ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Natalne karte clanova Clanovi foruma vezbaju na kartama drugih clanova foruma...
Pomoć oko čitanja natalne karte

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Zanima me konjukcija između sunca-marsa i konjukcija između sunca-plutona
Old 10-11-2014, 01:19   #1
Orion
Početnik

Orion's Avatar

Orion je offline
Registrovan: Nov 2014
Orion je na dobrom putu
Talking Zanima me konjukcija između sunca-marsa i konjukcija između sunca-plutona

Nova sam na forumu i voljela bih da mi neko pojasni moje 5 polje u skorpionu u kojem imam i sunce i mars i pluton i merkur i mozda ovo strasno 7 polje u vodoliji i tu mog nesretnog saturna. I zanima me zbog čega uvijek,ali uvijek su mi svi momci vage, dobro nemam se baš pohvaliti sa mnogo veza tu su dvije, jedna mi je ove godine srce slomila. Hvala svima koji pokusaju da mi pomognu.

http://tinypic.com/r/110f328/8

Last edited by Orion; 10-11-2014 at 08:33..
Submit to Digg   Zanima me konjukcija između sunca-marsa i konjukcija između sunca-plutona Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 10-11-2014, 01:42   #2
elza
Druid

elza's Avatar

elza je offline
Registrovan: Oct 2012
elza će postati poznat uskoroelza će postati poznat uskoro
Standardno

izvini, a zašto je Tvoj Saturn nesrećan u "strašnom" 7 polju, u slučanoj egzaltaciji, u svom znaku (po TA), a koliko primetih nema nigde aflikcije?

Ako je suditi na osnovu 2 primera iz života(oba su Vage), valjda zato što ti Venera kao planeta ljubavi u VAgi i svom sedištu nema ništa protiv Sunca u istom znaku.

Nemoj da se ljutiš, ali konstatujem da pitaš pitanja, na koje odgovore znaš.
Submit to Digg   Zanima me konjukcija između sunca-marsa i konjukcija između sunca-plutona Reply With Quote

Old 10-11-2014, 08:29   #3
Orion
Početnik

Orion's Avatar

Orion je offline
Orion je na dobrom putu
Standardno

Hvala tu puno Elza na odgovoru. Ja sam pokušavala sama protumačiti svoju natalnu kartu, čitajući pojedinačno značenja aspekata, kuća i planeta,a nisam znala kako sve to povezati, pa sam očito sve pogresno protumačila. Prema, tome izgleda da ne mogu postaviti, pitanja koja znam. Sad sam skroz zbunjena, ali voljela bih da čujem šta se sve zaista moze iz moje natalne karte reći o meni.
Hvala ELza i voljela bih da mi pojasniš šta znači
"izvini, a zašto je Tvoj Saturn nesrećan u "strašnom" 7 polju, u slučanoj egzaltaciji, u svom znaku (po TA), a koliko primetih nema nigde aflikcije?"

Hvala svima još jednom i Elzi koja me uputila na pravi put

Old 10-11-2014, 14:52   #4
elza
Druid

elza's Avatar

elza je offline
Registrovan: Oct 2012
elza će postati poznat uskoroelza će postati poznat uskoro
Standardno

Citira sam tebe koja nazivaš polje iz postavljene karte "strašnom". Upravo je suprotno. To polje nije afkikovano (ugroženo) aspektima 90 180. Saturn je u znaku kojim prirodno vlada. Dobro mu je tu kao domaćinu. Karta uopšte nema naznaka lošeg braka, pa se pitam sama šta ste to pročitali od osnova kad su pitanja neosnovana. Da sam ja pročitala osnove na ovu kartu, dobila bih pozitivno tumačenje koje takvo ostaje ako se udje dublje u analizu. Za razliku od nekih karti gde osnove bz aspekata odaju sliku na kojoj se pozavideti može, a daljim analizama (osnovim) dobija suprotn ili kontradiktorn slika, u primeru karte koju si postavila nije tako.

Old 10-11-2014, 17:21   #5
Orion
Početnik

Orion's Avatar

Orion je offline
Orion je na dobrom putu
Standardno

Ja sam se ovim počela baviti iz hobija i inače sam većinu stvari čitala na engleskom jeziku,prevodeći sebi i onako samouko učeći se čitajući recimo saturn u 7 kuci ili venera u 4 kuci bez da gledam ko je vladar sedme pa ko je 4 pa sta ako je on ovdje ili ondje. Zato sam se registrirala na ovaj site kako bi vidjela na maternjem jeziku kako se to povezuje, iščitava, tumači ako imam dara za to,ali eto uvijek me zanimalo okultno i sve vezano za te neke fenomene mitske svijesti. Drago mi je sto ste me ispravili, što znam da sam pogrešno čitala,ali i dalje ću čitajući postove na ovom forumu pokusati da odgonetnem, šta sve moja natalna karta meni o meni može da kaže. Najviše me zanima, moja peta kuća koja govori o toj kreativnosti i potencijalnom uspjehu u domenima umjetnosti , budući da sam to i završila, bavim se time, i pogodilo me je to da to pise tu,dakle ima istine u ovome. Sad me zanima kako to funkcionise i sta jos mogu da otkrijem iz svega toga- Hvala na ispravkama zaista mi mnogo znače, jer nekad satima to iščitavam, po ulozenom vremenu po temama koje inače biram na svojim knjizevnim i ikonografskim projektima vidim da me to živo zanima.
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules