ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Natalne karte clanova Clanovi foruma vezbaju na kartama drugih clanova foruma...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

presudna 29. godina zivota
Old 11-11-2011, 03:45   #1
DiDiTi
Početnik

DiDiTi je offline
Registrovan: Nov 2011
DiDiTi je na dobrom putu
Standardno presudna 29. godina zivota

Najpre da se zahvalim svima koji imaju dobru volju da se pozabave mojom kartom.
Ovako...
U mom zivotu se poslednjih nekoliko meseci pocelo odvijati nesto vrlo neobicno. Iz jedne totalne ucmalosti i melaholije pocele su da se desavaju promene u vidu dogadjaja ali vise, da tako kazem, mentalne prirode, promene u nacinu razmisljanja i delanja, i da znate i da se sama uplasim na tren koliko ne licim na sebe.
Setila sam se da mi je jednom jedna komsinica, astrolog po zanimanju, rekla da ce mi 29. godina biti presudna

Bilo koje reci da ce biti na bolje su dobrodosle
Submit to Digg   presudna 29. godina zivota Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 11-11-2011, 07:42   #2
ibis
Čarobnjak

ibis's Avatar

ibis je offline
Registrovan: Jul 2008
ibis će postati poznat uskoroibis će postati poznat uskoro
Standardno

Upravo ti se desava Saturnov povratak, a saturnovi ciklusi iznacavaju faze razvoja. Nema potrebe da se brines to je prosto sazrevanje, koje cesto ima i neki neprijatan momenat.
Posto je u tvom natalu Saturn vladar pozdnaka i simbolizuje tebe licno, prirodno je da promene primecujes prvenstveno na sebi.
Osim toga Saturn ti je dobro postavljen, i nece biti nekih vecih problema, ali mislim da ti je potrebno da jasnije sagledas svoje mesto pod Suncem, svoju poziciju u zivotu i mozda svoje ambicije (Saturn 0 Pluton)

Old 11-11-2011, 20:57   #3
andjelikadepeures
Mag

andjelikadepeures's Avatar

andjelikadepeures je offline
Registrovan: May 2010
andjelikadepeures će postati poznat uskoroandjelikadepeures će postati poznat uskoro
Standardno

Slichno se desava i meni, ali ne vidim to kao neshto negativno. naprotiv, bash jwe po mene jako pozitivno.
gledaj da iz svega izvuuchesh najbolje

Old 12-11-2011, 01:25   #4
DiDiTi
Početnik

DiDiTi je offline
DiDiTi je na dobrom putu
Standardno

Hvala na savetima.
Nikada nisam volela promene, uvek su bile na gore.
Bas me je zainteresovalo ovo sve, prethodnih par noci sam zaglavila citajuci ovaj forum. Vidim da su neki clanovi davali tako neke bitne informacije, pa bih htela i ja da podelim.
Recimo, otac me je napustio kad sam imala 5 meseci.
Sa 9 meseci sam cudom izbegla smrt na operaciji spleta creva.
Ukazuje li nesto na to?

Ja sad bukvalno MOLIM za pomoc. 12.janura ostavio me je momak posle idilicne, trogodisnje veze. Ima li u mom horoskopu nade da cu preziveti ovo?

moram negde da napisem. Odvojio me je od svih prijatelja, svih, nikog nemam, sestru, brata, roditelje i onda odbacio i varao i vec druga u nasem stanu . nije lakse kad se napise ali izgleda vise pateticno

Last edited by Vojvotkinja; 28-12-2013 at 09:35..

Old 23-01-2013, 01:03   #5
Rabiosa
Druid

Rabiosa je offline
Registrovan: Jan 2010
Rabiosa je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by DiDiTi VIdi Poruku
moram negde da napisem. Odvojio me je od svih prijatelja, svih, nikog nemam, sestru, brata, roditelje i onda odbacio i varao i vec druga u nasem stanu . nije lakse kad se napise ali izgleda vise pateticno
Žao mi je što ovo čitam, ja sam puno puta pogrešila i neću te kritikovati jer znam da u ovim trenutcima koje duboko proživljavaš i kada sve sabiraš kritika i osuda ti je najmanje potrebna. Znaš ti već sve sama.
Imaš Ve90Ne kao i ja, možda je delimično taj aspekt odgovoram za tvoju idealizaciju. A pogledaj ti ovaj Mesec u vodoliji, dispozitor Saturn egzaltiran u Vagi, kakva su ti osećanja? Ako možeš da opišeš, koliko možeš.
Meni tvoja karta izgleda prilično dobro, jedino eto te emocije.

Old 23-01-2013, 12:53   #6
DiDiTi
Početnik

DiDiTi je offline
DiDiTi je na dobrom putu
Standardno

Pisem i brisem. Otvoriti se nepoznatim ljudima, a znas da nije stalo ni onome koji ti je do juce govorio da te voli najvise na svetu.
Kako se osecam. Sve me boli, a ne razumem kako moze da boli mrtva dusa.
Ne znam da li postoji razumnija osoba od mene, za svaciji postupak nadjem opravdanje, ne guram nos u tudje probleme,pomerim mrava da ga ne zgazim i opet ...
Znate one ljigave osobe, koje nemaju karakter i stav, koje zalis i gledas da zaobidjes, e, takva sam.
I kad sam se javila prvi put ovde, pre par godina, ni tad nisam napravila izbor. Pogresi covek, napravi los izbor, uradi jako, jako losu stvar. ja sam pustila da budem ping-pong loptica i sve su drugi odlucili za mene, tj. za njih.
i sve teoretski znam, jos objasniti telu da ustane i ode na fakultet, ne pod voz

Old 23-01-2013, 22:28   #7
NOVICSLAVICA
Druid

NOVICSLAVICA je offline
Registrovan: Mar 2009
NOVICSLAVICA će postati poznat uskoro
Standardno

DiDiTi- Vladar 1-ve Saturn [ti] dosao ti je do vladara 12-te Jupitera i udruzeno ti kvadriraju natalni Mesec.

Ova konstelacija daje takva dusevna stanja kakva opisujes.
Nesto si morala privesti kraju .[Saturn na vladara 12-te [kraj ,zavrsetak.]

Jedino ti mogu dati informaciju dokle ce ovo stanje da traje.

Osetices ceo februar . Jer ce Saturn biti dosta dugo na 11* skorpije i praviti egzaktan 90* na tvoj Mesec [dusa].
20-tog februara sa 11*-tog stepena Saturn krece u retrogradni hod tako da ce te i mart mesec smoriti.
Zatim malo popusta i u oktobru resavas potpuno sa tim sta te je gusilo ,pritiskalo, cinilo tuznom...
Svako dobro ti zelim....

Old 24-01-2013, 17:50   #8
DiDiTi
Početnik

DiDiTi je offline
DiDiTi je na dobrom putu
Standardno

Ja ne znam kako cu stvarno. Ne boli, kida. Raspada mi se telo, ne osecam dusu. Sta da radim, ne mogu da izdrzim.
3 meseca me je i varao. Na zalost, procitah istoriju sa skajpa, vidoh slike. i zasto ne osecam, bes samo tugu, beskrajnu tugu i ljubav.

hvala vam svima.
samo da malo popusti. ne znam odakle mi ovoliko suza. valjda i ne moze da bude gore.

Old 24-01-2013, 23:32   #9
Mia
Mag

Mia's Avatar

Mia je offline
Registrovan: Mar 2012
Mia će postati poznat uskoro
Standardno

imas i pl na asc uz Sa povratak i to je ta transformacija o kojoj pricas zapravo

ajde, bice bolje
da bi se lepe stvari dogodile, prvo mora da se srusi ono sto ne valja

a nemoj da tugujes za nekim ko te je ponizio, varao i otudjio od svih

to nije idilicna veza

veliki pozz

Old 26-01-2013, 16:17   #10
DiDiTi
Početnik

DiDiTi je offline
DiDiTi je na dobrom putu
Standardno

Niti imam nadu, ni truncicu snage. Sve ste u pravu, mozak mi govori isto, dok vladam razumom. veci deo mi nista nije jasno, kao u magli disem. Sama sebi jedino mogu pomoci, ali zasto bih. Jedina zelja mi je da prestane bol.

Old 09-02-2013, 18:22   #11
DiDiTi
Početnik

DiDiTi je offline
DiDiTi je na dobrom putu
Standardno

Vratila sam se na faks, krenula na aerobik. Pokusala sam da kontaktiram stare prijatelje, jedan drug mi se odazvao na poziv. Boli i stezu grudi, ali ide zivot dalje.
i dalje tvrdim da nema smisla bez ljubavi.
Ali cu verovati da moram sebe najvise da volim. Pa, vecini je to dovoljno.

Danas sam dala ispit posle 4 godine pauze. I nemam sa kime da podelim.
Resila sam da pokupim svoje stvari, moja ljubav je presrecna, resio se mene, bukvalno sija.
Koliko covek mora da bude jak da prihvati da si nista onome ko je tebi sve.
Zivim dalje i idalje nista nema smisla. Svi osudjuju ovog momka male Bojane, potpuno ga razumem.
Rece mi Slavica da ce popustiti u aprilu.

Last edited by Vojvotkinja; 28-12-2013 at 09:42..

Old 02-04-2013, 22:06   #12
NOVICSLAVICA
Druid

NOVICSLAVICA je offline
Registrovan: Mar 2009
NOVICSLAVICA će postati poznat uskoro
Standardno

DIDITI-Tranzitni Saturn kad napravi 90* sa nat. Mesecom retko kome to bude ok. period. Uglavnom je propracen tugom,boli,nesrecom, patnjom....Tebi je jos i isti taj Saturn legao na nat Jupitera pa i materijalna situacija zna biti problem.
Meni kazu ako ne postoji natalni kontakt dve planete koje u tranzitu prave konstelaciju nista se nece desiti ,dogoditi i sl.
Ti nemas natalni kontakt izmedju Saturna i Meseca ni preko pozicije ni dispozicije a ipak ga osetis .

I ja cu imati sledece godine istu konstelaciju i ako budem imala snage da kukam i smaram Kvin to ce biti dobro.
Strasno je kad ti se ne prica i kad places a niko te ne vidi ,ne cuje, ne gleda ,ne zna i bas ga briga...
Kukaj DIDITI prazni se ,sve ce proci pa i ovo tvoje.....

Old 03-04-2013, 05:35   #13
DiDiTi
Početnik

DiDiTi je offline
DiDiTi je na dobrom putu
Standardno

Slavice, ja cu da se drzim da u aprilu popusta To neko rusenje institucije mi se moralo desiti u januaru, mozda institucije braka u mojoj glavi ja sam se bila udala.
Ljubim te i hvala.

Last edited by Vojvotkinja; 28-12-2013 at 09:38..
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules