ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Solari članova Šta donosi solarna godina?
pls...javite mi mogu li da s e nadam

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 09-03-2011, 00:12   #1
lotos
Obično gatalo

lotos je offline
Registrovan: Feb 2011
lotos je na dobrom putu
Standardno

sa lilitom i saturnom i neaspektovanim suncem u natalu..moze li i najbolji solar pomoci meni?

Quote:
Originally Posted by lotos VIdi Poruku
sa lilitom i saturnom i neaspektovanim suncem u natalu..moze li i najbolji solar pomoci meni?
nevjerovatno....saaaama tehnika i pokloni tehnike i poslovi s tehnikom u ponudi..ni pretpostavljalaa nisam da to znaci taj uran u prvoj..po solaru i tranzitu

Last edited by Vojvotkinja; 09-03-2011 at 00:27..
Submit to Digg   bice to neslani solar ...ako merkur u 6.k. ne znaci posao konacno Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 09-03-2011, 00:19   #2
cokolina
Veštac

cokolina's Avatar

cokolina je offline
Registrovan: Jan 2009
cokolina je nepoznata u ovom trenutku
Standardno

ja neznam sta ti trazis ovde postoji li mogucnost da palis za inostranstvo preko posla ali tek na leto i ljubavna avantura ali tek od leta ako postoji ponuda da ides negde drugi grad drzava prihvati!!!!
Submit to Digg   bice to neslani solar ...ako merkur u 6.k. ne znaci posao konacno Reply With Quote

Old 09-03-2011, 01:52   #3
capella
Druid

capella's Avatar

capella je offline
Registrovan: Nov 2008
capella je na dobrom putu
Standardno

Otkud ti to da ti je Sunce neaspektovano ?

Old 09-03-2011, 02:04   #4
ochajna domacica
Mag

ochajna domacica je offline
Registrovan: Jan 2010
ochajna domacica je na dobrom putu
Standardno

Kud neaspektovano Sunce, pa ovo lepše trigone i sekstil nisam skoro videla kombinaciju, daj samo da nisu sve konjukcije... malo ga opali ovaj 90Uran ali koga pa nije sa So u Lavu...suština je da što se tiče novca našla se Venera u zavadi sa Uranom, pa iako ima jak potencijal u igrama na sreću, kroz znak Lava i prirodno 5 polje, u izazovnom aspektu sa Uranom(polje tuđeg novca i gubitaka)ogroženje čist racio, jako pomaže kod ovog praćenje vladara 2 i 5 u tranzitu, a meni su se dešavali dobici krajem marta i tokom aprila. Dalje ne...(mislim na sezone, sportske porgnoze).
Mogli bi da te nameste za dobitnika državne lutrija i mislim da se ne bi otkrilo So120Ne...

Old 18-03-2011, 01:56   #5
lotos
Obično gatalo

lotos je offline
lotos je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by ochajna domacica VIdi Poruku
Kud neaspektovano Sunce, pa ovo lepše trigone i sekstil nisam skoro videla kombinaciju, daj samo da nisu sve konjukcije... malo ga opali ovaj 90Uran ali koga pa nije sa So u Lavu...suština je da što se tiče novca našla se Venera u zavadi sa Uranom, pa iako ima jak potencijal u igrama na sreću, kroz znak Lava i prirodno 5 polje, u izazovnom aspektu sa Uranom(polje tuđeg novca i gubitaka)ogroženje čist racio, jako pomaže kod ovog praćenje vladara 2 i 5 u tranzitu, a meni su se dešavali dobici krajem marta i tokom aprila. Dalje ne...(mislim na sezone, sportske porgnoze).
Mogli bi da te nameste za dobitnika državne lutrija i mislim da se ne bi otkrilo So120Ne...
ijao ne vidje...draga smmmmmmmmmmori me to sto nemam posao..sve nesto bezze i honoraqrno al muz m e malo koci jer izgleda ne bi on da ja radim...lutrija me nece igrala sam ,a to si ddobro ...moglo bi to za namjestanje mozda......neeee smijem ni razmisljat o tom

Old 18-03-2011, 02:58   #6
Verra
Obično gatalo

Verra je offline
Registrovan: Mar 2011
Verra je na dobrom putu
Standardno

Mozda ne mogu mnogo pomoci ali sam primjetila nesto sto se meni ucinilo slicno kao u mome natalu. I ja citav zivot radim kao honorarac, a vec godinama sam nezaposlena i bez nade da cu naci posao.

Sesto polje u lavu, ukljestena djevica, kod mene je tu pluton, a kod tebe saturn. Mislim da ne valja ni jedno, narocito sa ovakvim aspektima i svojom prirodom. saturn ti je i vladar desete...Saturn i sunce ne grade aspekt...Ne znam sta si po zanimanju, ali tvoja peta kuca je bas karakteristicna mozda bi mogla da u toj simbolici potrazis rijesenje...Imam prijatelje koji imaju istaknuto ovo polje i mahom se bave umjetnoscu ili rade sa djecom.

Old 18-03-2011, 03:05   #7
capella
Druid

capella's Avatar

capella je offline
Registrovan: Nov 2008
capella je na dobrom putu
Standardno

Vladar seste ti je u izgonu, dvostrukom i jedini aspekt glavni koji ima je bas sa svojim dispozitorom Uranom, koji ne ukazuje ni ja kakvu stabilnost.
Vladar desete isto u dvostrukom izgonu, vrh joda dvije planete koje lako obmanu, merkur i neptun, pa ne sumnjam da ti se svasta obecavalo.
jednino sto bi moglo da te izvadi je da ti saturn kada dodje na urana aktivira i sunce i podrsku drugih iz osme kuce pa dobijes nesto....

Old 18-03-2011, 03:09   #8
lotos
Obično gatalo

lotos je offline
lotos je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Verra VIdi Poruku
Mozda ne mogu mnogo pomoci ali sam primjetila nesto sto se meni ucinilo slicno kao u mome natalu. I ja citav zivot radim kao honorarac, a vec godinama sam nezaposlena i bez nade da cu naci posao.

Sesto polje u lavu, ukljestena djevica, kod mene je tu pluton, a kod tebe saturn. Mislim da ne valja ni jedno, narocito sa ovakvim aspektima i svojom prirodom. saturn ti je i vladar desete...Saturn i sunce ne grade aspekt...Ne znam sta si po zanimanju, ali tvoja peta kuca je bas karakteristicna mozda bi mogla da u toj simbolici potrazis rijesenje...Imam prijatelje koji imaju istaknuto ovo polje i mahom se bave umjetnoscu ili rade sa djecom.
samo sto moje sunce i jupiter su u sestoj...jer su pred kraj pete..volim djecu i nebi mi smetalo uopste...bilo sta..da je iole zabavno...vi volite jako privatnost i imate neobicne snove i vrlo ste inteligentni....dvanaesta kaze
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules