ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Koji ste tip zodijaka? (Otkrice sa Master seminara)
Old 23-10-2008, 20:00   #1
kavacha
Početnik

kavacha je offline
Registrovan: Oct 2008
kavacha je na dobrom putu
Arrow Koji ste tip zodijaka? (Otkrice sa Master seminara)

Otkrica sa najnovijih astroloskih Master studija nas dovode do novih saznanja!

Da li ste ikada primetili kako Vas podznak nikako ne dolazi do izrazaja?
Mozda cak i zapitali kada ce proraditi? Ili ste potpuno ubedjeni da nesto nije u redu!

Zakljucili da Vi kao da nemate nista zajednicko od osobina sa Vasim podznakom ili on kao da nije deo Vas?
I na kraju, znam da medju mnogima od Vas postoje ne tipicni predstavnici svog znaka i podznaka...npr neka je neko Bik/Rak po ovoj kombinaciji vrlo miran tradicijonalan stabilan porodican...a desi se da je upravo ova osoba ne konzervativna, previse unikatna, slobodna, ne tradicijonalna, ne porodicna, inovativna i previse moderna i dinamicna...Kako?
Do cega nas dovode nova revolucionarna astroloska otkrica?
Odgovor sledi....

Do ovoga...
Desi se da je toj osobi Sunce u natalnoj karti u 11.kuci ! ovim ova osoba postaje Vodolijasti tip Bika !

Master seminari nam sve vise otkrivaju...pa se vode raspravu i na ovu temu i izgleda ce otkrice ipak biti usvojeno...
Dakle koji ste tip vaseg zodijacko znaka odredjuje redni br. kuce u kojoj Vam se sunce nalazi...u ovom primeru sunce npr u 11.kuci - zodijak rednog broja 11 je Vodolija...

I ste se sve priblizavamo 30-tim postajemo tip naseg zodijackog znaka, i ovo je dokazanno mnogo izrazenije kod svih ljudi nego podznak...
Podznak se ne gubi...dokazano je ipak da podznak mnogo vise rukovodi nasom licnosti dok smo u podsvesnom stanju...pod opijumima,alkoholom i slicno...A ono sto menja njegovo do sadasnje dejstvo je upravo tip zodijackog znaka...te bi npr u ovom primeru ova osoba bila protumacena osobinama kao Bik/Vodolija i tako se i ponasa ova osoba a pre bi taj podznak Raka bio izrazen dok je osoba u nekom podsvesnom stanju..ili bi npr bila veoma mirna i dobra dusica kada je npr pod alkoholom...

Probajte i Vi!
Uverite se!
Izracunajte koji ste tip zodijackog znaka i primeticete da je on u vasoj licnosti vise izrazen od podznaka....

Last edited by Vojvotkinja; 24-10-2009 at 16:50..
Submit to Digg   Koji ste tip zodijaka? (Otkrice sa Master seminara) Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 23-10-2008, 20:13   #2
skorpija_strelac
Druid

skorpija_strelac's Avatar

skorpija_strelac je offline
Registrovan: Sep 2008
skorpija_strelac je na dobrom putu
Standardno

meni je So u 11
ali ja i onako imam Mo u aqu i vladara horoskopa u vodoliji..tako da ne znam
Submit to Digg   Koji ste tip zodijaka? (Otkrice sa Master seminara) Reply With Quote

Old 23-10-2008, 20:15   #3
Zeka
Veštac

Zeka's Avatar

Zeka je offline
Registrovan: Jun 2007
Zeka je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by kavacha VIdi Poruku
Otkrica sa najnovijih astroloskih Master studija nas dovode do novih saznanja!
Da li ste ikada primetili kako Vas podznak nikako ne dolazi do izrazaja?
Mozda cak i zapitali kada ce proraditi? Ili ste potpuno ubedjeni da nesto nije u redu!Zakljucili da Vi kao da nemate nista zajednicko od osobina sa Vasim podznakom ili on kao da nije deo Vas?I na kraju, znam da medju mnogima od Vas postoje ne tipicni predstavnici svog znaka i podznaka...npr neka je neko Bik/Rak po ovoj kombinaciji vrlo miran tradicijonalan stabilan porodican...a desi se da je upravo ova osoba ne konzervativna, previse unikatna, slobodna, ne tradicijonalna, ne porodicna, inovativna i previse moderna i dinamicna...Kako?
Do cega nas dovode nova revolucionarna astroloska otkrica?Odgovor sledi....
Quote:
Do ovoga...
Desi se da je toj osobi Sunce u natalnoj karti u 11.kuci ! ovim ova osoba postaje Vodolijasti tip Bika !
Ni u jednom ni u drugom postu ne procitah od kada vazi ovo "pravilo"? Dakle, od kada se ovo moze primenjivati? Iskljucivo od 30-te pa na dalje (pitam i do koje godine?) ili...?
Nisam razumela, pa pitam!

Old 23-10-2008, 20:19   #4
kavacha
Početnik

kavacha je offline
Standardno

Skorpija Strelac kod tebe se sve duplira tako da za tebe ovo bas i ne vazi za tebe ali verujem da znas da ti spadas u manjinu po ovom pitanju kod vecine ljudi sunce ce upravo biti u kuci koja nema slicnosti sa podznakom...

Sto se tice primenjivanja tip zodijaka je najizrazeniji i pocinje da vlada od polovine zivota ili od 30-te ali se budi vec oko 24 ili 25 godine...kako kod koga

Old 23-10-2008, 20:20   #5
mala_mici
Švrća

mala_mici's Avatar

mala_mici je offline
Registrovan: Dec 2007
mala_mici je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Master seminari nam sve vise otkrivaju...pa se vode raspravu i na ovu temu i izgleda ce otkrice ipak biti usvojeno...
Dakle koji ste tip vaseg zodijacko znaka odredjuje redni br. kuce u kojoj Vam se sunce nalazi...u ovom primeru sunce npr u 11.kuci - zodijak rednog broja 11 je Vodolija...

I ste se sve priblizavamo 30-tim postajemo tip naseg zodijackog znaka, i ovo je dokazanno mnogo izrazenije kod svih ljudi nego podznak...
Podznak se ne gubi...dokazano je ipak da podznak mnogo vise rukovodi nasom licnosti dok smo u podsvesnom stanju...pod opijumima,alkoholom i slicno...A ono sto menja njegovo do sadasnje dejstvo je upravo tip zodijackog znaka...te bi npr u ovom primeru ova osoba bila protumacena osobinama kao Bik/Vodolija i tako se i ponasa ova osoba a pre bi taj podznak Raka bio izrazen dok je osoba u nekom podsvesnom stanju..ili bi npr bila veoma mirna i dobra dusica kada je npr pod alkoholom...

Probajte i Vi!
Uverite se!
Izracunajte koji ste tip zodijackog znaka i primeticete da je on u vasoj licnosti vise izrazen od podznaka....

pa dobro meni jeste sunce u 11 kuci u jarcu i ja jesam vodolija u podznaku a i tip mi je u vodoliji

Old 23-10-2008, 20:25   #6
kavacha
Početnik

kavacha je offline
Standardno

Kod tebe Skorpija Strelac ovo bas i ne vazi jel dobijamo duple karakteristike...kod tebe je vec to svakako tako izrazeno ali verujem da znas da spadas u manjinu...kod vecine ljudi tip zodijaka je obicno drugaciji zodijacki znak od podznaka...

Sto se tice primenjivanja...od polovine zivota ili od 30-tih je ovo najizrazenije mada se tip zodijaka budi vec oko 24 ili 25 godine..kako kod koga

He i kod tebe Mala mici vazi isto pravilo...ti vec jesi Vodolija tako da je ovo samo poduplirana i ojacana karakteristika i osobina ali i ti spadas u manjinu...da vidimo npr kako je kod Zeke?
Zeko?

Last edited by Vojvotkinja; 24-10-2009 at 16:51..

Old 23-10-2008, 20:28   #7
mala_mici
Švrća

mala_mici's Avatar

mala_mici je offline
Registrovan: Dec 2007
mala_mici je na dobrom putu
Standardno

Quote:
He i kod tebe Mala mici vazi isto pravilo...ti vec jesi Vodolija tako da je ovo samo poduplirana i ojacana karakteristika i osobina ali i ti spadas u manjinu...da vidimo npr kako je kod Zeke?
Zeko?
iskreno ja uvek spadnem u tu manjinu

Old 23-10-2008, 20:28   #8
skorpija_strelac
Druid

skorpija_strelac's Avatar

skorpija_strelac je offline
Registrovan: Sep 2008
skorpija_strelac je na dobrom putu
Standardno

poceli smo sa izuzecima

Old 23-10-2008, 20:52   #9
rogirogi
Obično gatalo

rogirogi's Avatar

rogirogi je offline
Registrovan: Mar 2008
rogirogi je na dobrom putu
Standardno

Tesko ili sam ja stalno "pod gasom"( mozda nesvest ) a da to ne znam.

Old 23-10-2008, 21:08   #10
kavacha
Početnik

kavacha je offline
Standardno

Cuj rogirogi... a da tebi mozda nije zao da se odreknes tog lava pre a svi lavovi su takvi moras priznati....ipak videces skloni tog lava u koji si se ubedio da jesi malko po stranu i dobro se proanaliziraj, da li si ti ipak mozda malo vise Vaga...gledah tvoju natalnu i sa tom kobinacijom Vodolija/Lav jako je tesko ziveti ali ti si sreckovic...Ta Vaga je upravo ta koja pomaze tvom karakteru da izbalansiras ova dva tipa i kladim se da mnogo vise balansiras u zivotu nego sto si pravi ne suzdrzani Lav...u svakom slucaju videces u daljem zivotu al pokusaj na to da obratis paznju i uvideces...Mnogi ljudi koji imaju primesu Lava u svom podznaku ili znaku tesko im pada da ga se odreknu jer taj lav tako lepo zvuci kad se kaze jel da? Ali proanaliziraj se malo dublje i videces...

Obrati paznju i na svoju zaljubljivu prirodu? Kako avanturisticka vodolija to dozvoljava?A ipak Vaga ti tu preovladava pre nego Lav i ovde govorim o intenzitetu kojim se ti zaljubljujes ne pripada toliko malo povrsnijem Lavu, vec tvojoj Vagi...

Last edited by Vojvotkinja; 24-10-2009 at 16:51..

Old 23-10-2008, 21:23   #11
Poppy
Druid

Poppy's Avatar

Poppy je offline
Registrovan: Apr 2008
Poppy će postati poznat uskoro
Standardno

Vala bas sam se iznervirala, jer me inace nervira ovaj moj podznak Ribe, a sad i potvrda da sam i dalje Ribe u podznaku ... (uh, koja konstrukcija recenice, bljak!)

Old 23-10-2008, 21:28   #12
kavacha
Početnik

kavacha je offline
Standardno

Joj moji dragi izuzeci gde ste se svi nasli ovde . . .c c c ..dragi ste mi...nemoj da se nerviras sad cu da pogledam tvoj natal

Old 23-10-2008, 21:43   #13
rogirogi
Obično gatalo

rogirogi's Avatar

rogirogi je offline
Registrovan: Mar 2008
rogirogi je na dobrom putu
Standardno

@kavacha

Nemoj pogresno da me razumes, ali ne gledam bas povrsinski stvari. Mogao bi da navedes skoro bilo koju ljudsku karakteristiku i da ja kazem da je "imam". Slazem se za uravnotezenje, ali i pored toga mozes izdvojiti gomilu crta. Da li je ona meni najbitnija? Mogu je nazivati svakvim imenima i opet ne bih pogresio.Koliko su moji vodolija i lav razliciti, toliko su i komplementarni .Moj odnos prema egu je sam pokazatelj istog. Ne sumnjam ja u tvoje znanje ali pristojno osecam procese u sebi. Pozdrav

P.S. Hvala na brzom odgovoru

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Kao sto si rekao, kad bude 100%, videcemo. Ne da bih se odrekao lava, vec svih svojih uloga za neke stvari, ali o tome neki drugi put. Jos jednom hvala

Naši sponzori
Advertisement

Old 23-10-2008, 21:48   #14
kavacha
Početnik

kavacha je offline
Standardno

Nisaam te shvati pogresno jednostavno ti ces se sam uveriti kad transformacija stupi 100posto na snagu...niti sam ti ono za Lava rekao iz bilo kakvih subjektivnih dozivljaja, vec sam ti to pomenio zato sto se upravo na seminarima i raspravljalo o tome koji ce podznaci ovo saznanje najteze prihvatiti a to su jednoglasno bili Lavovi pa sam smatrao da treba i ovo da ti reknem...veliki pozz

Za tebe mysti deli se Bik !

Last edited by Vojvotkinja; 24-10-2009 at 16:52..

Old 23-10-2008, 21:55   #15
Zeka
Veštac

Zeka's Avatar

Zeka je offline
Registrovan: Jun 2007
Zeka je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Podznak se ne gubi...dokazano je ipak da podznak mnogo vise rukovodi nasom licnosti dok smo u podsvesnom stanju...pod opijumima,alkoholom i slicno...A ono sto menja njegovo do sadasnje dejstvo je upravo tip zodijackog znaka...te bi npr u ovom primeru ova osoba bila protumacena osobinama kao Bik/Vodolija i tako se i ponasa ova osoba a pre bi taj podznak Raka bio izrazen dok je osoba u nekom podsvesnom stanju..ili bi npr bila veoma mirna i dobra dusica kada je npr pod alkoholom... Izracunajte koji ste tip zodijackog znaka i primeticete da je on u vasoj licnosti vise izrazen od podznaka....
Ovo sto je ovde napisano, vezivalo se do sada za podznak, koji navodno "stupa na snagu" oko 30-te... Ono sto mi nije jasno, je sta se onda desava sa znakom? Dakle, do koje godine si predstavljen horoskopskim znakom? Ispada do 25-30 god, a onda "postajemo" taj tip zodijaka, jel'? Ispravi me ako gresim... A sta je sa podznakom? Kada se to ispoljava? Ako moze to malo detaljnije... Nisam dobila odgovor, (naravno ako znas!) do koje godine je covek "predstavljen" tipom zodijackog znaka?

Quote:
Zeko?
Kakva slucajnost, pa da ti se jave sve clanovi kod kojih se to "ne racuna"! Manjina, Miljenko, manjina!!!
I licno kad bih postavila neku temu, prvo bih krenula od sopstvenog primera, i volela bih ako je ikako moguce da mi ovo sto je napisano, objasnis na tvom licnom primeru, dakle kako to izgleda iz tvoje karte... na kraju krajeva, evo i moje karte u potpisu. Ali ipak da napisem, Sunce u devetoj kuci, sto bi odgovaralo Strelcu, jel' tako? E, pa sad ti meni reci, gledajuci kartu da li je moguce reci da je jaci Strelac od Skorpije u mojoj karti? Volela bih da mi ovo objasnis, da mi das tvoj komentar...
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules