ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Natalne karte clanova Clanovi foruma vezbaju na kartama drugih clanova foruma...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Pomagajte!!!
Old 07-05-2009, 12:19   #1
mija
Obično gatalo

mija je offline
Registrovan: Mar 2009
mija je na dobrom putu
Standardno Pomagajte!!!

Mene najvise muci profesija...nisam sigurna u kojoj profesiji bi bila zadovoljna i iskoristila svoje talente,sta bi me stvarno vezalo..ako je neko zainteresovan da mi pomogne?
Submit to Digg   Pomagajte!!! Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 07-05-2009, 12:44   #2
mace
Obično gatalo

mace je offline
Registrovan: Feb 2007
mace je na dobrom putu
Standardno

Ti logicno ocekujes astroloski savet, posto ne mislim da imam dovoljno znanja a nisam ni osoba koja daje astrloske savete, ja cu ti dati jedan savet kao covek, a to je da sednes i da dobro razmislis sta volis i da li si sposobna za takvo nesto.
Mnogi od nas vole da pevaju ali nemaju talenat.
Pokusaj da razmisljas i analiziras sebe, sta te cini srecnom, sta ti ide od ruke tj sta umes sa lakocom da radis i da li ta dva pokrivaju jednu oblast?
meni npr idu racunari, ja i radim kao web dizajner ali studiram psihologiju koja mi ne ide lako ali mi siri vidike i ta tezina mi je izazov...
razmisli, u samoci bez sugestije a nakon toga cuj sta ce ti reci oni koji te blisko poznaju, saslusaj ih bez sujete i onda opet razmisli...
Pozdrav sa zeljom da nadjes profesiju za sebe

p.s.preporucujem knjigu "Slobodna deca Samerhila"...gde se nekonvencionalnom metodom deca "preobracaju" iz losih u dobre... i gde profesor vrlo cesto istice da i neko ko cisti ulice moze biti srecan, spokojan i nezavidan bez obzira sto nije na nekoj drustvenoj lestvici...

knjigu sam navela apropo temi, sta god da izaberes bitno je da si ti zadovoljna, samo razmisli dobro sta... uostalom zanimanje je promenljivo, problem je jedino sto se za neku strucnost trazi fakultet a za to treba vreme.

Old 08-05-2009, 13:14   #3
Miraceti
Obično gatalo

Miraceti's Avatar

Miraceti je offline
Registrovan: Mar 2008
Miraceti je na dobrom putu
Standardno

Tvoja natalna karta po mom misljenju daje mogucnost za 3 profesije.

prvo , mogla bi da se bavis javnim poslom na televizji , ako imas dobru dikciju ( da buses spiker ili najavljacica), zato sto imas aspekte da te voli kamera i da bi dobro prosla kao javna faca.
drugo , mogla bi biti dobar forenzicar , sposobna si da udjes u srz stvari i da vidis dublje ali ovaj mesec u raku je mnogo emotivan, i ako bi njega prevazisla samokontrolom, onda bi ovo bilo ok.
trece, dobro bi se snasla kao vlasnica turisticke agencije , ali ne klasicnog tipa nego planinski seoski turizam.
Neznam dali cu ti pomoci ili ne, ali sta god u zivotu da odaberes ako ga radis srcem bices uspesna.

Old 09-05-2009, 12:08   #4
mija
Obično gatalo

mija je offline
mija je na dobrom putu
Standardno

Forenzicar ne dolazi u obzir!!! Mislim da bi umrala ...hvala ti mnogo...potvrdila si moja razmisljanja

Old 09-05-2009, 13:47   #5
Dolly
Početnik

Dolly's Avatar

Dolly je offline
Registrovan: May 2009
Dolly je na dobrom putu
Standardno

p.s.preporucujem knjigu "Slobodna deca Samerhila"...gde se nekonvencionalnom metodom deca "preobracaju" iz losih u dobre... i gde profesor vrlo cesto istice da i neko ko cisti ulice moze biti srecan, spokojan i nezavidan bez obzira sto nije na nekoj drustvenoj lestvici...

Prvi moji kontakti sa astrologijom su se desili u Spaniji, prvo kod jednog finog astrologa koji mi nista posebno nije rekao sve lijepo upakovao ali......
Poslije toga se pojavio jedan opaljeni filozof koji je poceo da radi jeftine karte, interesantne ali jedino je meni dao neke predikcije koje su se i ostvarile do zadnje koja se ne ostvaruje jer je ocekujem i onda bude obrnuto.
Uglavnom on se nosio idejom da ode u srednju skolu i da svakom djetetetu uradi natalnu sa tim da vidi kome koja profesija odgovara. Normalno da to nije uradio niti bi to bilo prihvaceno. Poslije toga meni je stalno bilo u glavi da je to nesto vrlo bitno jer srecan u poslu je mozda bitnije nego u ljubavi (mozda moja VE u Djevici).
Stalno sam ponavljala recenicu BOLJE BITI SRECAN SMECAR NEGO NESRECAN LJEKAR.
Prije nekolike godine na plazi u Ulcinju mi pridje stariji covjek, lijepog njegovanog izgleda, lijepih ruku, otmen i pocne pricu koliko kuca, koliko zena ima sve sa stilom prica. Pitam ga ja a dje zivi a on odgovara u NEW YORK-u. Pitam sta je tamo radio a on ce: Ono sto niko nije htio-SMECAR.
Ali ne zalim skolovo sam sinove, jedan je direktor u nekoj banci a drugi inzenjer. Eto mog srecnog smecara.

Mislim da je to bitno i vrlo bih voljela da za moju djecu (3) vidim kako da ih upravim.
Moga najstarijeg sina ne interesuje puno skola(16) iako moze ali je lijen nego bi da bude automehanicar. Nemam ja problem sa tim ali nijesam sigurna da je to za njega.
Imali ko da mi da neki savjet?

Old 09-05-2009, 23:28   #6
mija
Obično gatalo

mija je offline
mija je na dobrom putu
Standardno

Dolly trebala bi da otvoris svoju temu sa licnim pitanjem u vjezbaonica / natalne karte clanova i u potpis da postavis natalnu kartu.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules