ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Solari članova Šta donosi solarna godina?

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Ako biste bili ljubazni,bila bih vam vise nego zahvalna :D
Old 18-02-2016, 15:44   #1
Jelena2012
Obično gatalo

Jelena2012 je offline
Registrovan: Jan 2011
Jelena2012 je na dobrom putu
Standardno Ako biste bili ljubazni,bila bih vam vise nego zahvalna :D

Evo i mog solara
http://www.igreklik.com/slike/images...6409497895.gif
Da vidimo sta je najistaknutije u narednoj godini
Svaka sugestija dobro je dosla prosla godina je bila onako,ne znam ni sama kako da je definisem,ali donela je jednu lepu prelepu ljubav krajem avgusta koja je na zalost sada u prekidu zanima me moze li se tu nastaviti prica jer je ionako naglo prekinuta?
Posao je dosta trpeo, citaj nije ga ni bilo ali sada ima novih naznaka pa ne znam u sta se od tih ponudjenih varijanti upustiti
Elem,majstor sam da sebi upropastim svaku sansu,emotivnu i poslovnu,misleci da to radim iz pravih razloga,pa uz vase sugestije nadam se da cu nauciti kako da se s tim izborim

Last edited by Jelena2012; 18-02-2016 at 17:28..
Submit to Digg   Ako biste bili ljubazni,bila bih vam vise nego zahvalna :D Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 18-02-2016, 16:37   #2
Katjasr75
Obično gatalo

Katjasr75's Avatar

Katjasr75 je offline
Registrovan: Nov 2013
Katjasr75 će postati poznat uskoro
Standardno

ovo ti je za 2016/2017, cirka za 10 meseci ti pocinje
postavi natal+solar sa kucama , vecini je lkse tako da gleda a i natal ti se ne vidi
Submit to Digg   Ako biste bili ljubazni,bila bih vam vise nego zahvalna :D Reply With Quote

Old 18-02-2016, 16:40   #3
zujalica
Čarobnjak

zujalica's Avatar

zujalica je offline
Registrovan: Feb 2008
zujalica će postati poznat uskoro
Standardno

Ja nemam pojma o solarima (kao da o ostalom imam ), ali ti si stavila solar koji ce ti vaziti tek od 20. 12. ove godine... dakle onaj za 2017.god..
Mislim da bi trebala da uradis kartu solar+natal sa kucama i da to stavis...
Haha... dok kucah, vec je Katja isto napisala...

Old 18-02-2016, 17:27   #4
Jelena2012
Obično gatalo

Jelena2012 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Katjasr75 VIdi Poruku
ovo ti je za 2016/2017, cirka za 10 meseci ti pocinje
postavi natal+solar sa kucama , vecini je lkse tako da gleda a i natal ti se ne vidi
Haha ja sam mentol evo sad valjda sam uradila kako treba
hvalaaaaaaaaaaaaa

http://www.igreklik.com/slike/images...6409497895.gif

Old 18-02-2016, 22:51   #5
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Registrovan: Dec 2009
sladjana ima dobru aurusladjana ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by Jelena2012 VIdi Poruku
Sad sam valjda ubola ahahahahhaah
Ljubav moze biti u prvom planu, dosta emocija i lepih trenutaka . Zbog SA moze biti povratak stare a mozda i nova ljubav dodje .
Svakako uzivaj .

Posao ti moze biti zavisan od autoriteta i pomoci muskaraca, brata, Oce ... ako ne radis mozes u ovoj godini dobiti pravi posao a ako radis doci ce do povoljnih promena .

Desavanja ce biti oko kuce, porodice, statusa, posla ... menjace se dosta toga .

Old 25-02-2016, 11:48   #6
Jelena2012
Obično gatalo

Jelena2012 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by sladjana VIdi Poruku
Ljubav moze biti u prvom planu, dosta emocija i lepih trenutaka . Zbog SA moze biti povratak stare a mozda i nova ljubav dodje .
Svakako uzivaj .

Posao ti moze biti zavisan od autoriteta i pomoci muskaraca, brata, Oce ... ako ne radis mozes u ovoj godini dobiti pravi posao a ako radis doci ce do povoljnih promena .

Desavanja ce biti oko kuce, porodice, statusa, posla ... menjace se dosta toga .
Hvala vam puuunoooo!
Upravo sam dobila ponudu za neki posao od strane muske osobe,nije nesto sto sam do sad radila,delimicno,pa se zato premisljam,odgovorno je ali mislim da moze da bude interesatno a verovatno i unosno,ima veze sa inostranstvom,doduse blizu nas,bivsa nam drzava..mozda bi trebalo da se okusam?
Prethodna godina je donela meni prelepu ljubav,koja se naglo okoncala pod nerazjasnjenim okolnostima,krajem prosle godine..nikad se nisam vise osecala svojom a istovremeno i tudjom ako me razumete kao da sam kod kuce..nadam se da to nije kraj

Elem,ova godina ce definitivno da se vrti oko posla,ovaj Ju na Mc mi je to nagovestio..opet neke ponude ali sta ce se od toga obistiniti ne znam.. nat Mc i tr Mc su u kvadratu hmmm..

Last edited by Vojvotkinja; 04-03-2016 at 14:34..

Old 25-02-2016, 14:00   #7
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Registrovan: Apr 2012
Lahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auru
Standardno

Vladar prve solarne je na MC-u, i to je u pitanju jupiter, mislim da ćeš se ti ipak zaposliti
Možda nećeš biti naročito zadovoljna poslom ili platom, uslovima, jer je jupiter u devici slab, ali ipak mislim da će posla biti Vladar druge je u prvoj pa verujem da će ti se promeniti finansije, tj. počećeš da zarađuješ.
Asc je pao u peto, to ti je usmerenost na ljubavnu tematiku, baš lepo Ve je u škorpiji još u 12-om polju, možda ovo bude i neka tajna veza, nešto sa preprekama ili nešto što tebi nije baš najjasnije... Mesec je u petoj solarnoj u biku, jak egzaltiran mesec, a vladar pete je u vagi - mars. Bićeš ti u nekoj vezi definitivno

Toliko od mene

Old 25-02-2016, 14:07   #8
Jelena2012
Obično gatalo

Jelena2012 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Lahadima VIdi Poruku
Vladar prve solarne je na MC-u, i to je u pitanju jupiter, mislim da ćeš se ti ipak zaposliti
Možda nećeš biti naročito zadovoljna poslom ili platom, uslovima, jer je jupiter u devici slab, ali ipak mislim da će posla biti Vladar druge je u prvoj pa verujem da će ti se promeniti finansije, tj. počećeš da zarađuješ.
Asc je pao u peto, to ti je usmerenost na ljubavnu tematiku, baš lepo Ve je u škorpiji još u 12-om polju, možda ovo bude i neka tajna veza, nešto sa preprekama ili nešto što tebi nije baš najjasnije... Mesec je u petoj solarnoj u biku, jak egzaltiran mesec, a vladar pete je u vagi - mars. Bićeš ti u nekoj vezi definitivno

Toliko od mene
Zahvaljujeeeeeem nek bude kako kazes..elem,za posao cemo videti a veza jes bila tajna,ova prekinuta, ako se nastavi morace da bude opet malo tajna dok ne postane javna zbog nekih prepreka,meni nije bas najjasnije sta se desava

Old 01-03-2016, 16:42   #9
Yasmines
Švrća

Yasmines je offline
Registrovan: Sep 2015
Yasmines je na dobrom putu
Standardno

Jelena,
Mesec, vladar natalnog Ac-a je ove god egzaltiran u Biku(dom,porodica,majcinstvo) u 5.oj solarnoj(deca). Bik vlada natalno 11.om kucom-zelje,nadanja koja se u ovoj godini ostvaruju.
Solarni Ac je u Strelcu, u 5.oj natalnoj, u konjunkciji sa natalnom Venerom. Sto utice na aktiviranje 11.natalne kuce i "otkljucavanje" ukljestene Vage u 4.kuci.
Solarni Mc je u 4.natalnoj-sto dovodi do promene mesta boravka, eventualno neko renoviranje kuce/stana.
Ove godine 12.solarna u 5.oj natalnoj, sto moze oznacavati kraj te tajne veze, Venera je u sekstilu sa Plutonom pa ce ista biti obnovljena u toku ovog solara.
Strelac ce ove godine pojacati nestalnost, mozes biti neodlucna po mnogim pitanjima, ali pretpostavljam da ce Saturn koji je u prvoj solarnoj da te malo prizemlji. Vec neko vreme se od tebe zahtevaju promene koje odbijas. Uran je dosta aflikovan, pa vodi racuna ako dodje do trudnoce da se naglo ne prekine, izbegavaj sukobe sa bracom,sestrama,rodbinom.
Maj bi trebao da bude prekretnica, pa ce ti neke stvari biti jasnije,
Znaces sta ces i kako ces dalje da radis.
Za posao, ne vidim u karti neku znacajnu promenu. Ili ako dodje do promene posla neces biti narocito zadovoljna. Manja primanja i sl. Ove god sto se novca tice dosta oskudna situacija, cak mi situacija vise ukazuje da novac dolazi s muske strane-od partnera, ako nije u pitanju neki partnerski posao, onda je ljubavni partner "izvor zarade".

Old 01-03-2016, 23:34   #10
andjelikadepeures
Mag

andjelikadepeures's Avatar

andjelikadepeures je offline
Registrovan: May 2010
andjelikadepeures će postati poznat uskoroandjelikadepeures će postati poznat uskoro
Standardno

Moglo bi da bude neko preseljenje, eventualno renoviranje doma
mozda izgubis nekog bliskog
u principu, sol. Ac u5. ne moze da bude los
neka tajna veza sigurno, muskarac ili u znaku Blizanca ili sa dosta Merkurovskih osobina

para ce biti slabo. ako i bude posla, neces biti zadovoljna zaradom
mozda potpuno promenis karijeru
definitivnoces promeniti sistem vrednosti

srecno!!!

Old 01-03-2016, 23:58   #11
Jelena2012
Obično gatalo

Jelena2012 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Yasmines VIdi Poruku
Jelena,
Mesec, vladar natalnog Ac-a je ove god egzaltiran u Biku(dom,porodica,majcinstvo) u 5.oj solarnoj(deca). Bik vlada natalno 11.om kucom-zelje,nadanja koja se u ovoj godini ostvaruju.
Solarni Ac je u Strelcu, u 5.oj natalnoj, u konjunkciji sa natalnom Venerom. Sto utice na aktiviranje 11.natalne kuce i "otkljucavanje" ukljestene Vage u 4.kuci.
Solarni Mc je u 4.natalnoj-sto dovodi do promene mesta boravka, eventualno neko renoviranje kuce/stana.
Ove godine 12.solarna u 5.oj natalnoj, sto moze oznacavati kraj te tajne veze, Venera je u sekstilu sa Plutonom pa ce ista biti obnovljena u toku ovog solara.
Strelac ce ove godine pojacati nestalnost, mozes biti neodlucna po mnogim pitanjima, ali pretpostavljam da ce Saturn koji je u prvoj solarnoj da te malo prizemlji. Vec neko vreme se od tebe zahtevaju promene koje odbijas. Uran je dosta aflikovan, pa vodi racuna ako dodje do trudnoce da se naglo ne prekine, izbegavaj sukobe sa bracom,sestrama,rodbinom.
Maj bi trebao da bude prekretnica, pa ce ti neke stvari biti jasnije,
Znaces sta ces i kako ces dalje da radis.
Za posao, ne vidim u karti neku znacajnu promenu. Ili ako dodje do promene posla neces biti narocito zadovoljna. Manja primanja i sl. Ove god sto se novca tice dosta oskudna situacija, cak mi situacija vise ukazuje da novac dolazi s muske strane-od partnera, ako nije u pitanju neki partnerski posao, onda je ljubavni partner "izvor zarade".
Prvo hvala na sto si odvojila vreme ne bih se zalila vise da bude od nekog ljubavnog partnera,dosta sam se sama bavila svojim finansijama ili su me moji pomagali,malo da budem u trendu salu na stranu,ni ja nisam ubedjena u neke ne znam kakve finansije koje me mogu sacekati ove godine,no zivi bili pa videli...nadam se bar nekom pomaku na poslovnom planu...cinjenica je da sam neodlucna..moram to menjati...promena mesta boravnka moze da bude posledica posla koji prihvatim ako ga prihvatim..
Slutis mi neku bebicu vidim ne bih se bunila samo da imam s kim, jedino da se ova veza obnovi pa da tu bude potencijala inace s nekim novim tesko da cu se upustiti odmah u tako ozbiljnu avanturu..ali ako postoji mogucnost da se stari vrati,da tajna postane javna,onda se mozda i ostvare sve ovo..ne bih imala nista protiv
Maj i nije tako daleko,ako je to prekretnica,strpljen spasen..mislis da tada moze biti pomaka na emotivnom planu ili svakako?
Hvala ti jos jednom puuunoooo srce si

Quote:
Originally Posted by andjelikadepeures VIdi Poruku
Moglo bi da bude neko preseljenje, eventualno renoviranje doma
mozda izgubis nekog bliskog
u principu, sol. Ac u5. ne moze da bude los
neka tajna veza sigurno, muskarac ili u znaku Blizanca ili sa dosta Merkurovskih osobina

para ce biti slabo. ako i bude posla, neces biti zadovoljna zaradom
mozda potpuno promenis karijeru
definitivnoces promeniti sistem vrednosti

srecno!!!
Paricama se ne nadam,sem ako me nesto strefi nenadano nadam se da necu izgubiti nikog,jako sam vezana za sve oko sebe
Planiram tj volela bih da se preselim...promenim nesto...menjam cak potpuno profesiju tj vracam se svojoj izvornoj a nudi mi se i nesto deseto od onog sto sam do sad radila..eto to bi moglo biti to...a vec sam pocela da se prilagodjavam postojecem sistemu vrednosti,nema leba od ovih kojima sam naucena u danasnje vreme eto cak sam i u tajnoj vezi bila sto nikad u zivotu nisam uradila
Ova tajna prekinuta s mogucim obnavljanjem bila je sa jednom Skorpijom doduse za malo da je Vaga

Last edited by Vojvotkinja; 04-03-2016 at 14:34..
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules