ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Natalne karte clanova Clanovi foruma vezbaju na kartama drugih clanova foruma...
Hmmm

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 19-03-2010, 00:10   #1
mini_mimi
Veštac

mini_mimi's Avatar

mini_mimi je offline
Registrovan: Mar 2010
mini_mimi je na dobrom putu
Standardno

Odusevljena sam sajtom...moram priznati da jako volim astrologiju..ne razumem se,ali me interesuje.Ako neko zeli,mogao bi moju da protumaci maloo :-)
28.05.1987.U Beogradu u 19;30

http://i44.tinypic.com/s41fkm.jpg

jel bi mogao neko da mi pogleda ljubav i karijeru :-)

Last edited by Vojvotkinja; 17-12-2010 at 23:14..
Submit to Digg   i moja natalna karta :-) Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 15-09-2010, 14:07   #2
spo
Obično gatalo

spo's Avatar

spo je offline
Registrovan: Aug 2007
spo je na dobrom putu
Standardno

Draga Mini, ti si pravi sampion opozicija Da li je tvoj zivot dinamican?

Evo, da ja krenem od Jupiter u petoj...nadam se da ce se neko pridruziti....

Ovaj polozaj donosi dosta ljubavi,uspeh u finansijskim spekulacijama,kreativnost,lepu i vaspitanu decu.
Često predstavlja znak da će osoba u životu imati jednu veliku ljubav, ali i mnogo ljubavnih iskustava. Možda ljubav sa profesorom ili sa nekom drugom obrazovanom osobom, možda ljubav u inostranstvu. Jupiter u petoj kući znači i uspeh u igrama na sreću i špekulacijama. Osoba voli da se zabavlja, i pravi je majstor da sve, čak i teške prilike učini zabavnim. Voli zadovoljstva i lep život. Ima obično dosta dece i uživa u pružanju roditeljske ljubavi.
Jupiter i ako siroko poznati benefik ne donosi sve u najboljem svetlu sa ovim polozajem,svakako u zavisnosti od aspekata i znaka ali u samom polju moze dati veliku plodnost ali uz lose aspekte i velike preprke.Kada je privlacnost u pitanju svakako vas privlace duhono i karakterno zrele licnosti.Veze su uglavnom duge a mogu biti i tajne s obzirom da ovaj polozaj cesto donosi prepreke u vidu verskih ili papiroloskih pitanja.Ovaj polozaj Jupitera svakako daje i kasniji ulazak u brak,starijeg partnera ili pak dosta zreliju osobu.

Da li se pronalazis u ovom?

Old 15-09-2010, 15:02   #3
mini_mimi
Veštac

mini_mimi's Avatar

mini_mimi je offline
Standardno

O da...Potpuno se pronalazim....:-)))) Uvek su stariji....ne znam zbog cega....A i decu jako volim...(trenutno cak i radim nesto sa njima)...

Old 15-09-2010, 22:36   #4
spo
Obično gatalo

spo's Avatar

spo je offline
Registrovan: Aug 2007
spo je na dobrom putu
Standardno

ajde, ljudi....ovu devojku zanima karijera....vrlo je znimljiva natalna
ima li neko nesto da kaze, sa vise znanja od mene.....?

Old 15-09-2010, 23:41   #5
viksi72
Moderator

viksi72's Avatar

viksi72 je offline
Registrovan: May 2007
viksi72 je na dobrom putu
Standardno

minika, evo i mene konacno, ne stizem puno ovih dana.. pravi si mali blizanac, sa merkurom i venerom u sedistu, pa mislim da si jedno slatko stvorenjce.. karijera, draga, je veoma moguca, i to dobra, a mislim da bi mogla biti vezana za neku trgovinu, prevodjenje, sve one poslove gde se dosta prica, mada me ganja osecaj da ces ti to menjati, jer ce ti na prethodnom poslu biti dosadno.. uzasno si znatizeljka i veoma inteligentna, pamtis ono sto cujes u prolazu i posle takve informacije koristis, kada su ti potrebne.. vladar seste ili ti posla je venera u svom sedistu, pa ces raditi i da bi bila dobro materijalno potkovana, a ako budes osetila da ti taj posao ne donosi dovoljno novca, menjaces ga.. ponekada si nazovi nervozna, odnosno imas potrebu da pricas sa ljudima i to dosta, jer tako puno saznajes, a kako kada objasnjavas, pokazujes rukama, mnogi pomisle da si nervozna, a ja ne bih tako to nazvala, nego po meni si energicna.. cini mi se da bi majcinstvo mogla da odlazes zbog karijere i po malo me plasi ova opozicija saturna i meseca, jer to je poznati aspekt, koji volim da zovem klackalica, pa se plasim da se previse ne zaneses, zaboravljajuci da su deca ipak jedna sjajna stvorenja u nasim zivotima i da posao nikada ne moze doneti toliko radosti kao njihov osmeh.. pomalo me plasi i ovaj mars u raku, jer se on tu ne oseca dobro, pa se moze desiti da u svom zivotu nailazis na mlakonje muskarce, koji ce te gusiti svojom ljubomorom, zeljom da ti nabace keceljicu i ubace te u kuhinju, sto ce kod tebe stvarati jos vecu odbojnost ka stvaranju porodice.. imas i pluton u opoziciji sa plutonom, pa ces u svom zivotu proci jednu tesku, nerazumljivu ljubavnu pricu, ispunjenu strascu , ali i nerazumevanjem.. i tog muskarca ces upoznati negde krajem 2012-te ili 2013-te.. uf, zelim ti da se sto manje opeces u toj prici.. sada ti je saturn u trigonu sa suncem, pa ako si pri kraju fakulteta, zavrsavaj ga, sada su najvece sanse.. a do kraja 2-12 trebalo bi da pocnes da radis, bas ono sto zelis i uzivaces u tome..

Old 15-09-2010, 23:54   #6
mini_mimi
Veštac

mini_mimi's Avatar

mini_mimi je offline
Standardno

pomalo me plasi i ovaj mars u raku, jer se on tu ne oseca dobro, pa se moze desiti da u svom zivotu nailazis na mlakonje muskarce, koji ce te gusiti svojom ljubomorom, zeljom da ti nabace keceljicu i ubace te u kuhinju, sto ce kod tebe stvarati jos vecu odbojnost ka stvaranju porodice..

Ovo je najtacnija definicija mog zivota..ljubavnog,do sada :-))))
Videcemo za karijeru..ja sam glumu zavrsila,i bas bih zelela time da se bavim..

Hvala ti mnogooooooooo...........A jel postoji neka mogucnost selidbe u skorije vreme...?

Last edited by dadiska; 30-10-2010 at 13:59.. Reason: spojeni postovi

Old 16-09-2010, 00:00   #7
viksi72
Moderator

viksi72's Avatar

viksi72 je offline
Standardno

ej, naravno, gluma je takodje super.. izrazavanje recima, ali i telom.. da, svidja mi se..
a sto se tice muskaraca, bice bolje sa suprugom, on ce biti potpuno drugi tip.. moguce pomalo picajzla, uredan, fin, ponekada previse samokritican ali.. sa druge strane pricalica, zanimljiv do besvesti.. tako da se ne sekiraj.. samo pomalo pokusaj da nekada pomiris razlike u samoj sebi..
da, postoji mogucnost preseljenja od pocetka sledece godine, ali ti se decko i jedan od roditelja nece bas nesto slagati sa time .. mada mislim da ces to da uradis i pored toga.. i mislim da o tome ramisljas vec neko duze vreme

ej, minika, imas opciju ispod koja se zove edit, pa onda dopises sta hoces, da ne redjas poruke jednu za drugom.. hajde, please, je koristi

Old 16-09-2010, 00:04   #8
mini_mimi
Veštac

mini_mimi's Avatar

mini_mimi je offline
Standardno

Hm...pa da,i to je problem kod mene...ali probacu :-)))
Pih..a taman sam se ponadala da ce ta fatalna ljubav da mi bude muz..pa gde je tu pravda :-) ?

o hvala..nisam znala za tu opciju...valjda sam ukapirala ;-))))
Pa da...razmisljam,da krenem da zivim sama,ali nikako da mi se poklope finansije,vreme,mesto...ali se nadam da ce se i o srediti....

Old 16-09-2010, 00:06   #9
viksi72
Moderator

viksi72's Avatar

viksi72 je offline
Standardno

hm, nikada se ne zna.. zivot, draga, pise romane.. mada kada se pokrene ta opozicija, nije lako, veruj mi

Old 16-09-2010, 23:43   #10
Uranus_princes
Obično gatalo

Uranus_princes's Avatar

Uranus_princes je offline
Registrovan: Apr 2010
Uranus_princes je na dobrom putu
Standardno

Pored zaista velikog broja opozicija,koje bar po mom misljenju,upucuju na extremizam,situacije koje tebi teze padaju, i u kojima ti je tesko da se odlucis,ovdje je izrazen i tvoj Merkuric.To je planeta intelekta,koja je kod tebe u svom prirodnom znaku,Blizancima.Dakle,blizanacki intelekt(volis biti u toku,informisana,brzo razmisljas,sposobna da upravljas istovremeno sa velikim fondom informacija,ali malo od tih informacija poznajes u srz,tj ne zamaras se previse analizom,vecinu stvari procjenjujes gledajuci ih kao cjelinu,umjesto da ih sjeckas na detalje,kako to radi Merkur Djevice)A s druge strane,kada je potrebno da analiziras,ili kad ti nesto zaista privuce paznju,mozes da se pohvalis detektivskom sposobnoscu analize..Vjerujem da ce ti suprug biti inetelektualac,prefinjen,znace kako da izrazi svoje emocije na pravi nacin,a vjerujem da ce biti emotivniji tip,pazljiv.Ti mozes da se pohvalis samosvjesnoscu...imas uvid u svoje emocije,i u toku nekih problema,rekla bih da mozes da stvar posmatras iz objektivne perspektive i da ti to pomaze.Veoma dobro pamcenje.Moguce je da ti je jedna od mana nezasitost.Volis putovati i na putovanjima sticati nova saznanja.Vjerujem da si religiozna.Moguce je da je majka davno donijela pogresnu odluku po pitanju neceg(njoj) vaznog.Vjerujem da si muskom polu veoma provlacna...vjerovatno imas izrazene obline,lijepu gradju tijela,urodjen sexypil,harizmu...sem toga,zanimljiva si,ubjedljiva,znas kako da drzis paznju,optimisticna si,nasmijana.Moguce je da si u dubini duse ranjiva,i da na nekom visem nivou psihe,imas potrebu da se od neceg odbranis,da budes zasticena u necijem toplom narucju,poput djevojcice.Cini se da,kad nekog svjesno povrijedis,patis vise nego ta osoba i kajes se,dakle empatija.Kada si zaljubljena,volis biti vema bliska sa tom osobom,vjerujes joj,zelis otkriti neki dublji dio sebe,a to znaci da si samim tim i ranjivija...jer to losi ljudi mogu iskorisiti kada zele da te povrijede.Iako si slobodnog duha,volis svoju slobodu,tezis tome da se jednog dana sretno skrasis.
I jos po pitanju karijere,za tebe su isplativi poslovi,u kojima ces djelovati iz pozadine,bez mnogo pompe,a biti veoma precizna i uspjesna.Strateg si,i znas kako doci do pozicija za koje mislis da zasluzujes.
Eto,toliko od mene....voljela bih da cujem tvoj komentar u odnosu na tacnost gore navedenog,posto je ovo vjezba za mene... Pozdrav

Old 17-09-2010, 00:06   #11
mini_mimi
Veštac

mini_mimi's Avatar

mini_mimi je offline
Standardno

Pa recicu ti da je skoro sve tacno...t.j sve...
."Moguce je da je majka davno donijela pogresnu odluku po pitanju neceg(njoj) vaznog."ne znam samo na sta si ovde konkretno mislila...t.j mozda mislimo na isto.
A jel se vidi mozda,zbog cega me privlace stariji muskarci,a i ja njih(kao neka karma :-))) )
A i zanimljivo mi je da niko ne spominje oca

Old 17-09-2010, 00:35   #12
Uranus_princes
Obično gatalo

Uranus_princes's Avatar

Uranus_princes je offline
Registrovan: Apr 2010
Uranus_princes je na dobrom putu
Standardno

Draga,ne znam sta je konkretno u pitanju to za majcinu odluku,samo vidim da je bilo u proslosti.Sto se tice medjusobne privlacnosti sa muskarcima starijim od tebe,ti imas Sa u prvoj kuci(doduce u O sa Ur),mozda je i to uticalo,ali mislim i da je do tvog intelekta....mimo astrologije,hajde da razmislimo malo,ti si izuzetno inteligentna,mozda se muskarci tvoje dobi ne mogu nositi sa tvojim intelektom?Sa obzirom da je MC u Vir,vjerovatno imas imidz koji potice ljude da te smatraju zrelijom od tvojih vrsnjakinja...Gledala sam u natalu,ali ta neka iskljuciva spona sa starijim pripadnicima suprotnog pola mi nije zapala za oko... Mozda neko drugi primijeti,ali ja nisam.Pozzic

Old 17-12-2010, 23:13   #13
mini_mimi
Veštac

mini_mimi's Avatar

mini_mimi je offline
Standardno

Uranus...hvala...mogu ti reci da si skoro sve pogodila :-)))

Jel bi mogao neko jos malo da pogleda karijeru? Imam neku ponudu za jedan veliki projekat,ali nisam sigurna da li da prihvatim

Da li je moguc zivot u inostranstvu.....i da li neko zna sta znaci kada je moj severni cvor u konjukciji sa muskaom venerom :-)

Last edited by Vojvotkinja; 07-02-2011 at 08:33..
Naši sponzori
Advertisement

Old 06-02-2011, 23:26   #14
Filip
Obično gatalo

Filip's Avatar

Filip je offline
Registrovan: Sep 2010
Filip je na dobrom putu
Standardno

ja sam nov ali pogledao sam tvoj natal pa mogu nesto da pokusam

imas neaspektovano sunce i cini mi se da si rasla bez oca ili da jednostavno sa njim nemas bas neku komunikaciju...

sa ovim punim 7mim poljem mi deluje da ces biti poznata ...

ako 1polje simbolise baku onda mozda ce ona imati dosta uticaja u tvom uspehu--vladar jupiter gradi lepe aspekte iz 5 sa saturnom i uranom u prvoj---ili je i inace imala dosta uticaja na tebe tokom tvog odrastanja...

nalupah se ziv

Old 06-02-2011, 23:34   #15
mini_mimi
Veštac

mini_mimi's Avatar

mini_mimi je offline
Standardno

Sto se tice oca,pogodio si.Ziv je,ali nemam nikakav odnos sa njim....Potpuno je nebitan lik u mom zivotu.
Sto se tice 7 polja,pa valjda hocu,bilo bi realno,zavrsila sam glumu :-)))) A sto se tice bake,ne...mozda je to pre mama....
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules