ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Solari članova Šta donosi solarna godina?

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

36_ti, Solar na pragu
Old 01-10-2017, 14:34   #1
janja
Obično gatalo

janja je offline
Registrovan: Jun 2007
janja je na dobrom putu
Standardno 36_ti, Solar na pragu

Jos malo pa pocinje moj Novi Solar. Ako je nekome zanimljiva Moja karta neka ostavi komentar...
Naši sponzori
Advertisement

Old 05-10-2017, 14:30   #2
Poppy
Druid

Poppy's Avatar

Poppy je offline
Registrovan: Apr 2008
Poppy će postati poznat uskoro
Standardno

Ne znam sta te interesuje, ali ovako na prvu loptu, imam utisak da ces se ove godine proljepsati i zaljubiti u nekog stranca, vrlo moguce, tj. osobu koja nije iz tvog mjesta. Generalno, to bi trebalo da se desi ili na poslu ili povezano sa tvojim poslom, a da je on neki tip koji je definitivno mocan. S tim sto sa njim dolazi i situacija gdje ces se ti osjecati pa kao pomalo izolovanom. Sve u svemu, imaces lijepu i dinamicnu godinu koja ce ti sluziti da se mozda obrnes novi list po svakom pitanju. Def. ti je aktivirana ta osa 1/7. kuca kroz Jupitera i Urana, a imala si i dobrih upliva Saturna kroz prethodnu godinu, pa su ti se definitivno neke kockice poslozile vezano za dom, kucu, porodicu, najblize. Izresetao ti je dobrim aspektima Saturn ovaj tvoj stelijum u Vagi i to jos traje dok bude prelazio u Jarca.
Submit to Digg   36_ti, Solar na pragu Reply With Quote

Old 19-10-2017, 08:59   #3
janja
Obično gatalo

janja je offline
janja je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Poppy VIdi Poruku
Ne znam sta te interesuje, ali ovako na prvu loptu, imam utisak da ces se ove godine proljepsati i zaljubiti u nekog stranca, vrlo moguce, tj. osobu koja nije iz tvog mjesta. Generalno, to bi trebalo da se desi ili na poslu ili povezano sa tvojim poslom, a da je on neki tip koji je definitivno mocan. S tim sto sa njim dolazi i situacija gdje ces se ti osjecati pa kao pomalo izolovanom. Sve u svemu, imaces lijepu i dinamicnu godinu koja ce ti sluziti da se mozda obrnes novi list po svakom pitanju. Def. ti je aktivirana ta osa 1/7. kuca kroz Jupitera i Urana, a imala si i dobrih upliva Saturna kroz prethodnu godinu, pa su ti se definitivno neke kockice poslozile vezano za dom, kucu, porodicu, najblize. Izresetao ti je dobrim aspektima Saturn ovaj tvoj stelijum u Vagi i to jos traje dok bude prelazio u Jarca.
Joj videcemo, sta ce biti od svega toga sto se ljubavi tice....to me najvise I interesuje i naravno zdravlje.....Saturn me je izresetao da nema dalje, list da se okrene mora jel vise moja familija i ostali druzebriznici su sebi dali za pravo da komentarisu moj zivot kao da ja nisam dovoljno sazrela i nemam pojma o zivotu, I naravno to sto nisam udata je glavna tema i dilema, I veca briga njima nego meni.....

Može li neko da mi kaže, kada će Saturn preći u Jarca....

Last edited by Vojvotkinja; 26-10-2017 at 12:41..

Old 26-10-2017, 12:43   #4
Vojvotkinja
Moderator

Vojvotkinja's Avatar

Vojvotkinja je offline
Registrovan: Aug 2006
Vojvotkinja je na dobrom putu
Standardno

oko 22.12.2017.

....
Old 26-10-2017, 15:18   #5
janja
Obično gatalo

janja je offline
janja je na dobrom putu
Standardno ....

Quote:
Originally Posted by Vojvotkinja VIdi Poruku
oko 22.12.2017.
Hvala puno

Old 30-10-2017, 00:11   #6
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Registrovan: Feb 2012
andjela će postati poznat uskoro
Standardno

janjo, sta ti se desavalo prethodnu godinu, dok je Jupiter isao kroz znak vage ? Je l bilo ista pozitivno ?!

To zaljubav ne pricaj, mnogi su u toj kozi...Ovde su ti ljudi sebicni i niko ne misli kako mu se dete, pa makar i od 40 godina oseca, bitno da nije samo, usedelica, a ostalo - koga briga...Tako i mene smaraju...Juce me komsinica srela na ilici i pomalo ljutito rekla kada ce svadba i nazvala me zvrcom...a ja jedna malo i povucena osoba, daleko od zvrce, a nadasve - koji djavo nju to interesuje...Ne zna covek kako da se postavi...Nit rod nit pomozi Bog, a ovamo te pod*ebava...Jedino da kazemo da smo lezbejke.

Meni ovaj tvoj solar, na 1.pogled, vuce na fokusiranost na posao...mada sam samo pogledala par toga, tako da nisam zalazila u detalje...

Old 30-10-2017, 01:43   #7
janja
Obično gatalo

janja je offline
janja je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by andjela VIdi Poruku
janjo, sta ti se desavalo prethodnu godinu, dok je Jupiter isao kroz znak vage ? Je l bilo ista pozitivno ?!

To zaljubav ne pricaj, mnogi su u toj kozi...Ovde su ti ljudi sebicni i niko ne misli kako mu se dete, pa makar i od 40 godina oseca, bitno da nije samo, usedelica, a ostalo - koga briga...Tako i mene smaraju...Juce me komsinica srela na ilici i pomalo ljutito rekla kada ce svadba i nazvala me zvrcom...a ja jedna malo i povucena osoba, daleko od zvrce, a nadasve - koji djavo nju to interesuje...Ne zna covek kako da se postavi...Nit rod nit pomozi Bog, a ovamo te pod*ebava...Jedino da kazemo da smo lezbejke.

Meni ovaj tvoj solar, na 1.pogled, vuce na fokusiranost na posao...mada sam samo pogledala par toga, tako da nisam zalazila u detalje...
Pa bilio je I plus I minus, na poslu mi je kao u rijalitiju svaki Dan desavanja iz nesvesti, Al nekako Sam ubedila sebe da radim sad bolesnim ljudima pa mi je iole lakse, jer drugog izlaza nemam.. a za ove sto se brinu oko moje udaje ja ih pitam dal misle kako racune placam popravljam po stanu I ostalo to nikoga Nije briga, mada moram da priznam ni to me vise ne pogadja kao pre, nekako Sam sazrela, nego me iznova I iznova iznenadjuje ljudski bezobrazluk I smelos da mi razni ljudi postavljaju pitanja u vezi mog licnog zivota I

Old 30-10-2017, 13:41   #8
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Standardno

Mene pogadja jer cim se pozdravis sa nekim, lepo se javis i nasmejes, a on te odmah pocne zezati sta cekas, pa cak neki daju za pravo sebi da mi se ljutito obrate...Moja mama pocela malo i da me brani pred drugima u smislu - pa voli omladina ovako da zivi niko nece obaveze...Covece, pa sta ako ja n.p.nemam nameru da se ikada udam...je l treba onda da pobegnem u misiju rupu...Kako je zalosno sto ovde niko ne postuje osobu koja u nekim godinama nije udata...a ma da je neka najveca budaletina koja se udala, skidaju kapu...Nego, treba to pustiti pa cak i odbrusiti, ja cu tako ubuduce...

Inace, mama isto, kada smo same, pocne da kuka...Ne razumem...Ja ako ikada budem imala dete, ne interesuje me da l ce da se zeni / udaje, i sl. Njegova stvar...

....
Old 30-10-2017, 14:15   #9
janja
Obično gatalo

janja je offline
janja je na dobrom putu
Wink ....

Quote:
Mene pogadja jer cim se pozdravis sa nekim, lepo se javis i nasmejes, a on te odmah pocne zezati sta cekas, pa cak neki daju za pravo sebi da mi se ljutito obrate...Moja mama pocela malo i da me brani pred drugima u smislu - pa voli omladina ovako da zivi niko nece obaveze...Covece, pa sta ako ja n.p.nemam nameru da se ikada udam...je l treba onda da pobegnem u misiju rupu...Kako je zalosno sto ovde niko ne postuje osobu koja u nekim godinama nije udata...a ma da je neka najveca budaletina koja se udala, skidaju kapu...Nego, treba to pustiti pa cak i odbrusiti, ja cu tako ubuduce...

Inace, mama isto, kada smo same, pocne da kuka...Ne razumem...Ja ako ikada budem imala dete, ne interesuje me da l ce da se zeni / udaje, i sl. Njegova stvar...
Ja mojoj mami kazem nismo svi rodjeni da imamo decu...(daleko od toga da to zelim ), bila bih najsrecnija da imam jednu devojcicu...ali sta ja tu mogu, ako se desi desi se ako ne boze moj, pa meni je zdravlje najbitnije, kad sam napunila 30 godina sve me je tako pogadjalo u vezi udaje da sam se malte ne gusila, na svaki komentar....I sta da se razbolim ne pada mi napamet, deca nisu garancija da ce neko ko ih ima proci bolje u zivotu od onih koji ih nemaju...naravno da daju smisao zivotu ali ne treba karakterisati ljude po tome, nego po vrednostima da li si dobar covek ili si pokvaren....al kad nadjes vremena baci pogled na moj solar iscupaj nesto lepo ako ima da me obradujes.....

Old 30-10-2017, 15:05   #10
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Standardno

Pogledacu malo u toku dana...

Ma da...al ne mozes ti ljudima objasniti to...Znas da mene zubar stalno zezao sta cekam, i kaze on meni - znas sta ces ti - da se udas...Ma gde god da odem, gnjave...Promenicu zubara...a mama vec...ona ce umreti (ali - ne salim se)...Kaze - jaoj samo da ja to docekam da se ti udas...a meni bas do toga stalo...Ne kazem da nije, al vise me brine pitanje stalnog posla i tome sl...Imam bre i ja dusu...

....
Old 30-10-2017, 15:32   #11
janja
Obično gatalo

janja je offline
janja je na dobrom putu
Standardno ....

Quote:
Pogledacu malo u toku dana...

Ma da...al ne mozes ti ljudima objasniti to...Znas da mene zubar stalno zezao sta cekam, i kaze on meni - znas sta ces ti - da se udas...Ma gde god da odem, gnjave...Promenicu zubara...a mama vec...ona ce umreti (ali - ne salim se)...Kaze - jaoj samo da ja to docekam da se ti udas...a meni bas do toga stalo...Ne kazem da nije, al vise me brine pitanje stalnog posla i tome sl...Imam bre i ja dusu...
E sto me nasmeja sa mamom, tako je I moja govorila za moju sestru kad se sestra udala i dobila dete pitam je ja Sto sad ne umires, a ona kaze pa imam ja jos deca, ozeni se brat dobi dete osta ja....I ja sam joj najveca briga i teret....I nikako da ukapira da je ona srecna zena ima troje dece dva unuceta, samo joj ja nisam udata i to je neki problem....nikako da je ubedim da njoj ne moze da bude teze nego sto je meni, I da sutra ako dobijem dete da cu pre svega ja biti najsrecnija a za ostatak sveta me bas briga....al to su ti nasa posla

Old 30-10-2017, 16:21   #12
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Standardno

Ma pusti...Ja sad mami da kazem da n.p. ne volim brak, ne volim decu, bice mi lose u braku, ona bi rekla - ama samo se ti udaj...Elem, njoj vise smeta sta ce svet da kaze nego sta ja zelim...

POGLEDAH MALO NATAL...

Akcenat na poslu nekako...asc u 10. i vladar Mesec u 6.kuci konjukcija Pluton...Moguca promena i profesije ! Sreca nekako kroz porodicu, ali ljubav i ne...Ide kroz simboliku 3.kuce...ali to je Ma u vagi, em u natalnoj 12-toj kuci...solarna Venera na natalnom Saturnu...ne deluje mi bas nesto obecavajuce...ali opet...solarna Venera konjukcija asc...ne znam...

Bices usmerena na posao a moguce je poboljsanje na finansijskom polju...
S obzirom na sol Ju konjukcija nat Mo...moguce da ces se bolje osecati...

Last edited by andjela; 31-10-2017 at 00:52..

Old 21-11-2017, 15:58   #13
janja
Obično gatalo

janja je offline
janja je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Ma pusti...Ja sad mami da kazem da n.p. ne volim brak, ne volim decu, bice mi lose u braku, ona bi rekla - ama samo se ti udaj...Elem, njoj vise smeta sta ce svet da kaze nego sta ja zelim...

POGLEDAH MALO NATAL...

Akcenat na poslu nekako...asc u 10. i vladar Mesec u 6.kuci konjukcija Pluton...Moguca promena i profesije ! Sreca nekako kroz porodicu, ali ljubav i ne...Ide kroz simboliku 3.kuce...ali to je Ma u vagi, em u natalnoj 12-toj kuci...solarna Venera na natalnom Saturnu...ne deluje mi bas nesto obecavajuce...ali opet...solarna Venera konjukcija asc...ne znam...

Bices usmerena na posao a moguce je poboljsanje na finansijskom polju...
S obzirom na sol Ju konjukcija nat Mo...moguce da ces se bolje osecati...
Dobro je neka para bude, bar da mogu negde da otputujem, to mi je poslednjih godina jedino zadovoljstvo. A profesiju bih promenila ujutru samo da mogu, to bi bilo kao spas od Boga. I da se bolje osecam to mi odavno falii. Hvala ti Puno

Moram ovo da napisem, pa nek izbrisu ako nekome bude smetalo....Ja stvarno ne znam do kada ce me zivot cediti po svim poljima, na poslu zdravstveno ljubavno kako god....taman mislim e dosao je kraj, kad udarac jos jaci jos gori od prethodnog, stvarno vise mi je svega preko glave....imam utisak da me zivot testira do krajnjih granica izdrzljivosti, tako mi je pao mrak na oci pre neki dan da sam bujicu iz sebe izbacila i isplakala se da mi je posle toga bas lakse...mogao bi neki film po meni da se snimi tragi komican lavirint koji godinama traje.....

Last edited by Vojvotkinja; 30-11-2017 at 10:48..
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Tags
moja, neka, nekome, solar, zanimljiva

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules