ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Osnove natalne astrologije Znak, podznak, kuće, planete, aspekti...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Mesec u Vodoliji
Old 09-06-2011, 19:21   #1
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Registrovan: Dec 2009
sladjana ima dobru aurusladjana ima dobru auru
Standardno Mesec u Vodoliji

Nema samo ovog idealnog Meseca...
Imaju ga osobe koje teže slobodi, idelizmu i nezavisnosti .
Mašta im je jako izražena,nežni su i osetljivi - posebno na kritike ( to je jako poznato kod muškaraca- sa jednim sa takvim ) !
Humanizam ih odvoja od ostalih, sposobnost da druge brane i nisu skloni materijalnim stvarima. Znaju burno da reaguju na nepravdu kako za sebe tako i za druge.
Interesuju se za astrologiju .
U ljubavi znaju biti nestalni i nemirni, duh im stalno traga za novim.Često i neverni, mada jako pažljivi prema svojim partnerima.

Moj Dragi ima Mo u Vodoliji u II kući u konjukciji sa So..ali njegova Ve je u Jarcu pa često ide iz kranosti u krajnost...ponekad je tradiocionalista a često novajila koji je već u budućnosti ali živi u sadašnjosti. veoma je osetljiv na kritiku bilo koje vrste !
Submit to Digg   Mesec u Vodoliji Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 09-06-2011, 19:37   #2
kosmopolita
Veštac

kosmopolita's Avatar

kosmopolita je offline
Registrovan: Jan 2011
kosmopolita je na dobrom putu
Standardno

Slađo,bravo za tebe,videla sam i ja da nema tema o prijateljskom Mo srećna sam da mi je u ovom znaku,pošto sam inače dupla vodena kombinacija,vazdušni Mo jako mi odgovara,da ne budem previše osećajna.

Old 09-06-2011, 19:45   #3
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by kosmopolita VIdi Poruku
Slađo,bravo za tebe,videla sam i ja da nema tema o prijateljskom Mo srećna sam da mi je u ovom znaku,pošto sam inače dupla vodena kombinacija,vazdušni Mo jako mi odgovara,da ne budem previše osećajna.
Mnogi si vesela A tvoj moj pravi lepe aspekte a i blizu je IV - vezana za porodicu ?!
Mo je vladar tvog ega -IX kuca ! Lepo nema šta!

Old 09-06-2011, 20:12   #4
kosmopolita
Veštac

kosmopolita's Avatar

kosmopolita je offline
Registrovan: Jan 2011
kosmopolita je na dobrom putu
Standardno

Kažeš ega,zbog vladavine nad 9p? Puno sam razmišljala baš o tome,kao i o Mo 0*SMČ blizu IC-a.Vezana jesam za dom i ukućane,na žalost majku odavno nemam,i teško sam podnela njenu smrt.
Volim da se družim,ne bitno da li ljude poznajem ili ne,lako uđem u razgovor,i uopšte priča mi je lekovita.
Mislim da mi je Mo dosta uticao i da kasno uđem u brak pošto ima 90*sa Ve,dispozitor ode u 12p

Old 09-06-2011, 22:12   #5
cvetak
Druid

cvetak's Avatar

cvetak je offline
Registrovan: Jun 2007
cvetak je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by kosmopolita VIdi Poruku
Kažeš ega,zbog vladavine nad 9p? Puno sam razmišljala baš o tome,kao i o Mo 0*SMČ blizu IC-a.Vezana jesam za dom i ukućane,na žalost majku odavno nemam,i teško sam podnela njenu smrt.
Volim da se družim,ne bitno da li ljude poznajem ili ne,lako uđem u razgovor,i uopšte priča mi je lekovita.
Mislim da mi je Mo dosta uticao i da kasno uđem u brak pošto ima 90*sa Ve,dispozitor ode u 12p
Potpisujem 80 % ovoga ako ne i vise...

Moj Mo - moje "ludilo", jedna astrologica mi je rekla ako se ne udam na brzinu necu se ni udati, a sto sam starija ta druga opcija mi je sve bliza, samo da mi dusa bude slobodna

Volim da se druzim, a boga mi i da pricam sa poznatim i nepoznatim. Jezici mi dobro idu iako npr engl nikad nisam bukvalno ucila, jednostavno po osecaju znam sta je pravilno a sta ne ( Mo u III)

Ali to je jedan osobenjacki Mo, da ne kazem cudan iako i human i voli sve ljude moje interesovanje zadrzati duze je jako tesko. Mnogo toga sto druge zanima meni je dosadno, mnogi ljudi su mi dosadni ( i mrizim caskanje radi caskanja)
Aflikovan "samo" od strane Ma, ima lepe trigone sa stelijumom u vagi
Ali ta aflikacija je zeznula celu koncepciju, pa iako sam osetljiva jako to zbog nekadasnjih povreda retko ko bude "pocastvovan" da vidi i oseti.
Moj dobar drug mi kaze "ti si moje drvo" ali ja znam da me volis
A za prijatelje dajem sve, oni su moja porodica. I za brata.
Zavisnik o internetu, a moze se reci i o astrologiji.

Eto, ako se setim jos cega pisem

Old 09-06-2011, 23:26   #6
andjelikadepeures
Mag

andjelikadepeures's Avatar

andjelikadepeures je offline
Registrovan: May 2010
andjelikadepeures će postati poznat uskoroandjelikadepeures će postati poznat uskoro
Standardno

da i ja kazem koju na tu temu
moj Mo je u 4. kuci, pa sam jako privrzena deci, ali i istoriji, etnorafiji... mada se sa decom izuzetno dobro slazem, za razliku od slaganja sa odraslima.
Osim separacionog kvadrata sa Saturnom, ostali aspekti su mu, uslovno recheno dobri... Mada sam taj kvadrat valjda prevazishla radeci na sebi svih ovih godina.
Prochitah negde da je ovo "zreliji" Mesec, kog privlache stariji partneri i to je istina.
Emocije mu je jako teshko pokrenuti i prema vecini ljudi nema nikakav emotivni odnos. Medjutim... oni koje volim, prosto ih u dushu znam, nekako imam utisak, da im kao vazduh ulazim u dushu i chitam je.
Jako je teshko "dotaci mi dushu", ali kad se to desi, onda zaista ne posustajem ni pred chim da toj osobi to kazem i pokazem.
Izrazen idealizam, vechita zelja za mirom, harmonijom... Mesec koga je jako teshko bilo obuzdati da ne trchi okolo i svima nudi pomoc.
Strane jezike se i ne trudim da uchim, ali kako se u kojoj zemlji nadjem, progovaram njihovim jezikom. kako, pojma nemam.
Takodje, ovaj Mesec ne trpi ogranichavanje bilo kog tipa. Chim oseti pritisak i gushenje, uchinice sve da zbrishe brzinom svetlosti. Mozda na neki nachin i strah od vezivanja, a narochito strah od vezivanja za osobu koja ce ga samo zavarati a nece stvarno biti dushi bliska...

Prilichno nekonvencionalan, bez mnogo predrasuda, bez ogranichenja...
Mesec koji je jako teshko "zagrejati i dotaci", ali kad voli, onda je to svakim svojim atomom.

Old 09-06-2011, 23:39   #7
makilli
Druid

makilli's Avatar

makilli je offline
Registrovan: Mar 2010
makilli je na dobrom putu
Standardno

Dobro, ovde sad svako opisuje sebe ja, kao još jedam Mo u vodoliji, mogu da se složim sa 50%, a ostalih 50% daju drugi aspekti.

Ja ga volim jer nije težak... mnogo je živčan (moj) jer ga kvadrira dispozitor... i kod mene je sve brzinski. Osećanja dodju u sekundi i u sekundi nestanu. U medjuvremenu je to obično dug period. Zaljubim se u sekundi, dugo gajim osećanja, divna, najlepša (VE u ribama) i odjednom - pljas ništa
ja npr. sa 29 godina se ni jednog momka ne sećam sa setom... niti jednog. Kao da nisu postojali. A volela sam ih ludački npr.

A to što kažeš za godine andjelika... ne slažem se naravno
nikada me nisu privlačili stariji i ozbiljni, a evo i djurafigura ima ovaj Mo pa obožava piletinu

Old 10-06-2011, 16:16   #8
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by andjelikadepeures VIdi Poruku
Mesec koji je jako teshko "zagrejati i dotaci", ali kad voli, onda je to svakim svojim atomom.
Da to si u pravu, Mo u Vodolij zna da voli beskrajno do kraja ...

Quote:
Originally Posted by makilli VIdi Poruku
Dobro, ovde sad svako opisuje sebe ja, kao još jedam Mo u vodoliji, mogu da se složim sa 50%, a ostalih 50% daju drugi aspekti.

Ja ga volim jer nije težak... mnogo je živčan (moj) jer ga kvadrira dispozitor... i kod mene je sve brzinski.
Tvoj MO brzo deluje a Ur deluje više na tebe sve odjednom ili ništa !!! Možda je tako i bolje manje boli i lako nalaziš drugu vrstu interesovanja ( ne mora biti drugi muškarac, samo može biti i nešto smo tvoje i za tebe samu ...) ...to ne znači da ne znaš da patiš, da ne znaš za tugu samo je ti prebaciš na bolju opciju da ideš odmah dalje !!! pozzz

Old 10-06-2011, 16:29   #9
makilli
Druid

makilli's Avatar

makilli je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by sladjana VIdi Poruku
Tvoj MO brzo deluje a Ur deluje više na tebe sve odjednom ili ništa !!! Možda je tako i bolje manje boli i lako nalaziš drugu vrstu interesovanja ( ne mora biti drugi muškarac, samo može biti i nešto smo tvoje i za tebe samu ...) ...to ne znači da ne znaš da patiš, da ne znaš za tugu samo je ti prebaciš na bolju opciju da ideš odmah dalje !!! pozzz
Patim ja kao patika, onako duboko, dramatično... dok ne naidje klin koji će izbiti prethodni.
Dešavalo se da dugo patim (u vezi npr). Tu je problem jer nisam baš zaljubljive prirode u smislu da me svakih mesec dana zainteresuje drugi ili da mi se neko svidi svidjanja radi. Retko se zaljubim, ali se zaljubim ekspresno u sekundi nenadano i svaki put potpuno neočekivano u koga

Old 10-06-2011, 16:32   #10
mini_mimi
Veštac

mini_mimi's Avatar

mini_mimi je offline
mini_mimi je na dobrom putu
Standardno

Moj brat ima mo u vodoliji..na prvi pogled deluje prilicno hladno,ali je veliki emotivac....Sportista...doduse ne znam koliko to ima veze sa Mo...ali jos 2 drugarice koje imaju mo u vodoliji se bave sportom(borilacke vestine)

Old 10-06-2011, 16:39   #11
cvetak
Druid

cvetak's Avatar

cvetak je offline
Registrovan: Jun 2007
cvetak je na dobrom putu
Lightbulb

Quote:
Patim ja kao patika, onako duboko, dramatično... dok ne naidje klin koji će izbiti prethodni.
Dešavalo se da dugo patim (u vezi npr). Tu je problem jer nisam baš zaljubljive prirode u smislu da me svakih mesec dana zainteresuje drugi ili da mi se neko svidi svidjanja radi. Retko se zaljubim, ali se zaljubim ekspresno u sekundi nenadano i svaki put potpuno neočekivano u koga
i ja i ja sve isto i uvek mi je krivo sto nisam ko iz corbine pesme, zeljubim se 5-6 puta u roku od 3 min , zivot bi mi bio mnogo laksi

Old 10-06-2011, 16:43   #12
tanjica
Druid

tanjica's Avatar

tanjica je offline
Registrovan: Apr 2010
tanjica je na dobrom putu
Standardno

Drage moje,i ja da dodam nesto na ovu temu.Jedna osoba koja mi je jako bliska ima ovaj mesec-ne vezuje se ona lako,cak iako je udata zivi nekako vise samo za sebe.Neverovatno kako ima ostar jezik,ume da uvredi,ali,nekako je svi vole i svi trce za njom.Ona uvek,ali uvek uradi kako ona zeli.Ostali mogu samo da kazu Amin!

Old 10-06-2011, 16:45   #13
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Standardno

Quote:
Da baš tako nenadano ...mada mislim da Mo u Vodoliji daje i neku vrstu idealizma kojima težite tj kakvog partnera bi želeli pored sebe.

Kod mene je patnja nekada prisutan dugo , bukvalno onoliko koliko smo bili zajedno , nekada i duže. Često sam znala da se sećam , da se vraćam u prošlost ...to ti je Mo u Ribama.
Moj Dragi sa MO u Vodoliji me oduševio koliko ima sličnosti sa mojim Mo u Ribama - nijanse su u pitanju...

Ali Makili sloboda je ono što voliš ?! u vezi jel da ???
Naši sponzori
Advertisement

Old 10-06-2011, 17:01   #14
makilli
Druid

makilli's Avatar

makilli je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by sladjana VIdi Poruku
Ali Makili sloboda je ono što voliš ?! u vezi jel da ???
Pa sad kod mene je to malo pojačano jer mi je asc u vodoliji
Apsolutna sloboda ali ne u emotivnom smislu da sad izlazim, ludujem, flertujem... Verna sam kao pas (Mo120Sa), ali sloboda u smislu da ne budem ograničavana. Jer ako neko pokuša da mi ograniči slobodu na bilo koji način ja u momentu krećem da radim suprotno, tj. teram inat (ovan) i radim čak i stvari protiv svoje volje samo da bih povredila suprotnu stranu koja se usudila da mi dirne u slobodu I uvek ću uraditi po svom iako znam da to nije dobro
Ne mislim pritom samo na emotivne partnere, nego na sve... roditelje, prijatelje, kolege...
Ali sad, kod meni ima ovna u ovom opisu (So u ovnu, a Mo u I kući)... tako da ovaj mo ima svoje karakteristike koje se boje ostatkom karte...

U svakom slučaju volim ga, ne bih ga menjala najaspektovaniji mi je u karti...

E da... i pre pre preosetljiva sam... to me nervira

Quote:
Originally Posted by tanjica VIdi Poruku
Drage moje,i ja da dodam nesto na ovu temu.Jedna osoba koja mi je jako bliska ima ovaj mesec-ne vezuje se ona lako,cak iako je udata zivi nekako vise samo za sebe.Neverovatno kako ima ostar jezik,ume da uvredi,ali,nekako je svi vole i svi trce za njom.Ona uvek,ali uvek uradi kako ona zeli.Ostali mogu samo da kazu Amin!
Da ti nisam ja drugarica?

Old 10-06-2011, 17:09   #15
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Standardno

Mesec u Vodoliji - U srcu, sebe vidite kao neku vrstu krstasa ili dobrocinitelja. Volite da mislite kako ste u stanju da stvari u svetu ucinite drugacijim. Bez obzira na to kako izgledaju ostali delovi vase natalne karte, vas privlaci neobicno i nesvakidasnje, crta koju je lako naci u vasoj porodici. Cak iako vam je detinjstvo obelezeno nesredjenoscu, majka vas je ohrabrivala da izrazite svoju individualnost. Kao odrasla osoba, jos uvek osecate potrebu za buntom, narocito ako to mozete da radite pod okriljem nekih vaznijih principa. Ali - izrazavanje osecanja - cak i samo njihovo priznavanje pada vam tesko i ljudima mozete delovati hladno. U stvari, ne znate sta da cinite sa svojim osecanjima, pa pokusavate da se pravite da ih nemate - sto ponekad donosi rezultate.

izvor "Astrologija za neupucene", Rae Orion
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules