ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Natalne karte clanova Clanovi foruma vezbaju na kartama drugih clanova foruma...
nedoumica:)

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Jedno Pitance:)
Old 06-11-2007, 01:11   #1
mikica
Veštac

mikica's Avatar

mikica je offline
Registrovan: Oct 2007
mikica je na dobrom putu
Question Jedno Pitance:)

CAO RAJA...ako imate vremena i volje da bacite oko na moju natalnu...mozda malo o ljubavi da mi kazete sto vidite....bila bih vam mnogo zahvalna...
cmokic

Submit to Digg   mozda ja pripadam nekom drugom svetu? Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 06-11-2007, 02:57   #2
LosT_in_SpaCe
Veštac

LosT_in_SpaCe's Avatar

LosT_in_SpaCe je offline
Registrovan: Dec 2006
LosT_in_SpaCe je na dobrom putu
Standardno

Ljubav, ljubav, ljubav.... Samo na to mislish...
Deder kazhi mi, shtra ti je doneo ovaj tranzit JU preko UR, vidim UR vladar 2. kuce, jel bilo neke love ove godinice?
A ne sekiraj se mnogo za tu ljubav, uzhivaj sad u ovom JU preko ASC, meni je to bio strava period, pa onda imash ispred sebe godinu i jache za ljubav, vidi imash JU preko MO, pa preko VE, pa preko MA....
ohohoooooo, ala cemo nekog da zezamo da se tamba-lamba zaljubishkao....

Old 06-11-2007, 03:08   #3
mikica
Veštac

mikica's Avatar

mikica je offline
mikica je na dobrom putu
Smile

Quote:
Originally Posted by LosT_in_SpaCe VIdi Poruku
Ljubav, ljubav, ljubav.... Samo na to mislish...
Deder kazhi mi, shtra ti je doneo ovaj tranzit JU preko UR, vidim UR vladar 2. kuce, jel bilo neke love ove godinice?
A ne sekiraj se mnogo za tu ljubav, uzhivaj sad u ovom JU preko ASC, meni je to bio strava period, pa onda imash ispred sebe godinu i jache za ljubav, vidi imash JU preko MO, pa preko VE, pa preko MA....
ohohoooooo, ala cemo nekog da zezamo da se tamba-lamba zaljubishkao....
hahhha..mozes mene zezati...pa sta cu da mislim nego na ljubav,kad mi samo ona koci....sve ostalo ide....uz trud i rad...ovih dana je bilo novcanih dobitaka...bas kao sto si rekla....
mozda da podijelimo dobitak..hahhaha....

odgovor na pp
Old 06-11-2007, 15:30   #4
webhanuma
Obično gatalo

webhanuma's Avatar

webhanuma je offline
Registrovan: Mar 2007
webhanuma je na dobrom putu
Standardno odgovor na pp

Dobrodosla mikice

Za ljubav ima jos dosta da se ucis... da dajes i da se dajes -tri planete u prvoj kuci govore da ces biti zahtevna i teska za partnerstvo, pa je za tebe bolje da ono dodje sto kasnije,.... nakon saturnovog povratka
Emocije -mesec su u izgonu, ali su stabilne i velike/iskrene pored jupitera a uz sextil saturna zaista ce doci kasnije u zivotu
Cak i ako gledamo primarne direkcije tvoje sunce stace na veneru u 45oj tek, pa ce i tad neke silne emocije da pokrene...mozda prema detetu sopstvenom
Venera kao prvi vladar pete je u nestabilnom uranu, te je tebi u vezama potrebna kako sloboda tako i neka reativnost i inspirisanost partnerom, ako toga nema...nece ni njega biti Ona je u sextilu sa dispozitorom, te su ljubavi nagle, neocekivane i vrcave kad ih ima
Cime se bavis? Merkur koji vlada poslom se zabio u 12tu kucu osame pored briljantnog urana -ili je nauka ili je racunar, a ako nije ni jedno ajd' pa ponovo biraj profesiju.
Zaista fenomenalan kontakt merkura i urana u 12oj... merkur je u izgonu, tako da su ti misli malo u flashevima pored urana, medjutim bas si jak jara tako da ne vidim stvar na koju bi se nameracila a da ne krene na dobro na kraju
Ufff... t mu ga dodjes bas neka pametna po ovom natalu, ajd' brzo sta studiras, cime se bavis, ime, oca ime, majke, mamino devojacko, broj LK ...
Elem... "on" nece jos skoro, al' to je dobro za tebe jer treba da naucis vise o partnerstvu, davanju, nesebicnosti... da ne budes hladni proracunati jarac... da ga ne bi povredila kad dodje.. jer dva vladarasedme u prvoj -ne pise mu se dobro, tako da je bolje da naucis da kanalises to prethodno

poljubac, webhanuma

Old 06-11-2007, 15:50   #5
mikica
Veštac

mikica's Avatar

mikica je offline
mikica je na dobrom putu
Talking

Quote:
Originally Posted by webhanuma VIdi Poruku
Dobrodosla mikice

Za ljubav ima jos dosta da se ucis... da dajes i da se dajes -tri planete u prvoj kuci govore da ces biti zahtevna i teska za partnerstvo, pa je za tebe bolje da ono dodje sto kasnije,.... nakon saturnovog povratka
Emocije -mesec su u izgonu, ali su stabilne i velike/iskrene pored jupitera a uz sextil saturna zaista ce doci kasnije u zivotu
Cak i ako gledamo primarne direkcije tvoje sunce stace na veneru u 45oj tek, pa ce i tad neke silne emocije da pokrene...mozda prema detetu sopstvenom
Venera kao prvi vladar pete je u nestabilnom uranu, te je tebi u vezama potrebna kako sloboda tako i neka reativnost i inspirisanost partnerom, ako toga nema...nece ni njega biti Ona je u sextilu sa dispozitorom, te su ljubavi nagle, neocekivane i vrcave kad ih ima
Cime se bavis? Merkur koji vlada poslom se zabio u 12tu kucu osame pored briljantnog urana -ili je nauka ili je racunar, a ako nije ni jedno ajd' pa ponovo biraj profesiju.
Zaista fenomenalan kontakt merkura i urana u 12oj... merkur je u izgonu, tako da su ti misli malo u flashevima pored urana, medjutim bas si jak jara tako da ne vidim stvar na koju bi se nameracila a da ne krene na dobro na kraju
Ufff... t mu ga dodjes bas neka pametna po ovom natalu, ajd' brzo sta studiras, cime se bavis, ime, oca ime, majke, mamino devojacko, broj LK ...
Elem... "on" nece jos skoro, al' to je dobro za tebe jer treba da naucis vise o partnerstvu, davanju, nesebicnosti... da ne budes hladni proracunati jarac... da ga ne bi povredila kad dodje.. jer dva vladarasedme u prvoj -ne pise mu se dobro, tako da je bolje da naucis da kanalises to prethodno

poljubac, webhanuma
prvo da ti se zahvalim
aaauuu cuj 45...pa nemoj mi samo reci da cu tada da upoznam pravog decka....znaci jos jedno stoljece treba da prodje...sala....nisam propracunata...napraotiv cesto me povrijede...studiram knjizevnost,a mnogo cesto sam na kompjuteru,profesija pa recimo da bi zeljela da ide u smjeru novinarstva ili urednistva...e sad koliko je to moguce...sta ti vidis?
sta znaci ovo da ce doci kasnije u zivotu...?znaci kad budem pred penziju zaljubit cu se i udati hahhahha nema dalje....
a da sam pametna...pa hvala ti,trudim se...i da ide mi ucenje,sve sto dofatim moram dovesti do kraja....ali samo mi ljubav ne ide....ili naidjem na pgresne ljude...ili imam masu smaraca koji me ne zanimaju...
a kome se ne pise dobro...hm....sta jos vidis vezano za toga kome se nepise dobro....?
a za sve podatke ako su potrebni saljem ti na pp...?oki cmokic..
i jos jednom HVALA...

Last edited by Vojvotkinja; 28-12-2013 at 12:01..

mozda ja pripadam nekom drugom svetu?
Old 09-11-2007, 16:48   #6
mikica
Veštac

mikica's Avatar

mikica je offline
mikica je na dobrom putu
Smile mozda ja pripadam nekom drugom svetu?

mozda ja pripadam nekom drugom svetu?nekad imam takvo misljenje,i pored sve ljepote,pameti,zdravlja....zadnje vrijeme me neke stvari pravo muce....da li ce taj period biti zavrsen u skorije vreme ili ce samo agonija da se nastavlja.....

Old 09-11-2007, 21:36   #7
Nella
Obično gatalo

Nella's Avatar

Nella je offline
Registrovan: Apr 2007
Nella je na dobrom putu
Standardno

Pa, dušo, tebi je 12. kuća (kuća tajni) puna....

Old 09-11-2007, 22:35   #8
mimi
Obično gatalo

mimi's Avatar

mimi je offline
Registrovan: Nov 2007
mimi je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by mikica VIdi Poruku
mozda ja pripadam nekom drugom svetu?nekad imam takvo misljenje,i pored sve ljepote,pameti,zdravlja....zadnje vrijeme me neke stvari pravo muce....da li ce taj period biti zavrsen u skorije vreme ili ce samo agonija da se nastavlja.....

Ne brini ubrzo ce ti biti jasnije.Potrebno je samo da budna ne sanjas i da ides za svojim marsom odnosno tamo gde #znas# tj prosto vidis da treba da budes to je taj osecaj da si prevazisla ovo gde si i skim si.Tvoje vrednosti nisu iste kao okoline i ne bi trebalo da sputavas sebe pokusajima da se usemis sa drugima.
Treba da znas da si odlicna i kad si drugacija .probaj da otkravis svoju dusicu.

Old 09-11-2007, 22:59   #9
zoka57
Obično gatalo

zoka57's Avatar

zoka57 je offline
Registrovan: May 2007
zoka57 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Nella VIdi Poruku
Ali joj je i prva puna benefika ,kad uspe da upotrebi neptuna u smislu da artikulise svoje ideale gde ce joj biti kraj.
Jedina je nevolja sto njoj ne moze da svane dok nekom ne smrkne ali ne njenom krivicom vec eto tako mora biti.

Old 10-11-2007, 13:34   #10
dacked
Obično gatalo

dacked's Avatar

dacked je offline
Registrovan: Jul 2007
dacked je nepoznata u ovom trenutku
Standardno

Quote:
ja mislim da sam se takodje zbog te 12te kuce osecala kao da ne pripadam nigde...kada sam skontala da jednostavno ne treba da se trudim da se uklopim svuda, i da ne moram da trpim ono shto mi ne odgovara, samo zato shto to vecina radi, osecam se mnogo bolje. ne znam o chemu je problem, a i ima ovde onih koji mogu da pogledaju tvoju natalnu, pa ti mozda daju neki direktan odgovor! pozdrav!

Old 10-11-2007, 15:53   #11
mikica
Veštac

mikica's Avatar

mikica je offline
mikica je na dobrom putu
Smile

Quote:
mozes li mi malo poblize to objasniti...?cmokic

Quote:
Originally Posted by zoka57 VIdi Poruku
Ali joj je i prva puna benefika ,kad uspe da upotrebi neptuna u smislu da artikulise svoje ideale gde ce joj biti kraj.
Jedina je nevolja sto njoj ne moze da svane dok nekom ne smrkne ali ne njenom krivicom vec eto tako mora biti.
kako da artikulisem svoje ideale...?
zar bas mora da nekome smrkne da meni svane???

Quote:
Originally Posted by mimi VIdi Poruku
Ne brini ubrzo ce ti biti jasnije.Potrebno je samo da budna ne sanjas i da ides za svojim marsom odnosno tamo gde #znas# tj prosto vidis da treba da budes to je taj osecaj da si prevazisla ovo gde si i skim si.Tvoje vrednosti nisu iste kao okoline i ne bi trebalo da sputavas sebe pokusajima da se usemis sa drugima.
Treba da znas da si odlicna i kad si drugacija .probaj da otkravis svoju dusicu.
jako lepo napisano...hvala
cmokic

Last edited by Merkur; 12-11-2007 at 00:06..

Old 10-11-2007, 19:26   #12
dacked
Obično gatalo

dacked's Avatar

dacked je offline
Registrovan: Jul 2007
dacked je nepoznata u ovom trenutku
Standardno

sada sam videla koliko mikica i ja imamo slichnosti u natalnoj. mozda zbog datuma rodjenja, ne'am pojma!????? sta mislite?

Old 10-11-2007, 21:46   #13
zoka57
Obično gatalo

zoka57's Avatar

zoka57 je offline
Registrovan: May 2007
zoka57 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by mikica VIdi Poruku
kako da artikulisem svoje ideale...?
zar bas mora da nekome smrkne da meni svane???
Mozda sam izabrala neadekvatnu rec ali evo .potrebno je da se na neki nacin otvoris da se pred sobom samom izjasnis sta hoces ,da dopustis da ti govoris sebi samoj "ja hocu to i to'.taj neptun ti mozda daje da te ljudi ne vide jasno da si ponekad nevidljiva kao osoba i da su nevidljive tvoje zelje zbog konjukcije sa suncem.Ali moze on da bude maska koliko hoce tu je i sunce pa s godinama ti si sve jaca .Ovakav horoskop govori o osobi koja sama donosi svoje odluke kad ona odluci da to radi ,to moze da se desi i kad se dobro namuci pa odluci da sve promeni.A moze da se desi i da nekom smrkne to je simbolika da neko bude bas u problemu naprimer sto je trpeo slicno pa da kazes e necu da mi se desi isto .Ili da neko mora negde da ode pa da njegov problem sa kojim ti nemas veze bude sansa za tebe da uspes u nekoj oblasti zivota.
Ja volim osobe sa venerom u vodoliji a i nesto si mladja od mog sina pa subjektivno jedva cekam da se "artikulises" sto pre i da uzivas.
Naši sponzori
Advertisement

Obecanje ali samo kratko...
Old 12-11-2007, 00:20   #14
Merkur
Moderator

Merkur's Avatar

Merkur je offline
Registrovan: Aug 2006
Merkur je na dobrom putu
Wink Obecanje ali samo kratko...

Veoma oprezna, vitalna, prilicno rezervisana i zavisna od sredine.
Sklona si cestim usponima i padovima.
Pojacana podsvest, prilicno distancirana i sklona materijalnim dobrima.
Puna emotivnog naboja i veoma sposobna. Najbolje komuniciras sama sa sobom. Kada nekoga smatras svojim prijateljem onda je to veoma jako i stabilno. Imas ekstra senzorske sposobnosti i nastojis da promenis kod sebe dosta toga. Na neki nacin si veoma vezana za svoju zemlju...
Ima dosta interesantnih stvari ali kao sto rekoh moram brzo da nastavim sa poslom koji se nagomilao, dok sam ja po Beogradu.

Lara

Old 12-11-2007, 01:48   #15
mikica
Veštac

mikica's Avatar

mikica je offline
mikica je na dobrom putu
Smile

Quote:
Originally Posted by Merkur VIdi Poruku
Veoma oprezna, vitalna, prilicno rezervisana i zavisna od sredine.
Sklona si cestim usponima i padovima.
Pojacana podsvest, prilicno distancirana i sklona materijalnim dobrima.
Puna emotivnog naboja i veoma sposobna. Najbolje komuniciras sama sa sobom. Kada nekoga smatras svojim prijateljem onda je to veoma jako i stabilno. Imas ekstra senzorske sposobnosti i nastojis da promenis kod sebe dosta toga. Na neki nacin si veoma vezana za svoju zemlju...
Ima dosta interesantnih stvari ali kao sto rekoh moram brzo da nastavim sa poslom koji se nagomilao, dok sam ja po Beogradu.
hvala...nasla sam....hihih...nemoj me zaboraviti..ljubim te....

cao raja moja....mozda sam vam vec dosadila.. da li bi mi mogli malo pojasniti šta znači ovo,vezano je za moju natalnu kartu...i šta predstavlja...
SO 60* PL; SO 60* MA; MA 120*PL
MA 90 SA
MO 60 SA i JU 60 SA

HVALA SVIMA KOJI SE ODAZOVU NA APEL

Last edited by Merkur; 19-12-2007 at 22:35..
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules