ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Osnove natalne astrologije Znak, podznak, kuće, planete, aspekti...
vole ili ne...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Mesec u bliznacima
Old 28-04-2011, 23:56   #1
mini_mimi
Veštac

mini_mimi's Avatar

mini_mimi je offline
Registrovan: Mar 2010
mini_mimi je na dobrom putu
Standardno Mesec u bliznacima

Posto se poslednjih dana stalno pominje u temama....Kakva su vasa iskustva sa osobama koje imaju Mo u blizancima?
Submit to Digg   Mesec u bliznacima Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 28-04-2011, 23:58   #2
TigaBg
Čarobnjak

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Registrovan: Aug 2009
TigaBg ima dobru auruTigaBg ima dobru auru
Standardno

Upadaju mi u trigon pa ih volem

Old 29-04-2011, 00:00   #3
Beba977
Veštac

Beba977's Avatar

Beba977 je offline
Registrovan: Oct 2010
Beba977 je na dobrom putu
Standardno

Mini sta si otvorila ovu temu,sto se igras vatre
Salim se naravno,ja nemam neko iskustvo hvala bogu,ali kako sam citala tesko partneru sa pripadnikom ovakvog meseca...

Old 29-04-2011, 00:02   #4
dunja2501
Druid

dunja2501's Avatar

dunja2501 je offline
Registrovan: Aug 2010
dunja2501 je na dobrom putu
Standardno

Moja prijateljica ga ima u 7 polju...i da, ume da voli i to itekako! veoma idealizuje ,takodje izuzetno nestabilna osecanja, ali ovo vise pripisujem njenom mo180ur...voli ona da je leprsava i da je bas briga,da se zeza ...ali kad stvarno jako voli,onda je to jako...mada,ukoliko nije bas jako zainteresovana za nekog, ne oseca da joj je zao ukoliko nekog povredi...ne ume nekad da bude bas saosecajna...ali je zato kao prijatelj,fenomenalna

Old 29-04-2011, 00:06   #5
nena peric
Veštac

nena peric's Avatar

nena peric je offline
Registrovan: Jun 2010
nena peric je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by dunja2501 VIdi Poruku
Moja prijateljica ga ima u 7 polju...i da, ume da voli i to itekako! .voli ona da je leprsava i da je bas briga,da se zeza ...ali kad stvarno jako voli,onda je to jako...mada,ukoliko nije bas jako zainteresovana za nekog, ne oseca da joj je zao ukoliko nekog povredi...ne ume nekad da bude bas saosecajna...ali je zato kao prijatelj,fenomenalna
Kao da si opisala moj mesec u blizancima, ali u 1.kuci Naravno da znamo mnogo jako da volimo

.
Old 29-04-2011, 00:07   #6
mini_mimi
Veštac

mini_mimi's Avatar

mini_mimi je offline
Standardno .

Quote:
Originally Posted by Beba977 VIdi Poruku
Mini sta si otvorila ovu temu,sto se igras vatre
Salim se naravno,ja nemam neko iskustvo hvala bogu,ali kako sam citala tesko partneru sa pripadnikom ovakvog meseca...
Volim :-)))) Nek ide zivot
moji partneri su uvek govorili da im smeta moj nacin zivota (mada ja tvrdim da je to do njih,a ne do mene

Dunja je opisala i moj u 7 :-))))

Old 29-04-2011, 00:18   #7
dunja2501
Druid

dunja2501's Avatar

dunja2501 je offline
Standardno

Mini, i mojoj drugarici zameraju za njen nacin zivota...ali ona je jako druzeljubiva osoba, voli da uziva u zivotu i covek je nikad ne moze nahvatati kad je slobodna ...sto se tice konkretno tih emocija, naravno da postoje ali je stvar u tome da se teze vezuje za nekog...ali zato kad se to desi, ume bas da voli a isto tako i da bude povredjena...ono sto kod nje jako cenim,sto je za prijatelje uvek tu

Old 29-04-2011, 00:20   #8
yoohoo
Druid

yoohoo je offline
Registrovan: Mar 2009
yoohoo je na dobrom putu
Standardno

Mh!!!
Ljuta sam na njih!!!
Ko mala deca... povuku me za kikicu pa pobegnu! Ne znaju sta ce sa mnom!!!
A lepe se ko muve na lepak!

Old 29-04-2011, 00:27   #9
NIKOLINA NIKOLOINA
Švrća

NIKOLINA NIKOLOINA's Avatar

NIKOLINA NIKOLOINA je offline
Registrovan: Mar 2011
NIKOLINA NIKOLOINA je na dobrom putu
Standardno

Ja imam mesec u blizancima u 11 kuci i nisam sigurna da bas umem da volim...ali sam stvarno za drug.uvek tu... http://img684.imageshack.us/i/natalnakartay.gif/

Old 29-04-2011, 00:33   #10
mini_mimi
Veštac

mini_mimi's Avatar

mini_mimi je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by dunja2501 VIdi Poruku
Mini, i mojoj drugarici zameraju za njen nacin zivota...ali ona je jako druzeljubiva osoba, voli da uziva u zivotu i covek je nikad ne moze nahvatati kad je slobodna ...sto se tice konkretno tih emocija, naravno da postoje ali je stvar u tome da se teze vezuje za nekog...ali zato kad se to desi, ume bas da voli a isto tako i da bude povredjena...ono sto kod nje jako cenim,sto je za prijatelje uvek tu
Ja volim mamu,bratanicu,brata od tetke ,psa i macku
Sto se muskaraca tice,lepe se kao ludi...ali,uvek duboko u sebi znam da to nije to....Bude meni zabavno sa nekim,prija mi to neko vreme sa tom osobom,ali za sada nije bilo tu nekih dubljih emocija (mada imam i Ve Pl..pa se tu nadam necemu).
Ali svetu se ne moze ugoditi,muskarcima ne valja kad ih ne zoves,kad ih zoves,kad si ljubomorna,kad nisi,kad smaras ,kad ne smaras...moj svaki momak je imao potpuno slobodu kretanja,nikada nisam zvala da proveravam gde je i sa kim je(sto isto ocekujem)...i svaka veza se raspala zbog mog vedrog duha :-)))
A ja volim da se igram,da ispitujem....da vidim dokle su mi granice,kao dete :-) Ne volim gusenje,posesivnost....ne bih zvaku pljunula kad mi kaze decko,a ne nesto vise
Za prijatelje sam uvek tu,i negujem svoja prijateljstva.

Old 29-04-2011, 00:40   #11
dunja2501
Druid

dunja2501's Avatar

dunja2501 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by mini_mimi VIdi Poruku
Ja volim mamu,bratanicu,brata od tetke ,psa i macku
Sto se muskaraca tice,lepe se kao ludi...ali,uvek duboko u sebi znam da to nije to....Bude meni zabavno sa nekim,prija mi to neko vreme sa tom osobom,ali za sada nije bilo tu nekih dubljih emocija (mada imam i Ve Pl..pa se tu nadam necemu).
Ali svetu se ne moze ugoditi,muskarcima ne valja kad ih ne zoves,kad ih zoves,kad si ljubomorna,kad nisi,kad smaras ,kad ne smaras...moj svaki momak je imao potpuno slobodu kretanja,nikada nisam zvala da proveravam gde je i sa kim je(sto isto ocekujem)...i svaka veza se raspala zbog mog vedrog duha :-)))
A ja volim da se igram,da ispitujem....da vidim dokle su mi granice,kao dete :-) Ne volim gusenje,posesivnost....ne bih zvaku pljunula kad mi kaze decko,a ne nesto vise
Za prijatelje sam uvek tu,i negujem svoja prijateljstva.
Kao svoju drugaricu da slusam

Mene izgleda samo blizanci mogu da razumeju...tj, jedino vazdusni znaci...ovima ostalima kao u prazno da pricam ...rece jedna vodolija :P ...to sto kazes da volis da se igras,ispitujes...na primer moja drugarica ume svoje momke da ispita uzduz i popreko ...a pitanja su neka,da ne poverujes...svi ostaju u cudu...al nista to nije zlonamerno ili ruzno...ali sve zavisi kako ko to shvati...ja obozavam njen humor

Old 29-04-2011, 00:50   #12
tanjica
Druid

tanjica's Avatar

tanjica je offline
Registrovan: Apr 2010
tanjica je na dobrom putu
Standardno

ja obozavam Mo u blizancima-imam prijateljicu(dugogodisnju)koja ima ovaj fantastican,leprsavi,neopterecujuci mesec u 11polju-dakle kao prijatelj imponuje mom Mo u ovnu.Sad,kako je njenom suprugu...necu da komentarisem;0

Old 29-04-2011, 01:02   #13
swiss
Druid

swiss je offline
Registrovan: Sep 2008
swiss je na dobrom putu
Standardno

.......nasao sam nesto o Mesecu u Blizancima,prepisao sam na sledecoj strani........od Gdja S.Peric

Last edited by swiss; 29-04-2011 at 08:55..
Naši sponzori
Advertisement

Old 29-04-2011, 02:03   #14
Buby
Veštac

Buby's Avatar

Buby je offline
Registrovan: Jun 2009
Buby je na dobrom putu
Standardno

Bas mi je drago Mimi da si otvorila ovu temu. Ja nisam mislila da je taj Mo u Blizancima toliko los ali citam ovih dana velike kritike u smislu neemotivnosti, racionalnom sagledavanju emocija, pa cak i igranju sa tudim emocijama. Ostadoh paf...

Moj Mo je jak u svojoj prirodnoj IV kuci medutim osim sto je u Blizancima ima katastrofa aspekte (Mo180So, Mo180Ur, Mo180Me, Mo180Ve). Po ovome bi ja trebala biti onako jedno totalno neemotivno bice

Taj moj jadni Mo u Blizancima je brz, hoce sve vidjeti, uhvatiti, dotaknuti se svega, svaka sfera zivota na koju naide ga mora zanimati, sveobuhvatnost. Tu je ponasanje dijetata, radost, spontanost, prosto jedno razigrano dijete koje sve zeli samo napraviti, bez okova i mora ostvariti svoje Problem je sto je ponekad povrsan.

Cak mi i V kuca pocinje u Blizancima i trebala bi imati vise veza..nemam ih bilo ih je malo i sve veoma ozbiljne. Uvijek sam iskrena i direktna, nikada nisam varala i kada volim volim do daske, uzasno se dam u svaki odnos...pa sad mi vise nista nije jasno Da jos kazem da obozavam slobodu misljenja, djelovanja, svega.

Last edited by Buby; 29-04-2011 at 02:28..

Old 29-04-2011, 02:35   #15
mini_mimi
Veštac

mini_mimi's Avatar

mini_mimi je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Buby VIdi Poruku

Taj moj jadni Mo u Blizancima je brz, hoce sve vidjeti, uhvatiti, dotaknuti se svega, svaka sfera zivota na koju naide ga mora zanimati, sveobuhvatnost. Tu je ponasanje dijetata, radost, spontanost, prosto jedno razigrano dijete koje sve zeli samo napraviti, bez okova i mora ostvariti svoje Problem je sto je ponekad povrsan.
Pa da ...to je to....ali Mo u blizancima nije neosetljiv...samo mozda nekako bolje kanalise emocije. Ja tvrdim da i dalje ne razumem ljude koji nesto nenormalno pate.Posebno kad se vec nesto desi. To je kao kad te bace sa mosta u reku...ili plivas ili se davis.
Zbog tog Mo u blizancima mi je i omiljena pesma the show must go on :-)))
Ne znam kako to da objasnim...tuzna sam i ja ponekad,patim zbog necega,ali nekako sa osmehom na licu
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules