ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Natalne karte clanova Clanovi foruma vezbaju na kartama drugih clanova foruma...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Natalna karta
Old 21-01-2012, 04:57   #1
Ella
Obično gatalo

Ella's Avatar

Ella je offline
Registrovan: Jan 2012
Ella je na dobrom putu
Standardno Natalna karta

Jel moze neko da mi uradi natalnu kartu i ukratko objasni kako stvari stoje bila bih beskrajno zahvalna.
Rodjena sam 23 juna 1991 godine, u 13 i 45 u Beogradu.

http://www.astro.com/cgi/atxgen.cgi?...tw-u1327114847

Uradila sam poziciju planeta i kuca,jel moze neko ko se razume da mi objasni kako su mi zvezde naklonjene

Zdravo svima, ovako...u poslednjih godinu dana...zivot mi se pretvorio u nocnu moru...od srecnog i mirnog zivota kakav sam imala do 2012, zivot mi se pretvorio u patnju i tugu....
Ovako pre svega, imam problem sa porocima....sa pilulama i jos necim..jacim...dosta...onda sam ludooo i smrtno zaljubljena u decka sa kojim nema buducnosti, koji je barabra najteza i nece da se menja a ja sam opsednuta sa njim, zivim samo zbog njega...
Sve se vrti oko njega, kao boga ga volimm....drugi tipovi za mene ne postoje...samo on...a cak ne zivimo u istoj zemlji i tek necemo ziveti...

Posvadjala sam se svojim naajblizim drugaricama, sa roditeljima...sve sam upropastila, dok ostali napreduju, zive prelepo, luduju, putuju...moje okruzenje zivi punim plucima, sto bi se reklo...
ja umireeem....

Evo moje natalne karte, jer bi mogao neko da mi kaze u kom grmu lezi zec, to jest koji me djavo tera, da samo trazim nevoljuu i tonem dublje jos
bila bih beskrajnooo zahvalnaa, do nebaa

http://oi39.tinypic.com/35bdm3q.jpg

Jel moze neko da mi kaze, jel se vide u mojoj natalnoj karti...indikatori za prostituciju....u buducnosti...

Last edited by Vojvotkinja; 19-04-2013 at 23:29..
Submit to Digg   Natalna karta Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 17-04-2013, 16:34   #2
Saturn
Obično gatalo

Saturn's Avatar

Saturn je offline
Registrovan: Jun 2011
Saturn je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Ella VIdi Poruku
Jel moze neko da mi kaze, jel se vide u mojoj natalnoj karti...indikatori za prostituciju....u buducnosti...

Pa stim da ti je Merkur Spaljen a ti jos Rak sa Mesecom u Padu (niske strasti i izrazena seksualnost itd) ...postoji mogucnost, a dodatno da je vec problematicna Venera u Lavu istaknuta a tu i Mars...eto, ako smatras da bi mogla biti Kurtizana ti izvoli u koliko je ovo tvoj natal!

Old 17-04-2013, 16:42   #3
Ella
Obično gatalo

Ella's Avatar

Ella je offline
Ella je na dobrom putu
Standardno

Jeste moja karta je u pitanju...necu da budem kurtizana..nego dobila sam jednu nepristojnu ponudu, al meni jako primamljivu....al u meni su dve...to me je jako privuklo...sva sam pod utiskom, volela bih da prihvatim al sa druge strane imam nesto konzervativno u sebi...

i strahujem da kad bi prihvatila ponudu...da bi tako probila led i odala se prostituciji....

Old 17-04-2013, 17:00   #4
Mad Max
Druid

Mad Max's Avatar

Mad Max je offline
Registrovan: Mar 2011
Mad Max će postati poznat uskoroMad Max će postati poznat uskoro
Standardno

Kvadrat venera u kvaratu sa mesecem je 'vetropir' , još tu i sa marsem, vlada osmom kućom (sex, tuđa lova) a u desetoj je (pos'o) + vladar desete je isgonjen u škorpiji u drugoj (druga - imovina, škoprija - analogno osmoj).

Naravno ovo je samo jedna od verzija tumačenja, sve ovo može da ima i potpuno drugačiju simboliku. Al eto kad već pitaš

Last edited by Vojvotkinja; 26-12-2013 at 23:30..

Old 17-04-2013, 17:28   #5
Ella
Obično gatalo

Ella's Avatar

Ella je offline
Ella je na dobrom putu
Standardno

Pa pravo da ti kazem, da zelela bih, sa tim tipom, al da posle bude puj pike ne vazi ahah razumes...a strahujem, da ce me to onda uvek pratiti ako jednom ucinim a i nervira me, da budem iskrena...sto me je to tako...sto bi se reklo nalozilo...

Aha, znaci moze biti a ne mora da znaci...ne znam, ja sam jako cudna po tom pitanju nevinost sam izgubila jako kasno, mislim za danasnje standarde a sa druge strane imam ovakve excese i zelje....

hvala ti punooo

Old 17-04-2013, 18:06   #6
Saturn
Obično gatalo

Saturn's Avatar

Saturn je offline
Saturn je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Jeste moja karta je u pitanju...necu da budem kurtizana..nego dobila sam jednu nepristojnu ponudu, al meni jako primamljivu....al u meni su dve...to me je jako privuklo...sva sam pod utiskom, volela bih da prihvatim al sa druge strane imam nesto konzervativno u sebi...

i strahujem da kad bi prihvatila ponudu...da bi tako probila led i odala se prostituciji....
Da, verujem ti za to Konzervativno, jer je usmereno na dom Dom i Porodicu (rx saturn u 4)

Znas kako, Biti "obicna prostitutka" i "kurtizana" su dva sveta za sebe! U svakom slucaju "obicna" je na ulici dok ona izuzetna je u takvom stilu i okruzenju gde se to i ne primecuje, kako bih rekao, neka vrsta "zapadne gejse", dok obicna prostitutka ne bira sredstvo gde ce da zaradi sto baca i lose svetlo na nju!

Znaci, tvoja Venera u Lavu je primecena i Harizmaticna a pogotovu sto imas jos i Mesec u Skorpijonu koji to i izrazava jer si sklona koketoranju zbog AC u Vagi a Vaga je znak koji zavisi od toga preko puta uvek a ti si i Rak sto dokazuje da ces ti ici pre osecajem nego razumom ali u takvom osecaju gde sa starta se plasis prepustanju bas zato sto si "svesna straha" da jednom prepustena za uvek prepustena (mesec u skorpiji)

Old 17-04-2013, 18:12   #7
Ella
Obično gatalo

Ella's Avatar

Ella je offline
Ella je na dobrom putu
Standardno

hvala ti puno saturn :*

A sobzirom da vidim, da se interesujes za tu planetu..jer mozes da mi kazes...bila bih ti do neba zahvalna...sta meni ovo radi saturn...receno mi je da mi prolazi kroz mesec, jel da...i kace to proci...jer zivot mi je u rasulu...a ja mesto da pocnem da resavam neke stvari...ja bih htela kesh preko sexa -.-

Old 17-04-2013, 19:18   #8
Saturn
Obično gatalo

Saturn's Avatar

Saturn je offline
Saturn je na dobrom putu
Standardno

Quote:
hvala ti puno saturn :*

A sobzirom da vidim, da se interesujes za tu planetu..jer mozes da mi kazes...bila bih ti do neba zahvalna...sta meni ovo radi saturn...receno mi je da mi prolazi kroz mesec, jel da...i kace to proci...jer zivot mi je u rasulu...a ja mesto da pocnem da resavam neke stvari...ja bih htela kesh preko sexa -.-
Daleko ti je Saturn od Meseca, jedino ako nisu mislili na Sade Sati pa da potvrdim ali to je neka druga prica! Nego, ti si Venera u pravom smislu reci jer si puna zahteva a nista, ili slabo, ne dajes za uzvrat, pa to danasnje stanje kod tebe samo dokazuje koliko si uprona (mars u lavu) da istrajes u svom osecanju (mesec u skorpiji) sa zahtevom (venera u lavu) u dostojanstvu ne mareci istinski za cinjenice koje su mahom tacne ali kako rekoh, to tebe ne interesuje i tesko da cete i zainteresovati ako se uzme u obzir da Zene sa Marsom u Lavu nemaju moc kocenja nego idu do neiznemoglosti dalje.

Old 17-04-2013, 20:16   #9
NOVICSLAVICA
Druid

NOVICSLAVICA je offline
Registrovan: Mar 2009
NOVICSLAVICA će postati poznat uskoro
Standardno

SATURN-Veliki pozz . Sigurno su mislili na Sade Sati kod ELLE .
Nagrdi ti Veneru u lavu .
Ja verujem da kombinacija Venera -Mars daje taj musko zenski odnos . U 10-oj] kuci jarca [ Venera-kameni cvet a i Mars malo ohladjen] u 150*sa Neptunom [ 150* boles] znaci nezdravu ljubav sa nepoznatim [Neptun] osobama [samo da ne bude i nekih venericnih bolesti].

Old 17-04-2013, 20:36   #10
Saturn
Obično gatalo

Saturn's Avatar

Saturn je offline
Saturn je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by NOVICSLAVICA VIdi Poruku
SATURN-Veliki pozz . Sigurno su mislili na Sade Sati kod ELLE .
Nagrdi ti Veneru u lavu .
Ja verujem da kombinacija Venera -Mars daje taj musko zenski odnos . U 10-oj] kuci jarca [ Venera-kameni cvet a i Mars malo ohladjen] u 150*sa Neptunom [ 150* boles] znaci nezdravu ljubav sa nepoznatim [Neptun] osobama [samo da ne bude i nekih venericnih bolesti].
Nagrdi veneru? Ne, nisam, a nisam jer ona u Lavu lepo stoji i dokazuje se u svoj svojoj svetlosti i raskosi a inace, mislim da ti je poznato, da Venerina tamna strana (imao ju je hitler) zna osobu da odvede u totalnu propast al posto se u Elle Mesec nalazi u Skorpiji a ona Rak, to je i znak da ona "nece" pristati, nece iz osecanja, na takvu vrstu prostitucije iz razloga sto je plasljiva u sebi ma koliko izgledala Hrabro sa ovim polozajem komplikovanog marsa u Lavu, komplikovan u smislu da se radi o zenskoj osobi

Old 17-04-2013, 20:46   #11
andjelikadepeures
Mag

andjelikadepeures's Avatar

andjelikadepeures je offline
Registrovan: May 2010
andjelikadepeures će postati poznat uskoroandjelikadepeures će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Pa nemoj biti bezobrazan...nisam ja prostituka, nego jako cudno sam se osecala kad mi je to ponudjeno....znaci zelela bih, cak me je privuklo bas a sa druge strane..sam bila uvredjena...

A po cemu se to vidi....

sto uvredjena?
njegovo je da da ponudu, tvoje da prihvatis ili odbijes
niceg uvredljivog tu nema

samo moras da rascistis sama sa sobom sta stvarno zelis i zbog cega

a to sto ti ponudio pare je bar 300x postenije nego da te kao nesto muva i [email protected] ne bi li te kresnuo pa sutnuo
a posto vidim da tebi merak i on i lova... samo da znas, posle @ebanja, nema kajanja. sa tim treba unapred da rascistis

i veruj mi, sex za pare nije nista losiji od sexa zene i muza gde mu ona "daje" ne bi li izvukla nove cipele i sl.

Saturn u 2. kuci... kuci vrednosti...
testira te (kao i mene)

ako je vreme rodjenja zaista tacno, ti imas dato da od svog zivota napravis nesto stvarno veliko i bitno. pod uslovom da sama tako zelis. pretpostavljam da roditelji mogu dosta da ti pomognu u tome

perio jeste tezak, ali nemoj da unistavas sebe ni zbog cega. mlada si i zivot je pred tobom.

zato lepo pravac psihijatar, pa ce on da ti odredi koje pilulice da pijes, i vremenom da se resis toga
u medjuvremenu zagrej stolicu i uci, valjace ti

sve u svemu, treba za tebe 25 preko bureta, cisto da se svesnes, jer mnogo mozes, a guras sebe u propast bzv.

Last edited by Vojvotkinja; 19-04-2013 at 23:29..

Old 17-04-2013, 21:59   #12
arctiumLappa
Obično gatalo

arctiumLappa je offline
Registrovan: Aug 2007
arctiumLappa je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by andjelikadepeures VIdi Poruku
ako je vreme rodjenja zaista tacno, ti imas dato da od svog zivota napravis nesto stvarno veliko i bitno.
po kom osnovu?
kadentno sunce, vladar asc bez dostojanstva, vladar mc u padu
Quote:
zato lepo pravac psihijatar, pa ce on da ti odredi koje pilulice da pijes, i vremenom da se resis toga
bezobrazno, neuko, drsko, podrivajuce po dostojanstvo

Old 17-04-2013, 22:44   #13
andjelikadepeures
Mag

andjelikadepeures će postati poznat uskoroandjelikadepeures će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by arctiumLappa VIdi Poruku
po kom osnovu?
kadentno sunce, vladar asc bez dostojanstva, vladar mc u padu
objasnicu kasnije

Quote:
bezobrazno, neuko, drsko, podrivajuce po dostojanstvo

moj predlog je bio krajnje dobronameran
devojka vec koristi pilule i opijate. jedina strucna osoba koja moze da joj pomogne je psihijatar
da te pilule koje koristi, zameni drugim, a onda dozu smanjuje vremenom. proces traje, ali moze da uspe

odakle tebi bolesna ideja da sam zlonamerna?
ja nisam ti, prema tome, ne pripisuj mi svoje osobine!!!

Last edited by Vojvotkinja; 19-04-2013 at 23:07..
Naši sponzori
Advertisement

Old 17-04-2013, 23:32   #14
Little Warrior
Druid

Little Warrior's Avatar

Little Warrior je offline
Registrovan: Dec 2007
Little Warrior će postati poznat uskoro
Standardno

Bez ljutnje ali i zbog aspekata i zbog ovoga sto pises ja smatram da tebi ne moze pomoci astrolog vec kvalitetan psihoterapeut! (po mogucnosti sto sto stariji, stalozeniji sa dosta mudrosti). Jer i ja i drugi cemo videti sta je problem, ali bez kvalitetnog saveta, datog na pravi nacin (sto treba umeti a za to treba i skola i talenat) ovde nema resenja.

Ja mogu da navedem aspekte koji te navode da pravis sranja, jer da nisi u ovom sranju ti bi napravila drugo sranje jer time stvaras iluziju sadrzaja u zivotu.
Jednostavno, nije dovoljno zanimljivo kada je obicno i bez problema, ne pokrece te, ne pali te, zar ne

Ok je traziti da te "nesto radi" samo ne u simbolici da te zakopa po pitanju zivotnog rasta i razvoja.

Za moje drugare na forumu u pitanju je fiksni kvadrat (lav skorpion)
Vladar asc. u konj. sa marsom u lavu kvadrat mesec.
Mesec konj. pluton
Mesec na zvezdi unukalhai-zelja za ostavljanjem posebnog utiska, cemu naravno prethodi tumacenje iz lava-jer lav trazi aplauz...

Dakle recept za problem: vladar asc. konj. mars u lavu a kvadrat sa plutonom

Mars koji boji vladara asc (dakle sad opisuje natusa licno jer pravi konj. na veneru) i to kvadrira mesec.

MEsec na zvezdi unukalhai a konj. pluton...-a KVADRAT SA DISPOZITOROM MARSOM!

pa kud cete vise

Sa srecom malena da resis probleme!

I da dodam-zbog aspekata...Ne mozes se jebati a da ti ne udje. Ili radis na sebi ili ne radis...Nema sredine.

Old 18-04-2013, 00:59   #15
andjelikadepeures
Mag

Standardno

Neptun, kao vladar 6. polja na Wegi, u 10. Ju, Ve i Ma... ako bi okrenula nekom kreativnom stvaranju, poslu prvenstveno... mozda neki dizajn ili sl. mogla bi tu da postignes solidan uspeh
da taj Neptun trosis na kreativnost i stvaranje, umesto na samounistenje
i da Me180Ur, Ne iskoristis na najbolji moguci nacin
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules