ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Natalne karte clanova Clanovi foruma vezbaju na kartama drugih clanova foruma...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Natal *
Old 24-03-2009, 21:10   #1
Zamisljena
Početnik

Zamisljena's Avatar

Zamisljena je offline
Registrovan: Mar 2009
Zamisljena je na dobrom putu
Standardno Natal *

Pozz svima , ja sam ovde nova i tek polako ulazim u ovu materiju procitala sam na nekom od podforuma da ovde treba da postavim kartu
Meni licno je moja karta malo sumnjiva jer je mnogo kuca potpuno prazno a opet procitah negde da to znaci da mi ta polja nisu mnogo bitna
Pa eto ko hoce da vezba moze da pogleda malo...mozda ima nesto interesantno

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?r...aH-u1237758608
Submit to Digg   Natal * Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 24-03-2009, 22:21   #2
Killkenny
Početnik

Killkenny's Avatar

Killkenny je offline
Registrovan: Sep 2008
Killkenny je na dobrom putu
Standardno

nekad je bolje da nemas planeta nego da ih imas
ova tvoja 11 kuca mi se bas i ne svidja... moj prijedlog je da igras lotto i sl... tu ti je izrazito velika sreca,ti bi mogla imat para ko blata

Last edited by Killkenny; 24-03-2009 at 22:50..

Old 25-03-2009, 12:00   #3
Zamisljena
Početnik

Zamisljena's Avatar

Zamisljena je offline
Standardno

pa dobro mozda bih mogla da pocnem sa tim igrama na srecu, kad vec nemam srece u ljubavi valjda zato imam taj aspekt
E sad koliko se ja razumem(a to je vrlo malo) 11 kuca - prijatelji,veze,odnosi ,planovi..Saturn u Skorpiji u 11. kuci znaci nece doneti nista dobro po tim pitanjima ?! Koliko sam ja razumela obzirom da Saturn znaci ogranicenje,restrikciju znaci da necu imati puno prijatelja,neki kazu stariji prijatelji sto je tacno kad sam ja u pitanju ?! Mozda sam lupila , nek me neko ispravi
E sad 11. kuca znaci i finansije ali nije mi jasno kako se gleda ova sreca u igrama na srecu , sta ukazuje na to?
E da jos jedno pitanje ako ima neko volje da mi objasni kako da izracunam kad mi je Saturnov povratak?

Last edited by Zamisljena; 25-03-2009 at 12:27..

Old 25-03-2009, 14:10   #4
Killkenny
Početnik

Killkenny's Avatar

Killkenny je offline
Quote:
pa dobro mozda bih mogla da pocnem sa tim igrama na srecu, kad vec nemam srece u ljubavi valjda zato imam taj aspekt
E sad koliko se ja razumem(a to je vrlo malo) 11 kuca - prijatelji,veze,odnosi ,planovi..Saturn u Skorpiji u 11. kuci znaci nece doneti nista dobro po tim pitanjima ?!
sto se tice 11... drzis do forme u prijateljstvu sto bi znacilo da ga odrzavas na osnovi analiziranja zasto i kako si ti u odnosu s tom nekom osobom, problem je u ostrini tvog karaktera i zahtjevima koji ljudi moraju ispunjavati... ukazuje ti se mogucnost da radis u drzavnoj sluzbi u dobrotvornoj organizaciji ili pak nekakvoj religijski povezanoj ustanovi, medjutim s druge strane moze se dogoditi da ne radis nista s obzirom da biras okolinu koju karakteriziraju gotovani i besposlicari, lose bi ti bilo da ucis od takvih ljudi..trebala bi birati ljude koji "vrijede" u smislu ,imaju cilj u zivotu i jasno odredjen stav prema stvarima o kojima nemas pojma...
pluton ti tu stvara psiholoske probleme i blokira senzualnost, problem je sto nemas dovoljno "pravih" prijatelja i imas zbog toga problema, imas veliku potrebu biti shvacena, a kad na kraju ni ljudi koji te najduze poznaju te u biti ni ne shvacaju ..."spremna da pruzi ljubav, ali ne i da je prihvaca" povlacenje u svoju ljusku kad zagusti.. to je manje vise ono o cemu je rijec ovdje jer saturn te tu prisiljava da naucis kako se nositi s tudjim osjecajima bez frigidnosti

Quote:
Koliko sam ja razumela obzirom da Saturn znaci ogranicenje,restrikciju znaci da necu imati puno prijatelja,
barem ne pravih prijatelja, tu si najtanja jer ces ti od "najboljih" prijatelja stvorit si neprijatelja...

Quote:
neki kazu stariji prijatelji sto je tacno kad sam ja u pitanju ?! Mozda sam lupila , nek me neko ispravi
E sad 11. kuca znaci i finansije ali nije mi jasno kako se gleda ova sreca u igrama na srecu , sta ukazuje na to?
nemam pojma moj bitak ne vjeruje u srecu tako da ono sto sam rekao bilo je figurativno .....

Quote:
E da jos jedno pitanje ako ima neko volje da mi objasni kako da izracunam kad mi je Saturnov povratak?
po ovom sto sam vidio negdje krajem 2010 pocetkom 2011 ti ulazi u 11 kucu ...mozda sam u krivu

eto nadam se da nisam nest smrljo...poz!

Old 25-03-2009, 15:12   #5
Zamisljena
Početnik

Zamisljena's Avatar

Zamisljena je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Killkenny VIdi Poruku
sto se tice 11... drzis do forme u prijateljstvu sto bi znacilo da ga odrzavas na osnovi analiziranja zasto i kako si ti u odnosu s tom nekom osobom, problem je u ostrini tvog karaktera i zahtjevima koji ljudi moraju ispunjavati... ukazuje ti se mogucnost da radis u drzavnoj sluzbi u dobrotvornoj organizaciji ili pak nekakvoj religijski povezanoj ustanovi, medjutim s druge strane moze se dogoditi da ne radis nista s obzirom da biras okolinu koju karakteriziraju gotovani i besposlicari, lose bi ti bilo da ucis od takvih ljudi..trebala bi birati ljude koji "vrijede" u smislu ,imaju cilj u zivotu i jasno odredjen stav prema stvarima o kojima nemas pojma...
pluton ti tu stvara psiholoske probleme i blokira senzualnost, problem je sto nemas dovoljno "pravih" prijatelja i imas zbog toga problema, imas veliku potrebu biti shvacena, a kad na kraju ni ljudi koji te najduze poznaju te u biti ni ne shvacaju ..."spremna da pruzi ljubav, ali ne i da je prihvaca" povlacenje u svoju ljusku kad zagusti.. to je manje vise ono o cemu je rijec ovdje jer saturn te tu prisiljava da naucis kako se nositi s tudjim osjecajima bez frigidnosti
Za ovo si potpuno u pravu , bar za vecinu jos uvek ne znam sta ce biti sa poslom ali o humanitarnim organizacijama i drzavnoj sluzbi sam i ja razmisljala pa cemo videti sta ce biti od toga???
Hvala ti puno. Stvarno si srce

Old 25-03-2009, 16:54   #6
Killkenny
Početnik

Killkenny's Avatar

Killkenny je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Zamisljena VIdi Poruku
Za ovo si potpuno u pravu , bar za vecinu jos uvek ne znam sta ce biti sa poslom ali o humanitarnim organizacijama i drzavnoj sluzbi sam i ja razmisljala pa cemo videti sta ce biti od toga???
Hvala ti puno. Stvarno si srce
nema na cemu drago mi je da sam od pomoci

Old 03-12-2009, 18:47   #7
Zamisljena
Početnik

Zamisljena's Avatar

Zamisljena je offline
Standardno

Da li bi neko mogao da mi pomogne i kaze mi kako da utvrdim da li mi se u karti pojavljuje muskarac dosta stariji od mene i sta ce sa njim biti ? Ne znam na koje aspekte treba da obratim paznju?? Ta situacija u realnosti postoji vec neko vreme ali potpuno je nedefinisana pa me zanima da li je to nesto sto obelezava moju kartu i kako ?

Old 23-07-2010, 21:49   #8
piperica
Početnik

piperica's Avatar

piperica je offline
Registrovan: Jul 2010
piperica je na dobrom putu
Standardno

evo i moje natalne -> http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi...jz-u1279736719

interesuje me ljubav i odnosi u porodici.

Unaprijed zahvalna!!!

Old 23-07-2010, 22:04   #9
egerija
Veštac

egerija's Avatar

egerija je offline
Registrovan: Jul 2009
egerija je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by piperica VIdi Poruku
evo i moje natalne -> http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi...jz-u1279736719

interesuje me ljubav i odnosi u porodici.

Unaprijed zahvalna!!!
Piperice, Capella ti je vec skrenula paznju da ne trazis tumacenje svoje karte na temama koje su drugi clanovi otvorili za tumacenje svojih karata. Dakle, ovde se tumaci natalna karta Zamisljene, a ti otvori svoju temu pa ce ne neko javiti da ti da odgovor.
Nego da se vratim na temu.
Draga moja Zamisljena, pa tebi je Venera vladar polja braka, a ona je u opoziciji sa Saturnom, pa eto tebi starijeg muskarca .

Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules