ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Solari članova Šta donosi solarna godina?

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Cmokic solar 2016/2017
Old 19-09-2016, 10:47   #1
cmokic78
Čarobnjak

cmokic78's Avatar

cmokic78 je offline
Registrovan: Jan 2009
cmokic78 je na dobrom putu
Standardno Cmokic solar 2016/2017

Dragi drugari ako je neko raspolozen da doprinese sa predikcijom ... evo solara

imgupload

Hvala!
Submit to Digg   Cmokic solar 2016/2017 Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 19-09-2016, 14:30   #2
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Registrovan: Apr 2012
Lahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auru
Standardno

Ti tek sad stavljaš solar, očigledno da sam ja jedina ludača koja ga stavlja mesec dana unapred

Već smo nešto komentarisale na ovu temu, ali nema veze, daj da vidim opet Ju na MC-u, čak i kad je u devici, trebalo bi da to donese neki uspeh u poslu, statusu, bolji položaj, bolji posao itd. Asc u škorpiji, imaćeš energije, ali pošto je Ma u 12-oj, ovo mi pre liči na neku unutrašnju energiju, možda i nervozu ako je ne budeš iskoristila kako treba tj. usmerila. Lupam, ali tako mi se nekako "javlja"
Uran je u petoj, a osma je puna svega i svačega, pa mi ovo nekako na prvi pogled liči na trudnoću, plus je i Mo u svom natalnom znaku, dispozicijom ide u raka, pa eto nama recepcije Ve i Mo. E sad, ne mora da bude, možda ćeš samo razmišljati o tome, možda bude neko nasledstvo ili petljanje s nekim bankama...

Ve jeste došla do natalnog jupitera, ali je ona vladar 6-te i 11-te, pa je u osmoj, dok je Ju vladar treće i šeste natalne, ovo mi nekako liči na neka poslovna okupljanja koja će ti biti prijatna i gde ćeš graditi odlične poslovne odnose, kroz komunikaciju (treće), a šesto je dosta upetljano pa sam to povezala sa radnim mestom...

Uključiće se neko pa mi možda pojasni ovu punu osmu u raku kod tebe ove godine

Old 26-10-2016, 20:34   #3
cmokic78
Čarobnjak

cmokic78's Avatar

cmokic78 je offline
Standardno

Nisam skoro videla da mi je karta naglasena ovako sa tranzitima sporih planeta ... Ima li neki komentar

Jupiter mi je na Plutonu
Konjukcija Sunca i Merkura na Uranu
SMC na Marsu
Konjukcija Saturna i Venere na Neptunu - ovo mi je mozda najzanimljivije jer i natalno ove tri planete imaju kontakt.

Eto ako neko ima volje ...

Old 27-10-2016, 01:17   #4
snupy
Čarobnjak

snupy's Avatar

snupy je offline
Registrovan: Dec 2010
snupy ima dobru aurusnupy ima dobru aurusnupy ima dobru auru
Standardno

Ajde da pišem ovde da podignem temu

Spore planete ne gledam, tako da ne mogu reći ništa za ove tranzite koje si naglasila kao interesantne.

Ono što bih rekla za solar je sledeće. Asc u II natalnoj govori o fokusu na imetak, materijalno, stabilnost i građenje sigurnosti u sebe. Vladar sol. asc je u sedištu, ali stacioniran pa govori o promenama koje dolaze sporije (fiksni znak) i malo kilavije. Ma je napadnut od ostalih planeta (Sa90Ma, Ma180Mo) pa će ti možda emocije biti na udaru.
Što se tiče posla, ne znam kakva je njegova priroda ali VIII sol. na nat.Mc mi deluje kao neko dizanje kredita, finansiranje od strane drugih (npr. nekih većih preduzeća) ali i zaduženja. Vladar Mo je u VI 90 Sa,Ve tako da moj ti je savet da ne dižeš kredite i ne okrećeš se pozajmicama. Doduše Mo ima lep 120 Ju na sol. Mc ali mi to nekako ne deluje ubdeljivo. Sol. Mc je pao na Ma, pa će biti malo povuci-potegni, dosta ulaganja energije Ma90Sa, možda bi ovaj sol. Ju mogao da opusti tu tenziju, ipak je ugaon i ima podršku planeta na nat. Mc

Što se tiče emotivnog života rekla bih da ima potencijala za lepa dešavanja. Nat. vladar VII (Ma) je došao na sol. asc, nekako mi vuče da ćeš ove godine imati pregršt prilika da se zaljubiškaš. Emotivni status će biti promenljive prirode, ipak mi Mo na ugl. ide u tom smeru. Zatim, sol vladar VII je na nat. Ju mogla bi da se osećaš emotivno ispunjeno tokom solara, pritom Ve je lepo aspektovana. Tamo negde pred kraj godine čini mi se da bi mogala da se upustiš u neku ozbiljniju priču. Zašto? Vladar godišnje profekcije je rekla bih Sa (iako asc pada u Strelca, ipak je ugao na Sa... tako da bih Ju gledala kao suvladara), tako da kada Sa pređe 17 stepeni i napravi 120 ka natalnoj Ve (vladar asc), pa dođe do Sa.

Eto cmokić, pokušaj da prespavaš ovaj period dok ti Sa dži Ma (vladara VII) pod 90. Ju je već počeo da ti prelazi asc pa bi stvari trebale polako da krenu da se razvijuaju. Nešto mi se čini da će ti prva polavina godine biti blokirana, razvlačenje, sve nešto na mišiće u drugoj polovini stvari kreću da se slažu na svoje mesto

Old 27-10-2016, 01:56   #5
cmokic78
Čarobnjak

cmokic78's Avatar

cmokic78 je offline
Standardno

Hvala na tumacenju!

Old 27-10-2016, 02:22   #6
wanja
Veštac

wanja's Avatar

wanja je offline
Registrovan: Nov 2009
wanja će postati poznat uskoro
Standardno

Evo i ja da dam skroman doprinos.Nista nzm o tom emotivnom i poslovnom statusu pa izvini ako tumacenje ne bude ok.
Moje znanje i nije bas veliko.
Uglavnom,bice aktivirano polje ljubavi.I to iznenada i tajno.Sa tom osobom postojace blokade,prepreke i mozda ne bude kako ti zelis.Osecaces se sputano.Korak napred,dva nazad.
Isto tako ces brinutu o novcu u ovom solaru.A mozda i dobijes neki novac.Nzm.Povecanje plate?Ili pak nesto u vidu nasledja?Kredit?
Odnosi sa blizom familijom mogu da zahladne.Komunikacija sa njima.Aktivirace se pitanje nekih ugovora.

Last edited by wanja; 27-10-2016 at 02:36..

Old 27-10-2016, 11:31   #7
andjelikadepeures
Mag

andjelikadepeures's Avatar

andjelikadepeures je offline
Registrovan: May 2010
andjelikadepeures će postati poznat uskoroandjelikadepeures će postati poznat uskoro
Standardno

Moguce zaljubljivanje, ali ne bih rekla da ce te preterano pomariti
Veci fokus na karijeri, mozda ces menjati posao ili sl. Do neke promene ce svakako doci.
Sto se finandija tice, takodje ce biti promena, ali ne mogu da procenim kskva tacno.

Sto se zdravlja tice, poseti ginekologa preventivno

Old 28-10-2016, 23:25   #8
CARAPICA
Mag

CARAPICA's Avatar

CARAPICA je offline
Registrovan: Nov 2006
CARAPICA će postati poznat uskoroCARAPICA će postati poznat uskoro
Standardno

Imaš jupiter na plutonu ali i pluton 180 jupiter, moguće je da želiš uvesti neke promjene u svojoj okolini. ovo može biti i komunikacija s nekim od ukućana, tu je nešto podložno promjeni,,, Godina u koju tražiš sigurnost ali ne samo financijsku već i emotivnu, pojaviti će se prilika za promjenu statusa to može biti i nešto vezano kroz posao, nešto što tebi donosi dobiti, kao i pojava neke osobe koja će probuditi vrlo intenzivne emocije. Emocije su jako izražene, moglo bi biti i nekih unutarnjih previranja, dvoumljenja, ono na što treba paziti je da se nikako ne potiskuju, osobito ljutnja ukoliko se pojavi jer bi moglo odreagirati na zdravlje. ovo može biti i začinjena hrana koja nikako ne odgovara. s obzirom da je saturn u prvoj i još retro. biti će ti potrebno strpljenja, jer on dovodi do čekanja na nešto. Mislim da ćeš se jako izmjeniti u ovoj godini.
Odbaciti neke stari stvari, vjerovanja, možda je zapravo baš to i taj pluton...
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Tags
doprinese, evo, hvala, predikcijom, solara

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules