ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Natalne karte clanova Clanovi foruma vezbaju na kartama drugih clanova foruma...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Natalna karta Vodolija-Devica
Old 16-04-2012, 00:18   #1
Vodolijica
Početnik

Vodolijica je offline
Registrovan: Apr 2012
Vodolijica je na dobrom putu
Standardno Natalna karta Vodolija-Devica

Bila sam skoro kod astrologa i nije mi se bas svidelo sta mi je rekao(cesto je pominjao rec "agresija"),a pri tom kao da je ostao nedorecen...pa ako bi mogao neko da mi prokomentarise aspekte marsa,venere i meseca,da li to ima veze samo sa problemima u mojoj glavi koji su vezani za oca i rano detinjstvo,ili postoji opasnost i od fizickog nasilja? I da li postoji opasnost u saobracaju zbog plutona u 3.kuci koja je u znaku skorpije? Malo sam upala u paranoju Hvala svakom ko nadje malo vremena..

Last edited by Vodolijica; 19-04-2012 at 02:19..
Submit to Digg   Natalna karta Vodolija-Devica Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 16-04-2012, 01:46   #2
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Registrovan: Dec 2009
sladjana ima dobru aurusladjana ima dobru auru
Standardno

Prvo smanji link natalne....pozzzzz

Tvoj natal nije ni malo los....Ve u Ribama u 7 kuci imali lepse ...mada tebe to verovatno mnogo kosta u ovom svetu...osetljivost, ranjivost ali i ogomna ljubav ide iz tebe.

Imas PL150 Mo - kao i ja,meni je vezano za prekid skolovanja a tebi za posao
4 kuca porodice Ju kao vladar u 8 -nasledjujes od roditelja mnogo a sa druge strane otac ima malo cudan stav prema tebi...mozda se puno mesa u tvoje odluke....

Kazi nam nesto o sebi , bice lakse povezati ...

Old 16-04-2012, 03:27   #3
Vodolijica
Početnik

Vodolijica je offline
Standardno

Pozdrav i hvala jedino sam ovako uspela da postavim natalnu
Ukratko vezano za 4. kucu..otac je bio dugo u inostranstvu,od mog rodjenja pa do srednje skole,sto je definitivno uticalo na moj osecaj sigurnosti i zasticenosti,a sada ga interesuje samo moj fakultet,verovatno jer ne ume da mi pridje na drugaciji nacin(inace,upisala sam fakultet koji je on zavrsio)...Mene konkretno malo plasi Ma90Ve i to sto je astrolog pricao "otac-nije agresivan,ali...;bracni partner-niiijeee agresivan,ali..." Da li postoji opasnost od nasilnog partnera? Inace,otac nije fizicki agresivan,ali voli da povredjuje recima,a u dosadasnjim vezama nisam imala problema sa tim..
Sto se tice osetljivosti malo sam cudna,verovatno zbog meseca u blizancima,sitnice na koje drugi ne obacaju paznju me jako povredjuju,dok sam za krupne stvari poprilicno hladna.Ali zato suze ne mogu da zaustavim,na ulici,na ulici.. Malo sam oduzila..
Hvala vam jos jednom jer mi jako znaci malo pozitivne energije posle razgovora sa astrologom koji se usredsredio gotovo samo na moje probleme i pri tom dodao "...pa dobro,umes ti ponekad da budes i fina..." Pozdrav

Last edited by Vodolijica; 16-04-2012 at 04:10..

Old 16-04-2012, 15:56   #4
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Lahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auru
Standardno

Ja npr. ne bih rekla za aspekt verena kvadrat mars da je to bas bukvalno agresija, obicno to vidjam kod zena koje generalno imaju lose odnose sa muskarcima, ocem, bracom, momcima, nekako uvek biraju pogresne... (i ponavljam - ja sam pocetnik, ne uzimaj me za ozbiljno). Znam neke koje imaju bas taj aspekt i razvedene su, jer su imale los odnos sa muzem (ali ih niko nije tukao, maltretirao ili tako nesto). Verovatno moze da se odnosi na svadje. Jos je i taj mars u strelcu... Svasta imas u cetvrtoj kuci, to mi je odmah upalo u oci Uran - neobican roditelj, ili razvod roditelja, ceste selidbe. Neptun - porodicna tajna ili sramota, bolesljiv roditelj, a mozda i zivis sa babom (ne pitaj otkud mi to, jedan astrolog mi je rekao da je neptun baba ), onda saturn - obicno daje tesku porodicnu situaciju u nekom smislu, pa jos i mars, koji donosi sukobe u porodici, ako je lose postavljen. Stoje kod tebe zabavnoooo Ali imas jupiter u osmoj, sta se brines, to je zastitinik

Old 16-04-2012, 17:17   #5
Vodolijica
Početnik

Vodolijica je offline
Standardno

Da,bas je zabavno Pa otac je tezak na recima pa onda cesto i nepotrebno!!!! stvara napetu situaciju u porodici. I ima probleme sa pritiskom,tako da Neptun u mom horoskopu sigurno nije baba A mislim da ovaj mars i meni daje "dozu" agresije,tako da bih verovatno potegla noz pre njega(bracnog partnera),pa bi mi u tome i jupiter pomogao Salim se Inace,nije mi malo jasno sve to,jer sam do sada gotovo imala samo duge veze i bile su skroz opustene,bez ljubomore,sukoba i onih privremenih raskida,a i sa muskarcima se slazem bolje nego sa zenama..pa ne znam da li se ova puna cetvrta odnosi samo na muskarce u mojoj sadasnjoj i buducoj porodici,ili na partnera uopste? Hvala ti puno

Old 16-04-2012, 23:06   #6
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Registrovan: Dec 2009
sladjana ima dobru aurusladjana ima dobru auru
Standardno

Najbolje se moze povezati da 4 obicno pored porodice predstavlja i oca a 10 majku, naravno moze i obrnuto kao sto je kod mene ...
Svidja mi se tvoja 10 kuca imas Mo opusten posao sa Me kao vladarem u samoj 6 - kao da ces raditi ono sto volis...Me60Sa - Sa je vladar 5 kuce zabava, momci, veze ...sve ti je povezano .
To sa ocem bi mozda trebala prihvatiti takav odnos kakav je...nekada ne mozes uticati na sve , to ti kazem iz iskustva. Vreme je najbolji pokazatelj.

Ne verujem da si agresivna, samo prosto ne das na sebe jer 3 kuca komunikacije pocinje ti u Skorpiji Ma je kao vladar dosta jak, strastven...a PL u samoj 3 kuci daje energiju koju mozda ne znas kontrolisati najbolje....naravno strpljenje ide sa godinama,ne nererviraj mi se...pozzzz

Old 17-04-2012, 09:59   #7
nedda
Čarobnjak

nedda's Avatar

nedda je offline
Registrovan: Oct 2009
nedda će postati poznat uskoro
Standardno

Nije ovo neki ozbiljni aspekt agresije. Mars u ovom T kvadratu sa venerom i mesecom - rekla bih da nekada sama ulazis u odnose u kojima mnogo dajes, i u kojima drugi mnogo daju tebi (egz. venera na dsc-u), ali da su to ujedno ljudi koji te lako povrede, u nekom trenutku svadje, kaze se svasta (mars je vladar 3. kuce, komunikacie). To je delimicno aspekt autoagresije, jer trazis ljude koji umeju da urade tako nesto, sa njima se lakse zblizujes, i sl.
Takodje, ako imas brata/sestru moguce je da ce on/ona unositi puno razdora u tvoju porodicu.

Takodje, taj T kvadrat, obzirom na to da obuhvata mesec i veneru, obe zenske planete plodnosti, a mars je na vrhu 4. kuce (materica u med. astrolog.) moze govoriti o potrebi za nekom intervencijom pre trudnoce. Tome u prilog goviri jos pokazatelja - vladar 5. kuce u konjukciji sa uranom, i trigonu sa jupiterom u osmoj, kao i sunce u petoj u vodoliji, u kvadratu sa plutonom.

U voznji treba da pazis, ne toliko zbog samog plutona, koji je u svom sedistu, koliko zbog kvadrata sa suncem, koji je vladar 12. kuce (onoga sto ne vidis), i zbog marsa koji je suvladar 3. kuce i pravi te napetije aspekte.

Old 17-04-2012, 15:21   #8
Vodolijica
Početnik

Vodolijica je offline
Standardno

Mislim da ste u pravu.. Volim temperamentne i iskrene osobe,pa je sa njima sukob otvoren i ostar. Sto se tice sestre,vise njen izbor bracnog partnera stvara blago napetu atmosferu u porodici,nego ona sama. I da,imala sam intervenciju prosle zime!
Nadam se da cu se sa godinama nauciti strpljenju i drzanju jezika za zubima
Hvala vam puno na podrsci,zaista ste me smirile Pozdravljam vas puno :*
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules