ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Natalne karte clanova Clanovi foruma vezbaju na kartama drugih clanova foruma...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Moja natalna karta, što kaže?
Old 19-11-2009, 18:01   #1
zvjezdica
Čarobnjak

zvjezdica's Avatar

zvjezdica je offline
Registrovan: Nov 2009
zvjezdica će postati poznat uskoro
Standardno Moja natalna karta, što kaže?

Hello

Evo ako netko može da mi analizira moju natalnu kartu. Inače se bavim proricanjem (tarot, rune, karte) ali astrologiju jako malo razumijem koliko god se trudila
Pa eto ako nekome zatreba ikada gatanje, tu sam

Bila bi zahvalna da mi kažete nešto o ljubavi, zanima me trenutno jedna starija osoba, pa dal se može vidjeti hoće li biti što sa njom?

Hvala unaprijed.

Ovo je moja natalna:

A ovo usporedni horoskop mene i tog koji me zanima:
http://www.astro.com/cgi/aclch.cgi?g...go.x=22&go.y=6
Attached Images
File Type: jpg natalna.jpg (14.6 KB, 47 views)
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 19-11-2009, 19:01   #2
skorpija_strelac
Druid

skorpija_strelac's Avatar

skorpija_strelac je offline
Registrovan: Sep 2008
skorpija_strelac je na dobrom putu
Standardno

dobro dosla
pa ta okrenutost proricanju bi se mozda mogla videti kroz kombinaciju asc-skorpije+stelijum u 12+3 planete 0 vrh 3...izmedju ostalog Uran(buducnot)

ne vidi se dobro karta

mozda lupam....ne znam....neka pogleda neko iskusniji

jeste da ovo nisi ni pitala ali mi je interesantno

Old 19-11-2009, 20:12   #3
zvjezdica
Čarobnjak

zvjezdica's Avatar

zvjezdica je offline
Standardno

Hvala ti na dobrodošlici

Pa ide to tebi, ja ništa ne razumijem što se tiče tih horoskopa

A kako da postavim veću sliku?

P.s. evo uspjela sam, dakle veći prikaz natalne:

http://img21.imageshack.us/img21/4489/natalna.png

posebno me zanima ljubav tj taj odnos sa starijim muškarcem koji nije još ostvaren.

Sada nema nitko više ništa da mi kaže?

Last edited by Vojvotkinja; 29-10-2010 at 13:07..

Old 04-04-2010, 11:26   #4
Rabiosa
Druid

Rabiosa je offline
Registrovan: Jan 2010
Rabiosa je na dobrom putu
Standardno

Jel ta veza tajna? Imaš Veneru u XII kući.

Old 04-04-2010, 11:32   #5
zvjezdica
Čarobnjak

zvjezdica's Avatar

zvjezdica je offline
Standardno

moja veza je gotovo svaka tajna jer nevolim petljanja okoline...

trenutno nisam u vezi

Old 04-04-2010, 11:52   #6
uranija
Druid

uranija's Avatar

uranija je offline
Registrovan: Oct 2009
uranija je na dobrom putu
Standardno

e zvjezdice ja mislim da osecas da ti je dosla neka vrlo vazna veza,zato si sva uskomesana,ima veze sa tvojim hobijem buduci muz odnosno velika ljubav,pogledaj,vladara dsc(veneru) u 12-oj,sva simbolika tvog hobija,pravi kvadrat sa saturnom,a on je u trecoj u konj sa neptunom,opet tvoj hobi,nisu tajne veze nego je simbolika 12.-e kuce,visoko obrazovanje,studije,neptunovi darovi,znas na sta mislim

Old 04-04-2010, 12:14   #7
zvjezdica
Čarobnjak

zvjezdica's Avatar

zvjezdica je offline
Standardno

Ma sve ukazuje na to da...ali
Znaš i sama što mislim o tome... Nekako mi je nezamislivo s njim.

Mada kad se sjetim moje gatare, rekla je ona meni: ti nećeš htjeti u početu u vezu sa njime...odbijat ćeš ga...a kasnije krajem godine ćeš pristati...i biti sretna

Old 06-04-2010, 13:45   #8
spomenka
Druid

spomenka's Avatar

spomenka je offline
spomenka je na dobrom putu
Standardno

bik na vrhu sedme kuće govori da si kruta i nepovjerljiva i da dobro razmisliš prije nego se upustiš u vezu. Ali kad si u vezi si vrlo iskrena i željna sklada.
Iako si dosta tvrdoglava, to ćeš morati mijenjati ako želiš da taj sklad i održiš. Želiš partnera koji će biti nježan i praktičan.

Vladar bika venera nije loše postavljena, kvadrat sa neptunom govori da voliš idealizirat partnera, i ne vidjet ga u pravom svjetlu, a kad ljubav prođe se znaš lupat po glavi i pitat se? a šta mi je bilo da sam ga tako uzdizala!
Problem može stvarat i ovaj kvadrat sa saturnom-ne znaš pokazat emocije, djeluješ suzdržano i kao da te "napadne" neki strah i nelagoda, al prije bih rekla nelagoda kada nastupi taj trenutak Nježnosti.

Ali vidim da je venera u vagi u svome sjedištu pa tu ne će biti problema, ja bih rekla skladan ljubavni život, osim tih par stvarčica koje sam gore spomenula!

Blizanci na vrhu osme kuće govore o tvojoj radoznalosti za svim što je vezano oko misterije života i okultnim. Uvijek nađeš izlaz iz problema, pa čak i onda kada se čini da izlaza nema i to po neki puta može druge ostaviti bez daha!

Mars u osmoj kući govori da ono što drugi izbjegavaju tebe privlači. Veoma si strastna i voliš neuobičajene partnere. Imaš tešku narav, a ponekad znaš biti i vrlo agresivna. Također mars u osmoj kući može donijeti i loše odnose sa starijima u obitelji?!

Dosta si tajanstvena osoba što mi govori i tvoje sunce u dvanaestoj. materijalne vrijednosti i novac ti nisu nikada na prvom mjestu.

evo toliko od mene za sad!

pozz

Old 29-10-2010, 12:37   #9
zvjezdica
Čarobnjak

zvjezdica's Avatar

zvjezdica je offline
Standardno

Tek sam sada vidjela ovu analizu spomenke, jako točno...sigurno 90% je poptuno istinito...

Što mislite o karijeri?

Evo, sad kad smo već u 2011. i kad znam astrologiju malo bolje nego prije..Zanimaju me vaša mišljenja.

Bavim se humanitarnim radom, ove godine sam pokrenula papire za otvaranje svoje udruge jer sam do sada uvjek radila kao pojedinac i bilo je dosta teško ali i uspješno. Mislim da ovaj JU na MC-u uvjek vuče stvar, koliko god teško bilo. U životu bi se htjela bavit samo humanitarnim radom pa me zanima da li imam predispozicije za to?

Trenutno studiram materinski jezik i svjesna sam da i to neće biti posao u budućnosti. Voljela bih i novinarstvo, ali za sada mi uspjevaju smao članci u stranim novinama.

Bavim se par godina aktivizmom poput prosvjeda protiv Vlade, ostvarivanja prava za građane itd. Pa se nadam nastavku toga.

Dodatno me brine u vezi zdravlja što sam pročitala da JU90PL obavezno donosi karcinome osobi. Ja imam cistične jajnike, to je vjerojatno VE90SA, ali bojim se karcinoma.

Last edited by Vojvotkinja; 20-02-2011 at 18:42..

Old 20-02-2011, 18:21   #10
andjelikadepeures
Mag

andjelikadepeures's Avatar

andjelikadepeures je offline
Registrovan: May 2010
andjelikadepeures će postati poznat uskoroandjelikadepeures će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by zvjezdica VIdi Poruku
Tek sam sada vidjela ovu analizu spomenke, jako točno...sigurno 90% je poptuno istinito...

Što mislite o karijeri?

bicesh ti neka direktorka
Ju na Mc-u, Mc u Lavu... ne bih mnogo brinula na tvom mestu )

Old 20-02-2011, 18:43   #11
nedda
Čarobnjak

nedda's Avatar

nedda je offline
nedda će postati poznat uskoro
Standardno

Ovo sto je Andjeklika rekla - i meni je bilo prvo na pameti....Jupiter je jak tu gde je...samo ga treba pokrenuti. A u tvom slucaju -pokreces ga ti - jer je u kvadratu sa plutonom koji je vladar Asc-a u prvom polju, i sekstilu sa marsom koji je suvladar.

Cime ces se baviti'? Verujemd a ce se to menjati tokom zivota, ali humanitrne stvari su sasvim u skladu sa ovim mesecom u 11. u devici - od rada sa bolesnima, do rada sa zivotinjama.

Mislim da mozes i hoces veliki deo energije ovog kvadrata jupitera i plutona utrošiti upravo na to.
Simbolika tog aspekta nikako ne moze biti karcinom - ako nije povezan i sa licnim planetama. A i tada retko.
To je aspekt sporijih planeta, pa samim tim nije bas suvise lican, a kada jeste - moze se, kao kod tebe, odnositi na druge stvari.
Konkretno, mislim da je ovde u pitanju potpuna promena karijere - jednom u zivotu - moguce tamo posle 40-e. Znaci, kompletno ispocetka u nekoj drugoj oblasti.
Za zdravlje - vise obrati paznju na inkonjukcije - imas ih dosta u natalu...

Old 20-02-2011, 20:04   #12
zvjezdica
Čarobnjak

zvjezdica's Avatar

zvjezdica je offline
Standardno

Hvala cure...Iskreno voljela bih imat neku svoju firmu ili nešto, jer sa autoritetima mi ne ide.

Što se tiče inkonjukcija ima PL150MA, Ne150Ju,NE150MA (sep),
Brinu me najviše ove palikacije...PL150MA, jer mA mi je vladar 6. i NE150Ju...neznam o kakvim bi oboljenjima moglo biti rječ..Pl150MA-možda pad energije, trošenje do zadnjeg...

Old 20-02-2011, 20:56   #13
nedda
Čarobnjak

nedda's Avatar

nedda je offline
nedda će postati poznat uskoro
Standardno

Pl150Ma moze biti opercija slepog creva (sesta kuca su creva -mogu generalno biti problemi sa njima).
Naši sponzori
Advertisement

Old 12-06-2011, 18:56   #14
zvjezdica
Čarobnjak

zvjezdica's Avatar

zvjezdica je offline
Standardno

Evo mene opet, zanima me što mislite čime bi se mogla baviti uživotu.

Znam da je JU na MC-u velika zaštita, budući da je u lavu u životu imam veliku zaštitu dosta ljudi koji su na položajima i koji su cjenjeni u svijetu, na tome sam zahvalna ali za to je zahvalan moj rad i trud koji se knalizira kroz PL90JU..dakle ja sve što započnem i odradim sama uz veliku muku, ali uvijek uskoče neki ljudi da pomognu u zadnji čas.

Što mislite? Brak, partner, karijera? Htjela bih biti nezavisni novinar

Što kažete za inozmestvo?

Ovaj JU jest i u 9. i u 10 polju pa bi to bilo da možda karijeru izgradim vani, ali vladar 9. je MO u Djevici - vjerojatno bi se teže odlučila na odlazak u inozemstvo.

Last edited by Vojvotkinja; 27-12-2013 at 15:00..

Old 30-10-2011, 18:58   #15
ganci
Čarobnjak

ganci's Avatar

ganci je offline
Registrovan: May 2010
ganci je na dobrom putu
Standardno

I taj Mo je u trigonu sa Sa u sedistu...A mozda ti i ne bi bas pasovalo na duze inostranstvo-dispozitor Mo je Me koji je u kvadratu sa Sa....
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules