ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Natalne karte clanova Clanovi foruma vezbaju na kartama drugih clanova foruma...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

natalna karta i promena mesta boravka
Old 01-03-2008, 15:27   #1
zujalica
Čarobnjak

zujalica's Avatar

zujalica je offline
Registrovan: Feb 2008
zujalica će postati poznat uskoro
Standardno natalna karta i promena mesta boravka

Evo i mene sa mojim natalom i hiljadom pitanja... Vec duze vremena zelim da promenim mesto boravka. Rodjena u jednom gradu, odrastala u dva grada, sada zivim u cetvrtom i pitam se hocu li otici i odavde... Sta kaze moj natal ? Srce mi je u drugom gradu...

Slobodno mozete prokomentarisati i ostalo sto se vidi iz ovog mog natala...
Hvala unapred!
Submit to Digg   natalna karta i promena mesta boravka Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 01-03-2008, 17:45   #2
supernova
Obično gatalo

supernova's Avatar

supernova je offline
Registrovan: Nov 2007
supernova će postati poznat uskoro
Standardno

Najbolje bi bilo da postaviš horoskop solarnog povratka, ali kao uporedni sa natalnom kartom, iz kojeg se može vidjeti da li postoje aspekti za preseljenje.

Old 02-03-2008, 00:16   #3
viksi72
Moderator

viksi72's Avatar

viksi72 je offline
Registrovan: May 2007
viksi72 je na dobrom putu
Standardno

Realno, ne bi me cudilo da se ceo zivot selis i da nikada ne pozelis da bas negde napravis stalan boravak, s'ozirom na konjukciju Sunca i Urana. Ako hoces preseljenje u peti grad, ti ces to i uraditi, ali mi se cini da ces nakon izvesnog problema imati nekih problema, pre svega emotivne prirode, posto je Jupiter u opoziciji sa Mesecom i sa Saturnom, pa ces pozeleti ponovo da ga promenis.

Old 02-03-2008, 17:44   #4
zujalica
Čarobnjak

zujalica's Avatar

zujalica je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by viksi72 VIdi Poruku
Realno, ne bi me cudilo da se ceo zivot selis i da nikada ne pozelis da bas negde napravis stalan boravak, s'ozirom na konjukciju Sunca i Urana. Ako hoces preseljenje u peti grad, ti ces to i uraditi, ali mi se cini da ces nakon izvesnog problema imati nekih problema, pre svega emotivne prirode, posto je Jupiter u opoziciji sa Mesecom i sa Saturnom, pa ces pozeleti ponovo da ga promenis.
---------
Hm.. moj treci grad je moja baza u koju se uvek vracam, a verovatno ce tako i dalje biti.
Hvala na odgovoru!
-------
Azrae ok.. postavicu solar return+natal. Hvala...

Quote:
Originally Posted by azrae VIdi Poruku
Najbolje bi bilo da postaviš horoskop solarnog povratka, ali kao uporedni sa natalnom kartom, iz kojeg se može vidjeti da li postoje aspekti za preseljenje.
Evo karte solar+natal

http://img338.imageshack.us/img338/7...arnatalhc9.gif

Evo ja opet u ovoj mojoj temi... Prosli put kad pitah bas nista nisam znala o astrologiji, sad kao znam jednu malu mrvicu od "a"
Moje 4.polje pocinje u Ovnu, na 11,10 - stepen Vodolije i sam vladar je otisao u znak Vodolije, pa je to izgleda pokazatelj tih mojih selidbi. Mars kao vladar 4.polja je u trigonu sa Uranom , a on je opet pravi 180 na IC (ako se i to gleda).
Izgleda da ja odgovor za promenu mesta boravka tj. za selidbu u 5 grad trebam traziti u nekoj od te 2 planete ili ja skroz lupam !? Ako je u njima ja se onda jos necu preseliti Samo jos da napomenem da ja vec vise god. zivim u dva grada - u jednom u svojoj kuci, a u drugom kao podstanar.
Evo i ovog nadolazeceg solara sa natalom
http://img186.imageshack.us/img186/4003/solrq4.gif
Da li mozda ipak sol. SMC na natalnom Marsu moze dati tu mogucnost ???

Opet cu ja nesto pitati oko mog natala, pa mozda budem imala vise srece... i opet je pitanje vezano za selidbe... ali inostrane. Neki su mi rekli da mi zivot u inostranstvu ne bi bas bio prijatan... i to mislim da je zbog Plutona u 9.kuci, ali par puta kroz partnerske karte mi je receno da bi mi daleko inostranstvo odgovaralo. Sta kazete za to? Jel se za to dalje gleda 12.kuca ? Ne vuce mene za sada inostrana selidba ( sada cekam ovdasnju ), ali eto ipak da pitam.

Quote:
Originally Posted by zujalica VIdi Poruku
Vec duze vremena zelim da promenim mesto boravka. Rodjena u jednom gradu, odrastala u dva grada, sada zivim u cetvrtom i pitam se hocu li otici i odavde... Sta kaze moj natal ? Srce mi je u drugom gradu...

Pre godinu dana sam pitala, da li cu se seliti i sada javljam... da se selim! U junu odlazim odavde gde sam sada i to tamo gde sam zelela!
E,sada pitala bih nesto oko mog natala... Kako vam se on cini u globalu, sta je +, a sta - u njemu?

Last edited by Vojvotkinja; 28-12-2013 at 09:26..

Old 30-03-2010, 21:31   #5
ginger
Druid

ginger's Avatar

ginger je offline
Registrovan: Mar 2010
ginger je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by zujalica VIdi Poruku
Evo ja opet u ovoj mojoj temi... Prosli put kad pitah bas nista nisam znala o astrologiji, sad kao znam jednu malu mrvicu od "a"
Moje 4.polje pocinje u Ovnu, na 11,10 - stepen Vodolije i sam vladar je otisao u znak Vodolije, pa je to izgleda pokazatelj tih mojih selidbi. Mars kao vladar 4.polja je u trigonu sa Uranom , a on je opet pravi 180 na IC (ako se i to gleda).
valjda bi vodolija trebala djelovat za selidbe?
makar je to fixni znak?

uglavnom, ti imaš kirona na osi 4 i znam još jedan slučaj gdje muškarac ima kirona na toj osi (dobro blizu osi ali u 4) i to valjhda daje tog "crva u guzici" da se nemože opstat na jednom mjestu

valjda je to to..neznam točno

Old 09-06-2013, 15:09   #6
zujalica
Čarobnjak

zujalica's Avatar

zujalica je offline
Standardno

Jeeee... nadjoh moju temu !
Zanima me opet nesto oko selidbe , ali ovog puta o selidbi kod Dsc-a . Da li cu se ja seliti kod njega ili on kod mene ?
Sta mislite ?

Pa zar niko nema komentar ?
Hoce li biti takve selidbe ?
Ja ne znam do kog sam polja stigla ,sto se tice selidba... Trebalo bi da sam u 8. , ako ne racunam silne selidbe tokom studentskih dana...
Tranzitni Ur mi je na IC-u , pa jos u 180 sa vladarom Dsc-a - Me , pa me drma...

Last edited by Vojvotkinja; 28-12-2013 at 09:27..

Old 17-06-2013, 13:59   #7
ganci
Čarobnjak

ganci's Avatar

ganci je offline
Registrovan: May 2010
ganci je na dobrom putu
Standardno

Ja bih pocela sa 4.kucom. Mars je vladar i on je, tako reci, pogubljen u Vodoliji. Trebalo bi mozda da u stanovima u kojima zivis imas puno avangardnih stvari, da stan izgleda neobicno i da je na nekom visem spratu. E sad, Ma ima napet aspekt sa Mesecom koji se vezuje za promenljivost pa bih rekla da su selidbe u tebi izazivale nelagodnost narocito kad si bila mladja, ali je aspekt sa velikim orbisom i separacioni pa to prolazi vremenom. Moguce da si se jednom selila zbog posla a jednom zbog ljubavi. I da si se u trenutku odlucivala za iste, bez puno premisljanja, da su bile nagle. Ti reci je li bilo tako, ja vezbam
Ja bih rekla da se ti selis kod njega. On bi trebalo da je mnogo vise vezan za svoj dom nego ti za svoj.

Old 17-06-2013, 16:35   #8
zujalica
Čarobnjak

zujalica's Avatar

zujalica je offline
Standardno

Ganci...
Taj Ma kao da mu nije dosta sto je u Vodoliji, pa je morao da bude i u 120 sa Ur koji je opet u 180 sa IC-om , pa jos i taj aspekt ka Mo koji ti spomenu...
Crvic u zadnjem trapu !
Ovako... ja sam samo rodjena u Ue, tamo nismo nikad ziveli. Prvo mesto boravka je manji grad, kuca sa velikim dvoristem tj. dve kuce u istom dvoristu (ujka je tati ostavio kucu tj. baki , a ona je to odmah prevela na tatu, jedna je bila stara, pa su je renovirali, a drugu , novu , su napravili moji ). Tu smo bili negde do mog polaska u skolu , onda se selimo u tatin rodni grad u kucu koju je nasledio od svoje majke. I ta kuca ima veliko dvoriste i dva ulaza. Mama je jedno vreme bila na relaciji ta dva grada zbog posla i dok opstina nije isplatila novac za kucu (jer su oni zbog urb. plana uzeli plac) .
Ja u tom drugom gradu zavrsavam skolu i onda odlazim u treci zbog upisanog fakulteta . E, tu se zaglavljujem puno godina , radim i sve te godine sam podstanar ( selila sam se 9 puta + 2 ali ta 2 ne racunam jer smo bili po par dana tu (cimerki nisu odgovarali) . Sve te godine ja sam znala da necu ostati u tom gradu i nekoliko god. sam kao papagaj ponavljala ja odlazim odavde. Samo jednom sam stanovala u zgradi , sve ostalo su kuce . Nisam nikad ni dokumenta prebacila tu i naravno stalno sam bila na relaciji 2 - 3 grad.
'09 odlazim odatle tj. selim se u 4 grad (Bg), ovaj put u stan koji je na 4.spratu (stan je mama nasledila od svoje sestre) , a i da nije bilo toga ja bih se preselila zbog ljubavi . Ni ovde jos nisam prijavljena, dokumenta mi se i dalje vode na 2 grad , cekam da promenim prezime , pa da u paketu zavrsim papirologiju. Dakle ja sam i dalje na relaciji 2 grada , 2 - 4 (kuca - stan), a u dusi pripadam tom 2 gradu, ali srce 4-tom.
Meni selidbe padaju tesko samo zbog pakovanja. Grad u kome studirah i radih je bio moja odluka , glavom kroz zid , a svi su mi govorili - ne tamo... I prelazak u Bgd je bio na bum i pored toga sto je dugo zeljen, ali kada je tetka umrla , ja sam bez trunke razmisljana rekla - ja se selim (ljubav), dala otkaz na poslu 6 meseci pre odlaska , bez nekih velikih razmisljanja kako cu se snaci.
Meni se svidja ta ideja da se ja selim kod Dsc (da kad me iznervira imam gde da zbrisem) . Ako se udam za duplog Me , onda je tacno da je on vise vezan za svoj dom . Samo sto i oni imaju vise nekretnina , pa je pitanje u koju bi zaglavili (sve su blizu jedna druge) .
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules