ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Solari članova Šta donosi solarna godina?
Andjelika 2017/18

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Hoce li se kolo srece (p)okrenuti?
Old 17-02-2017, 00:22   #1
andjelikadepeures
Mag

andjelikadepeures's Avatar

andjelikadepeures je offline
Registrovan: May 2010
andjelikadepeures će postati poznat uskoroandjelikadepeures će postati poznat uskoro
Standardno Hoce li se kolo srece (p)okrenuti?

Sve mi ide uz k.... Toliko me nista nece da je to strasno. Osecam se kao zadnji debil. Nemam zdravlje, nemam ljubav, nemam srece, nemam para... Nemam nista.
Koliko se ja trudim, toliko ne ide... Dva napred tri nazad... Ne mogu vise... Od 2005.-06. mi sve ide naopako i sa teskom mukom... Mnogo je to vremena...

Hocu li naci normalan posao, sa pristojnom zaradom? Hocu li se odseliti od mojih, smiriti, srediti?
Ili cu samo dublje da potonem?

evo karti...

Moje fotkice :: Fotkica.com
Submit to Digg   Hoce li se kolo srece (p)okrenuti? Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 17-02-2017, 17:46   #2
biriboza
Druid

biriboza's Avatar

biriboza je offline
Registrovan: Dec 2010
biriboza će postati poznat uskoro
Standardno

Da pokusam, ne zamjeri ako nalupam.
Sol Ac u 3. nat. kuci daje akcenat kracim putovanjima, ugovorima, papirima , steta sto je citavih 7st pobjegao od nat Ju, ali dobro opet su blizu, to moze dati neke srecne okolnosti iako je Ju retro. Sol Sa u prvom sol polju, jos na nat Ne (koji vlada 6.nat), vjerujem nesto vezano za posao. Ne mora nuzno da bude otezavajuca okolnost (kako vecina pomisli kad se pomene Sa), mozda samo neko otreznjenje, razbijanje iluzija ako su postojale. Mada sam optimisticna, jer (ako dobro vidim kartu preko tel.), ovaj sol Sa pravi trigone ka planetama u 7.polju. Mozda se neko poslovno udruzivanje desi. Tipujem na neki privatni posao zbog drugih pokazatelja.
Sol Ju u X sol, okrenutost nekom statusu u svakom slucaju (preko posla, ljubavi...) ali u opoziciji sa So. Kao da ces morati da biras izmedju nekih opcija predstavljenih ovim planetama i njihovim pozicijama (da ne ulazim u dubioze tipa sta bi to moglo biti, sama znas najbolje desavanja u svom zivotu). Jer opozicija je ILI - ILI.
Eto toliko od mene, sve najbolje.

Old 17-02-2017, 18:16   #3
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Registrovan: Apr 2012
Lahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auru
Standardno

Ja uopšte ne vidim neku tragediju vezanu za posao, to zatvaranje firme o kom govoriš, meni sve nešto čak vuče na poslovno dobru godinu... Jupiter u desetoj, vladar Asc-a. Manje više svi na forumu imate slične postavke ove godine, i stvarno mi se čini da ćete poslovno svi biti ostvareni na neki način. Možda ti otvoriš neku novu firmu, ili neko udruživanje sa prijateljima, poznanicima, možda podrška neke moćnije osobe. Jupiter je u opozicviji sa tvojim So, koje je vladar 11-te natalne, zato to kažem, iako je opozicija u pitanju. Vladar druge je u prvoj, e sad pošto je to Sa, može biti usmerenost na novac, ali možda ne neki značajan. Opet, ne vidim ni neke katastrofalne gubitke, više stagnaciju na tom polju...
Ne znam šta da kažem za ljubavni život - Ve kao vladar pete jeste u ribama, egzaltirana je i u trećoj, pa možda nešto počne kroz komunikaciju preko poruka, društvenih mreža itd. Bože kako lupam

Old 17-02-2017, 20:27   #4
andjelikadepeures
Mag

andjelikadepeures će postati poznat uskoroandjelikadepeures će postati poznat uskoro
Standardno

hvala vam, devojke, puno
Quote:

Opet, ne vidim ni neke katastrofalne gubitke, više stagnaciju na tom polju...
ja nemam vise gde da stagniram... vec sam u debelom minusu i molim se da se nekako izvucem

Old 17-02-2017, 20:41   #5
biriboza
Druid

biriboza's Avatar

biriboza je offline
biriboza će postati poznat uskoro
Standardno

Bice bolje, ne daj se!

Old 17-02-2017, 22:59   #6
snupy
Čarobnjak

snupy's Avatar

snupy je offline
snupy ima dobru aurusnupy ima dobru auru
Standardno

Anđo, gde je zapelo? Meni je prošli(zapravo još uvek ovaj) solar delovao dobro.

Ovaj predstojeći mi nešto deluje bledunjavo. I dalje je aktivna tematika posla sol Mc na nat asc... tu je i Ju kao vladar sol asc pa bi trebalo da te posluži sreća. Ju je malo kilav jer je rx i ima 180 Su, nešto mi ne uliva zadovoljstvo ova kombinacija, ipak je postavka Su u solaru bitna, a sol asc pada u blizini nat Ju u svom sedištu, mislim da će na kraju leći posao na svoje mesto.

Ovaj Sa u prvoj će te verovatno usporiti i stvari nekako činiti na dugačkom štapu, sreća pa je dobro postavljen tako da mi se čini da će ipak odigrati tu ulogu da na neki stvari moraš malo pričekati.
Ne sviđa mi se što je Ma na nat Ve i 90 sol Mo... nekako je mnogo pritisnuta a vladar asc je. Deluje mi da ćeš biti nekako nezadovoljna, i Mo u VIII 180 nat Mo. Ima on podršku od ovih planetica u Ovnu i Strelcu ali ipak ćeš imati sukob unutar sebe i nezadovoljstvo jer napada nat Mo.

Sada ti se prof asc mota oko POF-a, vladavina Su je već krenula pa kontam da će se nešto pokrenuti od sredine marta.

Old 17-02-2017, 23:05   #7
andjelikadepeures
Mag

Standardno

Nadam se da ce se pokrenuti... Hvala ti, Snupy

Old 18-02-2017, 11:05   #8
caramaja3008
Veštac

caramaja3008's Avatar

caramaja3008 je offline
Registrovan: Aug 2012
caramaja3008 će postati poznat uskoro
Standardno

Joj, Andjo, sve mi se cini da ce i ove godine svasta nesto tebi da se skrsi na ledja. Ne sad nesto strasno, ali stalno ce biti nekih problemcica i nerviranja. ( mozda si ti prosto i inace tip koji privlaci to na sebe ) Svasta nesto ce se desavati u kuci i oko kuce, mozda i neke promene i novine. Moguce da ce ti u nekom trenutku iskrsnuti neka kombinacija za selidbu, ali tesko da ce se to realizovati.
Sto se tice posla, ne znam da li postoji nesto sto si nekad ranije radila i cemu bi mogla, u principu, uvek da se vratis. Ako ima tako nesto, mogla bi ti u ovom solaru da zapravo shvatis da bi u tom poslu svasta nesto mogla da ucinis, pokrenes, intenziviras, prosiris... Trebalo bi vise da bavis pokusavanjima da ostvaris neke ideje koje si i ranije imala.
U ljubavi bi mogao da se pojavi neki tip, mladolik i malo buckast, iz tvog zavicaja, mozda ga znas 100 godina pa se niste sretali, a mozda ste se i sretali, al tek sad se rasplamsa nesto.
Zdravlje bolje. Nije sjajno, ali bolje.
Srecno!

Old 18-02-2017, 12:57   #9
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Registrovan: Feb 2012
andjela će postati poznat uskoro
Standardno

Andjo, ti si ovde Jupiter, u 10. Solarni MC na natalnom ASC. To mi deluje ok, ali je Ju retro, plus dispozitor Ve retro, kontakt kiron.

Ne svidja mi se Sa u 1.solarnoj, plus vladar 2. i uz to kontakt natalni Neptun...

Zapao mi je u oko Uran u solarnoj 4. Nekakva promena, ali kakva...Dispozitor u 5.solarnoj, a vladar 5.solarne retro Venera, neko iz proslosti, mada je i kiron tu, pazi da te ne povredi...

E sad...ako gledamo posao, ipak bi Ju u 1.trebao da donese neki pozitivan ishod, ali s obzirom da je retro, bice kasnjenja...nego, ne obracaj ti paznju - sve too moze, a i ne mora da bude - Bog ima zadnju rec. Srecno.
p.s.a kada citam sta pises ti - kao da sam ja u pitanju. Nego, ne moze stalno biti tako, sigurno ce biti bolje.

Old 18-02-2017, 21:50   #10
andjelikadepeures
Mag

Standardno

Hvala vam devojke, divne ste

Stvarno bih volela da nadjem dobar posao, sa dobrom platom i odselim se

Old 19-02-2017, 12:30   #11
makialele
Obično gatalo

makialele's Avatar

makialele je offline
Registrovan: May 2008
makialele će postati poznat uskoro
Standardno

Kad si rekla kako ti je oduvek islo tesko, otvorila sam ti natal i cim sam videla Sa180Ma samo sam uzdahunula. O da. Uvek ide teze sa ta Sa i Ma 'u svadji', znam, ali to ne znaci da se lose i zavrsi. Dodje nagrada na kraju.

Ovako povrsno gledano, u tvom solaru postoji mogucnost promene na profesionalnom planu, i to vracanje na nesto staro mozda, neki stari posao - Ju kao vl. MC-a a u 10. kuci je retro. Ima li sanse za tako nesto?
Ve, vl. Mc-a je napadnuta od Saturna iz 1., ali je u 6. kuci, meni opet lici na zaposlenje, Sa kao vl. 2. je retro; to mozda i ne budu veliki novci, ali mi ne deluje lose (u smislu da ima gubitaka itd.), mozda samo nedovoljno placeno, sa zakasnjenjem itd.

To sto je So u 4. kuci, mozda pre ukazuje na to da si se vratila u roditeljski dom, ali posto je i Ur tu, moguce je da ce doci do promene. Ja nesto ne vidim inostranstvo.

U svakom slucaju, meni ovo deluje da ce glavna desavanja biti na poslovnom planu, a ostalo je manje naglaseno. Srecno!

Old 19-02-2017, 12:59   #12
andjelikadepeures
Mag

Standardno

Hvala

Ne znam koji stari posao, mozda onaj za koji sam se skolovsla? Posto do sada radih nedto bzv...
Nemam nikakvu ideju sto se toga tice...

Old 20-02-2017, 11:43   #13
Artist
Veštac

Artist's Avatar

Artist je offline
Registrovan: Aug 2012
Artist će postati poznat uskoro
Standardno

A Endzi, sto se desilo sa onim privatnim biznisom koji si krenula prije par godina?
Naši sponzori
Advertisement

Old 20-02-2017, 22:46   #14
andjelikadepeures
Mag

Standardno

ne mogu da isplivam s troskovima. zatvaram lokal. skuplje zatvaranje od otvaranja... uzas!

trazim posao u struci... arhitekta

Old 21-02-2017, 09:12   #15
kosmopolita
Veštac

kosmopolita's Avatar

kosmopolita je offline
Registrovan: Jan 2011
kosmopolita je na dobrom putu
Standardno

Oslobodices misli,samo jos malo da se tr.Ur priblizi nat.Mer i trigonu ka nat.Ne.Mislim da ti je to ideja/inspiracija 2u1 bas ono sto zelis
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Tags
ide, nemam, srece, sve, toliko

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules