. On nagradjuje vremenom, uporan i strpljiv rad.
Deveta potvrdjuje III i kaze da bi bilo super da se bavis nekim istrazivanjima bilo zemlje, minerala ili kao privatni detektiv!
Deseta nam kaze da ces ove godine zavrsiti dugogodisnji projekat- znaci definitivno kraj studija. Ako se nisi osamostalila i ne zivis odvojeno od roditelja, padace ti i to na pamet.
Jedanesta potvrdjuje petu solarnu i donosi ti nekakvo sazrevanje u ljubavi.
Dvanesta solarna potvdjuje mogucnost trudnoce ili tajne ljubavne veze.

Kada se sve sabere, ja ne vidim nikakav veliki razlog za brigu. Sigurno zavrsavas faks, pocinjes da radis i gradis karijeru, budi oprezna u ljubavi! Ako nisi spremna na materinstvo onda prosiri svoje znanje o konstantnoj upotrebi kontracepciji, jer po meni taj dogadjaj ti moze napraviti velike emotivne probleme.

Pozdrav!

Old 22-06-2008, 11:12   #12
Tanya
Obično gatalo

Tanya's Avatar

Tanya je offline
Tanya je na dobrom putu
Standardno

Duso, ne znam sta drugo da ti kazem, sem jedno veliko hvala!

Bas si lepo i postupno objasnila, tako da mogu da te pratim kako si sta tumacila.

Inace, koliko sam bila isprepadana tim nekim negativnim aspektima i relacijom 6 -12 u solaru, uopste mi nije padalo na pamet da moj MC koji izlazi na 3. solarnu kucu oznacava (konacno) moju aktivaciju kad je pisanje u pitanju, posto studiram novinarstvo i u septembru bi trebalo da zavrsim fax.
A isto to sto si rekla za osamostaljenje - 100% je tacno, jer vec duze vreme potezem tu pricu, samo cekam posao i da stanem na svoje noge da bi to moglo da se ostvari.

Stvarno si me obradovala, pogotovo za ovo kad je posao u pitanju, i nadam se da ce sve tako i biti.
Jeste da je 6. kuca i u solaru i u natalu jako naglasena, ali sam se plasila da se ipak sve ne odrazi na zdravlje..

Sto se trudnoce tice, to je i meni bilo sumnjivo, sto sbog solara, sto zbog tranzita - jupiter koji 3 puta prelazi preko mog nat. Meseca, pa Pluton kao vladar 5. isto tako 3 puta prelazi 0* Jarca i pravi trigon sa Marsom (vladar mc-a i suvladar 5. a natalno su u opoziciji, pa mi je to vec mirise na pricu dete ili karijera), a i Uran (nat. u 5, vladar 7.) se blizi Suncu, Saturn kao vladar meseca ce praviti trigon sa Mesecom, tako da... Pripazicu! Jos uvek nije vreme za decu ili udaju..

Pisem cim bude nesto vezano za posao ili bilo sta vezano za aktivaciju solara!

jos jednom!

My chart

Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules