ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Natalne karte clanova Clanovi foruma vezbaju na kartama drugih clanova foruma...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Pomoć oko odabira fakulteta
Old 17-06-2019, 17:14   #1
Stark91
Početnik

Stark91 je offline
Registrovan: Jun 2019
Stark91 je na dobrom putu
Standardno Pomoć oko odabira fakulteta

Pozdrav svim dragim članovima, pratim vas već neko vrijeme i mnogo sam naučio čitajući vaše postove tako da sam se odlučio pridružiti i nadam se proširiti svoje znanje još više. Ne znam da li je protiv pravila objaviti natalnu kartu dok ne skupim više komentara na temama ali nažalost moje znanje još uvijek nije tako veliko da bih se usudio komentarisati sa vama.

Otvorio sam ovu temu zato što mi je potrebna ogromna pomoć, oko nečega što mi ne da spavati već dugo vremena unazad. Odlučio sam upisati fakultet, pauzirao sam nekoliko godina nakon završene srednje iz raznih razloga i za sada je moj izbor Pravni fakultet. Imam dosta široka interesovanja, svašta sam radio u životu i Pravo mi djeluje kao najbolji izbor. Međutim, uticaji okoline, nesigurnosti i slično naveli su me da počnem sumnjati u svoju odluku i zato bih volio čuti vaše mišljenje.

Ovo je moja natalna - Imgur: The magic of the Internet

Kako vidim, imam MC u Vagi, pretpostavljam da to ide u prilog mom izboru? Kao što sam napisao, još uvijek imam mnogo učiti o astrologiji ali pošto se bliže prijemni jako bi mi značilo da čujem vaša mišljenja.

Hvala svima

Last edited by Stark91; 17-06-2019 at 17:26..
Submit to Digg   Odabir idealnog zanimanja Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 18-06-2019, 13:16   #2
Vojvotkinja
Moderator

Vojvotkinja's Avatar

Vojvotkinja je offline
Registrovan: Aug 2006
Vojvotkinja je na dobrom putu
Standardno

Ovo je neki posao gdje ne želiš raditi sam, tj.jedini radnik, jer je Vaga na vrhu desete, a Venera je u Jarcu, tj puna prva kuća planeta u Jarcu, pa je ovo naglašena realnost, ali i proračunatost...ovo je taktičnost u odnosima sa javnošću, odmjerenost, određena doza ozbiljnosti, ali i istrajnosti, detaljnosti. Ovo može biti arhitektura, pravo, pošto je Venera u drugoj kući, ovo je takođe i baratanje tuđim novcem.
Ne znam šta više da ti kažem.

Old 18-06-2019, 16:27   #3
Natasarijana
Obično gatalo

Natasarijana's Avatar

Natasarijana je offline
Registrovan: Mar 2017
Natasarijana je na dobrom putu
Standardno

Ja bih rekla da sa Mo u 9, mora biti 2 izbora faksa. Vladar je svakako Me u izgonu, ;pa deluje da jedan izbor biva na;pusten i to naglo, moze biti neki vid pada koji ipak daje zvanje, tipa stepenovanje kao visa skola.. jer ovde ima izmene Me i Ju. Svakako ;posao koji ;podrazumeva zakone i ugovore, distorzija sestog polja... Deluje da se ;posao aktivira za vreme studija uz neka ;proteziranja i da taj angazman daje fino dostojanstvo jer je isti vladar. Instit. zatvorenog tipa, izolovana mesta, daleke zemlje, ostrva... mogu imati veze sa ;poslom. Zivot u inostranstvu zbog ;posla... Blizan. u 6 i 7 svakako ukazuje na vise ;poslova. Deluje da ;pravo kasnije ;pomaze u nekim kriznim okolnostima ;po ;pitanju ;posla, jer ovo bude uglavnom ;povreda ;prava na ;poslu, da te neko istera sa ;posla na ;primer ;pa se sudis... takodje, strani jezik i izdavastvo, ;predavastvo mogu biti deo opisa. Konsalting neki. Super je sto ti vladar ide u sediste ;preko Me. Sansa neka koju koristis i to bas dok studiras ili si u inostranstvu iili neku izmenu zakona. Losa izmena za tebe So i Ju, sa Ur i Sa ... tu treba ;paziti.

Last edited by Natasarijana; 18-06-2019 at 17:43..

Old 24-06-2019, 02:21   #4
TigaBg
Čarobnjak

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Registrovan: Aug 2009
TigaBg ima dobru auruTigaBg ima dobru auru
Standardno

Pravo je dosta dobar izbor za tebe, rekla bih da bi ti najbolje išlo imovinsko ili privredno pravo. Srećno

Old 03-07-2019, 11:45   #5
Marlen
Veštac

Marlen's Avatar

Marlen je offline
Registrovan: Mar 2009
Marlen je na dobrom putu
Standardno

Meni se cini da ces deo karijere provesti u nastavi ili ces biti neki edukator, ovo iz nekog iskustva kazem

ipak je devica na vrhu devete, pravo je nekako drugi izbor (mislim na taj obim interesovanja) ali jeste dobar izbor (nasledno pravo na primer)

Psi laju, karavani prolaze...

Old 07-07-2019, 12:30   #6
Stark91
Početnik

Stark91 je offline
Registrovan: Jun 2019
Stark91 je na dobrom putu
Standardno

Prvo da se izvinem što se nisam ranije javio, bio sam okupiran učenjem za prijemni. Imam dobre vijesti - primljen sam! I to visoko na rang listi upisanih. Odlučio sam vas poslušati, nadam se da nisam pogriješio

Veliko hvala svima koji su odvojili vrijeme i napisali mi korisne savjete. Hvala još jednom, mnogo ste mi pomogli

Old 08-07-2019, 19:19   #7
Natasarijana
Obično gatalo

Natasarijana's Avatar

Natasarijana je offline
Registrovan: Mar 2017
Natasarijana je na dobrom putu
Standardno

Sve najbolje! Pozz
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Tags
ĺˇto, imam, joĺˇ, odluäŤio, sam

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules