ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Natalne karte clanova Clanovi foruma vezbaju na kartama drugih clanova foruma...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

*moja natalna karta*
Old 05-02-2010, 21:50   #1
spomenka
Druid

spomenka's Avatar

spomenka je offline
Registrovan: Nov 2009
spomenka je na dobrom putu
Standardno *moja natalna karta*

pozdrav!

Evo i ja bih htjela da netko baci pogled na moju natalnu kartu i kaže ono najbitnije, s posebnim naglaskom na ljubavni život (?)

moja natalna karta- http://i40.tinypic.com/2a9aejr.gif
Submit to Digg   *moja natalna karta* Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 22-02-2010, 16:08   #2
Wanjicaa
Obično gatalo

Wanjicaa je offline
Wanjicaa je na dobrom putu
Standardno

Mesec u 2 kuci-promenljiwo finansijsko stanje,werowatno ti majka pomaze.
Jupiter u 4 kuci-pokazuje da ti najwecu srecu doziwljawas kroz porodicu i dom.
Pluton u 8 kuci-imas jaku energiju
Wrh 7. kuce u dewici-dewica je promenljiw znak pa moze biti pokazatelj promene u braku-odnosno razwoda...
Trazis sigurnost i moze da se desi da rano stupis u brak.Postoji mogucnost dwa braka...
Merkur u 7 kuci ukazuje isto na wise brakowa-kao i da ce mozda parner biti mladji od tebe...
Venera u 7 kuci pokazuje da ce parner biti mladji od tebe,da ce biti lep,prijatan,sa kojom ces u brak uci iz ljubawi.(rano ces uci u brak)
Mozda ces parnera upoznati na jawnom mestu...
Neptun u 10 kuci-Cesto je ovaj polozaj pokazatelj ranog gubitka jednog od roditelja,mogu biti deca samohranog roditelja
URAN u 10 kuci: Karijera nema pravilan razvoj, skokovita je, promenljiva, sa mnogo uspona i padova. Uspeh je moguc u nekim neobicnim i nesvakidasnjim zanimanjima (avijacija, astronomija) a nekad i preko noci.

To je to od mene...nemoj da uzimas za ozbiljno jer sam pocetnik...Pozz za tebe

Old 24-02-2010, 13:04   #3
spomenka
Druid

spomenka's Avatar

spomenka je offline
Standardno

hvala ti na odgovoru!!

Može netko još nešto više napisat??

natalna karta- http://i40.tinypic.com/2a9aejr.gif

Old 25-02-2010, 00:05   #4
thalatte
Čarobnjak

thalatte's Avatar

thalatte je offline
Registrovan: Sep 2007
thalatte je na dobrom putu
Standardno

Nego ...imas ti nekog brata za mene ??? ha,ha...

ovo sto sam rekla za vise muzeva...ajmo pogledati sve pokazatelje koji na to navode;
- 7 kuca u Djevici , jer je djeva prommjenjiv znak
- vladar Dsc u sjedistu Merkur (vise)
- 3planete u 7. polju
-Mars na Dsc (malefik) svadje
- Vl. 8. polja u 7
- Vladar 9. polja 7.
- Ve90Ur
- oba vladara Asc su u kvadratu sa planetom u 7. kuci

Nemoj se uzasavat...necu puno pdvidjati, al dat cu ovako neko svoje vidjenje...
Moguce je da to sve nece biti zvanicni brakovi...nego veze tipa zivite skupa bla; bla
Onda bi prvi bio pocetak i Dsc , neki mladjahni i zgodjusan...ako gledamo i Me0Ve onda i lijep, finih manira...ako uzmemo tu konjukciju...onda ja nju vidim kao jenog i 1.-og muza s kojim mozda nece doci do braka i potpisa jer je kOnjukcija u 90 sa Jupiterom-legimitet ...mozda se on bas nece svidjeti tvojima,a?

Nakon toga dolazi znak vage u kojem je i pocetak 8.polja - slabog i to je znak da ce taj brak imati kraj....Ve je 90 ju,ne...ne bi se cudila da bas ti budes ta koja odlazi..a zasto? Pa mislim zbog ovog Marsa koji se nalazi na samom Dsc a vladar je 9.kuce ,drugog braka...Taj mars je pak u trigonu sa saturnom,Neptunom (ti) i mJesecom (ti kao zena i majka)...i ovo bi moglo trajati...

Jedina stvar koju bi mogla mozda ukazivati da se sve ovo radi o jednom a ne vise je ta da su sve 3 planete u 7 nekako medjusobno isprepletene...bilo dispozicijom ili aspektima...

I jos nesto...sto studiras ? Sa vladarem Mc egzaltiranim Jupiterom u 4.-oj kuci..mislim da ces biti sama svoj hefe...i da bi mogla biti uspjesna, nije iskljuceno da to bude nesto cime se vec tvoji roditelji bave...posto je Jupiter u kvadratu sa 7-partnerstva...morat ces bit oprezna ako ces imat poslovne partnere...

Old 25-02-2010, 00:41   #5
spomenka
Druid

spomenka's Avatar

spomenka je offline
Standardno

punoo ti hvala na odgovoru!!

heh..zanimljive kombinacije u svakom slučajum joj, istina ja ti se tak palim na mlađahne momke! hihi

al ja bi da to sve bude jedan brak,haha...

inače pravo studiram... pa sad nisam skužila, znači mogla bi imat uspješnu karijeru??
joj, ja ti se tak nekak nadam tj. mislim da bi mi moje sunce na 29 stupnju lava i to sve u šestoj kući moglo pomoć i još mi k tome 6.kuća počinje na drugom stupnju lava(a kažu da je kao dobar 2.stupanj bilo kojeg znaka), pa kaj ti misliš?!
a od staraca nemam kaj naslijedit,nit se bave nekim poslom s kojim bi se ja bavila,tak da to definitivno ne!

hehe,a to s bratom...pa ono 86' godište

Old 25-02-2010, 01:08   #6
thalatte
Čarobnjak

thalatte's Avatar

thalatte je offline
Registrovan: Sep 2007
thalatte je na dobrom putu
Standardno

Uff 86 mlado mi tooo...mislim i men mladje sladje...al sam si obecala da cu se uozbiljit...ha,ha..moram ,puno sam si nesto godina naslagala....pa kud prije

Dobar je Jupiter za pravo...proslo mi kroz glavu , al me omeo ovaj Rak pa sam mislila da nije nesto u toj simbolici....nego mozda bude obiteljsko (rak) pravo...jel ima takvo jel da?ha,ha...ili mozda ovako nesto vezano za imovinsko pravna pitanja...ha,ha sto li sam strucna!
Mislim da ce to biti ok..

Nemoj puno misliti na muzeve...samo ce ih jos vise biti...hi,hi...ja sam ti samo napisala zasto ti to svi kazu...trebalo bi dublje jos to prouciti , najbolje ti to shvatis kao da imas vise opcija

laku noc

e pa da naglasena 7 isto ima veze sa pravom

Old 26-02-2010, 00:44   #7
spomenka
Druid

spomenka's Avatar

spomenka je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by pepuuu VIdi Poruku
mozda se on bas nece svidjeti tvojima,a?

baš sam razmišljala o ovom i došla do jednog zaključka!
Ja mislim tj.gotovo sam sigurna ne da se on neće svidjet mojima, već se moji neće svidjet njemu,ma sto posto!

jer imam grozne roditelje,tatu koji ni ne živi s nama, i koji u životu niš nije postigao,i mamu koju mi je više žao,dobra je ona,al sva neka preblaga i predobra,a takav stvarno nije dobro biti,jer te drugi iskoriste!

al tolko su kad ih se gleda zajedno nemarni!

Toliko sam puta zažalila što su mi roditelji, ovo može zvučat grozno,al je istinito!

tak da definitivno mom budućem ma ko on bio (a po mom mora bit uspješan definitivno i sve ono što ja želim,hihi , inače nema šansone, ja se držim one -bolje bit sam,nego s bilo kim -) moji roditelji se ne će svidjet, prvenstveno jer se ja njih sramim ponekad,al ovo ozbiljno govorim, i teško mi je to priznat,al to je istina,ona prava istina, nažalost!

Pa ako bi netko htio malo se pozabavit s ovim i reć svoje mišljenje o ovom??

Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules