ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Solari članova Šta donosi solarna godina?
Par reci je uvek dobrodoslo

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 01-06-2014, 20:34   #1
danica_91
Druid

danica_91's Avatar

danica_91 je offline
Registrovan: Mar 2011
danica_91 je na dobrom putu
Standardno

Pa ovako, evo i meni uskoro pocinje novi solar i jako me zanima sta mi ova godina donosi, jer mi deluje da ce biti turbulentna.

Naime, na faxu sam, ali planiram da pocnem da radim uskoro jer moram sama da se izdrzavam i sad sam u procesu cekanja neke dozvole u inostranstvu, sto je jos uvek jako neizvesno a jako mi je bitno da radim.

Ljubav me naravno, kao i uvek, isto zanima i trenutno nemam partnera. Znaci da li ima sanse da dodje do neke ozbiljnije veze uskoro?

I finansijska situacija mi je bitna, da li ce uskoro biti nekog poboljsanja?

Evo karte: http://i57.tinypic.com/2mhcshi.gif

Vidim ovde svasta nesto, Mo u vagi, znaci bicu okrenuta partnerstvu, asc sa Ju u raku, mozda jako emotivna i osetljiva...i imam Mo180moj Mo...takodje imam i Ma0Mo u solaru, znaci mozda neka emotivna povreda? taj isti Ma180moj natalni Mo...u solaru je sve 4. kuca, pa da li to moze da se odnosi na to da bih mozda zivela sa nekim naredne godine?

posto zivim sama u studentskom domu...

vidim Ve u biku u solaru u 6. kuci...znaci mozda je neki posao ipak moguc? Doduse i Ve180Sa...a taj aspekt imam i natalno, pa ne znam da li se to onda gleda kao nesto bitnije?

Solarno So i Me mi idu u 12. kucu sto obicno znam da donosi neku vrstu izolacije, mada ja vec duze vreme i nemam mnogo kontakata sa ljudima niti jako izlazim, uglavnom sam kuci.

I najbitnije od svega je mozda ovaj solarni DSC na mom SMC u 2. kuci pa ce ocigledno da se vrti nesto oko para koje mogu dobiti nekim partnerstvom ili kako se to tumaci?

Tranzitni Ju ce mi preci preko svih planeta u lavu, a kod mene ih ima dosta pa se nadam i tu nekim bitnijim dogadjajima

I, naravno, tr. Sa mi ide oko asc...preci ce ga jos jednom pa ce tu biti neke nove odgovornosti verovatno

Sve u svemu, u tumacenju solara nisam bas dobra, pa molim sve dobre ljude koji imaju vremena da bace pogled i kazu po koju rec.

Hvala svima unapred

Dobila sam novi posao, taj za koji sam cekala dozvolu, radim oko mesec dana...za sad je zarada okej, zadovoljna sam, ali je poenta sto tu na poslu se dobija otkaz jako lako, i nikad ne znas na cemu si sa sefom, covek je privatnik pa mu se moze, zaposljava koga i kad hoce...od kad sam ja tu je vec 2 cure otpustio...tako da je situacija jako promenljiva...i cesto ispadaju neke glupe svadje i tako to...i vala radi se 6 dana nedeljno...

a vladar solarne 6. kuce je Ju na mom asc u solaru, a radim u inostranstvu pa je to mozda neka ta simbolika strelca i Ju...pa se nadam da cu moci duze da ostanem tu i dovoljno novca zaradim...planiram da bar celo leto odradim...za kasnije cemo videti...

pa ako neko moze da mi kaze da li se oko posla jos nesto vidi? i oko zarade?

i sta se jos bitnije vidi u ovom solaru, odnosno sta vam prvo upada u oci?

Last edited by Vojvotkinja; 01-06-2014 at 22:48..
Submit to Digg   danica_91 solar 2014/2015 Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 24-08-2014, 14:35   #2
danica_91
Druid

danica_91's Avatar

danica_91 je offline
Standardno

evo da kazem jos par dogadjaja vezano za ovaj solar..zivim u inostranstvu i bavim se od skoro eroticnim masazama da bih imala za zivot ovde dok studiram...

a onda sam napravila pre neki dan ogromnu glupost i rekla mojima istinu iako nisam vec mesecima, sve vreme sam lagala, ono sto je najcudnije je da je bas ovih dana mars konjukcija saturn u skorpiji..suocavanje sa najvecim strahovima

oni su poludeli, poceli da me napadaju da se drogiram i kurvam a ja njima ne mogu da objasnim da to nije moj posao...ne kapiraju i nemaju pojma sta je to jer toga u srbiji nema i ne znam ni kada ce i biti, ali nebitno,a i vecina ljudi je zatucano do bola..ovo je prva velika svadja u nasim zivotima i mislim da prvi put oni nemaju pojma ko sam ja i sad misle da sam ja luda i da sam otisla u aut, ne mogu da prihvate da ja radim tako nesto..

a meni je posao okej, dobra je zarada, nije mi dosadno i mesto gde radim je najuglednije u zemlji u kojoj sam i granice se jako dobro znaju, da je to zapravo samo masaza a ne nesto drugo...

pa sam onda mojima predlozila da odemo svi zajedno na porodicne seanse i psihoterapiju ako je ikako moguce jer mislim da je ovo tek pocetak velikog razdora medju nama...

ove godine sam asc rak, natalna 8. kuca, a Mo u solaru u 4. u konjukciji sa Ma u vagi...ocigledno je sada ta svadja krenula...

sta jos vidite iz solara? da li se vidi jos nesto pozitivno?

hvala na svim odgovorima.

Old 24-08-2014, 14:47   #3
ganci
Čarobnjak

ganci's Avatar

ganci je offline
Registrovan: May 2010
ganci je na dobrom putu
Standardno

Danice, mislim da ce posao biti dobar cele godine. Generalno bi trebalo da reagujes na Ju jer je pored Me odlicno postavljen u natalu i trebalo bi najvise koristi iz ove dve planete da se izvuce. Novac upravo ide iz inostranstva i isto tako je dobro postavljen u solaru.
Sto se tice ljubavi, tu i nije tako sjajno, vladar pete Ma je u padu i u opoziciji sa Mo. Sa druge strane Sa u petoj ume da donese vezu. Sa je i profekcioni vladar pa to moze da bude neko s kim si pre imala nesto. Dakle ipak mislim da ce se desavasti nesto na ljubavnom polju.

Old 24-08-2014, 14:51   #4
azraela
Obično gatalo

azraela je offline
Registrovan: Aug 2012
azraela je na dobrom putu
Standardno

a jel si to napravila tjah rekla im kada je jupi proteklih dana bio u opoziciji sa natalnim saturnom i napravio konjukciju sa natalnim marsom?

ne znam sto si im bilo sta pricala.

Old 24-08-2014, 14:53   #5
danica_91
Druid

danica_91's Avatar

danica_91 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by ganci VIdi Poruku
Danice, mislim da ce posao biti dobar cele godine. Generalno bi trebalo da reagujes na Ju jer je pored Me odlicno postavljen u natalu i trebalo bi najvise koristi iz ove dve planete da se izvuce. Novac upravo ide iz inostranstva i isto tako je dobro postavljen u solaru.
Sto se tice ljubavi, tu i nije tako sjajno, vladar pete Ma je u padu i u opoziciji sa Mo. Sa druge strane Sa u petoj ume da donese vezu. Sa je i profekcioni vladar pa to moze da bude neko s kim si pre imala nesto. Dakle ipak mislim da ce se desavasti nesto na ljubavnom polju.
hvala ti puno na odgovoru

za sad nema nista od ljubavi, jer radim 12 sati dnevno svaki dan sem nedeljom..

a ovo za porodicu mi nikako nije trebalo...samo se plasim da se ne razbole od tolike brige i strahova jer su stariji vec...skoro 60 godina imaju oboje...i teraju me naravno da dam otkaz sto pre a meni se ne daje...i tako...divna godina...

ali hvala na odgovoru jos jednom

ionako da ne radim ne bih imala od cega da zivim jedino ako oni uzmu preko 100 kredita dole..a to ne zelim, dodatno sto su svi ostali poslovi gore placeni pa ponovo ne bih imala dovoljno..jer ima hiljadu ogranicenja kada nisi drzavljanin nego stranac...papirologija je njesra, i komplikovano je.. tako da ja idem za sad po svom..a oni eto mogu na terapiju sa mnom ako hoce

Quote:
Originally Posted by azraela VIdi Poruku
a jel si to napravila tjah rekla im kada je jupi proteklih dana bio u opoziciji sa natalnim saturnom i napravio konjukciju sa natalnim marsom?

ne znam sto si im bilo sta pricala.
pa pre 2 dana sam rekla...nisam gledala kartu ali moguce...

pa pukla sam jer sam dugo krila i zato sto su oni bili na sedmom nebu kako radim kao cistacica,a to sam pricala..a ovamo imam pare, jer sam morala da im dajem jer nisu imali..

tako da su sumnjali sve vreme ali mislim da su se i oni plasili da znaju istinu pa su cackali cackali ali nikako do kraja...
a onda je moj cale poceo da me ispituje gde ja to tacno radim, da mu kazem ulicu i broj i tako jos milion gliuposti i to tako traje duze vreme i onda sam pukla i prekinula to sve i jos se nadala da ce da skontaju jer radim vec neko vreme i vide da sam dobro...
ali ne, sve je otislo u drugom pravcu...

i sad se naravno kajem ali dzabe, mada opet tesko je kad moras od najblizih da krijes ko si i sta si...jer nece da ukapiraju..bili su na sedmom nebu jer sam lagala sta radim, a to nisam ja...ja ne volim da lazem

Last edited by Vojvotkinja; 26-08-2014 at 09:52..

Old 24-08-2014, 15:01   #6
azraela
Obično gatalo

azraela je offline
Registrovan: Aug 2012
azraela je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by danica_91 VIdi Poruku
pa pre 2 dana sam rekla...nisam gledala kartu ali moguce...

pa pukla sam jer sam dugo krila i zato sto su oni bili na sedmom nebu kako radim kao cistacica,a to sam pricala..a ovamo imam pare, jer sam morala da im dajem jer nisu imali..

tako da su sumnjali sve vreme ali mislim da su se i oni plasili da znaju istinu pa su cackali cackali ali nikako do kraja...
a onda je moj cale poceo da me ispituje gde ja to tacno radim, da mu kazem ulicu i broj i tako jos milion gliuposti i to tako traje duze vreme i onda sam pukla i prekinula to sve i jos se nadala da ce da skontaju jer radim vec neko vreme i vide da sam dobro...
ali ne, sve je otislo u drugom pravcu...

i sad se naravno kajem ali dzabe, mada opet tesko je kad moras od najblizih da krijes ko si i sta si...jer nece da ukapiraju..bili su na sedmom nebu jer sam lagala sta radim, a to nisam ja...ja ne volim da lazem
onda je jupi presao vec saturna i skoro marsa, pre dva dana.

pa da....najveca glupost je pricati roditeljima sve. ovo ne kazem astroloski, nego iskustveno. znaci, ako ne znate, nemate, onda ne secite svojoj deci krilca, nego cutite i pustite ih.

Old 24-08-2014, 15:11   #7
Malefik
Druid

Malefik's Avatar

Malefik je offline
Registrovan: Jan 2009
Malefik će postati poznat uskoro
Standardno

Naravno da postoje erotske masaze u Srbiji.

Interesantna je situacija natalno, vladar 2. u 9.(inostranstvo) u konj sa marsom i venerom

Necu da moralisem, ali pazi se, lako te mogu uvuci dublje u te krugove, a onda izlaza nema.

Old 24-08-2014, 15:15   #8
danica_91
Druid

danica_91's Avatar

danica_91 je offline
Standardno

i plus mi je Me( prsti), valdar 10. i 8. (sexa)..pa tako...vrlo je zanimljivo..
a najveci crnjak je sto sam pokusaval ja da trazim u druge poslove, kao konobarica, cistacica, stujerdesa u vozu i nista ali nista nije upalilo nikad, nikad me nisu pozvali....

a onda ugledam oglas na netu slucajno i odem na razgovor i upadnem odmah i jos postanem najtrazenija xD

Old 24-08-2014, 15:24   #9
Malefik
Druid

Malefik's Avatar

Malefik je offline
Standardno

Pa da, mora simbolika da se ispuni.

Samo ponavljam, pripazi se ti, u stranoj si drzavi, lakse te mogu ucenjivati. Tako to pocne, naduvaju ti ego, sve ti je super, a posle bude svasta. Mislim, sem ako nisi u tom fazonu, onda radi sta ti je volja.

Old 24-08-2014, 15:24   #10
danica_91
Druid

danica_91's Avatar

danica_91 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Malefik VIdi Poruku
Naravno da postoje erotske masaze u Srbiji.

Interesantna je situacija natalno, vladar 2. u 9.(inostranstvo) u konj sa marsom i venerom

Necu da moralisem, ali pazi se, lako te mogu uvuci dublje u te krugove, a onda izlaza nema.
to i moji kazu...ali gledala sam cure koje su radile tu pre mene i rade druge poslove sad normalno...stvar je u tome da tu nema krugova jer nema sexa niti icega slicnog...posto javne kuce su ovde svuda redom, oni koji hoce to mogu tamo da odu...i jos je i jeftinije...mislim, mozda sam ja previse naivna, ne znam, imam dobar odnos za sefom, svadjamo se nekad, ali u sustini znam dosta o njemu i za sad ne deluje kao neko ko bi me uvlacio u nesto drugo, nije taj tip, njemu je samo bitno da uzme pare tu od tih masaza, jer je privatnik, logicno, drugo mislim da ga ne zanima...i do sad mi nista i nije bilo sumnjivo, mislim na to da on pokusava da me nabedi nesto ili slicno..bas ne, cak je i reko da mogu da odem kad god ja hocu

Old 24-08-2014, 15:35   #11
Malefik
Druid

Malefik's Avatar

Malefik je offline
Standardno

Pa naravno da ti nece delovati da zeli da te negde uvede ili da ce da ti pravi problem. Ako to vec radis, izbegavaj sve te ljude privatno. Dakle ne dozvoli nikoga da ti se priblizi, ni od radnika, sefova, ni od klijenata. Ne prihvataj nikakve usluge i sl. Striktno poslovan odnos i to je to. Mislim, mozda si ti zaista uletela u neku super varijantu, ali, uvek postoji to ali.

Old 24-08-2014, 15:37   #12
danica_91
Druid

danica_91's Avatar

danica_91 je offline
Standardno

Quote:
Pa naravno da ti nece delovati da zeli da te negde uvede ili da ce da ti pravi problem. Ako to vec radis, izbegavaj sve te ljude privatno. Dakle ne dozvoli nikoga da ti se priblizi, ni od radnika, sefova, ni od klijenata. Ne prihvataj nikakve usluge i sl. Striktno poslovan odnos i to je to. Mislim, mozda si ti zaista uletela u neku super varijantu, ali, uvek postoji to ali.
meni stoji u ugovoru da samo ako pokusavam da se se priblizm sa nekim od klijenata ili se sretnem sa njima nekad negde ili imam nesto vise od masaze sa njima dok radim, tipa sexa ili oral..moram da platim10 000 eura kaznu i letim odatle odmah...toliko o tome

Old 24-08-2014, 15:42   #13
Malefik
Druid

Malefik's Avatar

Malefik je offline
Standardno

Pa eto, zamisli sad situaciju, nameste ti nekog lika, ponesu te emocije, uhvate te i ucenjuju te sa tih 10 000 e koja je nerealna suma. I onda moras to da otplatis, pa kao neke kamate, ovo ono, itd.

Eto, cisto jedan scenario. Mozda fikcija mozda ne, no shvatila si poentu.
Naši sponzori
Advertisement

Old 21-09-2014, 16:22   #14
danica_91
Druid

danica_91's Avatar

danica_91 je offline
Standardno

Quote:
Pa eto, zamisli sad situaciju, nameste ti nekog lika, ponesu te emocije, uhvate te i ucenjuju te sa tih 10 000 e koja je nerealna suma. I onda moras to da otplatis, pa kao neke kamate, ovo ono, itd.

Eto, cisto jedan scenario. Mozda fikcija mozda ne, no shvatila si poentu.
da me ponesu emocije nema sanse, jer su ovi ljudi ovde ruzni...ja dok radim ne osecam nista, gledam ljude kao meso

za 10 000e mogu da probaju da me ucene, ali ja zaradim preko 3 mesecno...pa neka me ucene xD a kao drugo, i njemu ide u prilog da menja cure koje rade tu, pa ne voli on da neka mnogo dugo bude...ja mu sad odgovaram jer sam kao lepa, ali zna on sta ja imam u planu i da mi trebaju pare samo za fax i takav dogovor i imamo..e sad ako me bude ucenjivao za neke pare vise od 10 000e ne dao bog, onda msm stvarno..neka mu to ide na dusu,tj, ako oce da mi smesti nesto...a opet on nije jedini sef, ima jos jedan koji je covek lav i koji ce uvek da nas zastiti, samo on redje dolazi jer drzi pola grada, mislim na klubove, restorane itd, nema vremena mnogo, pa ovaj jedan pokusava drugog da potkrada i ja sam to videla samo mi cutimo o tome, pa ako ja kazem nekad tako nesto ovom drugom sefu, onda je ovaj usrao motku..a opet nema on pravo da me na bilo koji nacin promovise ili nesto tako, jer njegova firma zakonski to ne sme, ako proba tako nesto i ako onda i nekog klijenta javno pokaze da je bio tu npr. onda je tek on najebao...razmisljala sam ja dosta o svemu tome, i za sad mislim da nema opasnosti...hvala ti u svakom slucaju na savetima, uvek je dobro cuti ih i uzeti sve u obzir...

da li neko ima da mi kaze jos nesto vezano za moj ljubavni zivot u ovom solaru ili za moj posao?

firma gde ja radim je maltene postala cirkus, sve cure su otisle, dve su nove dosle koje nemaju pojma i koje nas brukaju, moj sef je meni naredio da ja moram da ih ucim sta i kako da rade, sto mene mrzi i sto nije moj posao ali moram...to je inace posao njegove cure koja je nama svima sefica, ali posto su oni pred raskidom jer je on stalno laze, sad su i mene upleli u pricu jer se saznalo da je moj sef mene muvao dok je bio sa njom u vezi...i ona je to saznala i pobesnela i samo sto nije otisla, onda mene sad ceka ozbiljan razgovor sa mojim sefom sutra, jer sam ja navodno kriva za to sto se desilo i moguce je da cu da dobijem otkaz...sve u svemu, tamo gde ja radim je spanska serija, ne zna ko je sa kim bio i ostalo...

pa da li neko vidi jos nesto zanimljivo u ovom solaru?

ja novembra u solar arc imam uran90mesec, to imam i natalno..i da li je to neka selidba ili sta?

hvala svima na odgovorima

Last edited by Vojvotkinja; 22-09-2014 at 10:14..
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules