ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Natalne karte clanova Clanovi foruma vezbaju na kartama drugih clanova foruma...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Moja natalna karta-moja nocna mora
Old 21-05-2015, 19:44   #1
Tajchi
Početnik

Tajchi je offline
Registrovan: Nov 2012
Tajchi je na dobrom putu
Standardno Moja natalna karta-moja nocna mora

Cao svima. Jednom sam postavljala natalnu kartu, ali sam greskom pogresno vreme rodjenja stavila, jer sam bila ubredjena da sam rodjena u doticno vreme dok nisam videla tacno u papirima.
Nemam srece u ljubavi, tacnije sama sam. Iza sebe imam mucnu vezu, zivot se poigrao sa mnom, jos prilikom rodjenja sam imala probleme, par operacija iza sebe. Zivot u inostranstvu, ali igrom slucaja sam se vratla u svoju zemlju. Zanima me da li ovaj moj Pluton igra veliku ulogu u svemu tome? Sunce mi je neaspektovano.
Ima li kakve nade za mene, pomagajte.
Evo sad prave natalne karte.
https://imageshack.us/i/exyUhNdeg
Submit to Digg   Moja natalna karta-moja nocna mora Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 23-05-2015, 00:50   #2
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Registrovan: Dec 2009
sladjana ima dobru aurusladjana ima dobru auru
Standardno

Pluton u konjukciji sa Mo daje borbu kroz zivot i to neprestalnu .

Prosla si zadnje 2 godine verovatnu losu fazu, imala si Sade Sate i Saturnov povratak koji zna da iscrpi jos Sa prelazio preko ASC . Padovi su se nizali jedan za drugim sa razlogom, nije to nista bilo za tebe dobro . Verovatno si sebi cesto dala laznu nadu da je to to a i priznanje za greske su teze opcije koje bi sebi oprostila, rekla naglas ....

Veliki si optimista i dobra osoba .
So ti vlada 10 poljem - zabune oko statusa, ko si , sta si gde si .... mozda i jedno od roditelja ima vise uticaja na tebe ili si preuzela tezi deo zivota na sebe ... So u 12 kuci ukazuje i na prosle zivote , poruke i pouke koje sada moras nauciti, preziveti ...

Posao je nesto sto ti ide ili ce ti ici u narednom periodu, narucito posle leta . Tamo mozes i sresti buduceg muza ...
Perfekcionista si i umes sa tehnikom, nesto vezano za ruke, lepe i ciste stvari ...

Operacije se vide u natalu samo nemam predstavu kakve su ... simbolika koze , nervni sistem ,

Old 24-05-2015, 17:10   #3
Tajchi
Početnik

Tajchi je offline
Registrovan: Nov 2012
Tajchi je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by sladjana VIdi Poruku
Pluton u konjukciji sa Mo daje borbu kroz zivot i to neprestalnu .

Prosla si zadnje 2 godine verovatnu losu fazu, imala si Sade Sate i Saturnov povratak koji zna da iscrpi jos Sa prelazio preko ASC . Padovi su se nizali jedan za drugim sa razlogom, nije to nista bilo za tebe dobro . Verovatno si sebi cesto dala laznu nadu da je to to a i priznanje za greske su teze opcije koje bi sebi oprostila, rekla naglas ....

Veliki si optimista i dobra osoba .
So ti vlada 10 poljem - zabune oko statusa, ko si , sta si gde si .... mozda i jedno od roditelja ima vise uticaja na tebe ili si preuzela tezi deo zivota na sebe ... So u 12 kuci ukazuje i na prosle zivote , poruke i pouke koje sada moras nauciti, preziveti ...

Posao je nesto sto ti ide ili ce ti ici u narednom periodu, narucito posle leta . Tamo mozes i sresti buduceg muza ...
Perfekcionista si i umes sa tehnikom, nesto vezano za ruke, lepe i ciste stvari ...

Operacije se vide u natalu samo nemam predstavu kakve su ... simbolika koze , nervni sistem ,
Mnogo los period sam imala. Iskreno, upoznala sam pre tri godine coveka u koga sam se i previse zaljubila, u jednog skorpiona, ali je on ubrzo nasao drugu. Nasa veza, da kazem, trajala je pune tri godine, bili smo u kontaktu, ali retko se vidjali, jer smo daleko jedno od drugog. Od skoro nismo u kontaktu, zestoko smo se posvadjali, pa kao pomirili, ali sad ne kontaktiramo. Plasim se da cu pokleknuti ponovo ako se javi. Sa drugim momcima pocnem neku pricu i na startu pukne. Jednostavno se nije dalo, vise puta. Obicno prvih mesec dana sve lepo krene i odjednom pukne.

Tacno tako, posao mi za sada lepo ide, imam svoju mini firmu.
Sa tehnikom super baratam, kompjuteri, mobilni telefoni,... Obicno se moji prijatelji meni jave kad imaju neki problem sa nekim od tih aparata. Volim da crtam. Cesto saram neke motive cak i po kozi, kao neke tetovaze.

Operacije su vezane za moje probleme od samog rodjenja, vezano za nepca, kasnije vilica,...

Od roditelja, veliki uticaj ima otac na mene. Imamo cesto i konflikt, jer on zeli samo da je po njegovom, i cesto mu odgovorim, sto on ne voli. Kaze, za svaku rec imam odgovor.

Mnogo sam osetljive, svaka nepravda me pogodi, a i ljubomorna. Nisam nikad zelela nekome da napravim neprilike. Ponekad mi se cini da sam rodjena drugima da budem na usluzi, uvek se sve vrtelo oko drugih. Ne zalim se, volim da pomazem, ali u mom zivotu sve stoji u mestu, po pitanju emotivnog zivota, nikako da krene kako treba,...

Volim da putujem. Rodjena sam u inostranstvu, ali moji nisu zeleli da ostanem tamo. Nije se dalo.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules