ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Simboli i njihovo značenje Mitovi, snovi, običaji, postupci, oblici, boje...
~ nastavak ~

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Snovi ~ II deo
Old 19-01-2011, 19:50   #1
dadiska
Moderator

dadiska's Avatar

dadiska je offline
Registrovan: Sep 2007
dadiska je na dobrom putu
Standardno Snovi ~ II deo

Ovde ćemo da nastavimo dalje temu o Snovima!
Submit to Digg   Snovi ~ II deo Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 20-01-2011, 11:25   #2
thalatte
Čarobnjak

thalatte's Avatar

thalatte je offline
Registrovan: Sep 2007
thalatte je na dobrom putu
Standardno

Isss sanjala sam da mi je mama trudna i da je rodila malu bebu i ja sam bila prisutna dok se porađala...isss....a beba nije odma počela plakati...pa smo se zabrinuli...al na kraju je sve bilo ok, al ja sam ostala zabrinuta za njezino zdravlje....bila je manja od dlana ...scary

Old 20-01-2011, 11:53   #3
majabl
Druid

majabl je offline
Registrovan: Nov 2010
majabl je na dobrom putu
Standardno

evo jedan san..sanjala sam dedu koji,ali je to neki covjek koji nije moj deda ali je on u snu kao moj deda i ja on mama i tata stojim u kuhinji i on mene uci kako treba da recitujem nesto..to je kao jako bitno i ja tako pokusavam i oni me ljube kad bude dobro i onda kao popijem bogojavljensku vodicu..
a juce ..kao nesto sam radila u gradu i od jednom sam na nekom izletidstu i uzbrdica trava sunce..i ja idem do svojih i kao ajde da pitam ovog lika da se vidimo i dolazi mi poruka kao da cemo se vidjeti i oda ja trazim kao da mi kaze da me voli ..i onda on govori i kao je li ti dovoljno,...hahah..pa sta bi bilo...

Old 20-01-2011, 18:41   #4
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Registrovan: Dec 2009
sladjana ima dobru aurusladjana ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by pepuuu VIdi Poruku
Isss sanjala sam da mi je mama trudna i da je rodila malu bebu i ja sam bila prisutna dok se porađala...isss....a beba nije odma počela plakati...pa smo se zabrinuli...al na kraju je sve bilo ok, al ja sam ostala zabrinuta za njezino zdravlje....bila je manja od dlana ...scary
Ne baš lep san, moguće male nevolje ali sa mamom, možda su prolaznog karaktere ili totalno male jer je beba bila mala. Oprez svakako , pozzz...

Quote:
Originally Posted by majabl VIdi Poruku
evo jedan san..sanjala sam dedu koji,ali je to neki covjek koji nije moj deda ali je on u snu kao moj deda i ja on mama i tata stojim u kuhinji i on mene uci kako treba da recitujem nesto..to je kao jako bitno i ja tako pokusavam i oni me ljube kad bude dobro i onda kao popijem bogojavljensku vodicu..
a juce ..kao nesto sam radila u gradu i od jednom sam na nekom izletidstu i uzbrdica trava sunce..i ja idem do svojih i kao ajde da pitam ovog lika da se vidimo i dolazi mi poruka kao da cemo se vidjeti i oda ja trazim kao da mi kaze da me voli ..i onda on govori i kao je li ti dovoljno,...hahah..pa sta bi bilo...
Prvi san- sreća ti je blizu samo je sama moraš uzeti .

Drugi san - lep period ali traži brzinu u svemu što radiš ...pozzz

Old 20-01-2011, 19:22   #5
iva0808
Obično gatalo

iva0808's Avatar

iva0808 je offline
Registrovan: Aug 2010
iva0808 je na dobrom putu
Standardno

odvratan san sam sanjala sinoć.
bivši i ja se šetamo i pričamo, i ja sam u jednom trenutku otišla nekuda (nemam pojma kud) i kad sam se htijela vratiti na ono mjesto gdje je bivši ostao, vidim njega u autu s novom curom. i on mi se onako podrugljivo smije: "eto ti na sad"
i kasnije sam ih vidjela u kući njegovoj kako spavaju u krevetu, ali sam vidjela samo njihove noge, jer sam slučajno iz hodnika pogledala u njegovu sobu. hahahah
ne znam jel to ima značenje ili je to samo moja podsvjest jer je on neodavno ušao u vezu!!!

Old 20-01-2011, 19:47   #6
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by iva0808 VIdi Poruku
odvratan san sam sanjala sinoć.
bivši i ja se šetamo i pričamo, i ja sam u jednom trenutku otišla nekuda (nemam pojma kud) i kad sam se htijela vratiti na ono mjesto gdje je bivši ostao, vidim njega u autu s novom curom. i on mi se onako podrugljivo smije: "eto ti na sad"
i kasnije sam ih vidjela u kući njegovoj kako spavaju u krevetu, ali sam vidjela samo njihove noge, jer sam slučajno iz hodnika pogledala u njegovu sobu. hahahah
ne znam jel to ima značenje ili je to samo moja podsvjest jer je on neodavno ušao u vezu!!!
Moguće da nisi više u njegovom životu, ljudi menjaju sve pa bi mogla i ti ...
Kreni napred u život ko zna šta te lepo čeka jer bivši treba samo to da i ostanu bivši bezobzira na sve ...pozzz

Old 20-01-2011, 20:04   #7
zvjezdica
Čarobnjak

zvjezdica's Avatar

zvjezdica je offline
Registrovan: Nov 2009
zvjezdica će postati poznat uskoro
Standardno

Sanjala sam popodne i sinoć da se ljubim sa najboljim prijateljem...neznam zašto to sanjam...kod njega sjedimo...u oba sna...i jednostavno dođe..

U ovom popodnevnom je tome prethodial svađa sa majkom u snu i ja sam povraćala i onda smo se kasnije poljubili...

(ps. dečka imam)

Old 20-01-2011, 20:08   #8
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by zvjezdica VIdi Poruku
Sanjala sam popodne i sinoć da se ljubim sa najboljim prijateljem...neznam zašto to sanjam...kod njega sjedimo...u oba sna...i jednostavno dođe..

U ovom popodnevnom je tome prethodial svađa sa majkom u snu i ja sam povraćala i onda smo se kasnije poljubili...

(ps. dečka imam)
Ne verujem da dnevni snovi išta ukazju ...i time ih većinom ne tumačim, izvini ...pozzz

Old 21-01-2011, 00:42   #9
cokolina
Veštac

cokolina's Avatar

cokolina je offline
Registrovan: Jan 2009
cokolina je nepoznata u ovom trenutku
Standardno

Sladjo ostali mi snovi u prvom delu za snove ako mozes zvirni unapred zahvalna pozz!!!!

Quote:
Originally Posted by cokolina VIdi Poruku
imam dva sna koja moram da ispricam posto ih pisem posle izvesnog vremena mozda nece biti bas tako slikovito opisana i ako su u meni ostavila vrlo upecatljiv utisak...
I san znam da sam u kuci kao moja kuca fali deo zida i prozora tu su radnici i kao ja znamda cu uspeti da sazidam taj zid i da to skroz renoviram cak u glavi imam sliku kako ce izgledati kada zavrsim sa renoviranjem naime kao i da je morao biti srusen da bi se ponovo podigao!!!
Drgi san u nekom sam kao stranom gradu sa nekim ko mi drag to znam ali nemam pojima ko je nalazimo se kao u nekoj kuci odjednom smo na tremu koji se pretvara u splav voda je oko nas sprema se oluja i ja pokusaam sve da upozorim i spasim nailaze veliki talasi ja alarmiram i kao supermen smisljam plan kako da spasim sve nas ostali kao da nevide opsnost totalno su zbunjeni san nisam dovrsila do kraja ....to kazem jer znam da su talasi nesto negativno ali ovo spasavanje? Eto toliko od mene volela bi da mi kazete sta znace moji snovi hvala unapred!!!!

Last edited by dadiska; 21-01-2011 at 20:21.. Reason: san

Old 21-01-2011, 01:20   #10
natasha-77
Obično gatalo

natasha-77's Avatar

natasha-77 je offline
Registrovan: Mar 2008
natasha-77 je na dobrom putu
Standardno

Ja sam sinoc sanjala da sam na nekoj poljani tu neki ljudi,ja kao idem,odlazim od njih,mozda se i pozdravljam sa njima ali cujem avion...pogledam prema nebu i vidim ogromna bomaba kako ide prema meni...razmisljam da li da potrcim da pobegnem,ali shvatim da nema svrhe da bezim jer cemo i onako svi da poginemo i tu se probudim....

Old 21-01-2011, 12:08   #11
nena peric
Veštac

nena peric's Avatar

nena peric je offline
Registrovan: Jun 2010
nena peric je na dobrom putu
Standardno

Sanjala sam da pijem kafu i da sam prosula na grudi, tj velika kapljica kafe (pena) mi je pala na garderobu u predelu grudi ,ima li taj san neko znacenje?

Old 21-01-2011, 12:18   #12
djurafigura
Druid

djurafigura's Avatar

djurafigura je offline
Registrovan: May 2010
djurafigura je na dobrom putu
Standardno

Sanjala sam broj 11...kao neko mi nudi neki posao, i kaže mi da ako ga prihvatim zaradiću 11 hiljada evra...Ništa to ne bi bilo čudno da pre par meseci nisam sanjala isto br. 11, ali kroz neke datume...nabrajanje: 11. Novembar, Decembar, Januar...ni sama nisam bila sigurna koji je mesec u pitanju...
I malopre pogledam na sat na mobilnom, kad ono 11:11 am! Bolest :-)

Old 21-01-2011, 18:35   #13
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by natasha-77 VIdi Poruku
Ja sam sinoc sanjala da sam na nekoj poljani tu neki ljudi,ja kao idem,odlazim od njih,mozda se i pozdravljam sa njima ali cujem avion...pogledam prema nebu i vidim ogromna bomaba kako ide prema meni...razmisljam da li da potrcim da pobegnem,ali shvatim da nema svrhe da bezim jer cemo i onako svi da poginemo i tu se probudim....
Postoji mogućnost da imaš razne troškove, manji neuspeh i gubitak ..ništa jako strašno...pozzz
Naši sponzori
Advertisement

Old 21-01-2011, 18:56   #14
principessa
Početnik

principessa je offline
Registrovan: Jan 2011
principessa je na dobrom putu
Standardno

sanjala sam osobu u koju sam zaljubljena da ga ljubim u ledja i i da sam gaa drzala za ramena, mirisuci ga dok je on glavu sve vreme drzao pognutu.. i na nekki nacin mi je delovalo kao da se oprastam od njega, a ako je bitno imao je belu majicu ...e kad sam se probudila njegov miris koze sam jos uvek jako osecala... da li bi neko znao da protumaci ovaj san...unapred hvala!!

Old 21-01-2011, 18:59   #15
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by nena peric VIdi Poruku
Sanjala sam da pijem kafu i da sam prosula na grudi, tj velika kapljica kafe (pena) mi je pala na garderobu u predelu grudi ,ima li taj san neko znacenje?
Nadolazi neko stajanje u tvom životu, dosada i slično ...iz toga moguće malo i odmora, put ...

Quote:
Originally Posted by djurafigura VIdi Poruku
Sanjala sam broj 11...kao neko mi nudi neki posao, i kaže mi da ako ga prihvatim zaradiću 11 hiljada evra...Ništa to ne bi bilo čudno da pre par meseci nisam sanjala isto br. 11, ali kroz neke datume...nabrajanje: 11. Novembar, Decembar, Januar...ni sama nisam bila sigurna koji je mesec u pitanju...
I malopre pogledam na sat na mobilnom, kad ono 11:11 am! Bolest :-)
Brojevi mogu označavati sreću u lutriji i nemaju veze sa datumima, ponekad naravno ne uvek...
Probaj sa lotom ....pozzz
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules