ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Simboli i njihovo značenje Mitovi, snovi, običaji, postupci, oblici, boje...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Lenormand dnevnik JadrankaR
Old 13-12-2012, 21:15   #1
jadrankar
Veštac

jadrankar's Avatar

jadrankar je offline
Registrovan: Aug 2009
jadrankar je na dobrom putu
Standardno Lenormand dnevnik JadrankaR

Karte za Subotu 8.12.2012

feedback za Subotu
. Kada sam izvukla prvu kartu RIBE obradovah se u smislu ,,Bice nekih para ,,( Muz i sin ocekuju naplatu ,stanari treba da daju za kiriju )
raspolozenje je splasnulo izvlacenjem sledece karte PTICE koja je negativna . A zatim kada sam izvukla kartu RODA bilo je Hmmm

E ,pa ovako:

Karta RIBE jeste karta novca ali uz nju karta Ptice ne obecava dobru situaciju vec ukazuje na neki problem u vezi novca :

Karta ptice je karta sa negativnim znacenjem

Od davnina pojava sove smatrala se predznakom problema I neuspeha. Zbog svog usamljenog postojanja u tami krijuci se od svetlosti I njenog jednolicnog ,,Placa,, uvek je izgledala zlokobno. Posto se sova boji dnevne svetlosti ,leti samo u sumrak ili nocu ,zivi uglavnom u starim I napustenim zgradama ili gustim sumama pripisivan joj je demonski znacaj . Smatralo se da je sova simbol pustosi bede
KLJUCNE RECI
Uzbudjenje,brbljanje ,ljutnja,ocaj,hirovitost ,neslaganja, ogovaranja,klevetanja ,svadje ,stres,prevara , uznemirujuce vesti,nervoza,dvolicnost

nakon ptica slede RODE koja je pozitivna karta.
I dogadjanja koja slede :

Sin je otisao do manjeg stana gde su podstanari skolarci : stan otkljucan ,na stolu kljuc i stan prazan . ( tesko nocu izaci na kapiju sa putnom torbom jer oba stana koja izdajemo su namestena.Nekada su se izdavali iskljucivo prazni stanovi dok sada ako nije namesten ne mozes da ga izdas, ) Moji stanari su kao pticice odleteli . Nije bilo ni otkaznog roka ,ostali su duzni za struju i vodu oko 7ooo din .
I eto ceo dan bezvezan ,dzangrizav jednostavno ladan tus
Naši sponzori
Advertisement

Old 13-12-2012, 21:20   #2
jadrankar
Veštac

jadrankar's Avatar

jadrankar je offline
Standardno

Karte za Nedelju 9.12.

Feedback :Ovih dana pravili smo kotao za grejanje da bi prebacili na cvrsto grejanje. 3 ekipe majstora je bilo u radovima 1 ekipa je pravila kotao ( varenje ,brusenje itd ) 2 ekipa je povezivala kotlarnicu . i na kraju 3 ekipa je juce pustala grejanje u rad
Karta kovceg je karta Marsa i Plutona i uz kartu Bic koju povezujemo sa Merkurom u Raku govori o mogucim raspravama ,svadjama u okviru same kuce . Mars (simbolizuje zanatlije -grejanje ) . Kada je na kraju sinoc grejanje trebalo da se pusti nesto tu nije stimalo . Temperatura u kotlu se povecala i dolazilo do kljucanja , neki pritisak u samoj kotlarnici se povecavao ,na ozracnom loncetu je izbijala para itd... Urgentno se lopatom vadio zar iz kotla itd . ( Zbog moje fobije od vatre koju imam imala sam utisak da cu nervni slom da dozivim od straha . Srce mi je tuklo kao ludo . ) Sve u svemu ekipa koja je pustala grejanje telefonom je kontaktirala ove sto su pravili kotao ,i ove sto su povezivali kotlarnicu . I naravno svako je tvrdio da je svoj deo posla odradio kako valja a krivicu prebaciva na drugog . Uglavnom odustali smo i cekamo danas sve majstore da ustanove u cemu je problem

Sto se zdravlja tice jucerasnje lopatanje snega dovelo je do upale( Kovceg Mars ) misica u rukama ( Bic -Merkur )ali i do bolova u donjem delu ledja.

Old 13-12-2012, 21:21   #3
jadrankar
Veštac

jadrankar's Avatar

jadrankar je offline
Standardno

Karte za nedelju od 10 .12 do 18.12

Old 13-12-2012, 21:24   #4
jadrankar
Veštac

jadrankar's Avatar

jadrankar je offline
Standardno

Karte za Ponedeljak 10.12.

FEEDBACK:
Od najave majstora da dodju nista zbog loseg vremena . Situaciju u kuci najbolje i opisuje karta Karta

METLE I BIC je negativna karta
METLE ( Simbol nezadovoljstva , nasilja ,trpljenja I tuge

Karta BIC ili Metle je karta sporova I nesporazuma. Bic I metla na karti simbol su mucenja. U vecini slucajeva sugerise na spor izmedju rodjaka ili u partnerstvu . Kartu treba smatrati I kao upozorenje ,mozda treba napraviti kompromis izmedju ,,zaracenih,, strana I izbeci borbu . U sto bitaka osvojiti sto pobeda nije olicenje vestine.Olicenje prave vestine je pokoriti neprijatelja bez borbe.

METLA upozorava na sukob I disharmoniju posebno u okviru porodice . Nesloga . Ovo moze biti spor ,,oceva I dece ,,Porodicni konflikti I nedostatak razumevanja u vezi , svadja bivsih saradnika . Karta Bic I metla najavljuje razdor u porodici I neposrednom okruzenju . Unistava komfor u kuci ,dolazi do hladjenja odnosa

Karta BIC I METLE naslucuju priblizavanje perioda napetosti ,svadje,verbalnog I fizickog nasilja,svadje u okviru porodice ili sa osobama iz bliskog okruzenja.
Najveca opasnost je komunikacija ,razgovor (zbog nemogucnosti da se kontrolise konstruktivna I inteligentna upotreba reci ) U oblasti osecanja cesto nedostatak komunikacije,iskrenosti I poverenja.

ZDRAVLJE
Jezik, tetive ,misici zglobovi na rukama
Beskrajna polemika I rasprava demoralisu I oslabljuju vasu energiju

U jednoj ekipi majstora moj rodjeni brat i njegove kolege a u drugoj moj sin i kolege . Naravno sin je pokusavao da objasni ocu gde je greska i zasto kotao kuva. Vece se zavrsilo tako sto je sin izricito trazio da sutradan kada dodju bratovi majstori koji su pravili kotao
sta treba da preprave a da kotlarnicu ne diraju jer je sve povezano kako treba.A moj lav neverni Toma . Kako da jedno dete od 19 god bude u pravu u odnosu na ljude koji imaju iskustvo oho ho.
Al dobro nastavak sledi .

Old 13-12-2012, 21:33   #5
jadrankar
Veštac

jadrankar's Avatar

jadrankar je offline
Standardno

Karte za Utorak 11.12

Ovo su karte koje sam izvukla ali koje nisam stigla da postavim jer dok sam pijuckala kafu stigli su moj brat ( Nikad me nije izneverio . Zbog zimskih guma koje nije kupio po onom kijametu dosao je autobusom sa sve torbom sa alatom ) i i njegova 2 majstora sto su pravili kotao I onda je igranka pocela . ,,Kotao je odlican ali kotlarnica nije dobro povezana ,, Sekli su neke cevi , brat isao da dokupi svasta nesto i izbise nam jos dodatnih 50 e za delove. Kad su sve spojili kotao ponovo kuva .Problem !
i nije dozvoljavala da se dodje do resenja tj
Karte koje sam izvukla za celu nedelju ( Metle ,kuca ,ljiljani ) bas i opisuju desavanja .

dosavsi s posla sin ne moze da verujei i raspravlja se s ocem sto je dozvolio da diraju kotlarnicu . na kraju nam je objasnio da je to sto su ovi majstori uradili samo lepsavarijanta ali je skuplja. .Ali na kraju je sin bio zadovoljan jer na kraju su majstori konstatovali da ipak treba tu neku cev na kotlu da ponovo vare ali na vecoj visini ( sto je sin i rekao )

Old 13-12-2012, 23:46   #6
jadrankar
Veštac

jadrankar's Avatar

jadrankar je offline
Standardno

Karte za Sredu 12.12.2012

Nasmeja me ova karta Metle koja me ne zaobilazi vec danima. Ali i ova karta kula koja je simbol javnih vecih institucija . Juce me je stanar zamolio da danas odemo do opstine da im ja potpisem da su oni moji stanari i da nesto predaju za dobijanje socijalnog stana . A vec kad idem do grada spremila sam i papire da odem do Vojvode Vuka da overim zdravstvenu knjizicu .
A da li ce danas doci majstori da vare ? Metle kazu da bi trebalo .Videcemo

Feedback : Neverovatno koliko me je bunila karta Metle uz kartu Kula . Razmisljala sam o Opstini i o tom potpisivanju za stanare i nije mi bilo jasno zasto i s kim rasprava ,svadja . Onda mislim na overu knjizice i tu nisam pronalazila znacenje . Ali ..... !!! Neverovatno . Zavrsimo sve u opstini i odem u vojvode Vuka . Kad ono ! Na fotokopiji radne knjizice na zadnjoj strani nisam ja udarila pecat kada sam zatvorila radnju . Do sada sam 3 puta produzavala z.knjizicu i tek sad problem . Resenje o zatvaranju radnje koje sam prvi put prilozila tada nisu u kompjuteru odjavili da nemam drugo zdravstveno osiguranje . I sve bilo oc dok mi nije koza odnela papire kod pravnika koji je krenuo da ga tupi . I bi svasta na salteru .Na kraju sam cekala sefa koji je bo na pauzi u 13 h ( Kad njemu odgovara ) Covek ni da me pogleda nego ceka da dodje pravnik da vidi u cemu je problem . Epilog . Sefov zakljucak .Svaki put kad overavam knjizicu trebam da prilozim resenje . Neeebuloza. Pravnik u pokusaju da mu objasni u cemu je problem sef skapiro da treba svake godine isto resenje i kada je ovaj pokusao u smislu ,,ne sefe ne treba,, bilo je a ,da treba svaki put resenje . Luda kuca a jos ludje metle uz kartu Kula a i ja luda pa se iznervirala do te mere da mi je skoro pozlilo jer znam da su debili . Odgovora na moje pitanje gde je dokumentacija koju sam podnela kada sam vadila knjizicu kao nezaposleno lice ,,NEMA,,Toliko .

I ono najbitnije . Majstori su napokon resili problem kotla . Pusteno je grejanje .

Old 13-12-2012, 23:48   #7
jadrankar
Veštac

jadrankar's Avatar

jadrankar je offline
Standardno

karte za Cetvrtak 13.12.2012

Old 14-12-2012, 00:10   #8
jadrankar
Veštac

jadrankar's Avatar

jadrankar je offline
Standardno

Feedback za Cetvrtak :
Kako je samo lepa ova karta Buket . Posle ove situacije sa kotlom za grejanje resavanjem problema vratio se mir u nas dom . vise ne zelim slovo S od struje da cujem . Taman resis jedan problem proistekne drugi . Kotao nam je sada na terasi i da cevi ne bi zamrzle neophodna je kotlarnica sto opet iziskuje trosak . I bas kao i ovi misevi . Novac za grejanje krckao se lagano al sigurno . E onda smo danas nabavili( Na cekanje ) gipsane table ,staklenu vunu za izolaciju i spremali se da radimo zidove tj kotlarnicu. Dodje nam drugar ( Pas ) u goste i ubedi nas kako to nije dobro resenje ( Gips ce brzo propasti ako se ne uradi odmah izolacija sa spoljne strane,)Drugar nam predlozi bolju varijantu . Pozajmice nam pesak i blokove koji njemu nisu neophodni do Proleca , sutra da kupimo samo cement i on ce doci da nam ozida. Dogovor je pao . Stigao mi je racun za struju . I ako je sada prebacena struja tj merna grupa na domacinstvo ipak su ovi iz distribucije popisali poslednji racun kao mernu grupu a to je za 4000 din veci racun nego sto bi bio za domacinstvo. Eto stete ,eto lopova eto miseva. Strasno !

Old 15-12-2012, 02:03   #9
andjelikadepeures
Mag

andjelikadepeures's Avatar

andjelikadepeures is online now
Registrovan: May 2010
andjelikadepeures će postati poznat uskoroandjelikadepeures će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by jadrankar VIdi Poruku
Sin je otisao do manjeg stana gde su podstanari skolarci : stan otkljucan ,na stolu kljuc i stan prazan . ( tesko nocu izaci na kapiju sa putnom torbom jer oba stana koja izdajemo su namestena.Nekada su se izdavali iskljucivo prazni stanovi dok sada ako nije namesten ne mozes da ga izdas, ) Moji stanari su kao pticice odleteli . Nije bilo ni otkaznog roka ,ostali su duzni za struju i vodu oko 7ooo din .
I eto ceo dan bezvezan ,dzangrizav jednostavno ladan tus
opet nisi uzela depozit i opet te zavrnuli.. a nije zgoreg traziti ni kopiju lichnih karata, za svaki sluchaj
da l' cesh jednom da nauchish lekciju, pitam se, pitam?
Submit to Digg   Lenormand dnevnik JadrankaR Reply With Quote

Old 15-12-2012, 02:20   #10
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Registrovan: Feb 2012
andjela će postati poznat uskoro
Standardno

Kakve su to karte...Mogu li se za drugog izvuci

Old 15-12-2012, 09:34   #11
jadrankar
Veštac

jadrankar's Avatar

jadrankar je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by andjelikadepeures VIdi Poruku
opet nisi uzela depozit i opet te zavrnuli.. a nije zgoreg traziti ni kopiju lichnih karata, za svaki sluchaj
da l' cesh jednom da nauchish lekciju, pitam se, pitam?
Nadam se da cu se opametiti sto se stanara tice. Evo i ovi sto su u drugom stanu (sa 3 dece ) jos uvek ni struju ni vodu nisu platili . Obecava non stop a uplata nigde . Danas treba kiriju da donese i opet ce biti ista prica . Od kad izdajem stan nikad niko nije dao depozit .Svi kukaju u startu da nemaju ,sazalis se i onda nadrljas.

Old 15-12-2012, 09:40   #12
jadrankar
Veštac

jadrankar's Avatar

jadrankar je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by andjela VIdi Poruku
Kakve su to karte...Mogu li se za drugog izvuci
Moze se gledati i drugome. Otvoricu temu za tumacenje (Pitaca ce biti sigurno ali se nadam da ce se javiti i oni koji znaju a zele da protumace karte)

Old 15-12-2012, 11:13   #13
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Registrovan: Feb 2012
andjela će postati poznat uskoro
Standardno

Bas super!Molim te otvori temu,jer bih volela da mi neko pogleda u karte.

Znacilo bi mi puno...
Advertisement

Old 26-12-2012, 14:02   #14
jadrankar
Veštac

jadrankar's Avatar

jadrankar je offline
Standardno

karte za Utorak 25.12.

On line izvlacenje kaze

Sidro i Oblaci

A ja sam izvukla karte : LJiljani ,Staze i Misevi

Feedback : karte Sidro i oblaci suprug i sin juce su se vratili s posla besni kao Risevi . Samim njihovim ulaskom u kucu osetio se negativan uticaj Oblaci . Za neki odradjen posao cekaju naplatu ( sin, suprug i jos 1 kolega oko 900 e) i bilo je obecano za juce . Tip je ladno dosao i dao tom kolegi samo 100 e da podele .

Karte LJiljani Staze i Misevi
Zbog cele situacije narusena harmonija( LJiljani ) u porodici ,razgovaralo se da li danas da odu da nastave sa radovima na toj zgradi ili da insistiraju na tome da se izmiri dug pa da nastave sa radovima. I bas covek nije pametan sta da odluci ( Staze ) Ako ostanu nece imati nista . Ako nastave sa radom u startu imaju trosak goriva zatim svoj rad a sve je pitanje kako ce ici sa naplatom .(Misevi )
jutros su otisli i videcemo sta ce danas biti .

Old 26-12-2012, 14:05   #15
jadrankar
Veštac

jadrankar's Avatar

jadrankar je offline
Standardno

karte za danas 26 .12

Pismo Rode Lisica

Pismo Vesti uz Rode bi trebale da budu pozitivne . Rode uz kartu Lisice Pozitivna promena
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules