ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Natalne karte clanova Clanovi foruma vezbaju na kartama drugih clanova foruma...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Pozdrav svim clanovima i gostima foruma!
Old 06-09-2010, 01:25   #1
quan yin
Početnik

quan yin je offline
Registrovan: Sep 2010
quan yin je na dobrom putu
Standardno Pozdrav svim clanovima i gostima foruma!

Nedavno sam prvi put cula tumacenje svoje natalne karte,i naravno iznenadjena podudarnoscu njene interpretacije sa 'stvarnim' zivotom,postala vrlo zainteresovana za astrologiju.
Ukoliko je neko inspirisan da 'vezba' i na mojoj natalnoj karti,izvolite,drago bi mi bilo da cujem i vasa misljenja.
Pozdrav!

http://i55.tinypic.com/2805zc7.gif
Submit to Digg   Pozdrav svim clanovima i gostima foruma! Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 06-09-2010, 03:39   #2
Chither
Veštac

Chither je offline
Registrovan: Sep 2007
Chither je na dobrom putu
Standardno

Uh skorpijica Uvek volim da ih vidim Evo ja cu da pokusam onoliko koliko mogu pa se nadam da ce se jos neko prikljuciti.

Rekla bih da si ti vrlo drustvena osoba, komunikativna i otvoren aka svetu. Ova tvoja konjukcija Sunca i Urana mi je prvo upala u oci, ali opet ni sama nisam sigurna kako bih je protumacila jer ti je vodolija ukljestena u II kuci. Mislim da se ili bavis poslom ili je prosto nesto sto te zanima da radis - rad u velikim organizacijama, rad sa mnogo ljudi. Skolu i formalno obrazovanje smatras jako bitnom podlogom u zivotu, volis da putujes . Emocije su ti vrlo kontrolisane, uvek dolaze od razuma, ne dolazis u situacije da nesto uradis a ni sama ne znas zasto.
Mislim da si avanturista, slobodnih shvatanja, ali da mozda to malo drzis potisnuto u sebi. Ne znam da li si udata, ali tipujem na vise od jednog braka i to mozda u inostranstvu.

Old 06-09-2010, 17:28   #3
quan yin
Početnik

quan yin je offline
Registrovan: Sep 2010
quan yin je na dobrom putu
Standardno

Hvala na vremenu posvecenom mojoj natalnoj karti
Radim sa ljudima,lekar sam,trenutno u inostranstvu na skolovanju za malo drugacijeg lekara,tradicionalne kineske medicine...
Nisam udata,ni u vezi,ali sam dobila tumacenje da ce,kada se desi, biti mnooooooooogo stariji muskarac od mene,da li i Vi tvrdite isto?i ako vidite kada i kako?
p.s ja sam na samom pocetku ucenja astrologije,pa mi je svaki savet u tumacenju natalne karte izuzetno dragocen!
Stoga,najlepse hvala!

Old 06-09-2010, 19:32   #4
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Registrovan: Dec 2009
sladjana ima dobru aurusladjana ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by quan yin VIdi Poruku
Hvala na vremenu posvecenom mojoj natalnoj karti
Radim sa ljudima,lekar sam,trenutno u inostranstvu na skolovanju za malo drugacijeg lekara,tradicionalne kineske medicine...
Nisam udata,ni u vezi,ali sam dobila tumacenje da ce,kada se desi, biti mnooooooooogo stariji muskarac od mene,da li i Vi tvrdite isto?i ako vidite kada i kako?
p.s ja sam na samom pocetku ucenja astrologije,pa mi je svaki savet u tumacenju natalne karte izuzetno dragocen!
Stoga,najlepse hvala!
Ti si jako osetljiva po pitanju ljubavi, nekao si na svim poljima jača a tu malo si tajanstvena pa moguće da te ne shvataju ozbiljno ...
VII kuca u Bliznacima - moguće 2 braka a Merkur kao vladalac je retro i otišao u XII kuću veruješ u ono što želiš, idealizuješ se u svemu nisi baš praktična za 21 vek...ali si zato lepa i veoma inteligentna , zabavna pa veruem da nisi baš usamljena već težiš savršenom pa kad naiđe biće sve ok. Dotle ne rasipaj enegriju na neke nepotrebne ljude i sitnice tipa svetski problemi jer dosta onda brineš zbog toga , mada si lekar pa to ide valjda sa tim!!! pozzz

Old 06-09-2010, 19:38   #5
Chither
Veštac

Chither je offline
Registrovan: Sep 2007
Chither je na dobrom putu
Standardno

Uuuu, bas interesantno, verujem da ce ovi malo strucniji od mene imati pune ruke posla oko proucavanja svih aspekata koji su doveli do toga Ja jos uvek nisam na tom stupnju znanja, a kartu nekako pre svega gledam kao celokupnu sliku pa tek onda idem u "sitna crevca". Ja ne bih rekla da ce muz da ti bude mnogo stariji, cak pre mozda i mladji.

Mars predstavlja tip muskarca koji nas privlaci a Sunce govori o tome kakvog muskarca karakterno zelimo na duze staze. Tvoj Mars je u lavu, anjegov dispozitor je Sunce pa mislim da ti bas padas na taj tip - sefovi, direktori, profesori, ili prosto muskarci jakog ega, dominantni muzjaci sto bi se reklo On svakako treba da bude ozbiljan, muzevan, zastitnicki nastrojen i hrabar. Verovatno su ti zbog konjukcije Sunca i Urana prognozirali mnoooogo starijeg muza...ali jasamo mislim da to govori o tome da volis neobicne muskarce, koji se po tvojim shvatanjima bave nekim cudnim zanimanjima, ili su na bilo koji nacin drugaciji od svih ostalih.

Mislim da imas bas fine predispozicije za to cime se bavis. Samo mislim i da ce tvoj ljubavni zivot ispastati jos neko vreme zbog karijere.

Old 06-09-2010, 19:49   #6
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Registrovan: Dec 2009
sladjana ima dobru aurusladjana ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by marijana511 VIdi Poruku
Uuuu, bas interesantno, verujem da ce ovi malo strucniji od mene imati pune ruke posla oko proucavanja svih aspekata koji su doveli do toga Ja jos uvek nisam na tom stupnju znanja, a kartu nekako pre svega gledam kao celokupnu sliku pa tek onda idem u "sitna crevca". Ja ne bih rekla da ce muz da ti bude mnogo stariji, cak pre mozda i mladji.

Mars predstavlja tip muskarca koji nas privlaci a Sunce govori o tome kakvog muskarca karakterno zelimo na duze staze. Tvoj Mars je u lavu, anjegov dispozitor je Sunce pa mislim da ti bas padas na taj tip - sefovi, direktori, profesori, ili prosto muskarci jakog ega, dominantni muzjaci sto bi se reklo On svakako treba da bude ozbiljan, muzevan, zastitnicki nastrojen i hrabar. Verovatno su ti zbog konjukcije Sunca i Urana prognozirali mnoooogo starijeg muza...ali jasamo mislim da to govori o tome da volis neobicne muskarce, koji se po tvojim shvatanjima bave nekim cudnim zanimanjima, ili su na bilo koji nacin drugaciji od svih ostalih.

Mislim da imas bas fine predispozicije za to cime se bavis. Samo mislim i da ce tvoj ljubavni zivot ispastati jos neko vreme zbog karijere.
Svakako kunjukcija Sunce uran daje kreativne, talentovane i neobične muškarce ali i sa dosta slobode, možda čak i neki političar jer to sve daje izazov čemu i ti težiš jer umeš da budeš vođa.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules