ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Natalne karte clanova Clanovi foruma vezbaju na kartama drugih clanova foruma...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

ZDRAVLJE - molim Vas
Old 06-03-2011, 20:11   #1
theDJOLE
Početnik

theDJOLE's Avatar

theDJOLE je offline
Registrovan: Dec 2010
theDJOLE je na dobrom putu
Standardno ZDRAVLJE - molim Vas

Pre svega, dobro veče svima i pozdrav onima koji će biti dobre volje da mi odgovore. Zanima me nešto o zdravlju, jedna osoba sa foruma mi je rekla da vidi neke probleme sa zdravljem, ali ništa određenije. U poslednje vreme imam neke probleme sa glavom, pa bi me zanimalo šta možete da mi kažete.

Unapred hvala!
Advertisement

Old 06-03-2011, 22:18   #2
NOVICSLAVICA
Druid

NOVICSLAVICA je offline
Registrovan: Mar 2009
NOVICSLAVICA će postati poznat uskoro
Standardno

the DJOLE-Ne vidim da ti je Mars [glava] posebno ugrozen
Ono sto vidim je da ti je tranzitni Uran [vladar natalne 8-me kuce hronicnih bolesti ....] napao suvladara Marsa [vladara natalne 8-te kuce bolesti]
Drugi aspekt koji mozes vec sad da osetis je tranzitni Pluton trenutno na 7* jarca blizu je [konjukcija ] tvom natalnom Mesecu [vladaru tvoje prve kuce [Tebe]
Obe ove konstelacije upucuju na nervozu zelju za promenama emotivni sokovi pa i na neobicne bolesti
Jedan detaljniji pregled nije na odmet,Pozz i svako dobro da uspes i da volovi prestanu,

Old 07-03-2011, 01:27   #3
ognjenka724
Druid

ognjenka724's Avatar

ognjenka724 je offline
Registrovan: Sep 2010
ognjenka724 je na dobrom putu
Standardno

Vjerojatno je ta konstatacija u vezi zdravlja bila zato što ti je PL u 6. polju. Jedini aspekt koji pravi je 60NE, u orbisu 6 stupnjeva što bi se opet po simbolici gledalo kroz 6. polje.

To bi onda po mom mišljenju bila opsesija u vezi poslova 6. polja, a to se odnosi i na tjelesno zdravlje. NE dolazi iz jarca pod vladavinom SA, pa tvojem pristupu daje ozbiljnost.
Submit to Digg   ZDRAVLJE - molim Vas Reply With Quote

Old 07-03-2011, 22:16   #4
theDJOLE
Početnik

theDJOLE's Avatar

theDJOLE je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by NOVICSLAVICA VIdi Poruku
the DJOLE-Ne vidim da ti je Mars [glava] posebno ugrozen
Ono sto vidim je da ti je tranzitni Uran [vladar natalne 8-me kuce hronicnih bolesti ....] napao suvladara Marsa [vladara natalne 8-te kuce bolesti]
Drugi aspekt koji mozes vec sad da osetis je tranzitni Pluton trenutno na 7* jarca blizu je [konjukcija ] tvom natalnom Mesecu [vladaru tvoje prve kuce [Tebe]
Obe ove konstelacije upucuju na nervozu zelju za promenama emotivni sokovi pa i na neobicne bolesti
Jedan detaljniji pregled nije na odmet,Pozz i svako dobro da uspes i da volovi prestanu,
Hvala puno na ovako opširnom i za mene previše stručnom odgovoru Nervoza i želja za promenama su pun pogodak. Što se tiče pregleda, vadili su mi krv iz vene i našli su samo povišene limfocite, sve ostalo je bilo u redu, pa je na tome i ostalo, pa me interesuje na šta posebno da obratim pažnju?

Joše jednom najlepše hvala hvala!

Quote:
Originally Posted by ognjenka724 VIdi Poruku
Vjerojatno je ta konstatacija u vezi zdravlja bila zato što ti je PL u 6. polju. Jedini aspekt koji pravi je 60NE, u orbisu 6 stupnjeva što bi se opet po simbolici gledalo kroz 6. polje.

To bi onda po mom mišljenju bila opsesija u vezi poslova 6. polja, a to se odnosi i na tjelesno zdravlje. NE dolazi iz jarca pod vladavinom SA, pa tvojem pristupu daje ozbiljnost.
Ognjenka724, hvala Vam na vremenu koje ste odvojili da mi odgovorite, ali mi je Vaš odgovor previše apstraktan, stručan, pa ako biste mogli da mi pojednostavite?

Hvala i Vama na odgovoru.

Last edited by Vojvotkinja; 08-03-2011 at 00:33..

Old 07-03-2011, 23:06   #5
NOVICSLAVICA
Druid

NOVICSLAVICA je offline
Standardno

the DJOLE-Kao prvo izvinjavam se svima na gramatickim greskama po kojim sam starim forumasima vec poznata,[da mi ne ode misao ja brzam u kucanju]
Kao drugo zelim te usmeriti a tvoja je slobodna volja da li zelis ili ne da stavis datum rodjenja da se vidi
[jer mnogi kvalitetni clanovi foruma ne zele da daju odgovore tim clanovima zbog nemogucnosti da urade jos koju predikciju [tumacenje direkcija solara lunara....] i time upotpune i daju kvalitetan odgovor.

Tvoja 6-ta kuca pocinje u skorpiji i tu imas umetnutog strelca pa ces na posao i zdravlje biti najvise usmeren,
Ko ima skorpiju na vrhu 6-te kuce u predispoziciji je za bolesti kao sto su ;Crvena krvna zrnca, debelo crevo, donji delovi bubrega,krajnici,mokracni kanali.slepo crevo.prostata.....
Za strlca se vezuju bolesti ;Arterija .jetra.karlica.KRV.kuk.....
Znaci da su to predispozicije a ne da ce te to sve snaci tu si osetljiv i na te delove bi morao paziti jer si u mogucnosti da od navedenih bolesti i obolis.
Na promene korenite vec duze vreme razmisljas .One ce se poceti ostvarivati od proleca 2012-te godine Bice uglavnom pozitivne promene i to najvise u vezi kuce i nekretnina ili privatnog posla .
Imaces jedan turbulentan period od 10-tak godina gde ce se stalno nesto desavati .
Pozz sa zeljom da uspes jer ces i zeleti da te javnost vidi kao jednog mocnog i uspesnog coveka,

Old 07-03-2011, 23:45   #6
theDJOLE
Početnik

theDJOLE's Avatar

theDJOLE je offline
Standardno

Quote:
the DJOLE-Kao prvo izvinjavam se svima na gramatickim greskama po kojim sam starim forumasima vec poznata,[da mi ne ode misao ja brzam u kucanju]
Kao drugo zelim te usmeriti a tvoja je slobodna volja da li zelis ili ne da stavis datum rodjenja da se vidi
[jer mnogi kvalitetni clanovi foruma ne zele da daju odgovore tim clanovima zbog nemogucnosti da urade jos koju predikciju [tumacenje direkcija solara lunara....] i time upotpune i daju kvalitetan odgovor.

Tvoja 6-ta kuca pocinje u skorpiji i tu imas umetnutog strelca pa ces na posao i zdravlje biti najvise usmeren,
Ko ima skorpiju na vrhu 6-te kuce u predispoziciji je za bolesti kao sto su ;Crvena krvna zrnca, debelo crevo, donji delovi bubrega,krajnici,mokracni kanali.slepo crevo.prostata.....
Za strlca se vezuju bolesti ;Arterija .jetra.karlica.KRV.kuk.....
Znaci da su to predispozicije a ne da ce te to sve snaci tu si osetljiv i na te delove bi morao paziti jer si u mogucnosti da od navedenih bolesti i obolis.
Na promene korenite vec duze vreme razmisljas .One ce se poceti ostvarivati od proleca 2012-te godine Bice uglavnom pozitivne promene i to najvise u vezi kuce i nekretnina ili privatnog posla .
Imaces jedan turbulentan period od 10-tak godina gde ce se stalno nesto desavati .
Pozz sa zeljom da uspes jer ces i zeleti da te javnost vidi kao jednog mocnog i uspesnog coveka,
Jos jednom hvala na Vasem vremenu.
Dosta je stvari tacno, a na ovo druge se plasim i da pomislim, salim se, naravno Sto se tice ovog turbulentnog perioda, valjda je to normalno, usponi i padovi, pobede i porazi.

Nije nikakav problem za datum rodjenja, 4. januar 1992. Sa nestrpljenjem iscekujem Vas odgovor.

Vidim da ste jako dobre volje, pa bih iskoristio priliku da Vas pitam da li je dobra stvar moja odluka da studiram nemacki jezik ili je diplomatija bolja opcija.

Hvala Vam na odgovorima

Old 08-03-2011, 00:04   #7
NOVICSLAVICA
Druid

NOVICSLAVICA je offline
Standardno

the DJOLE- Diplomatija je po meni bolje. A zasto gledamo za to pitanje drugu .sestu i desetu kucu [vrhove] i njihove vladare gde su otisli i kakve aspekte prave.
Vladar tvoje druge je u lavu a njime vlada Sunce koje je u 7-moj kuci javnosti
Sestom kucom vlada skorpija i strelac i njihovi vladari su u 6-toj kuci[ posao]
Vladar desete kuce tvoje najvece postignuce u karijeri je u ribama kojim vlada Neptun koji ti je opet otisao u 7-mu kucu javnog posla .
Nemacki jezik je u simbolici ovna MARSA koji je tebi losije postavljen mada sigurno dobro stojis sa ucenjem jezika .
Cista politika NE ..jer imas Saturna u 8-moj kuci a to je kuca podrske i pomoci drugih ljudi a to Saturn ne daje on voli da je sam a to u politici ne stoji.

Old 08-03-2011, 00:19   #8
theDJOLE
Početnik

theDJOLE's Avatar

theDJOLE je offline
Standardno

Quote:
the DJOLE- Diplomatija je po meni bolje. A zasto gledamo za to pitanje drugu .sestu i desetu kucu [vrhove] i njihove vladare gde su otisli i kakve aspekte prave.
Vladar tvoje druge je u lavu a njime vlada Sunce koje je u 7-moj kuci javnosti
Sestom kucom vlada skorpija i strelac i njihovi vladari su u 6-toj kuci[ posao]
Vladar desete kuce tvoje najvece postignuce u karijeri je u ribama kojim vlada Neptun koji ti je opet otisao u 7-mu kucu javnog posla .
Nemacki jezik je u simbolici ovna MARSA koji je tebi losije postavljen mada sigurno dobro stojis sa ucenjem jezika .
Cista politika NE ..jer imas Saturna u 8-moj kuci a to je kuca podrske i pomoci drugih ljudi a to Saturn ne daje on voli da je sam a to u politici ne stoji.
Ufff, sad sam u rebusu. Zaista, veliko hvala! Voleo bih da mogu da Vam se obratim kad god me okruže nedoumice. Vidim da ste jako dobre volje i hvala Vam na tome.

Ako budete imali vremena ili želje, napišite šta još vidite, usmerite me, verujem da Vam nije teško, a meni bi puno značilo.

Hvala Vam!

Last edited by theDJOLE; 08-03-2011 at 20:25..
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules