ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > Mitologija, snovi, simboli > Simboli i njihovo značenje

Simboli i njihovo značenje Mitovi, snovi, običaji, postupci, oblici, boje...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Zatvori Temu

LinkBack Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 21-07-2010, 22:08   #2476
Veštac

cokolina's Avatar

cokolina je offline
Registrovan: Jan 2009
cokolina je na dobrom putu
Standardno

[QUOTE=zvjezdica;194873]Joj koliko sanjam

Sinoć sam sanjala da sestra i ja dolazimo u kvart gdje živimo..negdje na vrhu ulice vidimo bjeli auto i sestra kaže da nas možda netko prati...polako ulazimo u našu ulicu i prolazimo pored nekog raslinja uz kuće da nas nitko ne vidi...sa nama su naša dva psa, pekinezer i lessi koje imam i u realnom životu...dolazimo do naše kuće i na stepenicama vidimo mamu i nekog mlađeg zgodnog muškarca...i shvatimo da je to neki mamin "ljubavnik" ( tata je u stvarnosti umro nedavno) i mi onako zbunjene ali čovjek se čini ok...i on odlazi svojim autom a mi u kuću....[/QUOT
Draga ovo samo znaci da se moras malo prilagoditi novonastaloj situaciji vezanj za odlazak oca i da majci trebas dati neku podrsku moguce je i odlazak udaja jedne od vas beli auto mladji muskarac ima simbolike jel ti sestra u duzoj vezi?????
Submit to Digg  
Naši sponzori
Advertisement

Old 22-07-2010, 17:07   #2477
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Registrovan: Dec 2009
sladjana će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by radoznal@ VIdi Poruku
Sinoc sam sanjala da tucem sivog ofucanog pacova, mlatim ga iz sve snage.
Pacov je neprijatelj, neko jako loš i time što si ga tukla sprečila si da ti neko loš nanese zlo, sačuvala si samu sebe....pozzzzzz
Submit to Digg  

Old 23-07-2010, 16:21   #2478
Druid

uranija's Avatar

uranija je offline
Registrovan: Oct 2009
uranija je na dobrom putu
Standardno

a sta bi znacilo kad sanjam da ona velika vrteska kao Balerina sa dosta ljudi na njoj naglo krece i u toj jurnjavi cuvar koji kupi karte ne uspe da pobegne i gledam kako ga komada i on se savija od bola,ja nisam bila na vrtesci,molim vas,sladjo,cokolina?imam u sanovniku samo ringispil sa decom,to nije to,ne odgovara mom snu

Quote:
Originally Posted by sladjana VIdi Poruku
Za vrtešku nisam sigurna baš možda neki povratak na staro (nemo da bude odmah loše) a za bol tuđi, to je ok neće te ništa dotaći, unutrašnja jačina...toliko pozzzzz
hvala sladjo,pitam se o cemu li je rec,sta ce mi ovaj ludi zivot dati da vidim

Last edited by viksi72; 30-07-2010 at 23:35..
Submit to Digg  

Old 23-07-2010, 19:17   #2479
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by uranija VIdi Poruku
a sta bi znacilo kad sanjam da ona velika vrteska kao Balerina sa dosta ljudi na njoj naglo krece i u toj jurnjavi cuvar koji kupi karte ne uspe da pobegne i gledam kako ga komada i on se savija od bola,ja nisam bila na vrtesci,molim vas,sladjo,cokolina?imam u sanovniku samo ringispil sa decom,to nije to,ne odgovara mom snu
Za vrtešku nisam sigurna baš možda neki povratak na staro (nemo da bude odmah loše) a za bol tuđi, to je ok neće te ništa dotaći, unutrašnja jačina...toliko pozzzzz
Submit to Digg  

Old 23-07-2010, 22:55   #2480
Veštac

cokolina's Avatar

cokolina je offline
Standardno

Uranija naplatices neki svoj bol koji ti je nepracedno ucinjenj vrteska neke promene ali vise u tvom okruzenju inace luna park anjati uopsteno je pozitivan znak bogatiji drustveni zivot uglavnom neke promene na bolje!!!!!!!!
Submit to Digg  
Naši sponzori
Advertisement

Old 24-07-2010, 14:35   #2481
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Standardno

Sanjala sam sinoć da sa drugaricom Draganom idem na plivanje, stim što ona je plivala a ja hodala kroz vodu koja je bila bistra ...sledeće je da mi sedimo i ja žvaćem žvaku, izvadim je roza je i velika i vratim je u usta...

Voda bistra i hodanje kroz nju je uspeh bez prepreka, zdravlje ...ali Žvaka ne znam šta bi moglo biti...Čokolina znaš li...?!
Submit to Digg  

Old 24-07-2010, 15:21   #2482
Veštac

egerija's Avatar

egerija je offline
Registrovan: Jul 2009
egerija je na dobrom putu
Standardno

Evo mog morbidnog sna od sinoc, podseca lepo na scenario nekog horor filma...
Neka zurka je u toku na nekom travnatom meni nepoznatom mestu. Neka dva decka se pobiju na toj zuci i jedan ubije drugog, a onda krene da juri i mene i moje dve drugarice. Da napomenem da sam ja trudnica u snu, onako 3-4 mesec. Mi bezimo od tog decka, krijemo se, on uhvati jednu moju drugaricu u kupatilu i ubije je, ja se krijem u nekom pesku, on me vidi i puca, pogodi me, ali ja nista ne osecam i pobegnem u neku bolnicu gde se sada krijem zajedno sa ocem moje bebe koga u stvarnosti ne poznajem. Tu je neki ludi doktor koji u stvari hoce da nas uhvati onaj ubica i pokusava da mi da neku injekciju kako bi me uspavao, ali ja izlomim tu iglu. Po celoj bolnici su neki androidi koje je stvorio taj doktor, pa moram i od njih da se krijem. Na kraju pobegnem u jednu sobu i skocim kroz prozor, staklo puca, ali nema zvuka i ja se pitam zasto mi ranije nije palo na pamet da tako pobegnem. Izlazim na ulicu i vidim da je ceo svet mutirao, pa cak i insekti i pitam se zasto sam uopste bezala, zasto nisam pustila da umrem jos na pocetku, a stomak mi je sad veliki vec pred porodjaj.
A onda odjednom se stvaram ispred nekog kamina u nekoj vrlo prijatnoj sobi sa ocem bebe, pijemo vino i smejemo se. Happy and!!!
Samo da kazem da su moji snovi oduvek ovakvi i najcesce se javljaju groblja, umrle osobe, duboka voda, neko bezanje, skrivanje... negativa prava

Submit to Digg  

Old 24-07-2010, 15:38   #2483
Veštac

cokolina's Avatar

cokolina je offline
Standardno

Energija sto ti je avatar ????ali dobro evo vako prvo da ti kazem ti bezis od nekih problema to je evidetno odlazes neke stvari za zadnji rok pa te takve stravi i preteknu i u snu se jave ali cuti pucanj znav=ci cuti glas mozda bas o toj tvojoj drugarici koja je navodno ubijena u snu ti malo komlikujes stvari pa tek kad pocnes da ih resavas vidis da i nije tako strasno mislim bar pos nu da si panicar staklo puca nema zvuka sto se ranije nisis setila asocira li te to na nesto??Trudnoca nove vesti ili problem koji nikako da bude resen kraj sna je u stavri ono sto si ti kamin lepe arec zagrljaj ma pusti neka svi mutiraju ti ostani dosledna sebi i onome cemu tezis i nikako da nadjes svoj kutak svoj mir vino ljubavna saputanja sa vatricom eto to ti je to toliko od mene pozz~!!!!!!!!!
Quote:
Originally Posted by sladjana VIdi Poruku
Sanjala sam sinoć da sa drugaricom Draganom idem na plivanje, stim što ona je plivala a ja hodala kroz vodu koja je bila bistra ...sledeće je da mi sedimo i ja žvaćem žvaku, izvadim je roza je i velika i vratim je u usta...

Voda bistra i hodanje kroz nju je uspeh bez prepreka, zdravlje ...ali Žvaka ne znam šta bi moglo biti...Čokolina znaš li...?!
Tacno tako kako si rekla draga hodanje kroz vodu lakocomprebroditi novonastale prepreke tako bi i ja tumacila zvaka moze biti rec koja netreba biti izgovorena mozda te san opominje da neke stavri zadrzis za sebe nemoj reci nesto sto bas i nemoras????POzzzz, Sladjo sad se setih a mogu da znace i poljupci pogotovo sto je bila roze...aj javi sta se desava pozz!!!!!!!!!!!

Last edited by Skorpija; 24-07-2010 at 16:37..
Submit to Digg  

Old 24-07-2010, 15:49   #2484
Veštac

egerija's Avatar

egerija je offline
Registrovan: Jul 2009
egerija je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by cokolina VIdi Poruku
Energija sto ti je avatar ????ali dobro evo vako prvo da ti kazem ti bezis od nekih problema to je evidetno odlazes neke stvari za zadnji rok pa te takve stravi i preteknu i u snu se jave ali cuti pucanj znav=ci cuti glas mozda bas o toj tvojoj drugarici koja je navodno ubijena u snu ti malo komlikujes stvari pa tek kad pocnes da ih resavas vidis da i nije tako strasno mislim bar pos nu da si panicar staklo puca nema zvuka sto se ranije nisis setila asocira li te to na nesto??Trudnoca nove vesti ili problem koji nikako da bude resen kraj sna je u stavri ono sto si ti kamin lepe arec zagrljaj ma pusti neka svi mutiraju ti ostani dosledna sebi i onome cemu tezis i nikako da nadjes svoj kutak svoj mir vino ljubavna saputanja sa vatricom eto to ti je to toliko od mene pozz~!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dobro ti to povezujes, bezala sam od problema, sada ih nemam, ali zao mi je sto nekad jesam pa mozda me to i sada muci. Ne znam koja je drugarica u pitanju jer mi se pomesaju likovi u snu... Jesam panicar, sve manje boli kad se desi nego kad se plasis od toga. A ovo ti je tek super: neka se svi menjaju ti ostani dosledna... to mi je kamen spoticanja bio, vise to ne dozvoljavam... Hvala Coko, uzdam se u ovaj srecan kraj

Submit to Digg  

Old 27-07-2010, 19:46   #2485
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Standardno

Sanjala sam da lebdim do plafona a ima osećaj da me nešto drži...zatim se igram sa decom (moja sestričina i sestrić), traže mi mleko ja im sipam u velike kristalne čaše, jedmo čokoladu ja prosipam kakao...
To je lep san, deca znače prinovu, ispunjenje želja, časa puna mleka zdravlje, čokolada poljubci i kakao neko me želi - to se meni moj Dragi uskoro vraća sa puta!!!
Čokolina, šta znači biti visoko kod plafona?!
Submit to Digg  

Old 27-07-2010, 22:44   #2486
Veštac

cokolina's Avatar

cokolina je offline
Standardno

Draga ma leteces od srece inace svako lebdenje letenje predskazuje period moira srece i blagostanja ovo ostalo nemam sta da dodam ziveo bakin sanovnik>>>POzz!!!!!!
Submit to Digg  

Old 28-07-2010, 08:40   #2487
Obično gatalo

loreley's Avatar

loreley je offline
Registrovan: Dec 2007
loreley je na dobrom putu
Standardno

sanjala sam nocas neki cudan san..u kući moje susjede preko puta odrzavala se neka skupština za odgojno-obrazovne djelatnike. susjeda je inače poljoprivrednica...dosla sam tamo sa svojim prijateljicama s kojima ne komuniciram,,u hodniku na ulazu sretoh prijatelja svog bivseg decka (s kojim sam bila pred 4 g), koji se pravio da je dobar sa mnom a bio dvoličan.srecem curu koja je prosvetarka a bila je s njim u ono vrijeme kad smo se svi druzili..govorim joj kako ga ne podnosim a ona mi govori kako se i on ima razloga ljutiti na mene ali i netko drugi (misleci pritom na mog bivseg) I OKRENE MI LEDA.(ONA MI JE OSTALA PRIJATELJICA). Ja sjedam odostraga sama moji su prijatelji na nekoj drugoj strani..Počnem plakat muči me ovo za bivšeg..Bjezim van i nalazim se na susjedinoj terasi sa svojom najboljom prijateljicom i jednom iz djetinjstva.one razgovaraju i utihnu jer navodno ne mogu razgovarati sa mnom o ozbiljnim stavrima vec samo o glupostima..za to vrijeme jedan covjek u odijelu prevrce susjedove dokumente na traktoru i dira mu novcanik..
Budim se i osjećam se jadno kao da me nitko ne voli..sta bi ovo značilo???

Old 28-07-2010, 12:50   #2488
Čarobnjak

Angliana75's Avatar

Angliana75 je offline
Angliana75 je na dobrom putu
Standardno

san se sve vreme odvija u noci,znaci sanjam da sve to mi se desava uvece...sanjala sam da sam ponovo dosla u Cesku ,u kojoj sam zivela i radila 2006. god. i sanjam da sam dosla zarad auta novog,crni Chevrolet Lacceti jer sma ga uzela na lizing...i sad ja kao dosla ono u haljini kao s nekog prijema po moj auto i garazi ..a garaza se nalazi na skroz drugom kraju grada gde sam zivela...i parkiran mene ceka...i ja se obradujem extra ..niko ga nije dirao sve ove 4 god. i on i dalje kao nov...ali kao kroz glavu mi prodje da odem u lizing autokucu da vidim koliko mi je rata ostalo da platim...i zaticem spisak rata za sve 4 god.,znaci nijednu nisam platila otkako sam otisla...!!!
strasno!bas tako sam se zaprepastila...i sad ja u glavi racunam i kalkulisem kako da platim i odakle mi novac za rate plus kamata!....

i sedam u auto..i odvozim se....

sta bi to moglo da znaci???

bas glupo...auto taj nikad ne bih uzela......ne svidja mi se...a i lizing da ne placam 4 god. bas glupo,...svaka autokuca bi mi ga oduzela....
totalno glup san
Advertisement

Old 28-07-2010, 15:17   #2489
Veštac

cokolina's Avatar

cokolina je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Angliana75 VIdi Poruku
san se sve vreme odvija u noci,znaci sanjam da sve to mi se desava uvece...sanjala sam da sam ponovo dosla u Cesku ,u kojoj sam zivela i radila 2006. god. i sanjam da sam dosla zarad auta novog,crni Chevrolet Lacceti jer sma ga uzela na lizing...i sad ja kao dosla ono u haljini kao s nekog prijema po moj auto i garazi ..a garaza se nalazi na skroz drugom kraju grada gde sam zivela...i parkiran mene ceka...i ja se obradujem extra ..niko ga nije dirao sve ove 4 god. i on i dalje kao nov...ali kao kroz glavu mi prodje da odem u lizing autokucu da vidim koliko mi je rata ostalo da platim...i zaticem spisak rata za sve 4 god.,znaci nijednu nisam platila otkako sam otisla...!!!
strasno!bas tako sam se zaprepastila...i sad ja u glavi racunam i kalkulisem kako da platim i odakle mi novac za rate plus kamata!....

i sedam u auto..i odvozim se....

sta bi to moglo da znaci???

bas glupo...auto taj nikad ne bih uzela......ne svidja mi se...a i lizing da ne placam 4 god. bas glupo,...svaka autokuca bi mi ga oduzela....
totalno glup san

Angliana uopste nije glupsan taj auto moze predstavljeti onog stranca sve super spolja gladac a unutra jadac ponudio bi ti ili je sve onako upakovano u celofan a kad bi se nesto realizovalo mozda bi ti zaista placala ceh za tu avanturu ko zna zasta je nesto dobro razmisli o postupcima kako se nebi kajala zbog kratkotrajne srece pozzz!!!!!!!!!!!

Quote:
Originally Posted by loreley VIdi Poruku
sanjala sam nocas neki cudan san..u kući moje susjede preko puta odrzavala se neka skupština za odgojno-obrazovne djelatnike. susjeda je inače poljoprivrednica...dosla sam tamo sa svojim prijateljicama s kojima ne komuniciram,,u hodniku na ulazu sretoh prijatelja svog bivseg decka (s kojim sam bila pred 4 g), koji se pravio da je dobar sa mnom a bio dvoličan.srecem curu koja je prosvetarka a bila je s njim u ono vrijeme kad smo se svi druzili..govorim joj kako ga ne podnosim a ona mi govori kako se i on ima razloga ljutiti na mene ali i netko drugi (misleci pritom na mog bivseg) I OKRENE MI LEDA.(ONA MI JE OSTALA PRIJATELJICA). Ja sjedam odostraga sama moji su prijatelji na nekoj drugoj strani..Počnem plakat muči me ovo za bivšeg..Bjezim van i nalazim se na susjedinoj terasi sa svojom najboljom prijateljicom i jednom iz djetinjstva.one razgovaraju i utihnu jer navodno ne mogu razgovarati sa mnom o ozbiljnim stavrima vec samo o glupostima..za to vrijeme jedan covjek u odijelu prevrce susjedove dokumente na traktoru i dira mu novcanik..
Budim se i osjećam se jadno kao da me nitko ne voli..sta bi ovo značilo???
Evo mog skromnog misljenja mislim da previse preispitujes sebe dal sam ovo dobro ono dobro mozda te po malo grize savest u vezi necega sto jesi ili nisi uradila ali to je normalno pa ti je ovaj san malo prenet iz jave e sad suze su ok u snu znaci radovaces se nesto jako i bices u nekom lepom srustvu u skorije vreme opusti se nikad nemozes biti 100/ u pravu ni ti ni ljudi oko tebe pozzz!!!!!!!!!!!!!

Last edited by viksi72; 30-07-2010 at 23:36..
Submit to Digg  

Old 28-07-2010, 16:25   #2490
Čarobnjak

Angliana75's Avatar

Angliana75 je offline
Angliana75 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by cokolina VIdi Poruku
Angliana uopste nije glupsan taj auto moze predstavljeti onog stranca sve super spolja gladac a unutra jadac ponudio bi ti ili je sve onako upakovano u celofan a kad bi se nesto realizovalo mozda bi ti zaista placala ceh za tu avanturu ko zna zasta je nesto dobro razmisli o postupcima kako se nebi kajala zbog kratkotrajne srece pozzz!!!!!!!!!!!
...ti i tvoji komentari me uvek razvesele ....
na jasta...bum videli svasta!

hvala cokolina !!!!
Advertisement

Zatvori Temu

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules