ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Osnove natalne astrologije Znak, podznak, kuće, planete, aspekti...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Mesec u biku
Old 05-05-2011, 23:33   #1
Beba977
Veštac

Beba977's Avatar

Beba977 je offline
Registrovan: Oct 2010
Beba977 je na dobrom putu
Standardno Mesec u biku

MESEC U BIKU

Mesec u biku pokazuje sve predispozicije za uspešno druženje, ljubav i brak. Ljudi sa ovakvim položajem Meseca su konzervativni i primaju snažne uticaje sa strane. Puni su nada i ambicija. Dobrodušni su i vrlo simpatični. Pokazuju sklonost ka zgrtanju, bilo da se radi o materijalnim dobrima ili o prijateljima, kojih imaju mnogo. Najviše vole poslove koji su na neki način vezani za zemlju i njene produkte. Mogu postići uspeh u hemiji ili u onim poslovima koji su vezani za higijenu i zdravlje. Takođe su uspešni i u poslovima vezanim za vodu. Ponekad im u finansijskim poslovima pomažu partneri, bilo kroz miraz, bilo kroz pozajmicu. Intuitivni su i, kao po pravilu, imaju izuzetnu moć rasuđivanja. Često im je potreban neko da ih povuče u posao, potom će sami i bez mnogo muke doći do uspeha. Vole dobru hranu, komfor i sigurnost, kako na emocionalnom tako i na finansijskom planu.
Submit to Digg   Mesec u biku Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 06-05-2011, 00:29   #2
Marlen
Veštac

Marlen's Avatar

Marlen je offline
Registrovan: Mar 2009
Marlen je na dobrom putu
Standardno

Ja znam par ljudi, deluje mi da su podlozni konformizmu

Psi laju, karavani prolaze...

Old 06-05-2011, 12:13   #3
nedda
Čarobnjak

nedda's Avatar

nedda je offline
Registrovan: Oct 2009
nedda će postati poznat uskoro
Standardno

- ako odes kod osobe sa mesecom u biku u kucu - jedno je sigurno - bices dobro nahranjen

Old 06-05-2011, 12:41   #4
swiss
Druid

swiss je offline
Registrovan: Sep 2008
swiss je na dobrom putu
Standardno

Em nahranjen uz to i dobro napijen, da ne kazem, napojen .....

Mesec u plesu sa Venerom......Boze koja je to lepota, kao jutro suncano kad svice gde ptice pevaju slaveci novi dan na pomolu...tako njih dvoje u tom pentagram plesu izvode onaj valcer nazvan cista ljubav prema unutrasnjim osecanjima...

Bebo....stari Astrolozi vele da pored Venere koja je u svojem domu kad se nadje u Biku, al Mesec isto je kod kuce bas u Biku, a ne samo Raku..... zamisli sad, pored silnog uzivanja u emocijama kad se doda i Mesec?! Zato Bik i vazi za nekog sa stabilnijim razmisljanjem i krtim emocijama....allo pa nije mu dodeljena ova zivotinja dzabe da nebi odstupio ili mu dali nesto gde ce da se pomisli...pih koji mlakonja!

Posto se pise o Mesecu u njemu.....to su ljudi dobricine nevidjene, sa svima umeju i sa svima mogu i to totalno na prirodan nacin bRez nekog uvijanja u sarene celofane, glumu i dodvoravanje.... u drustvu prijaju kao sagovornici a u ljubavi kad vole onda je to istinski i sa Mesecevom dubinom....

Bebo...znanimljivo mi je ono sto si pisala na delu foruma Mesec u Sco. i da ti je se takav jedan javio sa tim da mu ne dostajes! Vidis li sta ti tvoj Mesec moze doneti? Pa i onaj tvrd da prizna kraj tebe ce to da ucini.....cisto srce tvoje Bebo, cisto srce tvoje je Bebo sa ovim Mesecom!

http://www.sanjaperic.com/2008/05/04/mesec-u-biku/

Last edited by swiss; 06-05-2011 at 13:49..

Old 06-05-2011, 12:55   #5
ognjenka724
Druid

ognjenka724's Avatar

ognjenka724 je offline
Registrovan: Sep 2010
ognjenka724 je na dobrom putu
Standardno

MO u znaku bika je želja za financijskom i materijalnom sigurnošću. Ovdje je jak jer je u znaku svoje egzaltacije.

Daje zdrav razum u bavljenju financijama i poslovima vezanima uz dom. Također je to pozicija koja traži poticaj da bi se krenulo u nove poslove, ali kad se jednom pokrene, ovaj MO je uporan i usmjeren.
Rijetko započinje nešto novo, dok nije dovršio staro.

Ova pozicija MO privlači obilje. Može se reći da je pravilo da osoba s ovim položajem voli dobru hranu i da traži udobnost, ugodan i stabilan dom, kućicu u cvijeću.

Loše aspektiran pokazuje teškoće u mijenjanju stavova, lijenost i pretjeranu ljubav prema materijalnom.

Old 06-05-2011, 13:39   #6
manuela
Druid

manuela's Avatar

manuela je offline
Registrovan: Jan 2011
manuela je nepoznata u ovom trenutku
Standardno

meni je mjesec u biku?...u 10 kući što to znači?
zahvalna bi bila kad bi neko rekao

Old 06-05-2011, 17:57   #7
Spes
Obično gatalo

Spes's Avatar

Spes je offline
Registrovan: Jul 2010
Spes je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by ivanamanuella VIdi Poruku
meni je mjesec u biku?...u 10 kući što to znači?
zahvalna bi bila kad bi neko rekao
Recimo, jedno od tumačenja bi bilo da će ti smisao života biti da materijalno obezbediš svoju porodicu.

Ja volim MO u biku. To su ljudi koji zaista brinu o svojoj porodici i emotivno i materijalno.
Osoba sa MO u biku će umeti da pruži i dosta ljubavi , osim ako Venera nije loše postavljena (tipa u devici ), a i razmišljaće uvek o tome kako da za svoju mladunčad zaradi dovoljno novca kako ne bi oskudevali.

2 u 1 !

Old 08-05-2011, 11:57   #8
tori
Veštac

tori je offline
Registrovan: Dec 2008
tori je na dobrom putu
Standardno

Moj muz ima i Mo i ve u biku, i sve sto je prethodno napisano je tacno za njega!
Dobio je dobru domacicu za zenu (Mo u biku) i oboje smo pravi gurmani, volimo porodicni zivot i trudimo se maximalno da se sami materijalno obezbedimo, bez icije pomoci.
jedino me kod njega buni sto su mu i Mo i ve u 12?!

Old 08-05-2011, 12:01   #9
swiss
Druid

swiss je offline
swiss je na dobrom putu
Standardno

Tori....jel se sta promenilo medju vama kad su emocije, sex, osecanja u pitanju kad te to buni?

Old 08-05-2011, 12:14   #10
tori
Veštac

tori je offline
tori je na dobrom putu
Standardno

Swiss, pa cini mi se da ja mnogo vise pokazujem svoja osecanja prema njemu nego on prema meni. Ponekad mi izgleda hladan, a nije, nego jednostavno ne pokazuje emocije na isti nacin kao ja, zatvoren je malo sto se toga tice. I onda od jednom se desi eksplozija emocija sa njegove strane!
A sex...joj, bolna tema trenutno kod nas! Od mog porodjaja je proslo tri meseca i prosto pokusavamo tek sad da se vratimo "u kolosek".
I tu mi se nekako cini da smo se malo udaljili. E sad, mozda je to normalno, a mozda su se ipak neke stvari izmedju nas promenile. U mojoj glavi i srcu nisu, a za njega ne znam...

Old 08-05-2011, 13:13   #11
swiss
Druid

swiss je offline
swiss je na dobrom putu
Standardno

Tori....istina je do nekle da si slicna meni po osecanjima! Al istina je da trebas da stvari gledas malo drugacije mila. Istina je da trebas...al znas kako, ti si se tek porodila a znas i sama kako je bilo pre porodjaja a znas kako je sad posle porodjaja....sve ima svoje faze, Beba je sad tu, Osecanja su njegova da te ne uznemirava i ne ide ti na zivce makar dok ne prodje jos koji mesec pa da se mozete vratiti u ono svoje prijasnje. Dokaz eksplozije emocija kod njega je bas to da te jos uvek zeli.....al ti, utihni malo razmisljanje svoje da mu vise nije stalo kao nekad.... Vreme ce ti pokazati da se nista nije promenilo sem da si ti izuzetno osetljivija postala sto je sasvim normalno posle porodjaja.

Koliko znam (ne iz iskustva ) da zena kad se porodi, treba joj najmanje 6 meseci da se vrati u tok zivota kakav je imala pre nego ce ostati trudna pa i duze!
Zato vodi racina sa razmisljanjem... voli ga kao i dosad, polako i lepo bez sumnje dali nije negde itd jer to je sve blablabla, umno si osetljiva sad i htela bi na prepad da budes ona stara sto je prosto nemoguce. Vidi on sve...ne brini se i naravno, VOLI TE. GARANTUJEM TI ,ovo ces zadnje da mi potvrsdis kad te prodje to osetljivo razmisljanje, vazi?

Old 08-05-2011, 13:19   #12
tori
Veštac

tori je offline
tori je na dobrom putu
Standardno

Hvala puno na lepim recima, Swiss!!! poslusacu tvoj savet

Evo jos jednog pitanja u vezi Mo u biku...da li Mo u biku samo tezi da stvori topao porodicni dom ili ga zaista i ima?

Old 08-05-2011, 13:25   #13
swiss
Druid

swiss je offline
swiss je na dobrom putu
Standardno

Tori...vrati se na pocetak ove stranice i moje prvo pisano ovde vidi, jer ispod sam okacio link gde da kliknes i odes da vidis o Mesecu u Biku....... i daj mi njegov Mesec i na kom je stepenu...
Advertisement

Old 08-05-2011, 13:29   #14
Beba977
Veštac

Beba977's Avatar

Beba977 je offline
Registrovan: Oct 2010
Beba977 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by tori VIdi Poruku
Hvala puno na lepim recima, Swiss!!! poslusacu tvoj savet

Evo jos jednog pitanja u vezi Mo u biku...da li Mo u biku samo tezi da stvori topao porodicni dom ili ga zaista i ima?
Pred da mi se aktivira t-kvadrat izmedju MO180UR90SA,jako sam tezila ka tome,samo sam o tome mastala,medjutim posle aktiviranja jednostavno nisam bila ista,uneo se nemir u dusi,zelja za promenama,nije me drzalo mesto itd.,znaci daleko od toga kakva sam bila ranije i naravno iz oba braka sam pobegla
Tako da ne valja kada je MO aflikovan,jer tada nije ono sto bi trebalo da bude,jako pati
Nadam se da kada mi SA nagazi na UR u 12 mozda nesto promeni

Old 08-05-2011, 13:52   #15
ibis
Čarobnjak

ibis's Avatar

ibis je offline
Registrovan: Jul 2008
ibis će postati poznat uskoroibis će postati poznat uskoro
Standardno

Ako je neko citao Tolkina...
I ako se secate kako je Tolkin opisivao narod Hobita...jednostavni, srecni, prosti, dobrodusni, narod koji jednostavno "slavi zivot"...
Dobro obradjena zemlja, dobra hrana, ljubav prema svemu sto raste...Mir...
Na to mene asocira ovaj Mo
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules