ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Natalne karte clanova Clanovi foruma vezbaju na kartama drugih clanova foruma...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Natalna Vaga
Old 09-03-2018, 00:44   #1
Malkovič
Početnik

Malkovič's Avatar

Malkovič je offline
Registrovan: Mar 2018
Malkovič je na dobrom putu
Standardno Natalna Vaga

Evo i moje karte.

http://www.dodaj.rs/images/3Sjz5.png

Nisam neki stručnjak za natal, mada me ta tematika privlači i kako sam po prirodi radoznao (), ne odbijam znanja o nečemu novom.

Jednom prilikom u toku mog detinjstva, roditelji su kontaktirali jednog astrologa za tumačenje moje natalne karte, kada im je rečeno da sa školama neću najbolje proći (tj. da ću započeti studije ali ih neću završiti), kao i da će mi se ukazati značajna poslovna prilika u nekoj dalekoj zemlji, koju ću iskoristiti. Eto, studije sam završio, a ta poslovna prilika se još uvek nije ukazala.

Ako neko može da mi kaže nešto više, bio bih zahvalan.
Submit to Digg   Natalna Vaga Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 10-03-2018, 16:21   #2
Natasarijana
Obično gatalo

Natasarijana's Avatar

Natasarijana is online now
Registrovan: Mar 2017
Natasarijana je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Malkovič VIdi Poruku
Evo i moje karte.

http://www.dodaj.rs/images/3Sjz5.png

Nisam neki stručnjak za natal, mada me ta tematika privlači i kako sam po prirodi radoznao (), ne odbijam znanja o nečemu novom.

Jednom prilikom u toku mog detinjstva, roditelji su kontaktirali jednog astrologa za tumačenje moje natalne karte, kada im je rečeno da sa školama neću najbolje proći (tj. da ću započeti studije ali ih neću završiti), kao i da će mi se ukazati značajna poslovna prilika u nekoj dalekoj zemlji, koju ću iskoristiti. Eto, studije sam završio, a ta poslovna prilika se još uvek nije ukazala.

Ako neko može da mi kaže nešto više, bio bih zahvalan.
Taj neko je prisao karti pre svega orjentacijom na postavku tvojih cvorova koji ukazuju da je tematika inostranstva, zakona, izdavastva, predavastva, medicine, jezika.... ono oko cega ces najvise fokusa posvetiti. Obzirom da je ovo dnevna karta i da su postavke vladara u konjunkciji u umetnutom polju, tebi ta simbolika posla i profesije se ispoljava kasnije zbog umetnutog polja, posao gde ces cak biti u postavci nekog nadredjenog, direktora u jednom momentu i sa te pozicije ces imati pad. Pozicija koja ce biti sa orjentacijom na neku finansijsku papirologiju koja ce biti sumnjiva i problematicna i koja ce biti vezana za neko sudjenje javno a ipak zatvorenog tipa a gde ce pitanje te papirologije koja nije adekvatna da se dovede u pitanje.

Old 10-03-2018, 20:26   #3
Malkovič
Početnik

Malkovič's Avatar

Malkovič je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Natasarijana VIdi Poruku
Taj neko je prisao karti pre svega orjentacijom na postavku tvojih cvorova koji ukazuju da je tematika inostranstva, zakona, izdavastva, predavastva, medicine, jezika.... ono oko cega ces najvise fokusa posvetiti. Obzirom da je ovo dnevna karta i da su postavke vladara u konjunkciji u umetnutom polju, tebi ta simbolika posla i profesije se ispoljava kasnije zbog umetnutog polja, posao gde ces cak biti u postavci nekog nadredjenog, direktora u jednom momentu i sa te pozicije ces imati pad. Pozicija koja ce biti sa orjentacijom na neku finansijsku papirologiju koja ce biti sumnjiva i problematicna i koja ce biti vezana za neko sudjenje javno a ipak zatvorenog tipa a gde ce pitanje te papirologije koja nije adekvatna da se dovede u pitanje.
Tačno je da mi je karijera usmerena na pravosuđe i, uopšte, zakonodavstvo.

Old 10-03-2018, 20:41   #4
Natasarijana
Obično gatalo

Natasarijana's Avatar

Standardno

Quote:
Originally Posted by Malkovič VIdi Poruku
Tačno je da mi je karijera usmerena na pravosuđe i, uopšte, zakonodavstvo.
Meni deluje da ces u jednom momentu biti postavljen za organizatora, ovakvu postavku imaju oni koji posredno preko nekog dodju do pozicije, postavljeni direktori tipa kad firma ide u stecaj ili tako nesto, So kad je u padu, to oznacava i pad sa pozicije te. A pada se zbog nepravilne dokumentacije ili korupcije u tvom slucaju. Ovde simbolika upravljanja te povezuje sa jos nekim, simbolika je So u znaku Vage da tu ima neko partnerstvo, da od nekog sve to zavisi i neces bas mnogo da se pitas, ali ces na kraju imati problem. Ovo moze da bude i politicko neko uplitanje u celu tu situaciju.

Old 10-03-2018, 20:51   #5
Natasarijana
Obično gatalo

Natasarijana's Avatar

Standardno

Simbolika So u Vagi je karakteristicna za dr Vojislava Seselja, So je uvek ono gde zelimo da sijamo, gde da se istaknemo, gde da ostvarimo slavu, poziciju i da nam se dive. Sunce u vagi je zainteresovano za pitanje politike, javnosti, pravosudja.... dodatno sa Jupiterom za zakone... ali u Vagi je Sunce u padu.... znaci pad u neke situacije, ko sto se njemu desilo, teske okolnosti, gde ce imati prilike da kroz teznju egzaltaciji se vadi iz novonastale situacije. To je neko ko iz startno lose pozicije ima priliku da zasija kroz esencijalni kvalitet postavke So u Vagi, sudnica u njegovom primeru, politika. Sunce je uvek GLAVNI. Ali u Vagi su mu poterbni drugi da bi ostvario svoj sjaj, da pregovara, da ima drugu stranu, Vaga je uvek MI, udruzivanje, javnost i ostalo, zato je tu za Sunce lose dostojanstvo, glavni prica sta i kako, naredjuje, nema sta da pregovara i pravi kompromis... to nisu uslovi gde ima punu snagu, ako mora da pravi kompromis i udruzuje se.

Old 11-03-2018, 11:43   #6
Malkovič
Početnik

Malkovič's Avatar

Malkovič je offline
Standardno

Hvala ti na izdvojenom vremenu. Može li se videti još nešto? I koliko mogu uticati tri planete u Škorpiji i osmoj kući na nekoga sa podznakom u Ribama?

Old 11-03-2018, 13:32   #7
TigaBg
Čarobnjak

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Registrovan: Aug 2009
TigaBg ima dobru auruTigaBg ima dobru auru
Standardno

Umeš lepo da se predstaviš, prijatna si pojava, verovatno se dopadaš ženama. Tebe nije lako impresionirati, Mo i Velike u Devici daju previše fokusa na detalje i težnju za savršenstvom. Perfekcionizam Device je odličan za svaki posao koji uključuje mnogo administracije, tako da je uz naglašenu Vagu, Ju i osmo polje i znak Škorpije (korupcija ) pravosuđe pravi izbor za tebe.
Tvoje osmo polje ti daje interes za psihologiju i sva pitanja ljudske duše i može da znači upravljanje tuđim novcem, što je negde i moguće u tvojoj profesiji.

Old 11-03-2018, 21:35   #8
Malkovič
Početnik

Malkovič's Avatar

Malkovič je offline
Standardno

Dobro je imati i nešto što me ne stavlja automatski na optuženičku stolicu. Hvala ti na tumačenju.

Quote:
Umeš lepo da se predstaviš, prijatna si pojava, verovatno se dopadaš ženama. Tebe nije lako impresionirati, Mo i Velike u Devici daju previše fokusa na detalje i težnju za savršenstvom.
Kada razmislim, zaista ima istine u ovome. Od detinjstva sam više bio okružen ženama (prvo u užoj i široj porodici), bio sam ono dete koje tetke vole i kada ih "smara" a bio sam vazda hiperaktivan. Ostvarivao sam a i sada ostvarujem mnogo više komunikacije sa ženama, iako samo dvojicu-trojicu muškaraca mogu nazvati prijateljima.

Na emotivnom planu sam često bio stegnut, zatvoren, kod devojaka sam često tražio dlaku u jajetu (znam, Venero u Devici, tu si me "isekla") i zato nikada nisam ostvario ništa više sa dve devojke koje su me zapravo i jedine interesovale do 24. godine. Potom je došla treća (koja je u podznaku Devica, što je meni descedent) i sada mislim da je ona prava. Rekla mi je da sam hladan kamen, ali da joj se to sviđa i tu je bio kraj mom otporu. Ta Devica je verovatno kod mene ubila sve lepo što Venera može da pokloni čoveku. Dodaj na to Mesec u istom znaku i eto bala vampira.

Last edited by Vojvotkinja; 22-03-2018 at 14:41..

Old 13-03-2018, 01:57   #9
TigaBg
Čarobnjak

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Registrovan: Aug 2009
TigaBg ima dobru auruTigaBg ima dobru auru
Standardno

Dobro je da imas nekog ko ima nesto u Devicu da razume tu njenu sitnicavu prirodu

Old 14-03-2018, 01:38   #10
Malkovič
Početnik

Malkovič's Avatar

Malkovič je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by TigaBg VIdi Poruku
Dobro je da imas nekog ko ima nesto u Devicu da razume tu njenu sitnicavu prirodu
Zemljani su joj i znak i podznak, mada ima Mars u Ovnu, što naizgled ne deluje kompatibilno sa mnom, ali i sam imam Mars u Škorpiji, tako da to nije toliko nemoguće kombinacija.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Tags
karte, moje, neću, prilika, studije

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules