ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Wiccin horarni kutak ( nudjenja tumacenja )
Old 02-11-2015, 10:18   #1
Wicca
Veštac

Wicca's Avatar

Wicca je offline
Registrovan: May 2010
Wicca je na dobrom putu
Standardno Wiccin horarni kutak ( nudjenja tumacenja )

E ovako dragi ljudi.

Ova tema je zvanicno Wiccin horarni kutak gde cu ja tumaciti ljudima horarne karte.Mozete postaviti pitanja u vezi bilo koga i bilo cega.

1.Svaki dan cu uzeti samo PETORO ljudi, prvih pet koji mi se jave na ovoj temi sa svojim pitanjima i kada se popuni prvih petoro za svaki dan tada zvanicno gasim temu i radim na tumacenjima vasih pitanja.

2. Molim takodje clanove da znaju da sam ja dosta zauzeta u stvarnom zivotu tako da ako me ne bude naglo mesecima ili cak godinu dana ili mozda vise to je od zauzetosti u stvarnom zivotu ali uvek cu se najaviti kada budem odlazila i rastumaciti karte koje sam duzna.

Dakle, iskljucivo petoro svaki dan. Analize vasih pitanja cete dobiti isti dan kada postavite pitanje.

Prema tome, prvih petoro mogu sada da se jave i postave karte sa svojim pitanjima i onda zatvaram temu za 2 . NOVEMBAR 2015, i tumacenja dobijate na danasnji dan, a sutra ponovo otvaram temu za narednih novih petoro.
Submit to Digg   Wiccin horarni kutak ( nudjenja tumacenja ) Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 02-11-2015, 12:54   #2
Wicca
Veštac

Wicca's Avatar

Wicca je offline
Wicca je na dobrom putu
Standardno

E da ,da nadodam , razlog zasto primam petoro svaki dan a ne vise je jer ce analize biti jako iscrpne i dugacke i necu fizicki moci vise od petoro ljudi da izdvojim.

Old 02-11-2015, 14:30   #3
Lanna
Veštac

Lanna's Avatar

Lanna je offline
Registrovan: Apr 2015
Lanna će postati poznat uskoro
Standardno

Da li cu u narednih par meseci ostvariti vezu (ljubavnu) Odzaci 14:18

Dodaj.rs - Besplatno postavljanje slika - astro2gw01lanna484566745.gif

Old 02-11-2015, 14:53   #4
makky
Veštac

makky's Avatar

makky je offline
Registrovan: Jan 2015
makky je na dobrom putu
Standardno

Jel mogu ja da ponovim pitanje sa teme o poslu? Tamo sam postavila i niko mi nije odgovorio, pa ako si ti voljna da pogledaš, ponavljam pitanje (sa onom starom kartom).

Quote:
Originally Posted by makky VIdi Poruku
Da li ću do kraja ove godine pronaći posao? http://www.dodaj.rs/f/2L/Vw/3pfuG56W/posao.gif

Old 02-11-2015, 15:16   #5
toksikologija
Obično gatalo

toksikologija je offline
Registrovan: Oct 2014
toksikologija je nepoznata u ovom trenutku
Standardno

Da li ce mi produziti ugovor na poslu koji istice krajem novembra?
Nis, 15:15
Ne mogu da uradim kartu, preko mobilnog sam

Old 02-11-2015, 16:05   #6
Wicca
Veštac

Wicca's Avatar

Wicca je offline
Wicca je na dobrom putu
Standardno

LANINO TUMACENJE

E pa ovako vidi da se tebi ovaj decko vrlo svidja i vidi se da ga volis i to jako je ne samo da si u njegovom znaku ve ci u njegovoj dakle duplo. Ova tvoja osecanja prema njemu traju vec duze vremena iskreno i nije te ovo proslo barem ne vec poduze vremena. Moguce u proslosti da si bila luda za njim fizicki i jako ga vatreno zelela i gorela za njim ali to nije bila ljubav vec strast i zelja i ego ti je jako bio povredjen zbog neceg moguce da je nesto uradio ili rekao a ako se ovo ne odnosi na njega onda moguce da si u prosloti imala vezu sa muskarcem koga siti dozivela kao sebicnog i samozivog i besnela si jer ti ne daje dovoljno paznje i jer ti je nekako udarao na ego i ponasao se i nosio se na nacin koji je tebi vredjao ponos i ti si mu t otvoreno i govorila i vrlo glasno ,i osecala si se da je jako sebican i da ti ne daje ono sto zasluzujes i generalno si bila jako u vatri zbog nacina na koji se ponasa i to si mu jako grlato stavljala do znanja i zauzimala si se i nisi davala na sebe.Kako god sad volis ovog lika il barem imas osecanja prema njemu i to su dosta sad izvini al proracunata osecanja. Ne mislim usmislu koristi neke da trazis za sebe ali svidja ti se sto ti deluje pouzdano , sigurno, gledas neku racunicu u smisluda ga dozivljavas kao nekog koga bi mozda za ozbiljnu vezu, racunas da je on pouzdan, stabilan i siguran i da ti ne bi pravio pizdarije i sranja za razliku od proslog i da je ovaj sigurica na neki nacin a i osecas se i ti sama kao da bi mogla biti sigurna pored njega- osecas da ga ne bi nervirala i da te ne bi nervirao, osecala bi se da bi bila mirna u ovoj vezi,pouzdana, sigurna da ne se bi desavale carke ni svadje osecas da bi u svom ponasanju mogla da budes korektna i kao da ti treba odmor od nekih tvojih proslih veza. Ne vidim ja toliko ljubav sa tvoje strane ovde vec trazenje neke sigurice i osecanja za ozbiljnu vezu i trazenje pouzdanosti i emocija koje si ti osetila prema ovom decku i mislis da on sve to ima. Tako da ti hoces ozbiljnu vezu ovde a i ona da se desi ti ces se osecati zaljubljeno ali nije to prava neka romanticna ljubav koja bi tebi odgovarala vec jednostavno bilo bi nesto pouzdano sigurno, veza u kojoj bi se ti ponasala pouzdano sigurno tako da gledas neku racun jer racunas da bi u ovoj vezi bila ono sto ti mislis da treba da budes i racunas da bi on mogao da pruzi sigurnosti itd ali volis ga takodje ( al opet nije to ba sprava romanticna ljubav ). Ti si benefik sto znaci da rirodno si takva da donosis ljudima srecu i da se uvek trudis ljudima da olaksas zivot i da ne otezavas stvari ni sebi ni trudima, prirodno nisi tezak karakter koji gleda kako ljudima da oteza i napravi probleme vec volis da olaksavas ljudima, da donosis neko blagostanje , da se slazu ljudi i slicno ali svoju pravu prirodu sa ovim deckom ne mozes bas da ispoljis- stalno osecas kao da moras da budes rigidna, formalna, zvanicna nekako sa njim,osecas da moras da budes sva pod konac i to te malo gusi ne mozes bas svoju pravu Lanu da ispoljis sa ovim likom. Stalno osecas da bi ga dobila moras da pazis kako se ponasas, moras da kalkulises ili da igras igrice a ako ne igrice onda da moras da budes ''pametna da bi ga dobila'' i da se ponasas na ovaj ili onaj nacin,da delujes jako zvanicno ,uglavnom ti mislis da moras glavom da razmisljas a ne srcem i da moras razumom da ga pridobijas i da ne mozes sa njim biti neka emotivna kakva jesi inace vec da moras da muckas glavom i da vodis racun kako ga dobiti sta reci sta ne reci i to te smara- ovo je decko koji ne voli emotivne devojke a ti jesi emotivna, vec voli devojke koje su da tako kazem dosadne, koje zvuce ko da su izasle iz knjizare, samo ono razum, mozak ,nikakve emocije sakloni Boze ispoljavanja istih voli devojke koje su tako malo proracunate koje misle glavom a ne srcem koje su hladne, necu da kazem voli sponzoruse lol al tako devojke kojima su najbitnije stvari u zivotu karijera,novac , kuca,poso lol koje nit su emotivne nit romanticne nit vatrene nit strastvene nit uzbudljive vec tako...neka dosada i voli veze koje su dosada i gde nema nit vatre nit emocja nit romansi lol vec tako prilicno hladnokrvno nesto gde nema niceg sad da njega prene ili da se on tu nesto bas mnogo i ne potresa. Njemu su veze kao i posao, tako nesto profesionalno lol. E sad ti si jako emotivna inace i tebi bi idealne ljubavi bile negde gde bi sve tvoje emocije i koliko si ti dobar covek moglo da se ispolji tako da vas dvoje ste malo razlicti tu, inace vas spoj je mentalni spoj, ako i udjete u vezi glavna stvar u vasoj vezi nece biti romantika i strast vec ce biti mentalni raport, jakomnogo cete pricati , inteligencija, spoj ideja jako intelektualna neka veza, pricanje, prica i komunikacija ce biti ono sto ce biti najbitnije u vasoj vezi i na nekom mentalnom raportu sta ce se sve desavati.Uglavnom eto da ti bas imaas emocije al vise su ti vezane za zelju sa ozbiljnom vezom i sa tvojom nekom svescu da treba za ovog mozak a ne emocije da bi ga dobila i neka tvoja prcena da bi tu bilo lepo sigurno i da bi se ti mogla ponasati lepo i sigurno.E sad ima tu jos guzve pred golom- postoji tu jos neko jos jedna licnost ovde u stvari dve e sad ko je tu ko.... Obe ove persone da tako dodam su jako proracunate i bas neki racun od ovog tvog, dve neke koristojubive licnosti al ovaj tvoj dragi ih vidi idelano misli da su ovo dobri ljudi pouzdani sgurni iskreni, stabilni, jer mu se tako prezentuju al oni hoce nekako da ga iskoriste ili da se okoriste tako da nisu bas dobronamerni oni tu....moguce da ima sestru ili brata koji mute konce nekim njegovim vezama jer hoce nesto od njega za sebe tako da ako ima neko iz njegove okoline ko bi vam mutio vezu i stajao kao prepreka moguce je da ima nekoga jer svako hoce od njega nesto za sebe. ako nema brata ili sestru koji bi mogli da stoje izmedju vas i nesto da mute onda moguce neka druga sto je zainteresovana za njega pa tu muti nesto i koristi se tako da imas tu prepreka moguce i u poslednje vreme novac i imovina pare neke su mu bile na umu i imao je nekih problema tog tipa pa ti se nije mogao posvetiti kako treba. On tebe vidi kao idealnu - pouzdanu, zemljanu bas onako da te zakuca ko sliku na zidu i tamo ostanes lol i vidi te kao devojku za ozbiljnu vezu i ima on emocija prema tebi i to strastvenih, mozda cak i malo ljubomornih, posesivnih ali krije sta oseca prema tebi kao zmija noge jer jaaaako stiti svoja osecanja ko neki detektiv drzi i cvvvvvvvvrsto uza sebe neee da ih ni za sve pare jer je jako zatsitnicki nastrojen prema samom sebi i prvo on tu sebe da sacuva tako da ne bi me cudilo da ne mozes bas da ga procitas ili provlasi sta oseca on prema tebi u potpunosti jer jaaako to krije. A krije da bi zastitio sebe i svoja osecanja i hce on tebe prvo da provali lol al nece da ti provalis njega al gleda te on ko idealnu zenu i zna on dobro da oces ozbiljnu vezu- e sad ima tu opet treca neka licnost koja ti se tu petlja ja mislim ako nije brat ili sestra koja bas nije fino nastrojena prema tebi onda e moguce neka druga devojka...ako je enka druga devojka nazalost moram reci da ona nije bas dobronamerna i tek nece biti dobronamerna jer ce uskoro pokazati kao pzida kakva zaista jeste iako ti je mozda neces vdieti kao neku nuzno podlu tebi je ona odmerena fina prijatna ali jaaaaaaaaaaaako je niska i ona bi tu mogla praviti neke carke. Ukoliko je ovo druga devojka nazalost moram reci dapored emocija prema tebi ima osecanja i za nju s tim da ima jaka osecanja prvo prema njoj,patek onda prema tebi i jako je sumnjicav prema njoj ko neki detektiv ne bi me cudilo da je uhodi lol u smislu traga o njoj da sazna sve i ficiki takodje zeli on vas obe i ima osecanja al ima tu jedna prema kojoj vise oseca nego prema tebi. I misli su mu prevashodno fiksirane na nju- ova osecanja za nju su nesto naglo sto se razvilo bukvalno vrlooo skoro do skora je on bio opsendut parama i imovinomnekom pa radi toga nije bilo nista medju vama jer ceka covek ovaj vreme da to resi i sad jako od skora ova tu je upala u sliku...oseca ona prema njemu isto sto i ti samo sto ona bas trazi neku korst od njega da izvuce racun bas ima ova i stoji ko neka prepreka a tek ce se zaista pokazati kakvom zaista jeste, ona ce u bliskoj buducnosti jako hteti dal neke njegove pare imovinu nesto oko njegovih para ili neceg sto je njegovo ona ce hteti da dobije kukajuci i glumeci jadnicu , dakle voli ona njega sada ali gleda korist prvo i ta ''ljubav'' je vezana za korst a uksoro ce je samo to zanimati....on nju jaaako dobro cita i mogu reci ko da je malo besan na nju al bez ozbira na to ima itekako usudjujem se reci ljubavna osecanja prvo prema njoj pa onda prema njoj, prema njoj i prema tebi oseca on posesivnost i ljubomoru ali prevashnodno je od veoma skora to upereno ka njoj.Al ovu ce uskoro zanimati kazme samo neki tudj novac nesto tudje a njegovo nesto iskljucivo bas hoce,bolece nju kurac za njega nego ce kukati za ovo....

Ukoliko ovo nije druga devojka onda brat ili sestra ili neko iz neke okoline ko se ponasa na ovaj nacin.Ti za ovu osobu ne mislis da je pokvarena i podla i vidis jekao prijatnuprema tome neces prepoznati o kome se radi ni da opisujem, ali niska,i zanimaju je njegove neke pare ili nesto sto ona ima. Ti je malo ne vidis kako treab jer te prevari svojom finocom al on je vidi kako treba al kazem ebz ozbira na to ima se tu ljubav i strast.Kazem, ako nije druga devojka onda brat ili sestra.Ovaj decko se inace dosta cesto krece svuda po svom kraju ali ti se osecas kao da je miljama daleko od tebe, osecas se kao da je on taaaaaaaaako daleko i da ne mozes doci do njega bukvalno, ali nije tako, nego njegov kraj je tebi jako daleko od mesta gde zivis pa se osecas ko da je on negde daleko-tebi. Sto se veze tice oces li uci moje je misljenje da ce se desavati nesto svakako sa ovim deckom ovde ali barem u naredna dva meseca ne ocekuj puno stosta kad Me udje u strelca e tad ocekuj neke napade s njegove strane i da ce se nesto ponasati konkretno prema tebi i vrlo otvoreno- do tad on ce se baviti ovom ko god da je ona prvestveno, bavice se i tobom al pvenstveno njom jer ona njega nesto ljuti neki bes on oseca prema ovoj personi jer je provalio sta hoce jaaaaako dobro ovaj tvoj cita ljude , jako dobro procenjuje ljude a opet drzi sve za sebe i ne odaje o sebi ama bas nista al zato sve hoce da zna o drugima ,voli da skladisti tajne i informacije drugih ljudi ko neki hrcak al zato o sebi nista nece da se zna lol Tako da za mesec dana do dva ocekuj od njega kokretne stvari i moguce je veza iako nemate aspekte trenutno pa necu da kazem da je sigurno ali postoji realna sana jer ovo sto oseca prema ovoj je prolazno drzace ga mesec dana i to je otprilike to i ti ces kasnije uliti dasak nade u njega prekinuce da bude tako tajanstven crn i tezak vec ce biti mnogoooo otvoreniji prema tebi glasnji napadniji mozda cak i previse vidi se da ce bas hteti novi pocetak i bas strast otvoren vatren mozda malo i lud bas iskljucivo prema tebi osecanja i to ce da traje, tako da ja sigurno mislim da bi ti moglo kojecega biti ne brini se. Pomom misljenju jake su mogucnosti veze na samom kraju i bice uzajamna osecanja ali ja mislim da kroz mesec dana do dva on ce tebe trajno prestati da zanima tako da se moze desiti da on bas bude uzaren za vezom a ti da je neces da kraju lol.Na samom kraju vidim ti drugog muskarca ovde, neki bas koji ce tebi odgovarati, gde ces osecati svu neku onu harmoniju i mir i idealu koju trazis, jako fizicki lep muskarac, prijatan, ljubavan gde ces se osecati mnoooogo vise svoja i stabilnija tako da mislim da ces svoju srecu naci sa drugim ili ce te barem neko drugi poceti zanimati i ne mislim da ce se vratiti osecanja za ovim, iako su te sad duuuuze vremena drzala pa ti se cini ko da traje zanavek ali mislim da biste mogli imati sa ovim jednu lepu uzajamnu vezu ali da ce ti osecanja prestati i da ces upoznati nvog decka sa kojim ces mnooogo vise da se uklopis i osecaces se dosta vise rastereceno.

Inace u vezi sa ovim ti si mnogo zrelia od njega mnogo si mudrija, ako je ovaj za kog pitas stariji od tebe ti u horaru delujes mnogo vise zivotno iskusna i mnogo mudrija i inteligentija i pametnija a on nekako malo neiskusan zivotno naspram tebe dleuje iako on misli za sebe da je bas sposoban i pametan sto donekle jeste. Ovaj trenutno ti se bavi ovom nekom i to za pare neko nesto oce da uzme od njega a ova devojka ili brat ili sestra su u pitanju kazem ima posesivna i ljubomorna osecanja za tebe al zivce mu trosi neko drugi,moguca je ljubavna veza za nekih mesec do dva mozda ali mislslim da ce tebi presttati emocije do tada a on ce zariti i paliti za tobom lol. Ako i ostvarite vezu bice to lepa i harmonicna veza ali bas ono prao sto ti treba da dozivis upoznaces nekog ko ce tebe mnooogo bolje da izbalansira i gde ces moci mnoogo vise prirodno da se ponasas i gde ces biti mnoooogo vise svoja.

Takodje, ovaj tvoj za kog pitas ima druga nekog koji je ludo zaljubljen u tebe i ti posto si u dvojakom znaku moguce da si svesna da imas tu jos jednu opciju. Ovaj tvoj se svadja sa ovim drugom zbog tebe jer moguce da mu je drug rekao da te voli ( e ovaj bi za tebe bio idealan ) i ovom tvom ide na zivce sto ovaj tebe hoce i jasno mu je stavio do znanja da te voli i da hoce da proba sa tobom ili sansu neku da proba da ostvari pa su se posvadjali.Ovaj drug ovog tvog dozivljava kao lazljivog,neiskrenog,kao nekog ko muti dve devojke, kao nekog ko voli drolje ( lol ) a sebe kao tvog princa na belom konju ( sto ovaj stvarno jeste ) ti ovog decka dozivljavas maltene idealno, kao svog idealnog para al si zainteresovana za ovog drugog....Ovaj tvoj ljubav koju ovaj njegov drug oseca prema tebi dozivljava kao pogubljenu neku ljubav,kao neku patetiku koja ga cni slabicem, gadi mu se lol i moguce da je i ljubomoran i ovaj ne misli da je ovaj njegov rug iskren u ljubavi prema tebi....misli da je pogubljen izgubljen u svemiru,da je patetican, i da bi mogao malo da se u toj silnoj ljubavi prema tebi sabere i posvadjali su se jer mu je drug ovaj otvoreno prisao i rekao mu da te voli.

Old 02-11-2015, 16:26   #7
Wicca
Veštac

Wicca's Avatar

Wicca je offline
Wicca je na dobrom putu
Standardno

Jao Lana izvini ja mislila ti pitas za nekog konkretno a ti si pitala uopsteno da li ces uci u vezu.Ako nisi mislila na nekog odredjenog decka, ja sam se sad ispalila kraljevski

Old 02-11-2015, 16:29   #8
Wicca
Veštac

Wicca's Avatar

Wicca je offline
Wicca je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by makky VIdi Poruku
Jel mogu ja da ponovim pitanje sa teme o poslu? Tamo sam postavila i niko mi nije odgovorio, pa ako si ti voljna da pogledaš, ponavljam pitanje (sa onom starom kartom).
Makky,ti si mi sad sledeca.

Old 02-11-2015, 16:40   #9
Skorpija83
Druid

Skorpija83's Avatar

Skorpija83 je offline
Registrovan: Jul 2014
Skorpija83 će postati poznat uskoro
Standardno

Da li cu se smuvati sa mojom simpatijom vagom? 16:40 h, Podgorica

Old 02-11-2015, 16:43   #10
Lanna
Veštac

Lanna's Avatar

Lanna je offline
Registrovan: Apr 2015
Lanna će postati poznat uskoro
Standardno

Pa da,ja sam pitala da li cu uci uskoro u vezu sa nekim.Nisam mislila na nekog decka konkretno.Procitala sam tumacenje i pokusavam da povezem stvari trenutno ne postoji ni jedan momak pa pokusavam da uklopim da li neki moj bivsi momak odgovara ovim opisima. Meni je vladar 7 kuce retrogradni Merkur pa nekad pomislim da ce mi neko od bivsih biti buduci muz Taj poslednji momak sa kojim sam bila nesto kratko mesec ipo dana je rodjen u istom znaku kao ja, u znaku jarca,a podznak devica.Nesto si gore na pocetku spominjala isti znak i on je dosta okrenut ka poslu,radi 24 h 7 dana u nedelji,bukvalno bitno mu je to,samo radi i dosta dobro zaradjuje.Ne znam dal se to na njega odnosilo ta vezica je kratko trajala.Nismo se culi od raskida. Pokusavacu jos nesto da povezem pa cu dodati u ovaj post.Zanima me ko je taj momak iz tvog opisa

Last edited by Lanna; 02-11-2015 at 17:01..

Old 02-11-2015, 16:45   #11
Paprikash
Švrća

Paprikash je offline
Registrovan: Nov 2014
Paprikash je na dobrom putu
Standardno

Da li će trenutna veza završiti brakom i porodicom?
Beograd 02.11.2015. 16:45 h
Hvala

http://www.dodaj.rs/f/o/tc/2eyrgbaX/...ilyguyhr59.gif

Last edited by Paprikash; 02-11-2015 at 17:29..

Old 02-11-2015, 16:56   #12
gligorova
Obično gatalo

gligorova's Avatar

gligorova je offline
Registrovan: Dec 2014
gligorova je na dobrom putu
Standardno

Kako ce se razvijati moja trenutna veza?

User Media - TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting

Hvala i veliki pozdrav

http://tinypic.com/m/imuigw/2

Old 02-11-2015, 18:32   #13
Rejhana al Mahmud
Obično gatalo

Rejhana al Mahmud's Avatar

Rejhana al Mahmud je offline
Registrovan: Feb 2015
Rejhana al Mahmud je na dobrom putu
Standardno

Wicci ,evo je sa zakasnjenjem od par sati
Bila sam promasila program za izradu karte,izvinjavam ti se .

Last edited by Rejhana al Mahmud; 02-11-2015 at 18:51..
Naši sponzori
Advertisement

Old 03-11-2015, 10:55   #14
Wicca
Veštac

Wicca's Avatar

Wicca je offline
Wicca je na dobrom putu
Standardno

Jao ljudi ja se izvinjavam bila sam zauzeta juce pa nisam mogla ispuniti to da svima juce dam tumacenja sada cu ih zapoceti onako lagano.

Old 03-11-2015, 11:02   #15
Andjelijaa
Obično gatalo

Andjelijaa's Avatar

Andjelijaa je offline
Registrovan: Nov 2014
Andjelijaa je na dobrom putu
Standardno

Evo i mene

Da li cu uci u vezu u skorije vreme? 11:05,Bg
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules