ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Osnove natalne astrologije Znak, podznak, kuće, planete, aspekti...
Nisam ono sto mislis

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Zatvori Temu

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Pluton 0 Ascendent
Old 09-04-2011, 20:06   #1
sinhro739
Obično gatalo

sinhro739's Avatar

sinhro739 je offline
Registrovan: Jan 2008
sinhro739 je na dobrom putu
Standardno Pluton 0 Ascendent

Evo,

otvaram ovu temu za ovaj izazovan polozaj - znate zasto, jer ga i ja imam u natalu i do skoro neke stvari (tipa zasto se uvek osecam drugacije, zasto me drugi ljudi dozivljavaju drugacije, zasto se neki osecaju nelagodno u mom prisustvu iako im nista nisam uradila tek da me prvi put vide, zasto sam nepopravljivi individualac, imam zalihe energigje u sebi koja vrlo cesto postaje destriktivna, zasto nemam mira, zasto dugo ljudi ne mogu da me gledaju u oci itd...) nisam mogla sebi da objasnim - teski ste sami sebi, i onda surfujuci po netu po astroloskim stranicama nasla sam jedan tekst o Plutonu ovoj toliko maloj i dalekoj planeti i shvatila ej pa to je od toga
U tom tekstu sam nasla da doticni autor kaze da pojedinci rodjeni sa Pl na Asc treba da se odsele nekoliko hiljada milja od mesta u kom su rodjeni (jer se tada natal pomera i Pluton vam se izbacije iz prvog polja) u fazonu daleko ti lepa kuca.

Sto se tice jos nekih "tehnickih" podataka vezano za ovaj polozaj - u prvoj godini zivota kao dete sam jedva ostala ziva i imam veliki mladez na glavi pod kosom (koga frizri rdovno zakace jer ga ne vide)

Volela bih da cujem i vasa iskustva sa vim polozajem - kako idete kroz zivot?
Naši sponzori
Advertisement

Old 09-04-2011, 20:15   #2
mandrak-21
Čarobnjak

mandrak-21's Avatar

mandrak-21 je offline
Registrovan: Dec 2006
mandrak-21 ima dobru aurumandrak-21 ima dobru auru
Standardno

Moj sin ima plutona istog orbisa na asc. i da se rodio 15-20 min kasnije verovatno ne bi bio ziv( a tako su i rekli u porodilistu),sam pluton na asc daje cudne moci(hipnoza) ,jak fokus,ociju, ali isto tako i igru po ivici zivota(mnogi mafijasi ga imaju tu),popularnost ali i strah od drustva,i uvek delujes ''opasno''
i nepristupacno,svakako jake snove i cesto prorocke ......
sto se tice selidbe daleko ,ne slazem se jer bi u tom slucaju sve te planete pale u tvoje 12.polje i ne bi iskoristila potencijale koje pruzaju u 1. polju.

Old 09-04-2011, 20:21   #3
alea
Mag

alea je offline
Registrovan: Aug 2010
alea ima dobru aurualea ima dobru aurualea ima dobru auru
Standardno

Ako se pikaju i drugi aspekti PL sa ASC, evo ja imam PL 60 ASC egzaktno, i PL 120 JU koji mi je vladar ASC. Inače mi je PL vladar 12 i dispozitor MO.

Od PL sam pokupila mladež iznad usne izmedju ostalog, kao Merlinka... Takodje imam i izražene oči, onako, najupadljivije, krupne.
Rodjena sam karlično, što bi rekli jedva...

Old 09-04-2011, 20:22   #4
mandrak-21
Čarobnjak

mandrak-21's Avatar

mandrak-21 je offline
Standardno

a moje dete carskim rezom

Old 09-04-2011, 20:25   #5
alea
Mag

alea je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by mandrak-21 VIdi Poruku
a moje dete carskim rezom
Ja sam kćerku rodila jako teško, i takodje karlično, ona je rodjena dan pre mog rodjendana, i ona ima PL 0 SO u Strelcu, i VE i ME i JU u Škorpiji

Inače, najodbojniji lik kojeg ja poznajem, i jedina osoba koju organski ne podnosim, ima PL0ASC u Vagi 180 VE u Ovnu na DSC. Inače je Riba/Vaga.
Toliko odbojan, manipulativan a labilan, još sa MA u Raku, i MO u Lavu.
Užasna kombinacija, slabe muške planete a kada je nekim opsednut, onda nema granicu, ponaša se kao psihopata...

Smatram da PL na ASC stvarno može da da i jako privlačne i pozitivne osobe sposobne da se izvuku iz svake situacije.

Old 09-04-2011, 20:33   #6
swiss
Druid

swiss je offline
Registrovan: Sep 2008
swiss je na dobrom putu
Standardno

Pluton! pa i kod meme je na AC-u....prija mi tu,sanjam intezivno i osecam i predosecam a nekad,ako je to sa njim povezano,slike vidim sta gde itd, imam madez na ledjima! Zamisli,skoro sam operisan....doktor mi je posle operacije rekao da je hteo da ga ukloni al nije mu se dalo,a ja sam uzvratio da je ok i da sam tako rodjen! E sad,Pl mi je dobar za regneraciju,pogotovu sad kad sam u bolnici,krsta sam operisao u sredu a evo sutra izlazim. Jer hodam bez bola,malo neobicno al ok,ispravicu se ja jakom voljom haha...volim ga tamo jer sto me nije oborilo to me je i ojacalo,a bogami nailaze moje godine gde ce mi on biti od veeelike pomoci. Da ne duzim vise,slazem se sa sinhro739 i tome sto je pisala...

Old 09-04-2011, 20:33   #7
mandrak-21
Čarobnjak

mandrak-21's Avatar

mandrak-21 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by alea VIdi Poruku
Ja sam kćerku rodila jako teško, i takodje karlično, ona je rodjena dan pre mog rodjendana, i ona ima PL 0 SO u Strelcu, i VE i ME i JU u Škorpiji
mogli bi biti prijatelji ,moj ima asc na 0 strelca a SO,MO,VE,MA u raku,ju u ribama i trigon sa suncem,egzaktan

Old 09-04-2011, 20:37   #8
alea
Mag

alea je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by mandrak-21 VIdi Poruku
mogli bi biti prijatelji ,moj ima asc na 0 strelca a SO,MO,VE,MA u raku,ju u ribama i trigon sa suncem,egzaktan
Moja ćerka je Rak u podznaku a SA u Ribama ali su joj MO i MA u Lavu, pa se puši sve kad ona nešto priča! MO u 1 polju!
Vidiš ti koliko poklapanja!

Old 09-04-2011, 20:44   #9
mandrak-21
Čarobnjak

mandrak-21's Avatar

mandrak-21 je offline
Standardno

vidim bas dosta jako puno ......malo je starija a ovaj ima saturna u biku zanimljivo je da mu je jmc egzaktno na mom suncu a vertex egzaktno na mom mesecu,ju 0 sa....itd
a njen asc pada u njegovo osmo polje ima merjura u lavu,i voli da je u centru paznje pa je ''glavni'' i uvek teatrelno prica

Old 09-04-2011, 23:17   #10
sinhro739
Obično gatalo

sinhro739's Avatar

sinhro739 je offline
Registrovan: Jan 2008
sinhro739 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by selena VIdi Poruku
ima ga moja seka loreley koja je sve samo ne uobičajna i da staršno ju privlači mračna strana svega..
Da i mene ... jos kao dete sam volela one crtace sa vamirima , vesticama ...
Ono sto je jos interesantno jeste sto mi i moja majka kaze da nikad nije znala kako da mi pridje pa je cak punoi puta mislila da su me zamenili u porodilistu jOS kao dete nisam volela da spavam imala sam probleme da se uspavam - hiperaktivna.
Da i ja imam krupne oci jos Mesec u Skrpiji u prvom pa i otuda.

Znate sta je jos interesantno kod ovog polozaja - jeste da me je jako tesko upoznati, jer ni ja samu sebe ne mogu skuziti. I jos nesto ovo su osobe koje na krajnje nesvesnom nivou duboko u sebi zele ostvariti moc nad drugima.

Old 09-04-2011, 23:30   #11
swiss
Druid

swiss je offline
swiss je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by sinhro739 VIdi Poruku
Da i mene ... jos kao dete sam volela one crtace sa vamirima , vesticama ...
Ono sto je jos interesantno jeste sto mi i moja majka kaze da nikad nije znala kako da mi pridje pa je cak punoi puta mislila da su me zamenili u porodilistu jOS kao dete nisam volela da spavam imala sam probleme da se uspavam - hiperaktivna.
Da i ja imam krupne oci jos Mesec u Skrpiji u prvom pa i otuda.

Znate sta je jos interesantno kod ovog polozaja - jeste da me je jako tesko upoznati, jer ni ja samu sebe ne mogu skuziti. I jos nesto ovo su osobe koje na krajnje nesvesnom nivou duboko u sebi zele ostvariti moc nad drugima.
A jel? Moc nad drugima?! Primetio sam....al ne zloupotrebljavam to! Vise idem na humanu stranu.....uostalom negde sam citao da je PL pocinjen neki hreh u proslom zivotu prenesen u ovaj u vidu straha da nas prati neko i nesto itd pa bi bilo povoljno ici i ispovediti se kako bi se to ublazilo ili nestalo! A zanimljivo je,imao sam taj oscaj do ispovedanja pre 5 godina haha kad me astrologija nije ni zanimala previse tad i vidi,potvrda na sve strane! A sto se tice tog da me poznaju itd....mislio sam da sam ko otvorena knjiga za svet oko sebe bio al prevario sam se grdno! Od pre godinu sam shvatio da sam misterija ko pokusa da mi se prikuci malo vise bez obzira na moji iskrenost i naklonost.

Old 09-04-2011, 23:42   #12
selena
Druid

selena's Avatar

selena je offline
Registrovan: Oct 2007
selena je na dobrom putu
Standardno

pedagog je i rešava gadne probleme,prepoznaje i ona maltrtiranja koja drugi ne primjećuju zbog čega joj je teško psihički ali i na poslovnom oplanu budući da netko ko otkriva mračne tajne nije baš omiljen...
ima mnogo sposobnosti za vidovitost ali ju još nije koristila u pravom smislu...a srećna nije..
Submit to Digg   Pluton 0 Ascendent

Old 10-04-2011, 02:30   #13
plutonac
Veštac

plutonac's Avatar

plutonac je offline
Registrovan: Mar 2011
plutonac je na dobrom putu
Standardno

pozdrav od jednog plutona na ascedentu! slazem se sa vama,meni je takodje i mesec u sco u konjukciji sa pl... mislim da je pluton na asc dar,a ne kazna i da njegove cari koje nam daruje treba maksimalno iskoristiti
Naši sponzori
Advertisement

Old 10-04-2011, 09:19   #14
uranija
Druid

uranija's Avatar

uranija je offline
Registrovan: Oct 2009
uranija je na dobrom putu
Standardno

hm,meni ga je poklonila genetika,pluton u nepomirljivom aspektu i u konjukciji sa jos jednom teskom planetom saturn,eh,on je meni doneo,rodjenje carskim rezom,jer je u kvadratu sa asc,saturn,mogla sam se udaviti pri maminom porodaju,mislim da su krenule dve komplikacije i cak je lekar dao papir mami da potpise da je sve pod njenom odgovornoscu i da je sa svim saglasna ako nesto naopako krene,bilo je mozda ja a mozda ona...

mom pogledu zahvaljujem takodje i saturnu a i plutonu jer su generacijski zajedno a imaju trigon sa suncem,pa su na meni upecatljive oci,odlicno sagovornik moze da shvati sta sam htela kad ga pogledam,pogotovo negativno...price o vampirima obozavam da citam i sva ta cudna stvorenja,filmove sa slicnim tipom,psiho fazona...dakle pokupio je svoj danak kod mene...

volim da saznam granice nekih stvari,verovatno njegov polozaj u 4.-om polju...a rak na asc,mislim da cu morati i na zenske organe da pripazim...a vec pazim...

Old 10-04-2011, 09:38   #15
swiss
Druid

swiss je offline
swiss je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by plutonac VIdi Poruku
pozdrav od jednog plutona na ascedentu! slazem se sa vama,meni je takodje i mesec u sco u konjukciji sa pl... mislim da je pluton na asc dar,a ne kazna i da njegove cari koje nam daruje treba maksimalno iskoristiti
Da,slazem se podpuno! Na AC-u i ja ga gledam kao dar i tacno je tako sto pises da ga treba iskoristiti u pozitivnom smislu... Al eto,uvek je lepse tamnu stranu njegovu gledati nego onu svetliju.
Advertisement

Zatvori Temu

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules