ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Solari članova Šta donosi solarna godina?

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Andreina (solar 2009/2010)
Old 20-02-2009, 22:45   #1
Andreina
Veštac

Andreina's Avatar

Andreina je offline
Registrovan: Jan 2007
Andreina je na dobrom putu
Thumbs up Andreina (solar 2009/2010)

Evo da i ja postavim novi solar. Ako je neko raspolozen za analizu, tu sam. I ja cu sama nesto napisati ovih dana tako da mozemo zajedno da ga tumacimo. Za pocetak, solarna polja se poklapaju sa natalnim. Literatura kaze da je to znak da ce biti vazna godina, ma da smatram da je na neki nacin svaka godina bitna ukoliko se razvijamo i ako smo na dobrom putu da ostvarimo potencijal natalne karte.

Advertisement

Old 20-02-2009, 23:24   #2
cmokic78
Čarobnjak

cmokic78's Avatar

cmokic78 je offline
Registrovan: Jan 2009
cmokic78 je na dobrom putu
Standardno

Ja sam negde na forumu procitala da kada solarna venera prelazi preko natalne treba da ti donese neku novu ljubavnu pricu.
Stelijum u 8 kuci bi trebalo da ti donese neko nasledstvo, e sada ako sam ovo "bas lupila"ne zamerite - ali da li mozda to nasledstvo aktivira kupovinu nekog novog savremenog automobila (uran preko merkura).
Submit to Digg   Andreina (solar 2009/2010) Reply With Quote

Old 21-02-2009, 01:52   #3
Angliana75
Čarobnjak

Angliana75's Avatar

Angliana75 je offline
Registrovan: Dec 2007
Angliana75 je na dobrom putu
Standardno

Andreina...ja se nesto ne secam ti si ono magistraturu vec dala ...a u ovom solaru ti solar. UR koji se odnosi na tvoje natalno 9.polje kao njegov vladar seo maltene na natal. ME a opet on vlada natal. MO iz 12.polja.....a opet imas stelijum kroz 9.polje...elem..kad sve povezem,...odnosi se na realizaciju doktorskih studija...jer je 10.polje-realizacija, a tu je solar. UR =iznenada,nesto novo,...seo na ME=studije ispiti ato naglasava i solar. JU u vodoliji pa jos kroz tvoje natal.9.polje...ne znam gde radis...ali vrlo lako ti moze doneti unapredjenje...ili cak mozda ponuda da radis na fakultetu,ali ako bas tu radis....onda unapredjenje na istom...uglavnom ceo solar vezan za studije koje su opet vezane za poslovni angazman....

Old 21-02-2009, 23:59   #4
Andreina
Veštac

Andreina's Avatar

Andreina je offline
Standardno

Drage Cmokic i Angliana, hvala vam puno, cenim vaše komentare. Evo šta ja vidim na prvi pogled.

U ovom mom solaru za 2009/2010, natalna i solarna polja se poklapaju što, prema onome u stručnoj literaturi, trebalo bi biti znak da nastupa važna godina. Na prvi pogled se vidi da su naglašena polja 8, 9 i 10 što obećava mnogo odnosa sa drugim ljudima u kojima će ti drugi ljudi imati ključnu ulogu, a ja ću im morati prepustiti vodeću ulogu. Kako 7 kuća predstavlja javnost, 8 naglašena bi morala predstavljati podršku koja pruža ta javnost. Isto tako, ovo bi trebalo biti period društvenosti kada mogu biti uključena u spoljne poslove, biznis i sve što se tiče karijere. Mogućnost da ću se upustiti u poslove koje se tiču lokalne zajednice ili u dobrotvorni rad (naglaseni znak Vodolije).
Naglašeni su promenljivi znaci, što je znak tendecije ka kontaktima sa drugim ljudima. Postaću društvenija ali i fokusiraću se na dalje obrazovanje, usovršavanje i na putovanja (naglaseno 9 polje).Angliana se prisetila da sam pisala o magistraturi (u julu mesecu sam zavrsila i stekla zvanje) i momentalno radim kao prof. ali u gimnaziji a moja velika zelja je da nadjem posao na fakultetu. Pre godinu dana sam pocela da radim honorarno na jednom privatnom faxu ali nista nije ispalo jer nisam dobila ozbiljan ugovor. Ipak ne odustajem i nadam se da ce upravo ove godine ispasti nesto povoljno na tom planu.

Asc. je kardinalan (u Raku) a IC je u promenljivom znaku (Devica) i ovo ukazuje na mnoge aktivnosti čiji rezultat u velikoj meri zavisi od drugih ljudi.

Ostatak sledi sutra jer mi se uzasno spava...

Old 22-02-2009, 00:14   #5
Angliana75
Čarobnjak

Angliana75's Avatar

Angliana75 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Andreina VIdi Poruku
šta Angliana se prisetila da sam pisala o magistraturi (u julu mesecu sam zavrsila i stekla zvanje) i momentalno radim kao prof. ali u gimnaziji a moja velika zelja je da nadjem posao na fakultetu. Pre godinu dana sam pocela da radim honorarno na jednom privatnom faxu ali nista nije ispalo jer nisam dobila ozbiljan ugovor. Ipak ne odustajem i nadam se da ce upravo ove godine ispasti nesto povoljno na tom planu.

draga Andreina...kao sto sam i rekla....upravo ove godine imas sve naznake da ti se zelja i ostvari!!!....

Old 22-02-2009, 15:56   #6
Andreina
Veštac

Andreina's Avatar

Andreina je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Angliana75 VIdi Poruku
draga Andreina...kao sto sam i rekla....upravo ove godine imas sve naznake da ti se zelja i ostvari!!!....
He he, ako se uzme u obzir celi solar, najbolje bi mi bilo da nasledim nesto, pogledaj kako je naglasena 8 solarna kuca.

Nego ajde da krenem analiziranjem solarnih polja i aspekata. Pocinjem od Asc. Slobodno me ispravljajte, kritizirajte, sugerisite bolji nacin tumacenja...
Asc. predstavlja početak solarne godine. On se nalazi na 6ş40’ Raka. Simbolika ovog stepena ukazuje na to da bi se osoba mogla uzdići na veliku poziciju, ali i da bi mogla biti jako sebična i drska ukoliko joj se neko suprostavi. Solarni Asc. u 1 natalnom polju ukazuje na važnu godinu tokom koje je moguće postići masimalan izražaj ličnih vrednosti, posebno znaka Raka (kardinalni znak). Moraću biti tolerantnija u svim stvarima i upravo tokom ove godine moraću se pozabaviti mojim potrebama za sigurnošću. Vladar MO ukazuje u kom polju ću se morati prilagoditi da bih zadržala stabilnost. Opšto, polje u kom se nalazi MO ukazuje na oblast u kojoj ću biti podložna emocionalnim usponima i padovima. U ovom slučaju to je 8 polje. Mogu imati sreće u zarađivanju novca. Privlacna ce za mene biti ozbiljnija strana života, možda ću osetiti potrebu za tim da unesem organizaciju i red u život. Solarni MO (vladar Asc.) je u 8 polju. Emotivna priroda će biti izložena promenama, možda zbog nekog konkretnog događaja a delimično i zbog mog psihičkog stanja (predpostavljam da ću biti prilično oprezna i realističnija u odnosu sa drugim ljudima). U svakom slučaju radi se o momentu koji nudi potencijal za rast zahvaljujući kome je moguće eliminisati sve ono što je iz prošlosti poprečavalo otvoreno izražavanje osećaja. MO u ovom položaju je nekako “zaleđen” ali lakše će biti prihvatiti životne činjenice i istinu. U praktičnom smislu MO u ovom polju označava promene u domu ili kupoprodaju nekretninama. Solarni MO je u trigonu sa natalnim MO i sa natalnim SA (stalna sluzba, neka nasledjena sluzba sa zenske strane, naglasen osecaj odgovornosti ali i popularnost kod starih zena). Solarni Asc. je u trigonu sa natalnim SO, u sekstilu sa natalnim MA (strategije, impulsivnost, aktivnost, spremna za rad, nezavisnost; mogu biti usluzna i raditi dosta uz zena; znak uniformi; kako natalni MA je u 4 polju, mozda cu rad obavljati kod kuce ali i da bi i prijatelji mogli imati nekakavu vezu jer ipak MA je vladar mog natalnog 11 polja) i natalnim JU (dobra poznanstva, popravljanje polozaja, posao vezan za strani jezik, čast, opet posao koji se obavlja kući ili u okviru porodice a moguće da i partner bude zadužen za taj odnos jer ipak JU je vladar natalnog 7 polja (partnerstvo, javnost)
Solarni MO u konjukciji sa solarnim ME moze doneti puno pokreta, putovanja, verbalno izrazavanje... S druge strane, solarni MO u konj. sa solarnim MA moze doneti preterivanja, nemarnost i nesposobnost da se prilagodim drugima. Kako je Mesec vladar horoskopa Solarnog Povratka (Asc. je u znaku Raka), ovaj aspekt moze prouzrokovati ozbiljne probleme poput hiruskih intervencija na delu tela kojim vlada znak u kome se nalazi Solarni Mesec, u ovom slučaju to je Jarac (bolesti kolena, kostiju, zglobovi, prelomi, noge, pluća, udovi, miopija). Ipak, operacija uvek mora biti u nekakvoj vezi sa 6 poljem (polje zdravlja) a u ovom slučaju u 6 solarnim poljem se smestio PL a on je znak regeneracije i on je u dobrom odnosu (sekstil) sa SO (koje daje energiju). Nadam se da neće biti ozbiljno, ipak ovo je opšto tumačenje solarnog horoskopa.
Dalje što je važno za solarni Asc. i njegovog vladara je to da je solarni MO u konjukciji sa solarnim JU i nadam se da će ovo biti znak dobre sreće, da će biti novčanih dobitaka i materijalnog napredovanja, ovo može isto tako simbolizovati poklone i materijalnu korist od istih. Dobro za oblasti vezane za kuću.
Negativan je aspekt (kvadrat) između solarnog Asc i natalne VE sto bi mogao biti znak nekih smetnji ugledu moguće zbog ljubavi (VE je vladar mog 5 polja) ili zbog tajnih neprijatelja (isto tako natalna VE vlada 12 poljem). Ništa neobično ako se uzme u obzir da sam u vezi sa kolegom (veza koja je počela tajno i koja nije svima poznata jer ipak se ne osećamo najprijatnije upravo zbog posla).

Solarno 2 polje se poklapa sa 2 natalnim i njegov vrh je na 26ş11’ Raka. Simbolika ovog stepena ukazuje na to da bih mogla raditi po nalogu drugih koji imaju jacu volju od mene. Ovo je stepen poslušnosti i prilagodljivog duha, sposobnosti da se strpljivo služi tuđim uputstvima i direktivama. Znak borbe za postizanje onog što mi treba ali i znak da ću začuvati ono što posedujem u materijalnom i afektivnom smislu. Vladar 2 polja je MO koji je u 8 polju i ovo može biti znak da prihod mogu ostvariti u svim oblastima gde mi je potrebna podrška. Moguća promena osećaja vrednosti. Kako je SO suvladar 2 polja (u 9), ovo može biti znak da upravo putovanja u daleke krajeve mogu uneti promene u moj sistem vrednosti.

Solarno 3 polje je u 3 natal. Počinje na 17ş28’ Lava. Znak kretanja kako zbog posla tako i zbog zabave, naglašena komunikacija (pismena, verbalna, telematska). Vladar 3 polja je SO (u 9) i ukazuje na to gde želim da zablistam. Spremna sam da prihvatim nove ideje, možda pisanjem ipak ostvarim svoje snove (veliki sam citalac knjiga ali nikad mi nije pala ideja da bih ja mogla nesto napisati). Solarno SO se nalazi u 9 polju što bi značilo da će ova godina biti u znaku duhovnog otvaranja. Putevi, kontakti sa ljudima koji su različite kulture, nacionalnosti. Naglašene studije, usovršavanja u inostranstvu. U ovom polju upravo zbog SO trebala bih osetiti najveći rast i priznanje.

Solarno SO je u sekstilu sa NE
što je u literaturi opisano kao znak opste konfuzije koja donosi strahove ili nade koje nose strahove. Ovo je obicno period u zivotu kada cu mozda potraziti pomoc lekara ili sveštenog lica, period povlačenja, izolacije, pojacane osetljivosti i gubljenja identiteta. Isto tako, solarno SO je u sekstilu sa solarnim PL a to bi moglo doneti uspeh i moć na poslu (PL je u 6 solarnom polju ali i vladar 6 natalnog polja).

Solarno 4 polje se poklapa sa 4 natal. i njegov vrh je na 13ş56’ Device. Simbolika ovog stepena ukazuje na praktičnu stranu osobe. Naglašene porodične vrednosti u svim nijansama. Na dubljem nivou naglašena senzitivnost u odnosu na roditelje i rodbinu. Na površinu mogu isplivati emotivna pitanja iz prošlosti otkrivajući neke davno potisnute emocije. Vrh 4 polja isto tako ukazuje na to kako će se solarna godina završiti. Vladar 4 polja je ME (u 8 polju) i sam ME ukazuje na koji način ću najbolje komunicirati. 8 polje ukazuje na nešto uzdržaniju komunikaciju, na nekakvu povučenost. Isto tako, možda ću rukovoditi sredstvima drugih ljudi ili dobiti njihovu podršku. Tu se smestio SA koji se na neki način stidi što nije prešao u akciju onda kada je prvi put znao da mi treba nešto novo. Moguće da mi pruži neku novu situaciju (iako sa zakašnjenjem) da se ponovo isprobam. Solarni ME kao sto sam rekla je smesten u 8 polju. Način razmišljanja postaće lucidniji, neću se zadržavati samo na površini situacija u nameri da dobijem širu panoramu svog i tuđeg bitisanja. Intelektualni interesi se usmeruju prema psihologiji i okultnih nauka. Na praktičnom nivou, ovo bi mogla biti mogućnost za investiranje, kupoprodaja akcija (koji mogu imati pozitivan ishod ako se uzmu u obzir sledeci aspekti):
Solarni ME je u sekstilu sa VE sto će uticati na značajne veze uglavnom sa mlađim ljudima. Isto tako, ME je u konjukciji sa MA u 8 polju i mozda će biti nekih grešaka u mišljenu – mogu biti nemarna i možda ću prouzrokovati probleme. Ovo moze biti znak za neku operciju (opet) ali ne znam, ne bih ja o tome jer je jako ozbiljna tema a moja poznavanja nisu tako precizna...
Ono što me raduje i daje mi nadu jeste solarni ME u konj. sa solarnim JU što bi trebalo biti dobro za profesionalne veštine, studije, putovanja i za posao. Literatura kaze da ovaj aspekt donosi dobro prosuđivanje, toleranciju, praktičnost, poboljšane odnose, pa čak i povecanje zarade i dobra rešenja osetljivih pitanja.

Last edited by Andreina; 22-02-2009 at 16:44..

Old 22-02-2009, 20:29   #7
Andreina
Veštac

Andreina's Avatar

Andreina je offline
Standardno

Idem dalje (nemojte se cuditi cemu ovolika analiza ali u toku godine cu se navracati na solar i videti sta je istinito od svega ovog). Da sama sebe proverim da li mogu biti subjektivna kada su prognoze u pitanju.

Solarno 5 polje je u 5 natal. a njegov vrh je na 18ş49’ Vage. Mogu otkriti lične predispozicije na kreativnom nivou. Ova godina je prava za otkrivanje onog što jesam, za zadovoljavanje svog “JA”. Vladar 5 polja je VE (u 10 u Ovnu) i njena pozicija ukazuje na mestu gde stvarno uživam. Ako pravilno koristim planetarnu energiju mogu dobiti priznanje za svoj kretivni talenat. Ovo polje se proteze i kroz znak Skorpije ciji vladar je PL a tamo gde je on (u 6 polju – zdravlje, svakodnevica) to je polje gde sama treba da rešavam probleme bez ikakve pomoći. Aspekti koji pravi VE, vladar 5 solarnog polja su sledeci:
Solarna VE je u sekstilu sa solarnim MA. Mozda cu imati neku ljubavnu avanturu koja mi moze stvoriti nekakav problem ali to bice ublazeno upravo zbog konjukcije solarne VE i solarnog JU koja donosi uspeh i prosperitet u poljima novca (JU je u 8). Isto tako uslovi zivota mogu se poboljsati upravo zbog karijere (ipak VE je u 10 polju u znaku Ovna sto dodatno naglasava istrajnost i borbenost).
Od negativnih aspekata naglasila bih kvadrat solarne VE i solarnog PL. Ovo nije nimalo lak aspekat. Dok VE tezi ka unijom, zajednistvom, PL tezi ka otcepljenjem. Mozda cu u odredjenom momentu izgubiti kontrolu nad vlastitim emocijama ali mozda se razgori neka strast. Ipak PL deluje polako i tiho, mozda ce se ta veza odvijati daleko od ociju sveta... U svakom slucaju bice unutrasnje borbe...
Solarno 6 polje u 6 natal. ukazuje na dobru priliku za potvrđivanje ličnih namera po pitanju posla i svakodnevnog života. Vrh ovog polja počinje na 29ş49’ Skorpije. Simbolika ovog stepena ukazuje na to da osoba moze imati veliku moc ubedjivanja i fasciniranja. Mozda ce mi biti dat polozaj na kome cu imati mnogo vlasti, koji zahteva poverenje a uspeh je moguci magnetskom snagom (PL). Vladar 6 polja je PL koji se smestio u 6 polju. Njegov polozaj bi mogao ukazivati na šokantne vesti koje unose dramu u svakod. životu. ali i na sahranjivanje emotivnih rana na poslu, stid, možda poniženje, ljubomoru... Kako je 6 polje polje zdravlja, može se javiti i neka bolest ali ne bih da o tome razmisljam, mada PL je uvek znak neke regeneracije ili neki događaj koji će promeniti svakodnevnicu. Pitanja na poslu koja traže promenu rutine.
Solarno 7 polje u 7 natal. ukazuje na fizičke i moralne promene. Vrh ovog polja je na 6ş40’ Jarca. Simbolika ovog stepena ukazuje na to da osoba voli zagonetke i da je sklona da se zanese cudnim idejama. Isto tako, ovo je stepen osobe sposobne da strasno voli ali ipak je sebicna u svemu oko cega se zalaze. Moguca ljubomora i izolacija. Počinje novi ciklus života koji se suočava sa potencijalima u natalu. Vladar 7 polja je SA (u 4 u znaku Device). Tamo gde je SA ukazuje na polje gde se najmanje osećam sigurnom i nastojim da to prekomerno nadoknadim. U ovom slucaju to ce biti porodicni zivot. Tražiću sigurnost kroz odnos sa partnerom. Više ću se baviti sobom, a partner će biti u senci pružajući mi trazenu stabilnost i sigurnost.
Solarno 8 polje je naglašeno, njegov vrh je na 26ş11’ Jarca. Moguće finansijske brige. Novčane transakcije. Simbolika ovog stepena ukazuje na to ce osoba vise voleti miran, povucen zivot i jednostavan rad. Solarno 8 polje je u 8 natalnom što ukazuje da tokom godine su moguće egzistencijalne metamorfoze. Biće neophodno menjati se i prihvatiti nove inicijative koje mogu biti dosta neobicne ako se ima u vidu da dobar deo 8 polja se proteze u znaku Vodolije. Ovo moze biti znak da podrška i pomoć stizu od strane drugih ljudi. Isto tako, ovo polje je i polje imovine partnera. Vladar 8 polja, kako sam napisala, jeste SA (u 4 polju). Ono sto je vazno je da se u 8 polju nalazi i Severni čvor koji je tačka dobitaka. Tu mi drugi ljudi nešto daju. Možda ću često smatrati da sam jaka i da mi ne treba muškarac. Mogu napraviti nove korake u novoj oblasti. Moguće nasledstvo. Možda ću biti magnet za neke čudne likove koje susrećem na poslu. JU u Vodoliji ukazuje na to da će pomoć stizati od nepoznatih osoba. Polozaj JU u 8 polju mogu biti zarade koje nisu plod mog ličnog rada već koje dolaze od drugih ljudi. Promena ekonomske situacije.
Solarno 9 polje je u 9 natalnom i ono počinje na 17ş28’ Vodolije. Moguće je pojavljivanje neke muške figure SO (u moralnom slislu) koja će biti nalik očevoj, a koja će dolaziti iz inostranstva ili imati nekakvu vezu sa inostrastvom. SO se nalazi upravo ovde gde se najviše poistovećujem sa samom sobom. Ovo može biti znak za veliki rast. Vladar 9 polja je UR (u 10 u znaku Riba) što bi moglo biti znak za uspeh u inostranstvu ili u nekoj misiji. Tamo gde je UR tu nastojim da učinim nešto neuobičajeno. Karijera može biti vezana za putovanja. Afinitet za inostrane poslove. UR u znaku Riba je uvek potraga za istinom, spoj vere i vizije. Iako se UR tu oseća usamljenim, ipak možda će pronaći hrabrost da ostvari svoj plan. Solarni UR je u opozic. sa natalnim SA. To je znak da UR hoće da objavi sve, da se suprostavi velikim zaverama i laži, a SA s druge strane pritiska i ne da. UR nije bitna slava, on traži istinu. Polozaj UR u 10 polju moze biti znak neplanirane promene posla ili izbor nezavisnog poslovanja. Iznenadna promena socijalnog statusa.U svakom slučaju dolazi prilika za obavljanje posla u većoj slobodi. Negativni aspekti mogu prouzrokovati nagle prekide na prof. planu. U ovom slučaju opozicija između solarnih SA i UR može biti znak zatvaranje nekih vrata iz prošlosti (SA) i otvaranje drugih.
Solarni NE u 9 polju (koji je vladar 10 polja) ukazuje na to da će intelektualni procesi biti usmereni ka filozofiji, religiji ili misitici. Putovanje (9 polje) morem (NE) može biti događaj godine. Osećaj da želim pobeći ali nije mi sasvim jasno kako i gde bih mogla ići.
Solarno 10 polje je u 10 natalnom što bi moglo ukazivati na to da će potraga za uspehom biti osnovni motiv godine. Njegov vrh je na 13ş56’ Riba. Simbolika ovog stepena je zdravo telo, mirna glava, veoma srecan polozaj, prosperitet u svim svetovnim transakcijama. Isto tako, ovo ukazuje da ce osoba ma kako malo zaradjivala, uvek ce se truditi kao da ce dobiti vise. Ovo je stepen napornog rada. Vladar 10 polja je NE (u 9). Tamo gde je NE tu i nastojim da pronađem ideal. Retko kada pravim kompromis kada su u pitanju ideje i ideali. Putovanje je uvek važno. Pošto je 9 kuća višeg obrazovanja, ovaj položaj se često nalazi kod univerzitetskih profesora i nastavnika na svim nivoima. Možda ću podučavati na polju gde sam ranije pokazala uspeh. U ovom polju se nalazi i VE a tamo gde je u horoskopu VE, tamo je i ljubav. Kako će ona biti u znaku Ovna, tako će moja potreba za strastima biti veća. Možda će se pojaviti idealni lik iz snova. Njen položaj u 10 polju ukazuje na to da ću tražiti maksimalnu pažnju ali i da ću biti ratnik i manijakalno posvećena poslu. Moguće da se prolepšam, da privučem pažnju muškog pola. Isto tako, moguće i da se aktiviram po pitanju sporta.
Solarno 11 polje je u 11 natalnom i ovo je obično znak brižljivog planiranja budućnosti. Ovo polje počinje na 18ş49’ Ovna. Ovo je stepen realisticnosti, ukazuje na osobu poslovne prirode. MA (vladar 11 polja se nalazi u 8 u Vodoliji) i ovo može biti znak za nekakvo nasledstvo. U teškim aspektima možda ću se naći bez podrške u nekom slučaju na svom visokom položaju, ili mogu postati žrtva ogovaranja. Oni koji dolaze u kontakt sa mnom bi me mogli iskoristiti. Moja potreba da primam ljubav može jako da zavisi od seksualnih veza jer je 8 polje jaće od prijatelja i primljenu ljubav (11 polje). MA u 8 polju ukazuje na jake borbe ali JU u ovom polju to ublažava i to na neki neobicajan nacin (jer je JU ipak u Vodoliji).
Polozaj MA u 8 polju je znak mogućeg okretanja prema politici i finansijama ali na neki neuobicajeni nacin (Vodolija). Mogućnost tokom godine da se bavim tuđim finansijama. Od aspekata koje pravi vladar MA , evo sta mogu videti:

Solarni Ma je u konjukciji sa solarnim JU, sto bi mi trebalo biti znak za hrabar poduhvat u kome necu biti svesna opasnosti i posledica. Precenjivanje vlastitih snaga.
Solarno 12 polje je u 12 natal. a počinje na 29ş49’ u znaku Bika. Simbolika ovog stepena ukazuje na aktivnog filantropa kao i na osobu koja ima raskosne ukuse, umetnicke prirode. Znak da će ova godina biti važna na putu psihološkog i duhovnog razvoja. Vladar 12 polja je ME koji se nalazi u 8 polju u znaku Vodoljie. Znak za nekakvo nasleđe koje me može inspirisati da ostvarim svoje duboke skrivene želje i potrebe. Isto tako, ovo može biti znak da mi podrška stiže iz skrivenih društava ili tajnih organizacija na neki pomalo cudan i neobican nacin.

Quote:
Originally Posted by Angliana75 VIdi Poruku
An...ili cak mozda ponuda da radis na fakultetu,ali ako bas tu radis....onda unapredjenje na istom...uglavnom ceo solar vezan za studije koje su opet vezane za poslovni angazman....
Draga Angliana, ovo ti moram reci!

Danas su me potrazili sa faksa gde sam radila honorarno. Pitali da li sam slobodna da opet drzim 8 casova... Narednih dana cemo bolje videti kakav ce biti angazman ali iskreno se nadam da ce se konacno ta situacija resiti. Sada jos vise verujem u energiju ovog solara

Last edited by Vojvotkinja; 04-11-2010 at 00:26..

Old 24-02-2009, 00:32   #8
Angliana75
Čarobnjak

Angliana75's Avatar

Angliana75 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Andreina VIdi Poruku
Draga Angliana, ovo ti moram reci!

Danas su me potrazili sa faksa gde sam radila honorarno. Pitali da li sam slobodna da opet drzim 8 casova... Narednih dana cemo bolje videti kakav ce biti angazman ali iskreno se nadam da ce se konacno ta situacija resiti. Sada jos vise verujem u energiju ovog solara

e pa bas mi je drago Andreina.... ..hoce......jer ipak je solar. JU na 11 step.=vodolija pa jos u vodoliji,pa jos u svojoj prirodnoj kuci...i ulazi u tvoje natal.9.polje....a znas i sama koja je sve simbolika JU i 9.polja....
srecno!!!!!

Old 25-02-2009, 13:26   #9
saandraa
Veštac

saandraa's Avatar

saandraa je offline
Registrovan: Apr 2007
saandraa je na dobrom putu
Standardno

lele nisam bila par dana na forumu i bas tada draga andreina stavila svoj solarac!!!

pa sltka...NEMAM STA DA DODAM!!!! angliana je vec napisala kako ti stoji sa poslom i potpune se slazem sa njom. ti si maksimalno odradila ostali solar (svaka ti cast!!!!!! ja za sledece 200 godine necu moci ovako lepo da analiziram) i drzim ti fige da sve bude kako ti budes pozelela a i verujem da ti ovaj solar ima puno puno potencijala!!! a i zasluzila si! a posto se i tebi i meni kuce poklapaju...pa nadam se da ce nam biti znacajna i lepa godina.

ljubim te puno i obavezno kuckaj desavalja!

SOLARNA2011/2012

Old 20-05-2009, 10:48   #10
Andreina
Veštac

Andreina's Avatar

Andreina je offline
Standardno

Velika guzva u mom 8 solarnom polju je uzela svoje - prekjuce je preminula moja baka sa majcine strane, zena uz koju sam porasla i koja je za mene bila pravi uzor o tome kakva treba biti jedna prava majka, supruga, baka, zena uopste...
Mozda nesvesno nisam htela ici u dublju simboliku 8 polja kada sam sama sebi analizirala solar ali sada znam da MO (zenski arhetip) u 8 polju (smrt) na 4 stepenu (porodica) u Vodoliji (iznenadno) je rekao svoje pre nego sto sam ja to videla. Tranzitni SA je u 4 natalnom polju i je u opoz. sa UR (vladar Vodolije i suvladar 8 solarnog polja) i isao je retro a tada kada je krenuo opet dir. hodom desila se smrt. Znam da i druge planete pricaju svojim jezikom ali na zalost, ne mogu uvek da ih cujem i razumem.
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules