ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Solari članova Šta donosi solarna godina?

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

da li da odem ili ne?
Old 15-11-2008, 12:09   #1
vojvodjanka83
Švrća

vojvodjanka83's Avatar

vojvodjanka83 je offline
Registrovan: Sep 2008
vojvodjanka83 je na dobrom putu
Standardno da li da odem ili ne?

Ljudi, treba mi savet, u teškoj sam dilemi! Biću malo opširnija jer je mi je i ova situacija jako bitna. Naime, ja sam apsolvent srpske književnosti i pre godinu i po dana sam počela da radim u jednoj školi. Plan je bio - sedim kod roditelja dok ne diplomiram, blizu mi je posao i kad dobijem diplomu odlazim iz te škole. Rad sa decom me zaista ispunjava, trudim se, odlično sam se snašla, učenje za ispite ide lagano, ali ipak ide. Međutim, poniženja koja moram da pretrpim zbog malograđanske sredine me opterećuju i sve češće pomislim kako mi je svega dosta. Direktorka je neko koga zanimaju samo lokalni tračevi, moj rad niti gleda niti ceni, ne reaguje na seksualna uznemiravanja koja trpim od starijih kolega, napadi roditelja su takođe za nju nebitna stvar, meša nam se u privatni život itd. Naravno, sa svim tim se ja nosim, ali nedostaje njena reakcija i zaštita. Moja je dilema da li da sa ovom školskom godinom (jun 2009.) završim saradnju i prihvatim jedinu moguću opciju - odem kod dečka, u Norvešku (naš plan je bio da to uradim kad diplomiram, nikako pre 2010.), počnem tamo nešto novo da radim i rizikujem da ovaj faks nikad ne završim ili da nastavim da trpim na ovom radnom mestu zarad te diplome..
solar za 2009.
http://i408.photobucket.com/albums/p.../solar2009.jpg

Nadam se da nisam bila nejasna Please, help !
Submit to Digg   da li da odem ili ne? Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 25-11-2008, 12:47   #2
kaliopaworld
Obično gatalo

kaliopaworld's Avatar

kaliopaworld je offline
Registrovan: Jul 2007
kaliopaworld je na dobrom putu
Standardno

Moj savet bez gledanja tvoje karte je da se strpis i istrpis sve te...jer si bukvalno pri kraju. Sta je 1,5 godina naspram citavog zivota sa diplomom u ruci. Naravno ona nije sve u zivotu, ali trud i muka pocinju tek tad kad zavrsis fax.
Ipak ako je samo (znam da glupo zvuci) ta sredina ono sto te gusi ,izdrzi dok ne diplomiras. Jednog dana ,sa i bez diplome,bice ti takvo okruzenje. To ces morati da naucis da podnosis,ljudi nigde nisu sjajni ali mozes da promenis svoj nacin gledanja na sve to.
A za uznemiravanje se obavezno obrati nekom na visem nivou.
Sigurno nije lako ali nadji snagu u sebi
Srecno!

Old 25-11-2008, 15:53   #3
vojvodjanka83
Švrća

vojvodjanka83's Avatar

vojvodjanka83 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by kaliopaworld VIdi Poruku
Moj savet bez gledanja tvoje karte je da se strpis i istrpis sve te...jer si bukvalno pri kraju. Sta je 1,5 godina naspram citavog zivota sa diplomom u ruci. Naravno ona nije sve u zivotu, ali trud i muka pocinju tek tad kad zavrsis fax.
Ipak ako je samo (znam da glupo zvuci) ta sredina ono sto te gusi ,izdrzi dok ne diplomiras. Jednog dana ,sa i bez diplome,bice ti takvo okruzenje. To ces morati da naucis da podnosis,ljudi nigde nisu sjajni ali mozes da promenis svoj nacin gledanja na sve to.
A za uznemiravanje se obavezno obrati nekom na visem nivou.
Sigurno nije lako ali nadji snagu u sebi
Srecno!
hvala puno na podršci

Old 25-11-2008, 16:19   #4
saandraa
Veštac

saandraa's Avatar

saandraa je offline
Registrovan: Apr 2007
saandraa je na dobrom putu
Standardno

ja absolutno nisam strucnjak, znaci jos uvek krvavi pocetnik sto se tice solarne
ali meni nesto ovde mirise na preseljenje zbog faxa -> ACS na IC u Devici a ME otisao u 9 solarnu koja pada na "jos" 11, skoro u 12. ako dodje do toga onda nesto preko prijatelja ili u dalje inostravnsto doduse neznam da li norveska pada u simboliku 12 ili 9

IC ti opet pada na 6, svakodnevni zivot, rad u stralcu a JU je u 5 solarnoj koja pada na 9 fax/studije moguce i da dodje do ovoga sto si gore navela

naravno neka strucnjaci to bolje protumace (ja jos ucim!!!) a i aspekte treba pogledati

pardon...vladar solarnog IC otisao u 6 solarnu koja pada na 9..sorry

SOLARNA2011/2012

Last edited by Vojvotkinja; 04-11-2010 at 09:46..

Old 03-12-2008, 01:13   #5
Merkur
Moderator

Merkur's Avatar

Merkur je offline
Registrovan: Aug 2006
Merkur je na dobrom putu
Standardno

Prosto sam sigurna da ces otici. Dakle, prekinuces faks na neko vreme, otici ces u inostranstvo i uzivati 9bar jedan odredjen period). Apsolutno sam sigurna u to. Molim te, nemoj zaboraviti da nas obavestis o daljim desavanjima. Sada sam zaista mnooogo umorna da bih kuckala detaljno sve aspekte i polozaje iz tvog solarca 9ipak kuckam sa dva prsta a kod mene je 02:12, sutra klinci idu u skolu ) Ali ako stignem, nakuckacu jedan od ovih dana. Apsolutno sam sigurna da ces otici!!! Ali i da ces se vratiti.

Lara

Old 03-12-2008, 01:26   #6
Tristran
Druid

Tristran je offline
Registrovan: Dec 2007
Tristran je na dobrom putu
Standardno

Ne trpi, nego idi.Ako zelis da zavrsis, zavrsices i tamo.

Znam slicnu pricu.
Otisla u Nemacku, zavrsila.

A ja ostala, dozivela emotivni lom, razbolela se-i nisam jos zavrsila, iako sam tu.

Idi, makar na neko vreme. Mozda ti to da krila.

Pa zavrsis jos brze!

Uvek mozes da se vratis...

Pozdrav od koleginice.

Old 03-12-2008, 11:28   #7
vojvodjanka83
Švrća

vojvodjanka83's Avatar

vojvodjanka83 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Merkur VIdi Poruku
Prosto sam sigurna da ces otici. Dakle, prekinuces faks na neko vreme, otici ces u inostranstvo i uzivati 9bar jedan odredjen period). Apsolutno sam sigurna u to. Molim te, nemoj zaboraviti da nas obavestis o daljim desavanjima. Sada sam zaista mnooogo umorna da bih kuckala detaljno sve aspekte i polozaje iz tvog solarca 9ipak kuckam sa dva prsta a kod mene je 02:12, sutra klinci idu u skolu ) Ali ako stignem, nakuckacu jedan od ovih dana. Apsolutno sam sigurna da ces otici!!! Ali i da ces se vratiti.
Hajde, molim te, ako budeš imala volje kaži mi da znam šta to ukazuje da ću otići..i da ću se vratiti, to me posebno plaši, jer ja na želim da se vraćam ukoliko već odem...Misliš li da ću se razočarati u tu ljubav?

Old 03-12-2008, 12:29   #8
saandraa
Veštac

saandraa's Avatar

saandraa je offline
Standardno

po solaru meni zvuci bas onako kako sam gore napisala..sem ono za IC na kraju

za povratak neznam...verovatno treba tu jos koji solar a naravno i natal da se pogleda

meni deluje da ces ti u svakom slucaju otici

SOLARNA2011/2012

Old 03-12-2008, 12:44   #9
vojvodjanka83
Švrća

vojvodjanka83's Avatar

vojvodjanka83 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by saandraa VIdi Poruku
po solaru meni zvuci bas onako kako sam gore napisala..sem ono za IC na kraju

za povratak neznam...verovatno treba tu jos koji solar a naravno i natal da se pogleda

meni deluje da ces ti u svakom slucaju otici
Ma i ja sam sigurna da ću otići, ne znam kada, samo mi je, pre svega kao Biku, teško da krenem u nepoznato Ko zna, ja sve to iz ove pozicije posmatram kao predvidivo...a tamo me čeka ko zna šta sve. Još nešto mi je palo na pamet...Merkur je rekla da ću se vratiti. Da li to može značiti i da ću se vraćati s obzirom da planiram da pokušam da se ubacim tamo u nešto što je povezano s našom zemljom, škola ili slično,neka fora oko očuvanja ćirilice koju pokreće naše ministarstvo dijaspore.
Uh, kakav sam Bik!Please, iskritikujte me što pokušavam svaki korak da predvidim

Old 03-12-2008, 12:48   #10
saandraa
Veštac

saandraa's Avatar

saandraa je offline
Standardno

najbolje bi bilo da sacekamo merkija da se javi...neznam kkao je ona to protumacila a i mene zanima

no kao sto ti kazes, moze da bude nesto povezano za domovinoma a mozda bude da se cesto vracas ili da cesto putujes natrag. mozda ti bude bas takav posao??

SOLARNA2011/2012

Old 03-12-2008, 18:33   #11
Merkur
Moderator

Merkur's Avatar

Merkur je offline
Registrovan: Aug 2006
Merkur je na dobrom putu
Standardno

Dakle, prvo sto sam primetila je Saturn vladar 9 polja (fax) retrogradan na vrhu 6 polja (zaposlenje) Dakle, radice u svojoj struci.
Ali kako je sam natalni Saturn retro, studije mogu potrajati. E sad, taj isti Saturn je i vladar tvog 9 polja, polje inostranstva,
u solaru se smesto u prvu solarnu i 4 natalnu kucu. Dakle i tu je retro, sto nam daje sliku tvog odlaska i kasnijeg povratka (Saturn retro).
Natalni Saturn je u kontaktu sa Natalnim Suncem 180*. Sunce ti je vladar 4 polja (dom, domovina)dobijamo potvrdu o tvom kolebanju, ici ili ostati.
Taj aspekt ti donosi dosta napetih situacija u samoizrazavanju tokom mladosti.
U solarcu takodje imamo kontakt solarnog Saturna i Sunca, 120*. Kako se solarno Sunce smestilo u 9 solarno polje(inostranstvo) a natalno se vec nalazi
u 12 polju (opet putovanje, samo duuuga putovanja ili pak tajna), imamo jos jednu potvrdu o odlasku.
Inace ne bi bilo lose da dodam da se solarni Asc nalazi u 6 natalnom polju (zaposlenje, svakodnevnica) koje pocinje u Skorpiji (Norveska).
Takodje se i natalni Saturn retro, nalazi u Skorpiji (Norveska). Dosta pokazatelja za tvoj odlazak. E sad, kako ces ti tamo i sta ces, to bi bilo previse da znas.
Smatram da je ovo i vise nego dovoljno da imas neku predstavu o tome, na sta ti zvezde ukazuje.
A kako one ne obavezuju, opusti se i uradi kako osecas u datom trenutku.
Ko ne rizikuje taj ne moze ni da dobije.

I naravno, sve ovo se odnosi na solarac 2009/10.

Lara

Old 03-12-2008, 20:15   #12
vojvodjanka83
Švrća

vojvodjanka83's Avatar

vojvodjanka83 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Merkur VIdi Poruku
Dakle, prvo sto sam primetila je Saturn vladar 9 polja (fax) retrogradan na vrhu 6 polja (zaposlenje) Dakle, radice u svojoj struci.
Ali kako je sam natalni Saturn retro, studije mogu potrajati. E sad, taj isti Saturn je i vladar tvog 9 polja, polje inostranstva,
u solaru se smesto u prvu solarnu i 4 natalnu kucu. Dakle i tu je retro, sto nam daje sliku tvog odlaska i kasnijeg povratka (Saturn retro).
Natalni Saturn je u kontaktu sa Natalnim Suncem 180*. Sunce ti je vladar 4 polja (dom, domovina)dobijamo potvrdu o tvom kolebanju, ici ili ostati.
Taj aspekt ti donosi dosta napetih situacija u samoizrazavanju tokom mladosti.
U solarcu takodje imamo kontakt solarnog Saturna i Sunca, 120*. Kako se solarno Sunce smestilo u 9 solarno polje(inostranstvo) a natalno se vec nalazi
u 12 polju (opet putovanje, samo duuuga putovanja ili pak tajna), imamo jos jednu potvrdu o odlasku.
Inace ne bi bilo lose da dodam da se solarni Asc nalazi u 6 natalnom polju (zaposlenje, svakodnevnica) koje pocinje u Skorpiji (Norveska).
Takodje se i natalni Saturn retro, nalazi u Skorpiji (Norveska). Dosta pokazatelja za tvoj odlazak. E sad, kako ces ti tamo i sta ces, to bi bilo previse da znas.
Smatram da je ovo i vise nego dovoljno da imas neku predstavu o tome, na sta ti zvezde ukazuje.
A kako one ne obavezuju, opusti se i uradi kako osecas u datom trenutku.
Ko ne rizikuje taj ne moze ni da dobije.

I naravno, sve ovo se odnosi na solarac 2009/10.
Hvala puno, draga Merkur, zaista nisam očekivala ovoliki trud I naravno, obaveštavaću o daljem toku situacije...
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules