ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Osnove natalne astrologije Znak, podznak, kuće, planete, aspekti...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Mesec u Raku
Old 04-05-2011, 12:36   #1
snupy
Čarobnjak

snupy's Avatar

snupy je offline
Registrovan: Dec 2010
snupy ima dobru aurusnupy ima dobru aurusnupy ima dobru auru
Standardno Mesec u Raku

Hmmmm...zar Mo kao vladar Rakova da nema svoju temu? Molim vas...
Intuitivan,hiperemotivan,empatican,privrzen porodici,nervozan,mastovit,porodican tip,romantican,lenj,promenljivog raspolozenja...
A opet neki nas smatraju pateticnim,pekmezavim,melanholicnim
Nikom da ugodis
Ja imam stelijum u raku So0Mo0Ve,jedva izlazim na kraj sa emocijama

Pa da cujem vasa iskustva,sa ovom mesecevom decom
Advertisement

Old 04-05-2011, 12:43   #2
Beba977
Veštac

Beba977's Avatar

Beba977 je offline
Registrovan: Oct 2010
Beba977 je na dobrom putu
Standardno

Mesec u raku

Ovaj položaj Meseca pokazuje osobu koja je spremna da radi do poslednjih snaga. Prijateljski je nastrojena, društvena i obožava svoj dom. Osećaji i emocije su jaki i gotovo uvek pozitivni. Ponekad su ove osobe promenljive, podložne uticajima okoline. Njima upravljaju osećaji, više nego razum. Dragi su, prijatni u svemu simpatični i humani. Često dobijaju visoka društvena priznanja i položaje. Savesni su, senzibilni i superiorni. Iako vole svoju kuću, ljudi sa Mesecom u Raku vole da putuju. Obožavaju svoje majke. Izuzetno su uspešni u svim poslovima koji zahtevaju kontakte sa mnogo ljudi odjednom. Takođe, dobri su i u hemiji i svim zanimanjima vezanim za tečnosti, prehranu, ili plovidbu. Vole da se bave starim stvarima, sakuljanjem knjiga, maraka ili pak postaju pravi stručnjaci za antikvitete. Bave se porodičnom istorijom, okultnim veštinama, kuvanjem, velike su patriote. Najbolje se izražavaju kroz poeziju ili muziku. Mesec dodaje senzibilnost svim aspektima života. Imaju osetljiv stomak.
Submit to Digg   Mesec u Raku Reply With Quote

Old 04-05-2011, 18:21   #3
Marlen
Veštac

Marlen's Avatar

Marlen je offline
Registrovan: Mar 2009
Marlen je na dobrom putu
Standardno

Pored Mo imam i So0Ve u raku

preosetljiva sam, dobrodusna.... ali me tako maltretira jarac podznak da sam cesto frustrirana na relaciji razum-srce.......

Moj Mo mnogo ispasta

Psi laju, karavani prolaze...

Old 04-05-2011, 20:10   #4
thalatte
Čarobnjak

thalatte's Avatar

thalatte je offline
Registrovan: Sep 2007
thalatte je na dobrom putu
Standardno

Jako emotivna, osjetljiva, lako me se povrijedi, oscilacije u raspoloženjima...uvijek neka sjeta...jako brižna prema onima koje volim, štitim svoje krdo-obitelj drugi ljudi kao da nisu važni...i tako to

Sramežljiva sam, lako se zarumenim u licu i rasplačem se na svaku sapunicu, a onda možete zamisliti potoke ako mi se zalomi neki pošteni film ..

Old 04-05-2011, 20:25   #5
Kina
Obično gatalo

Kina's Avatar

Kina je offline
Registrovan: Aug 2009
Kina je na dobrom putu
Standardno

Muškarac - mamin sin definitivno

Preosetljiv, romantičan, menja čas raspoloženja, vredja se dosta lako pa postaje nervozan ali duuuša velika i prava maza
Lako zaplače kada neko drugi plače i saoseća se sa svačijim bolom...

Old 04-05-2011, 21:13   #6
Marlen
Veštac

Marlen's Avatar

Marlen je offline
Marlen je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Kina VIdi Poruku
Muškarac - mamin sin definitivno

Preosetljiv, romantičan, menja čas raspoloženja, vredja se dosta lako pa postaje nervozan ali duuuša velika i prava maza
Lako zaplače kada neko drugi plače i saoseća se sa svačijim bolom...
Mandrace javi se

Old 04-05-2011, 21:51   #7
snupy
Čarobnjak

snupy's Avatar

snupy je offline
Registrovan: Dec 2010
snupy ima dobru aurusnupy ima dobru aurusnupy ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by Marlen VIdi Poruku
Pored Mo imam i So0Ve u raku
Ajooooj,iste planete nam cine stelijum

Old 04-05-2011, 23:34   #8
Beba977
Veštac

Beba977's Avatar

Beba977 je offline
Registrovan: Oct 2010
Beba977 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by pepuuu VIdi Poruku
Jako emotivna, osjetljiva, lako me se povrijedi, oscilacije u raspoloženjima...uvijek neka sjeta...jako brižna prema onima koje volim, štitim svoje krdo-obitelj drugi ljudi kao da nisu važni...i tako to

Sramežljiva sam, lako se zarumenim u licu i rasplačem se na svaku sapunicu, a onda možete zamisliti potoke ako mi se zalomi neki pošteni film ..
Kao da si opisala moju sestru,ali skroz ista je,jedino sto ona ne pokazuje tu sjetu,mozda zato sto je dupla skorpija,bori se za porodicu jako,nacisto sizne ako nam se nesto desi,odana supruga,sa prvim momkom se udala,bez njega cini mi se ne bi mogla disati,ona je moj idol i ja joj se mnogo divim,pravi borac,ali i placljivica,zaplace za sitnicu ...

Old 05-05-2011, 09:21   #9
nedda
Čarobnjak

nedda's Avatar

nedda je offline
Registrovan: Oct 2009
nedda će postati poznat uskoro
Standardno

Ja nesto nemam utisak da su ljudi sa mesecom u raku bas placljivi i cmizdravi.
Pre bih rekla da su na svom mestu po tom pitanju
I cesce sam slusala osobe sa mesecom u drugim vodenim znacima kako kukaju i zale se.
U principu, prijaju mi ljudi sa mesecom u raku - imaju neku ravnotezu i znaju sta je bitno u zivotu.

Old 05-05-2011, 10:09   #10
alea
Mag

alea je offline
Registrovan: Aug 2010
alea ima dobru aurualea ima dobru aurualea ima dobru auru
Standardno

Mislim da vole da ugadjaju drugima, ali ne na način Riba, već onako, brižno, daju se, podredjuju, žrtvuju, negde sam pročitala, kao majka ruskinja, koja do poslednjeg atoma brine o svojim bližnjim.
Okupljaju porodicu, familiju oko sebe, brinu o svakome, mire posvadjane, progutaju mnogo da bi održali dobre odnose.
Moja tetka ga ima, shvatila sam da je baš takva tek kada samo joj videla kartu, jadna celog života okuplja familiju oko sebe, boli je što se razrodila, guta sve što joj moja mama i ujak kažu, a njih dvoje, bart i sestra blizanci sa SO0MO u Lavu i ASC Škorpija, a ona SO u Devici u 12 p., sa MO u Raku, ceo život o svima brine...još MO na MC, pa joj je to postao i smisao života.

Samo se nekada postavljaju previše zaštitnički prema deci, pa umeju da stvore edipovce sinove, ili nikako da shvate da im je dete odraslo, uvek ga gledaju sa istom nežnošću, čak i kad ima 50 godina .

Old 05-05-2011, 11:24   #11
Marlen
Veštac

Marlen's Avatar

Marlen je offline
Marlen je na dobrom putu
Standardno

Najvise mrzim Edipa a psiholog sam s Mo u raku,
i eto... sina sam prezastitila, razmazila, iako znam da ne treba i sve...........

Old 05-05-2011, 14:02   #12
Spes
Obično gatalo

Spes's Avatar

Spes je offline
Registrovan: Jul 2010
Spes je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by snupy VIdi Poruku
Hmmmm...zar Mo kao vladar Rakova da nema svoju temu? Molim vas...
Intuitivan,hiperemotivan,empatican,privrzen porodici,nervozan,mastovit,porodican tip,romantican,lenj,promenljivog raspolozenja...
A opet neki nas smatraju pateticnim,pekmezavim,melanholicnim
Nikom da ugodis
Ja imam stelijum u raku So0Mo0Ve,jedva izlazim na kraj sa emocijama

Pa da cujem vasa iskustva,sa ovom mesecevom decom
MO u raku jeste emotivan, ali na zdrav način. Jako dobro barata emocijama i zdravo prevazilazi emotivne krize.
Jer on je tu u sedištu.
Nakon povrede odboluje, ali se ne zatvara u sebe kao npr. MO u jarcu ili Sco-, već je spreman za novo iskustvo istog intenziteta kao što je bilo prethodno.

Old 05-05-2011, 14:09   #13
Lyra
Druid

Lyra's Avatar

Lyra je offline
Registrovan: Jun 2007
Lyra će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by alea VIdi Poruku
Mislim da vole da ugadjaju drugima, ali ne na način Riba, već onako, brižno, daju se, podredjuju, žrtvuju, negde sam pročitala, kao majka ruskinja, koja do poslednjeg atoma brine o svojim bližnjim.
Okupljaju porodicu, familiju oko sebe, brinu o svakome, mire posvadjane, progutaju mnogo da bi održali dobre odnose.
Moja tetka ga ima, shvatila sam da je baš takva tek kada samo joj videla kartu, jadna celog života okuplja familiju oko sebe, boli je što se razrodila, guta sve što joj moja mama i ujak kažu, a njih dvoje, bart i sestra blizanci sa SO0MO u Lavu i ASC Škorpija, a ona SO u Devici u 12 p., sa MO u Raku, ceo život o svima brine...još MO na MC, pa joj je to postao i smisao života.

Samo se nekada postavljaju previše zaštitnički prema deci, pa umeju da stvore edipovce sinove, ili nikako da shvate da im je dete odraslo, uvek ga gledaju sa istom nežnošću, čak i kad ima 50 godina .
Da. Moja majka i ja imamo Mo u Raku ( ja plus i Ve , ona i So) ... zanimljivo, ona je ta koja guta sve što joj njena mama, ujak, teta, kažu/rade, a drugima baš ne ostaje dužna, haha. Ja s druge strane ne gutam pomenuta sranja, ali generalno volim da svi ljudi oko mene budu zadovoljni (ne želim da se osjećaju neugodno)... a svi znamo koliko je teško to izbalansirati, pa mi taj rastrzani osjećaj stvara nervozu. Moja mama ne zna pokazati emocije, krije ih kao pravi Rak, lako je povrijediš, i tada se duri, namršti i šuti ( i tako danima može šutat, sve dok joj ne priđeš prvi ). Mislim da sam i ja slično reagirala u mlađim danima, Bogu hvala, više ne . Obično Mo u Raku napada kada ga povrijede ...Empatija jako izražena kod obje. Dok gleda tužne filmske scene rasplače se dok si reko keks ... a ja se ne mogu suzdržati ako je scena obiteljske prirode.
Obje imamo jako izražen zaštitniči poriv, ali više u smislu kada je to potrebno. Ali znamo smoriti i sebe i druge sa brižnošću, hodamo okolo i gledamo jesu li spavači pokriveni, da li gladni imaju što pojesti, da li je dijete kakilo, pikilo ... Dakle, ovo se odnosi na sve ljude u okruženju, Mo u Raku nije takav samo prema dijeci, već prema cijelom svijetu . Nervozne i nemirne kada je pun Mo. Nesretne kada obitelj nije na okupu.

Sada ću vas zamoliti da pročitate ovaj Sanjin tekst, i da kažete šta mislite:

MO u Raku
Naši sponzori
Advertisement

Old 05-05-2011, 14:18   #14
bejbi
Obično gatalo

bejbi je offline
Registrovan: Dec 2007
bejbi je na dobrom putu
Standardno

Ja mislim da zaplacem na svaku pesmu koja me podseti na nesto, menjam raspolozenja prebrzo, razmazena sam, zivela sam pod staklenim zvonom i jedva cekam da imam svoju porodicu. Volim decu i uskoro cu postati profesor i radicu sa njima, a to je ujedno i pedagog, tako da je ispunio svoju simboliku. Volim svoju domovinu, bez obzira na sve lose, ja nekako ne zelim da idem nigde da zivim, sve mi je tu. A svaki put kad odem u inostranstvo jeste meni lepo, ali mi se slosi ili izgubim glas ili se razbolim, sve na nervnoj bazi. Volim vodu i da sedim pored bilo kakve reke , jezera, ali od pre 12 godina ne mogu da udjem,imam neki strah od vode. Do tad sve normalno. Mislim da imam najbolju porodicu na svetu i mnogo mi je bitno kako je uredjena moja kuca i moja soba. Volim da uredjujem. Bavim se feng shuijem kad stignem. Kucni sam tip iako mi je mesec u devet -volim sve kulture ali studiram srpsku knjizevnost, samim tim simbolika raka a htela sam psihologiju.
Volim da kuvam i svi se uvek oduseve,ne znam dal mi je nesto propalo do sad.

Old 05-05-2011, 15:08   #15
ibis
Čarobnjak

ibis's Avatar

ibis je offline
Registrovan: Jul 2008
ibis će postati poznat uskoroibis će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by bejbi VIdi Poruku
Ja mislim da zaplacem na svaku pesmu koja me podseti na nesto, menjam raspolozenja prebrzo, razmazena sam, zivela sam pod staklenim zvonom i jedva cekam da imam svoju porodicu. Volim decu i uskoro cu postati profesor i radicu sa njima, a to je ujedno i pedagog, tako da je ispunio svoju simboliku. Volim svoju domovinu, bez obzira na sve lose, ja nekako ne zelim da idem nigde da zivim, sve mi je tu. . Volim vodu i da sedim pored bilo kakve reke , jezera. Mislim da imam najbolju porodicu na svetu i mnogo mi je bitno kako je uredjena moja kuca i moja soba. Volim da uredjujem. Bavim se feng shuijem kad stignem. Kucni sam tip iako mi je mesec u devet -volim sve kulture
Volim da kuvam i svi se uvek oduseve,ne znam dal mi je nesto propalo do sad.
Prelepo opisano Bejbi...ovako i ja dozivljavam Mo Ca, nikakvi edipovci ni slicno, to je MESEC u punom sjaju.
Stata sto zivimo u kulturi gde se slabo cene ovi kvaliteti.
Medjutim, kada ljudi svode racune svog zivota...Obicno bas ove stavke budu najvaznije a ne moc, uspeh, seks.
Blago tebi
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules