ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Solari članova Šta donosi solarna godina?

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Artist Solar 2016
Old 27-01-2016, 12:31   #1
Artist
Veštac

Artist's Avatar

Artist je offline
Registrovan: Aug 2012
Artist će postati poznat uskoro
Standardno Artist Solar 2016

http://oi63.tinypic.com/sndikz.jpg
http://oi63.tinypic.com/21m5ks8.jpg

Hoce li biti rokachine ove godine?

Submit to Digg   Artist Solar 2016 Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 27-01-2016, 13:08   #2
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Registrovan: Apr 2012
Lahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auru
Standardno

Artist, prijatelju dragi Prvo, srećan ti rođendan
Drugo, ajd da bacim pogled na ovaj tvoj solar:

Vladar prve solarne je venera u petoj solarnoj, u vodoliji, gde je i tvoja natalna venera. Tu je i merkur takođe ove godine. Merkur dolazi iz 12-te, pa bih ja rekla da ćeš ti da se zaljubiš, moguće u neku mlađu ženu, ili da će ovo početi kao nešto nejasno (12-ta kuća), ili preko interneta (vodolija) a možda i same okolnosti upoznavanja budu neke čudne. Bićeš usmeren na ljubav svakako. Koliko će ovo biti stabilno - nisam sigurna, ovo može biti i neka veza koja neće preći u brak, mada ko zna, ipak je tebi venera u vodoliji i natalno... Obećava što je vladar pete uran koji je u sedmoj, pa možda i potraje ta tvoja veza Mars je u škorpiji ove godine, bićeš ti u fazonu "što naumim, to i uradim", ovo mi se sopada. MArs je na tvom natalnom mesecu, koji je vladar četvrte, možda ćeš imati nekih problema vezano za kuću, porodicu, mamu itd. Vladar desete je mesec u prvoj, u vagi, ovo bi mogla biti neka promena tvog statusa, ne samo poslovnog, možda i bračnog ili nešto vezano za to
Što se tiče para, venera je vladar druge u vodoliji - ovde mislim da će biti promenljivo. Ne ukazuje mi ništa na neke probleme, ali ni na neki napredak po tom pitanju, možda neke oscilacije samo... Eventualno, novac može dolaziti iz pete kuće, znaš već simboliku toga - preko hobija, zabave itd.
Podznak ti je u šestom natalnom pa ćeš se baviti svakodnevnim aktivnostima najviše, možda i zdravljem. Sve u svemu, ne deluje mi loše. Navijam da uđeš u neku vezu, mislim da će to biti centralni događaj godine

Old 27-01-2016, 13:37   #3
Artist
Veštac

Artist's Avatar

Artist je offline
Standardno

Hvala Lahadima A rodjendan mi je tek za mjesec dana

Dvoumio sam se da li da postavim solar za ovu godinu, ali mi je interesantan Solar bez natala i kuca. Svi uglovi pocinju na 0-om stepenu i to u kardinalnim znacima (vec sam ovo pisao na temu "Solarni horoskop", pa ne zamjerite sto se ponavljam).

I meni sve mirise na to, da ce ove godine akcenat biti na desavanja vezana za ljubav. Vl. Venere Uran na solarnom Dc-u pada u 1-oj natalnoj, mozda je vrijeme da se konacno sretnem sa mojom "Venerom u Vodoliji"
A ovaj Saturn u solarnoj 3-oj pada u natalnu 9-u, pa dispozitor Jupiter u solarnoj 12-oj pada u 6-u natalnu, moze li ovo da bude nesto vezano za inostranstvo? Mozda neki poslovi sa strancima?

Old 27-01-2016, 15:45   #4
biriboza
Druid

biriboza's Avatar

biriboza je offline
Registrovan: Dec 2010
biriboza će postati poznat uskoro
Standardno

Sol JU u 6. natalnoj, moguće proširenje posla (ili kako ti kažeš vezano za strance), mada je to djevica, znak koji ne daje šakom i kapom, već prije nešto onako sitno, hm. Ali je u konjukciji sa SMČ, pa donosi pozitivnu atmosferu.
A nevezano za solar, jesi li imao nekih dešavanja sa tr UR preko AC?
To što su ti uglovi na prvom stepenu u kardinalnim zancima može označiti vrlo aktivnu godinu, ti sam pokrećeš dešavanja, ne čekaš da se stvari same dese.
Po meni neka ljubavna dešavanja te neće mašiti ove godine. Ajde sa srećom, pa javljaj.

Old 27-01-2016, 15:56   #5
Artist
Veštac

Artist's Avatar

Artist je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by biriboza VIdi Poruku
Sol JU u 6. natalnoj, moguće proširenje posla (ili kako ti kažeš vezano za strance), mada je to djevica, znak koji ne daje šakom i kapom, već prije nešto onako sitno, hm. Ali je u konjukciji sa SMČ, pa donosi pozitivnu atmosferu.
A nevezano za solar, jesi li imao nekih dešavanja sa tr UR preko AC?
To što su ti uglovi na prvom stepenu u kardinalnim zancima može označiti vrlo aktivnu godinu, ti sam pokrećeš dešavanja, ne čekaš da se stvari same dese.
Po meni neka ljubavna dešavanja te neće mašiti ove godine. Ajde sa srećom, pa javljaj.
Pa nisam imao sad neka desavanja, da se nesto desilo specijalno. Mozda sam se malo fizicki promjenio. Od kada mi Ur. tranzitira 1-om, stalno se debljam i mrsam periodicno. Mada imam natalno Sa0Ju u opoziciji sa Asc-om, pa ja kuburim sa kilazom cijeli zivot, godinu dana sam gojazan, pa sam godinu dana fit i stalno tako.

Old 28-01-2016, 11:07   #6
makialele
Obično gatalo

makialele's Avatar

makialele je offline
Registrovan: May 2008
makialele će postati poznat uskoro
Standardno

O, da, ljubav ove godine
Nego, da mi malo utvrdimo gradivo iz ovih solara; reci sta je bilo prosle godine sa ovim Ma, Ve, Ur na sol Mc i nat Ac? Ili bilo sta sto bi se moglo prepoznati u karti? Kako je bilo sa Mo u 12.?

Old 28-01-2016, 12:26   #7
Artist
Veštac

Artist's Avatar

Artist je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by makialele VIdi Poruku
O, da, ljubav ove godine
Nego, da mi malo utvrdimo gradivo iz ovih solara; reci sta je bilo prosle godine sa ovim Ma, Ve, Ur na sol Mc i nat Ac? Ili bilo sta sto bi se moglo prepoznati u karti? Kako je bilo sa Mo u 12.?
Pfffff, ne znam sto bi ti rekao. Nije se nista specijano dogodilo, standardno, borba, posao, vracu se ti krediti i dugovi, malo se stagnira u mjestu sto se toga tice, morao sam da dignem jos jedan kredit (dokle vise majku mu!). A Mo u 12-oj, pa dosta sam se bio povukao iz javnog zivota, slabo sam izlazio, bas sam se bio osamio. Prijatelji su se ljutili na mene zbog toga, jer su svi bili u fazonu da ih izbjegavam. Ali bas mi se nije izlazilo, nekako mi je i odgovaralo da samujem. I ovo ljeto nisam upste isao na odmor, nijednom nisam posao na more, sto je cudno, jer ja svake godine idem na ljetovanje po 3-4 nedelje. Ove godine bas nisam imao zelju da idem.
Mada 2015-a je bila stavrno teska, imao sam cijele godine tr.Sa0Mo0Ur, bas me je Saturn psihicki sabio.

Last edited by Artist; 28-01-2016 at 12:41..
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules