ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Simboli i njihovo značenje Mitovi, snovi, običaji, postupci, oblici, boje...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Sudbinske karte ili Ciganice
Old 26-02-2010, 20:49   #1
uhica
Početnik

uhica's Avatar

uhica je offline
Registrovan: Sep 2009
uhica je na dobrom putu
Question Sudbinske karte ili Ciganice

Budući da postoji tema o tarotu zanima me da li se netko služi sa Sudbinskim kartama ili Ciganicama kako ih još zovu.
Submit to Digg   Sudbinske karte ili Ciganice Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 27-02-2010, 00:01   #2
mandrak-21
Čarobnjak

mandrak-21's Avatar

mandrak-21 je offline
Registrovan: Dec 2006
mandrak-21 će postati poznat uskoromandrak-21 će postati poznat uskoro
Standardno

ja..................

Old 27-02-2010, 00:20   #3
loreley
Obično gatalo

loreley's Avatar

loreley je offline
Registrovan: Dec 2007
loreley je na dobrom putu
Standardno

I BIT ĆE DA SU DOBRE..Evo a ja vjerujem u njihovu preciznost

Ja mislim da ima puno u psihičkoj spremnosti čovjeka da prepozna i poveže skup simbola..neka me mandrak ispravi ako griješim...
i meni je gatara prepoznala i pogodila svasta unutrag par godina, a i sama sam često pogodila tumačenje tarot kartama koristeći neka jednostavnija otvaranja najčešće sa malom arkanom..mislim da ovisi znači o psihi, te o posebnom čulu čovjeka i njegovoj sposobnosti zaključivanja i povezivanja stvari..tarot ne bi trebao biti zezancija bez obzira o kojoj se vrsti otvaranja ili karata radi.karte trebaju imati jednog vlasnika čija energija je povezana sa njima i on ih npr. treba imati u svojoj blizini 24 h nakon kupnje tek tada početi koristiti kako bi se neutralizirali utjecaji ostalih i postojala samo jedna osoba koja se povezuje sa kartama...to je samo moje misljenje..

Last edited by viksi72; 07-05-2010 at 13:11..

Old 27-02-2010, 00:24   #4
zvjezdica
Čarobnjak

zvjezdica's Avatar

zvjezdica je offline
Registrovan: Nov 2009
zvjezdica će postati poznat uskoro
Standardno

ja inače godinama već koristim tarot i odličan mi je mada bih htjela i ove karte naučiti i kupiti

Imam iskustva sa njima kada sam išla kod gatare...Koristila je upravo ove karte...Mogu reć da sam ugodno iznenađena. I tarot je baziran na slici i simbolici i ove su.. Ali ta gatara je jednostavno znala jako dobro i povezati smisao karata u cjelinu ali i opisati neke stvari detaljnije..nečiji izgled...
Nevjerojatno točno mi je opisala npr profesoricu sa kojom bi mogla imati problema, što fizički što psihički njezin opis tj ponašanje i godine...

Tu sam se zaprepastila jer sam znala da je to točno i ispostavilo se da i jeste tako...

Mene zanima, da li netko tko se time bavi može objasniti kako je moguće da osoba vidi toliko detalja?

I da, nakon toga mi je jedna djevojka bacala te karte onako iz zezancije. Ispostavilo se točno sve što je proizašlo iz postave...

Old 27-02-2010, 00:45   #5
CARAPICA
Mag

CARAPICA's Avatar

CARAPICA je offline
Registrovan: Nov 2006
CARAPICA će postati poznat uskoro
Standardno

Loreley je dobro rekla. Ma zapravo je to jedna jako kompleksna tema, mogu se vidjeti osobnosti psih. i fizičke, pa tarot je zapravo jedna big astrosimbolika.

Old 27-02-2010, 00:47   #6
zvjezdica
Čarobnjak

zvjezdica's Avatar

zvjezdica je offline
Standardno

slažem se loreley...sa bilo kojim kartama treba imati povezanost energije. Zato ja osobno ne prakticiram ljudima gatanje na daljinu, imam stav da njihova energija treba preći na karte..

Kad sam bila kod gatare, jedno 15 minuta sam držala položene ruke na kartama upravo radi energije i vibracija.

Inače, to je provjerena žena. Mama je bila kod nje prije 6 godina i sve joj je rekla..sve se dogodilo, pa i smrt oca nažalost.

Mislim da se ne može svatko baviti time jer ljudi koji su izrazito negativni bi svojim tumačenjima kako u kartama tako i u drugim metodama nekoga mogli doslovce natjerati na samoubojstvo. Ljudi su svakakvi, pa treba imati određen psihološki pristup smirivanja osobe.

Meni je gatara na početku pričala o razmjeni energija, umirila me i onda počela sa gatanjem. Rekla mi je prošlost, sadašnjost i budućnost. Mene je fasciniralo koliko detalja ona vidi u svemu.

Osobno kada radim gatanja to me iscrpi mnogo. Ljude treba pripremiti, povezati simbole karata i onda ti se same slike počinju stvarati. Treba imati barem malo nekakvog osjećaja za to.

Meni je u natalnu naglašena taj predosjećaj i neki stupanj vidovitosti, intuicije pa mi je drago što time mogu nekome pomoći.

Da čujemo dalje iskustva

Old 27-02-2010, 01:05   #7
loreley
Obično gatalo

loreley's Avatar

loreley je offline
Standardno

i meni je gatara pogodila sve dobrih 5 g zivota..jedino je fulala godinu vjencanja- trebala sam po njoj da se udam i da imam bebu prošle godine..a takoder provjerena zena koja je ljudima svasta pogadala..
Treba imati na umu jednu stvar-tarot je kao i natal preslika mogućnost-postoji velika vjerojatno da ce biti ovako ali jedna promjena moze domino efektom promijeniti zivot u drugom smjeru..recimo meni je rečeno da cu imati dva partnera odjednom i tada naprasito se odlucit za jednog..zena mi nije htjela odgovorit mjesto zivota ni par stavri da me ne odvede u krivom smjeru ni ne natukne,,,

Old 27-02-2010, 01:27   #8
zvjezdica
Čarobnjak

zvjezdica's Avatar

zvjezdica je offline
Standardno

meni je radila baš sa sudbinskim kartama...

u 4 reda ih je poslagala..
1 red je govorila o meni kao osobi i kakva sam bila kao mala,
2 red je nešto bilo isto veznao, ne mogu se sjetiti,
pa 3 red događaji koji se događaju kako će se razvijati..faks mi je objašnjavala tu..da ću ga završit ali se nikad time neću baviti..i to za tu profesoricu, ali mi je rekla da postoji način i da ja imam kapacitet da ju spustim na zemlju i da promjeni ponašanje, što sam ja nesvjesno i napravila i sad je sve ok sa njom...

vidjela mi je majku kao udovicu..opisala mi karakterno sestro, sve točno.Rekla mi je da sam karakterno jako na oca. ( što i jesam i drago mi je )

I u 4 redu mi je ja mislim druga-treća karta stajao ljubavnik. Rekla je da će to biti osoba od povjerenja, koja će već imat sređen svoj život i imat će posao, bit će stariji negdje više od 6 godina. Rekla je da vidi neku uniformu ali mi ne može precizno reći koju jer joj tu nešto nije najjasnije. Nije to neka uniforma tipa on je doktor pa da mi kaže. Rekla je da na to obratim pozornost ( dečko kojeg sam upoznala je nosio medicinsku kutu u srednjoj školi, nosio je i vojnu, ali ipak se ne bavi time, možda je to to).
Rekla je da ću ga upoznat ove godine, i da joj se čini da ćemo imat kontakt i prije ličnog upoznavanja koje bi trebalo biti početkom ljeta. ( što za sada i jest tako).
Rekla je da ću imat mogućnost da živim vani i da odem jer ću vani biti uspješna a ako ostanem živjet ću srednje i biti nezadovoljna općenito. Otići ću upravo sa tim partnerom, za kojeg je rekla da će biti muškarac za 5. stvarno dobra osoba i vjerna.

A u prvom redu mi je stajala karta ljubomore. i rekla mi je, vi ste mlada damo između 2 momka. Jedan vas ljubomorno želi za sebe, drugi vas promatra iz prikrajka. Jedan krije dosta stvari o sebi koje vi neznate. Jedan od njih ima i djete ( na što sam ja zinula) a ona je rekla, da, ali bez brige vi ćete to saznati ( još nisam, što ne znači da neću) i bit će vam jasno sve. Rekla je, ni jedan od te dvojice nije onaj za kojeg ćete se udat ( tu sam bila malo razočarana haha, sad vidim da nisam trebala biti) i do ljeta što bude sa njima, bude, ali znajte da neće trajati ( i stvarno se veza raspala). Rekla je da oni imaju već zacrtane svoje životne puteve i da su im druge djevojke suđene.

Onda je otvarala karte i pala je karta braka i sreće, rekla je da za neke 4 godine predviđa odlazak iz zemlje i brak..da ću se prvih godinu dana sa partnerom snalazit ali onda će sve biti ok. On će mi pomoći sa poslom i imat ću nešto svoje otvoreno, da li firmu ili nešto, uglavnom uz njegovu pomoć.

ekla je da mi predstoji bolji život nego li si ja to uopće i pomišljam i rekla je da zna da mi do sada uopće nije bilo bajno. Neka se ne brinem.

A dok nije otvorila karte gledala me u oči i držala za ruke, rekla je da imam problema sa cirkulacijom, anemijom i policističnim jajnicima..što je sve točno..

eto moje iskustvo
Onda me pitala što me zanima, ja sam rekla da posao u budućnosti.

Old 27-02-2010, 01:45   #9
loreley
Obično gatalo

loreley's Avatar

loreley je offline
Standardno

hm i meni je pogodila za kičmu i ukljestene zivce (sto se na meni ne vidi da se razumijemo).ja sam tamo bila prije 6 godina.pogodila mi sve za faks, pogodila da zivim uz vodu a ne samo tamo gdje sam rekla(u to sam vrijeme bila na studiju)..6 mjeseci nakon toga vidjela mi probleme i veliko razočarenje, ali kad vec izgubim nadu bit ce sve ok (pala ispit 4. put i upisala pad, 2 dana kasnije dobila senatski i polozila sa 4, nakraju diplomirala prva na svojoj godini u samo 6 mj apsolventskog), zatim vidjela mi svade sa nekim.opisala mog ex, tada nesuglasice u obitelji i moje vječno trazenje doma.ja ni danas ne znam kuda i kamo bih mogla poći...vidjela mi dva momka, zbrku i zenidbu sa jednim..prvo me drzala z aruku i gledala u mene pa u salicu kave..i sve to ispričala..zatim sam vukla karte-prvo 5, pa su se promijesale pa 4, pa 3 pa 2 pa 1...slike na kartama i latinski simboli su potrvdili onu priču koju je vec prethodno rekla...

Old 28-02-2010, 01:15   #10
selena
Druid

selena's Avatar

selena je offline
Registrovan: Oct 2007
selena je na dobrom putu
Standardno

meni je ta žena u 18 godini gledala karte ..
zasad je sve pogođeno koliko god da je to glupo meni tada zvučalo...
stala je na 32 godini...

Old 24-07-2010, 01:25   #11
loreley
Obično gatalo

loreley's Avatar

loreley je offline
Standardno

ja bila ovih dana opet kod te gatare..
prorekla mi tamnog muza i sportski tipa, a moj sadasnji svijetli i kompjuteras..
cak mi rekla i za doktorat u kasnijim godinama,...
zanima e koliko je bila u pravu, jer od moje 18 puno se stvari izdogđalo kao sto je sama rekla...

Old 24-07-2010, 01:28   #12
ochajna domacica
Mag

ochajna domacica je offline
Registrovan: Jan 2010
ochajna domacica je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by uhica VIdi Poruku
Budući da postoji tema o tarotu zanima me da li se netko služi sa Sudbinskim kartama ili Ciganicama kako ih još zovu.
Meni je Uhy pogodila, "povratak" jednog decka i natavak naseg druzenja. Medjutim to se nedavno zavrsilo iznenadno...

Old 27-04-2011, 19:44   #13
swiss
Druid

swiss je offline
Registrovan: Sep 2008
swiss je na dobrom putu
Standardno

Sto se tice karti....imam jedne,kalendarski tarot je i rado ih pogledam al onako za svoju dusu...imao sam i ciganske karte al neznam gde su! Jedan period sam gledao prijateljima i poznanicima ali odustao sam na kraju jer neumem da se zatitim energetski pa je to lose na mene uticalo. Gledao sam do 3-4 osobe dnevno jer je bilo iscrpljujuce posle....odbacio sam na kraju sve iako su mi rekli da znam i pogadjam i da je savet od mene recen tesko prihvatiti a kazu mi tek kad im prodje sve i dogodi se... Dok ne odkrijem nacin zastite od drugih energija necu se tim baviti do daljnjeg. Al za svoju dusu hocu onako malo da zavirim u ono sto me zanima....inace samouko sam krenuo u svet karti i imam svoj sistem bacanja i gledanja. I sa pasuljom sam isto radio....jako je zanimljivo bilo hehehe
Advertisement

Old 27-04-2011, 22:15   #14
Marlen
Veštac

Marlen's Avatar

Marlen je offline
Registrovan: Mar 2009
Marlen je na dobrom putu
Standardno

Ma ja imam to i gledala sam godinama, i pogadja to, ali sam ja to radila za trenutni period ne za detinjstvo, samo sad i za buducnost, i ekstra su, ali prestala sam.... ja uglavnom samo negativno proricem pa....

Psi laju, karavani prolaze...

Old 27-04-2011, 22:42   #15
swiss
Druid

swiss je offline
Registrovan: Sep 2008
swiss je na dobrom putu
Standardno

Marlen....ja skoro nikad negativno necu reci sem ako je neizbezno, a pretezno cu reci kako da se to zaobidje,naravno,ako vidim da ce biti ta osoba zadovoljnija posle, jer u karte ko gleda treba da kaze osobi kako da prevazidje a ne kako da se utopi! Al pre svega cu osobu da pitam sta je htela da zna,pitanje da kaze i postavi ga da ga cujem! A poceo sam tako bio jer pojedine izbeglice su me pitale sto sta pa sam se nasao u neobranom grodzu zbog istine! Jer kasnije su mi priznali kroz suze....
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules