ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Solari članova Šta donosi solarna godina?

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Bolest ili neko povredjivanje?
Old 09-02-2009, 16:08   #1
anja28
Obično gatalo

anja28 je offline
Registrovan: Dec 2008
anja28 je na dobrom putu
Standardno Bolest ili neko povredjivanje?

Iako sam pocetnik, volela bih da probam sama sa analizom (iako ce tu verovatno biti gomila gluposti ), pa ako je neko raspolozen, neka ispravi
Dakle, ono sto me brine je MO koji kao vladar 8. solrane odlazi u 6 (sto je bolest, jel da?), zatim, MA, koji je u solarnoj 8, gde je inace i ascedent, i koji opet pravi konjukciju sa natalnim MO (to bi mozda moglo da bude povredjivanje duse ili tako nesto?) Brine me i ovaj acedent koji pada u 8...znam da to moze da bude i neko nasledstvo, ali nesto ne bih rekla...
Vladar 1. Merkur, je otisao u V, sto mozda moze da predstavlja neka desavanja na ljubavnom planu ili mozda neki pojacani izlasci, druzenja...
E sad, ono sto me najvise zanima je 7 kuca, sa Jupiterom kao vladarem, koji je u 9 solarnoj i tu mi sad nista nije jasno. Neki daleki put, mozda na tom putu nesto???? Jesam li bar nesto pogodila, ili je ovo bilo totalno bezveze?

Submit to Digg   Brak, dete ili novac? Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 09-02-2009, 19:00   #2
Skorpija
Moderator

Skorpija's Avatar

Skorpija je offline
Registrovan: Aug 2006
Skorpija je na dobrom putu
Standardno

Anja28,mogu ti samo iz iskustva reci da su mi bile teske godine (psihicki)kada je natalni asc (zajedno sa marsom) padao u natalnu 8,bas poslednji solar je bio upravo takav.Bila sam depresivna i sklona analiziranju,zatvarala se u kucu,sto bi moglo biti i kod tebe,ali i to je prolazno,pa shvati ovo kao jedno iskustvo.

Old 09-02-2009, 20:53   #3
anja28
Obično gatalo

anja28 je offline
anja28 je na dobrom putu
Standardno

Hvala puno na brzom odgovoru! Nadam se samo da necu biti nesto bolesna, a sto se nekih depresija tice, valjda cu uspeti da to bar ublazim.
Ja sam Mars povezala sa muskarcem, pa sam zato mislila da bi mozda moglo doci do nekog psiho povredjivanja, jer sam po natalnoj sklona da biram takve muskarce (Venera0Mars0Pluton), mada ne znam da li se solar na taj nacin povezuje sa natalom?

Old 10-02-2009, 01:30   #4
Skorpija
Moderator

Skorpija's Avatar

Skorpija je offline
Registrovan: Aug 2006
Skorpija je na dobrom putu
Standardno

Solar se ostvaruje samo kada se ponovi isti aspekt ili vladari po kucama kao sto imas u natalu.(mada ni to nije nekada pravilo)Imam natalno vladara 6 u 2,(venera u 2) i kada se pre 3 godine apsolutno ista stvar pojavila u solaru,mislila sam "to je to",posle 100 godina trazenja posla,mislila sam da ce mi ta godina doneti posao,ali avaj,ispostavilo se da sam imala samo veeeeliku zelju i uzaludno pokusavala da ga dobijem i zavrsilo se na tome.
Mada gde padne asc to je cini mi se bitnije,barem se meni tako pokazalo.Ne boji se unapred,vidis- tu konjukciju koju imas boji egzaltirana venera,sto i nije tako lose.

Old 10-02-2009, 17:54   #5
anja28
Obično gatalo

anja28 je offline
anja28 je na dobrom putu
Standardno

Ne, ne bojim se, sve se to nekako prevazidje. Prezivela sam mnogo teske periode, pa cu i taj koji dolazi! Mada, uvek je bolje da se sve to nekako gleda sa pozitivne strane, nekako ti bude lakse! Hvala Skorpy na interesovanju

posto su male sanse da se sve od ova tri ostvari, (ne da ne bi bilo lepo) volela bih da neko pogleda sta bi se od svega toga moglo ostvariti. Ja sam valjda previse subjektivna, pa mi se sve cini da tu moze da bude nekih naznaka i deteta i para i braka
solar 2010
http://yfrog.com/13astro31gw01ivanastanojeg

Last edited by Merkur; 16-03-2010 at 18:46..

Old 16-12-2009, 15:15   #6
neda
Obično gatalo

neda's Avatar

neda je offline
Registrovan: May 2009
neda je na dobrom putu
Standardno

ja bi rekla yes za trudnoću. ispravite me ako griješim..

Old 16-12-2009, 15:47   #7
anja28
Obično gatalo

anja28 je offline
anja28 je na dobrom putu
Standardno

pa i ja bih to rekla, s obzirom da mi je mesec u solarnoj 8, a u 5 natalnoj, a i JU na istom mestu. Mada sam ja pomislila na novac zbog ove konjuckije JU i UR (JU mi je vladar 2 natalne) i PL u V solarnoj i II natalnoj. Hvala Nedo u svakom slucaju

Old 19-12-2009, 19:53   #8
smedjik
Početnik

smedjik's Avatar

smedjik je offline
Registrovan: Nov 2009
smedjik je na dobrom putu
Smile

Mogu ti iz svog iskustva reći-moj sol mesec je bio u u 8 solarnoj a 11 natalnoj,solarni uran konjukcija sa vroh 5 kuće( tj 29 stepen jer mi 5 kuća tu počinje)a solarni saturn vladar 5 u 2 solarnoj 5 natalnoj isol venera 120 nat jupi i stigla

ja bih se složila sa nedom.......stiže prinova

evo i druge prinove-mjesec solarni ponovo u 5 solarnoj i sol venera 120 sa nat jupiterom.........SOLAR i stigla 2

Last edited by Merkur; 16-03-2010 at 18:46..

Old 20-12-2009, 10:36   #9
anja28
Obično gatalo

anja28 je offline
anja28 je na dobrom putu
Standardno

hvala smedjik, i ja se nadam tome, mada, imam jos jedno pitanje. Da li solarna VE i MA u konjukciji sa natalnim VE i MA rade isto u korist prinove ili bi to moglo da znaci neko ozvanicenje veze? Idealno bi bilo kada bi ta prinova bila u braku
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules